FIS 68. Keuruun Hiihdot/ Nuorten PM-katsastus/ U18 Fennovoima-cup

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 4.1.2020-5.1.2020
Kilpailun alkamisajankohta 4.1.2020 klo 11 ja 5.1.2020 klo 10 HUOM! AJAT JA MATKAT MUUTTUNEET!
Ilmoittautumisen eräpäivä 31.12.19 23:59:59
Kilpailun nimi FIS 68. Keuruun Hiihdot/ Nuorten PM-katsastus/ U18 Fennovoima-cup
Kilpailun numero 050
Kilpailupaikka Keuruu
Kilpailupaikan osoite Keurusseläntie 14
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu,
FIS-kilpailu,
U18-cup
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 04.01.2020
U18 sarjat, PM-katsastus.
Sarja Matka
MYL V sprintti
NYL V sprintti
M18 V sprintti
N18 V sprintti
Kilpailupäivä 2: Su 05.01.2020
U18 sarjat. PM katsastus. HUOM! MUUTOKSIA: pienimmät hiihtää 1 km ei 1,2 km kaikki 2,8 km ilmoitetut on 2,5 km kaikki 6,6 km ilmoitetut on 5 km 10 km on ok
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 6.6 km
M10 P 1.2 km
N10 P 1.2 km
M12 P 2.8 km
N12 P 2.8 km
M14 P 2.8 km
N14 P 2.8 km
M16 P 6.6 km
N16 P 6.6 km
M18 P 10 km
N18 P 6.6 km
M20 P 10 km
N20 P 6.6 km
M40 P 6.6 km
N40 P 6.6 km
M50 P 6.6 km
N50 P 6.6 km
M11 P 1.2 km
N11 P 1.2 km
M13 P 2.8 km
N13 P 2.8 km
M15 P 6.6 km
N15 P 6.6 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Keuruun Kisailijat
Seuranumero 10348943
Yhteyshenkilö Veikko Ahonen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 874 146
GSM
Fax
WWW-osoite www.keuruunkisailijat.fi/hiihto/
Sähköposti keuruunhiihdot@gmail.com
Ilmoittautumiset Ilmoittautuminen Kilmon kautta 31.12.2019 klo 24 mennessä
Osanottomaksut FIS-sarjat 20€/pv, 16-vuotiaat ja nuoremmat 10€/pv, muut 15€/pv
Pankki ja tilinro Keuruun Osuuspankki FI89 4762 1020 2444 53
TD/TDA TD Esa Ryynänen
TDA Joona Viholainen
Tiedustelut ja lisäinfo keuruunhiihdot@gmail.com, www.keuruunkisailijat.fi, 0400-874146
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus valtatie 23
Majoitus Viikinlahti Campus, Hotelli Viikinhovi, Riihon Majatalo
Palkinnot ja palkintojen jako Palkintojen jako heti tulosten selvittyä, hopeasompasarjat erikseen
Muuta tietoa FIS-koodi pakollinen 20- ja yleisessä sarjassa!!!
HUOM! MUUTOKSIA KILPAILUMATKOISSA:
pienimmät hiihtää 1 km ei 1,2 km
kaikki 2,8 km ilmoitetut on 2,5 km
kaikki 6,6 km ilmoitetut on 5 km

ALKAMISAJANKOHDAT VARHENTUNEET TUNNILLA: la klo 11 ja su klo 10!!!
