Vahterusring-hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 16.11.2019
Kilpailun alkamisajankohta Klo 12.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 12.11.19 23:59:59
Kilpailun nimi Vahterusring-hiihdot
Kilpailun numero 601
Kilpailupaikka Uusikaupunki
Kilpailupaikan osoite Liljalaaksonkatu 27, 23500 Uusikaupunki
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 16.11.2019
Kilpailut hiihtoputkessa, 1 kierros=1km
Sarja Matka
MYL V 5 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 5 km
N16 V 5 km
M18 V 5 km
N18 V 5 km
M50 V 5 km
N50 V 5 km
M60 V 5 km
N60 V 3 km
M70 V 3 km
N70 V 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kalannin Vankka
Seuranumero 10343003
Yhteyshenkilö Jaakko Saarinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 5813621
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.kalanninvankka.fi/
Sähköposti saarinenjaa@gmail.com
Ilmoittautumiset ti 12.11. klo 23:59 mennessä Kilmoon
Osanottomaksut 8-16-sarjat 20 €/hlö/kisa, 18- ja yli 25€/hlö/kisa, hinnat sisältävät hiihtoputkimaksun
Pankki ja tilinro Lounaisrannikon OP FI14 5491 1640 0209 73 Kalannin Vakka
Tiedustelut ja lisäinfo Jaakko Saarinen p. 040-5813621 saarinenjaa@gmail.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 16.11. Erik Andersson 2011 Pargas IF
M10 2 km V 16.11. Niki Sirén 2010 Raision Kuula
M10 2 km V 16.11. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M10 2 km V 16.11. Topi Alin 2011 Säkylän Urheilijat
M12 3 km V 16.11. Tuomas Suopajärvi 2009 Kalannin Vankka
M12 3 km V 16.11. Amos Korin 2008 Pargas IF
M12 3 km V 16.11. Jonathan Virta 2009 Pargas IF
M12 3 km V 16.11. Onni Vuorinen 2008 Perniön Urheilijat
M12 3 km V 16.11. Viljami Launonen 2008 Skiteam 105
M14 5 km V 16.11. Benjamin Virta 2006 Pargas IF
M14 5 km V 16.11. Linus Korin 2006 Pargas IF
M14 5 km V 16.11. Joona Peltola 2006 Pyhärannan Myrsky
M14 5 km V 16.11. Dmytro Solovei 2007 Pöytyän Urheilijat
M14 5 km V 16.11. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M14 5 km V 16.11. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M14 5 km V 16.11. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M16 5 km V 16.11. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M16 5 km V 16.11. Eemeli Laukkanen 2004 Pöytyän Urheilijat
M16 5 km V 16.11. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M16 5 km V 16.11. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M18 5 km V 16.11. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 5 km V 16.11. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M60 5 km V 16.11. Rauno Tuomi 1957 Nakkilan Vire
M60 5 km V 16.11. Tapio Keskitalo 1953 Vehmaan Kiisto
M70 3 km V 16.11. Tarmo Ihala 1947 Kalannin Vankka
M70 3 km V 16.11. Eino Lipponen 1950 Liedon Luja
M8 1 km V 16.11. Kaarlo Kauko 2012 Rasti-Lukko
MYL 5 km V 16.11. Aleksi Hellman 1999 Liedon Luja
MYL 5 km V 16.11. Juuso Ruohonen 1992 Pöytyän Urheilijat
MYL 5 km V 16.11. Otso Kuokka 1990 Raision Kuula
MYL 5 km V 16.11. Marko Alin 1980 Säkylän Urheilijat
N10 2 km V 16.11. Kerttu Matikainen 2011 Kalannin Vankka
N10 2 km V 16.11. Wilma Aarnio 2011 Perniön Urheilijat
N10 2 km V 16.11. Emma Ketonen 2010 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 16.11. Seela Vilkkinen 2011 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 16.11. Ilona Utriainen 2010 Raision Kuula
N10 2 km V 16.11. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N10 2 km V 16.11. Alisa Launonen 2010 Skiteam 105
N12 3 km V 16.11. Nia Kytäjä 2009 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N12 3 km V 16.11. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N12 3 km V 16.11. Emilia Andersson 2009 Pargas IF
N12 3 km V 16.11. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N12 3 km V 16.11. Greta Aarnio 2009 Perniön Urheilijat
N12 3 km V 16.11. Milla Peltola 2008 Pyhärannan Myrsky
N12 3 km V 16.11. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N14 3 km V 16.11. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N14 3 km V 16.11. Nanna Kukkula 2007 Kalannin Vankka
N14 3 km V 16.11. Sofia Talvensaari 2006 Kalannin Vankka
N14 3 km V 16.11. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N14 3 km V 16.11. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N14 3 km V 16.11. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N14 3 km V 16.11. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N16 5 km V 16.11. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N16 5 km V 16.11. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N16 5 km V 16.11. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N16 5 km V 16.11. Sini Hyörtti 2005 Rasti-Lukko
N16 5 km V 16.11. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N18 5 km V 16.11. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N18 5 km V 16.11. Sini Saarinen 2002 Pöytyän Urheilijat
N18 5 km V 16.11. Maria Hyörtti 2002 Rasti-Lukko
N8 1 km V 16.11. Lotta Hemling 2012 Pöytyän Urheilijat
NYL 5 km V 16.11. Malin Johansson 1979 Pargas IF
NYL 5 km V 16.11. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
NYL 5 km V 16.11. Tiina Mäkinen 1995 Raision Kuula