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M18 sprintti V 4.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M18 sprintti V 4.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M18 sprintti V 4.1. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M18 sprintti V 4.1. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M18 sprintti V 4.1. Veeti Passila 2004 Hollolan Urheilijat -46
M18 sprintti V 4.1. Christian Hilden 2003 IF Femman
M18 sprintti V 4.1. Emil Sundell 2003 IF Femman
M18 sprintti V 4.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 sprintti V 4.1. Eemil Juntunen 2003 Iisalmen Visa
M18 sprintti V 4.1. Saku Miettinen 2002 Imatran Urheilijat
M18 sprintti V 4.1. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 sprintti V 4.1. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 sprintti V 4.1. Valtteri Heinimaa 2002 Kangasalan Kisa
M18 sprintti V 4.1. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M18 sprintti V 4.1. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 sprintti V 4.1. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M18 sprintti V 4.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 sprintti V 4.1. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 sprintti V 4.1. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M18 sprintti V 4.1. Jussi Rantala 2003 Karihaaran Visa
M18 sprintti V 4.1. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M18 sprintti V 4.1. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M18 sprintti V 4.1. Akseli Latvala 2004 Kyrön Voima
M18 sprintti V 4.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Atte Urvanta 2003 Lempäälän Kisa
M18 sprintti V 4.1. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M18 sprintti V 4.1. Christoffer Ingman 2004 Norrvalla Ski Team
M18 sprintti V 4.1. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
M18 sprintti V 4.1. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M18 sprintti V 4.1. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Samppo Kumpumäki 2002 Pyhäjärven Pohti
M18 sprintti V 4.1. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M18 sprintti V 4.1. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M18 sprintti V 4.1. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M18 sprintti V 4.1. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M18 sprintti V 4.1. Lauri Ström 2002 Ski Jyväskylä
M18 sprintti V 4.1. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 sprintti V 4.1. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M18 sprintti V 4.1. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 sprintti V 4.1. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M18 sprintti V 4.1. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
M18 sprintti V 4.1. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M18 sprintti V 4.1. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M18 sprintti V 4.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 sprintti V 4.1. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 sprintti V 4.1. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 sprintti V 4.1. Veeti Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 sprintti V 4.1. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
MYL sprintti V 4.1. Veeti Haapa-Aho 2001 Alajärven Ankkurit
MYL sprintti V 4.1. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Onni-Kalle Lahdelma 2000 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 4.1. Jussi Salo 1991 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 4.1. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 4.1. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL sprintti V 4.1. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL sprintti V 4.1. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 4.1. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 4.1. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 4.1. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 4.1. Patrik Siekkinen 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 4.1. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 4.1. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL sprintti V 4.1. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 4.1. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 4.1. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 4.1. Matti Aalto 1983 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 4.1. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 4.1. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 4.1. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
MYL sprintti V 4.1. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti V 4.1. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Ilmo Räisänen 1989 Ski Jyväskylä
MYL sprintti V 4.1. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL sprintti V 4.1. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL sprintti V 4.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Kaarel Kasper Kõrge 1996 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 4.1. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti V 4.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL sprintti V 4.1. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL sprintti V 4.1. Veeti Henriksson 2001 Ylöjärven Ryhti
N18 sprintti V 4.1. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N18 sprintti V 4.1. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 sprintti V 4.1. Suvi Kemppainen 2003 Hyrynsalmen Isku
N18 sprintti V 4.1. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N18 sprintti V 4.1. Veera Säisä 2002 Iisalmen Visa
N18 sprintti V 4.1. Elviira Peltonen 2003 Jämsänkosken Ilves
N18 sprintti V 4.1. Lotta Salonen 2005 Kaipolan Vire
N18 sprintti V 4.1. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N18 sprintti V 4.1. Peppi Salonen 2002 Kaipolan Vire
N18 sprintti V 4.1. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 sprintti V 4.1. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N18 sprintti V 4.1. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N18 sprintti V 4.1. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N18 sprintti V 4.1. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N18 sprintti V 4.1. Jonna Vestenius 2002 Karihaaran Visa
N18 sprintti V 4.1. Kerttu Pirneskoski 2003 Karihaaran Visa
N18 sprintti V 4.1. Reija Ahola 2002 Karihaaran Visa
N18 sprintti V 4.1. Sanni Pulkkinen 2003 Karihaaran Visa
N18 sprintti V 4.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N18 sprintti V 4.1. Maija Tiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
N18 sprintti V 4.1. Inka Remes 2003 Keuruun Kisailijat
N18 sprintti V 4.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Kristina Nikkinen 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Sara Leppäsalmi 2002 Kuoreveden Kärki
N18 sprintti V 4.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N18 sprintti V 4.1. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N18 sprintti V 4.1. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 sprintti V 4.1. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N18 sprintti V 4.1. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Venla Järvelä 2003 Paltamon Urheilijat
N18 sprintti V 4.1. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N18 sprintti V 4.1. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Aino Pääkkönen 2003 Ski Jyväskylä
N18 sprintti V 4.1. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
N18 sprintti V 4.1. Pauliina Pirinen 2004 Ski Jyväskylä
N18 sprintti V 4.1. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N18 sprintti V 4.1. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N18 sprintti V 4.1. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 sprintti V 4.1. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N18 sprintti V 4.1. Iina Koskela 2003 Team Skiers
N18 sprintti V 4.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 sprintti V 4.1. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N18 sprintti V 4.1. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N18 sprintti V 4.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 sprintti V 4.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 sprintti V 4.1. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
N18 sprintti V 4.1. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 sprintti V 4.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 sprintti V 4.1. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N18 sprintti V 4.1. Krista Manninen 2004 Ylöjärven Ryhti
NYL sprintti V 4.1. Essi Leikas 2001 Hollolan Urheilijat -46
NYL sprintti V 4.1. Jennie Lindvall 1995 IF Minken
NYL sprintti V 4.1. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL sprintti V 4.1. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL sprintti V 4.1. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL sprintti V 4.1. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL sprintti V 4.1. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Emma Hämäläinen 1992 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 4.1. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 4.1. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
NYL sprintti V 4.1. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 4.1. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 4.1. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 4.1. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 4.1. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 4.1. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
NYL sprintti V 4.1. Katriina Autti 1999 Team Skiers
NYL sprintti V 4.1. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 4.1. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
M10 1.2 km P 5.1. Ruben Hakkarainen 2011 IF Sibbo-Vargarna
M10 1.2 km P 5.1. Elias Tiisanoja 2011 Keuruun Kisailijat
M10 1.2 km P 5.1. Okko Koskinen 2011 Lempäälän Kisa
M10 1.2 km P 5.1. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M10 1.2 km P 5.1. Kasper Ekonoja 2010 Ski Jyväskylä
M10 1.2 km P 5.1. Nuutti Hietala 2011 Ski Jyväskylä
M10 1.2 km P 5.1. Veikko Kahelin 2010 Viitasaaren Viesti
M11 1.2 km P 5.1. Milo Äyrämö 2009 Ski Jyväskylä
M11 1.2 km P 5.1. Ilmari Saari 2009 Ähtärin Urheilijat
M12 2.8 km P 5.1. Jesse Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M12 2.8 km P 5.1. Aleksi Saarela 2009 Joutsan Pommi
M12 2.8 km P 5.1. Jesse Ravolainen 2008 Kangasniemen Kalske
M12 2.8 km P 5.1. Erkka-Voitto Heinonen 2009 Keuruun Kisailijat
M12 2.8 km P 5.1. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M12 2.8 km P 5.1. Henrik Ahoniemi 2009 Rajamäen Kehitys
M12 2.8 km P 5.1. Vilho Hietala 2008 Ski Jyväskylä
M12 2.8 km P 5.1. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M13 2.8 km P 5.1. Einar Vickholm 2007 Borgå Akilles
M13 2.8 km P 5.1. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M13 2.8 km P 5.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M13 2.8 km P 5.1. Topias Vuorela 2007 IF Minken
M13 2.8 km P 5.1. Christoffer Höglund 2007 IF Sibbo-Vargarna
M13 2.8 km P 5.1. Aapo Kuronen 2007 Jämsänkosken Ilves
M13 2.8 km P 5.1. Arttu Remes 2007 Keuruun Kisailijat
M13 2.8 km P 5.1. Oliver Kaikkonen 2007 Lempäälän Kisa
M13 2.8 km P 5.1. Matias Hietamäki 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
M13 2.8 km P 5.1. Elias Ruokostenpohja 2007 Ski Jyväskylä
M13 2.8 km P 5.1. Juuso Tapanila 2007 Ski Jyväskylä
M13 2.8 km P 5.1. Konsta Salminen 2007 Ski Jyväskylä
M13 2.8 km P 5.1. Valtteri Kinnunen 2007 Ski Jyväskylä
M13 2.8 km P 5.1. Kalle Tossavainen 2007 Äänekosken Huima
M13 2.8 km P 5.1. Kasper Kuorinki 2007 Äänekosken Huima
M14 2.8 km P 5.1. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M14 2.8 km P 5.1. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M14 2.8 km P 5.1. Samuel Kiviharju 2006 Ilmajoen Kisailijat
M14 2.8 km P 5.1. Antto-Ville Heinonen 2006 Keuruun Kisailijat
M14 2.8 km P 5.1. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M14 2.8 km P 5.1. Akseli Pesu 2006 Pirkkalan Hiihtäjät
M14 2.8 km P 5.1. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M14 2.8 km P 5.1. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M14 2.8 km P 5.1. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M14 2.8 km P 5.1. Topias Koskinen 2006 Ähtärin Urheilijat
M15 6.6 km P 5.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M15 6.6 km P 5.1. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M15 6.6 km P 5.1. Väinö Koistinen 2005 Joutsan Pommi
M15 6.6 km P 5.1. Väinö Kontkanen 2005 Liperin Hiihtoseura
M15 6.6 km P 5.1. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M15 6.6 km P 5.1. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M15 6.6 km P 5.1. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M15 6.6 km P 5.1. Johannes Anttila 2005 Ski Jyväskylä
M15 6.6 km P 5.1. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M15 6.6 km P 5.1. Vilho Stenman 2005 Uuraisten Urheilijat
M16 6.6 km P 5.1. Veeti Passila 2004 Hollolan Urheilijat -46
M16 6.6 km P 5.1. Aatu Seppänen 2004 Kangasalan Kisa
M16 6.6 km P 5.1. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M16 6.6 km P 5.1. Akseli Latvala 2004 Kyrön Voima
M16 6.6 km P 5.1. Juho Keskinen 2004 Lempäälän Kisa
M16 6.6 km P 5.1. Roope Niskanen 2004 Lempäälän Kisa
M16 6.6 km P 5.1. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M16 6.6 km P 5.1. Christoffer Ingman 2004 Norrvalla Ski Team
M16 6.6 km P 5.1. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M16 6.6 km P 5.1. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M16 6.6 km P 5.1. Joonas Tapanila 2004 Ski Jyväskylä
M16 6.6 km P 5.1. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M16 6.6 km P 5.1. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M16 6.6 km P 5.1. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 10 km P 5.1. Heikki Lehtelä 2003 Alajärven Ankkurit
M18 10 km P 5.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M18 10 km P 5.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M18 10 km P 5.1. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km P 5.1. Christian Hilden 2003 IF Femman
M18 10 km P 5.1. Emil Sundell 2003 IF Femman
M18 10 km P 5.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 10 km P 5.1. Eemil Juntunen 2003 Iisalmen Visa
M18 10 km P 5.1. Saku Miettinen 2002 Imatran Urheilijat
M18 10 km P 5.1. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 10 km P 5.1. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 10 km P 5.1. Roope Juntunen 2003 Kangasalan Kisa
M18 10 km P 5.1. Valtteri Heinimaa 2002 Kangasalan Kisa
M18 10 km P 5.1. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M18 10 km P 5.1. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km P 5.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km P 5.1. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km P 5.1. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M18 10 km P 5.1. Jussi Rantala 2003 Karihaaran Visa
M18 10 km P 5.1. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M18 10 km P 5.1. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M18 10 km P 5.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Atte Urvanta 2003 Lempäälän Kisa
M18 10 km P 5.1. Samuli Jalonen 2003 Lempäälän Kisa
M18 10 km P 5.1. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M18 10 km P 5.1. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
M18 10 km P 5.1. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M18 10 km P 5.1. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M18 10 km P 5.1. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Samppo Kumpumäki 2002 Pyhäjärven Pohti
M18 10 km P 5.1. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M18 10 km P 5.1. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M18 10 km P 5.1. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M18 10 km P 5.1. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 5.1. Frans Böhm 2003 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 5.1. Lauri Ström 2002 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 5.1. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 5.1. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 5.1. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 10 km P 5.1. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M18 10 km P 5.1. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
M18 10 km P 5.1. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M18 10 km P 5.1. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M18 10 km P 5.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km P 5.1. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 10 km P 5.1. Veeti Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 5.1. Veeti Haapa-Aho 2001 Alajärven Ankkurit
M20 10 km P 5.1. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 5.1. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km P 5.1. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km P 5.1. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 5.1. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 5.1. Patrik Siekkinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 5.1. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M20 10 km P 5.1. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M20 10 km P 5.1. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
M20 10 km P 5.1. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M20 10 km P 5.1. Santeri Leikas 2001 Norrvalla Ski Team
M20 10 km P 5.1. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M20 10 km P 5.1. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pyhäjärven Pohti
M20 10 km P 5.1. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 10 km P 5.1. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M20 10 km P 5.1. Lauri Joukas 2001 Teuvan Rivakka
M20 10 km P 5.1. Matias Vaahtio 2001 Ulvilan Ura
M20 10 km P 5.1. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M20 10 km P 5.1. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 5.1. Roni Hiitelä 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 5.1. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 5.1. Veeti Henriksson 2001 Ylöjärven Ryhti
M40 6.6 km P 5.1. Ari Säisä 1972 Vieremän Koitto
M40 6.6 km P 5.1. Marko Leppämäki 1971 Ylöjärven Urheilijat
M40 6.6 km P 5.1. Jarmo Kuorinki 1978 Äänekosken Huima
M50 6.6 km P 5.1. Seppo Vinkanharju 1964 Hyvinkään Hiihtäjät
M50 6.6 km P 5.1. Kai Samelin 1969 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M50 6.6 km P 5.1. Arto Nissinen 1964 Keuruun Kisailijat
M50 6.6 km P 5.1. Jari Mäkelä 1963 Keuruun Kisailijat
M50 6.6 km P 5.1. Juha Koskinen 1963 Keuruun Kisailijat
M50 6.6 km P 5.1. Ari Orava 1967 Seinäjoen Hiihtoseura
M50 6.6 km P 5.1. Harri Ala-Lahti 1961 Seinäjoen Hiihtoseura
M50 6.6 km P 5.1. Jarkko Kauppinen 1967 Ski Jyväskylä
M50 6.6 km P 5.1. Timo Salminen 1969 Ski Jyväskylä
MYL 10 km P 5.1. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL 10 km P 5.1. Jussi Salo 1991 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km P 5.1. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km P 5.1. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km P 5.1. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 10 km P 5.1. Aki Järvelä 1990 Iso-Mustajärven Urheilijat
MYL 10 km P 5.1. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL 10 km P 5.1. Henri Jelonen 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Mikko Harju 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL 10 km P 5.1. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km P 5.1. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km P 5.1. Matti Aalto 1983 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km P 5.1. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km P 5.1. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km P 5.1. Valtteri Niskanen 1997 Lempäälän Kisa
MYL 10 km P 5.1. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km P 5.1. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Aleksi Sillanpää 1994 Rajamäen Kehitys
MYL 10 km P 5.1. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km P 5.1. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km P 5.1. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 10 km P 5.1. Juho Sihvola 1986 Tampereen Pyrintö
MYL 10 km P 5.1. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
MYL 10 km P 5.1. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 10 km P 5.1. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL 10 km P 5.1. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 10 km P 5.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Kaarel Kasper Kõrge 1996 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 5.1. Toni Huuskonen 1989 Viitasaaren Viesti
MYL 10 km P 5.1. Topi Kuorelahti 1991 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km P 5.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL 10 km P 5.1. Ville Pirttijoki 1987 Ylöjärven Ryhti
N10 1.2 km P 5.1. Iira-Nella Norrbacka 2011 Asikkalan Raikas
N10 1.2 km P 5.1. Siru Koskela 2010 Halsuan Toivo
N10 1.2 km P 5.1. Iida Lavia 2010 Joutsan Pommi
N10 1.2 km P 5.1. Pinja Vienola 2012 Jyväskylän Hiihtoseura
N10 1.2 km P 5.1. Venla Vienola 2010 Jyväskylän Hiihtoseura
N10 1.2 km P 5.1. Peppi Poutanen 2010 Karihaaran Visa
N10 1.2 km P 5.1. Amanda Onnela 2010 Oriveden Ponnistus
N10 1.2 km P 5.1. Elli Leppä 2011 Oriveden Ponnistus
N10 1.2 km P 5.1. Emmi Hämäläinen 2011 Oriveden Ponnistus
N10 1.2 km P 5.1. Hilla Ruokostenpohja 2011 Ski Jyväskylä
N10 1.2 km P 5.1. Lumi-Kukka Saaranen 2011 Ski Jyväskylä
N10 1.2 km P 5.1. Vilma Pyhtilä 2010 Ylöjärven Ryhti
N10 1.2 km P 5.1. Alisa Koskinen 2010 Ähtärin Urheilijat
N10 1.2 km P 5.1. Miida Viinikka 2010 Ähtärin Urheilijat
N10 1.2 km P 5.1. Reetta Hautala 2010 Ähtärin Urheilijat
N11 1.2 km P 5.1. Aada Ylilehto 2009 Lempäälän Kisa
N11 1.2 km P 5.1. Reea Hiitelä 2009 Ylöjärven Ryhti
N12 2.8 km P 5.1. Aino Koskinen 2008 Lempäälän Kisa
N12 2.8 km P 5.1. Aliisa Riippi 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2.8 km P 5.1. Ida Hänninen 2009 Ski Jyväskylä
N12 2.8 km P 5.1. Martta Stenman 2008 Uuraisten Urheilijat
N12 2.8 km P 5.1. Anni Eronen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N12 2.8 km P 5.1. Minttu Saari 2008 Ähtärin Urheilijat
N12 2.8 km P 5.1. Siiri Hautala 2008 Ähtärin Urheilijat
N12 2.8 km P 5.1. Taru Kautto 2008 Äänekosken Huima
N13 2.8 km P 5.1. Anna Kerko 2007 Helsingin Mäkihyppääjät
N13 2.8 km P 5.1. Emma Riihilahti 2007 Hollolan Urheilijat -46
N13 2.8 km P 5.1. Minttu Salonen 2007 Kaipolan Vire
N13 2.8 km P 5.1. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N13 2.8 km P 5.1. Jenna Ravolainen 2007 Kangasniemen Kalske
N13 2.8 km P 5.1. Hetaliina Karkiainen 2007 Keuruun Kisailijat
N13 2.8 km P 5.1. Emilia Ylilehto 2007 Lempäälän Kisa
N13 2.8 km P 5.1. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N13 2.8 km P 5.1. Aini Soanvaara 2007 Ski Jyväskylä
N13 2.8 km P 5.1. Noora Torkkola 2007 Ski Jyväskylä
N13 2.8 km P 5.1. Sanni Marianne Muhonen 2007 Ski Jyväskylä
N13 2.8 km P 5.1. Miina Palonen 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 2.8 km P 5.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N14 2.8 km P 5.1. Eeva Antikainen 2006 Ilmajoen Kisailijat
N14 2.8 km P 5.1. Elli Lavia 2006 Joutsan Pommi
N14 2.8 km P 5.1. Karoliina Hirvelä 2006 Jämsänkosken Ilves
N14 2.8 km P 5.1. Kaisa Koivisto 2006 Kaipolan Vire
N14 2.8 km P 5.1. Olivia Kumara 2006 Norrvalla Ski Team
N14 2.8 km P 5.1. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N14 2.8 km P 5.1. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 2.8 km P 5.1. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 2.8 km P 5.1. Ronja Westerlund 2006 Pargas IF
N14 2.8 km P 5.1. Mea Rutanen 2006 Ski Jyväskylä
N14 2.8 km P 5.1. Helmi Haavisto 2006 Tampereen Pyrintö
N14 2.8 km P 5.1. Aino Eronen 2006 Vantaan Hiihtoseura
N14 2.8 km P 5.1. Annika Rantanen 2006 Ylöjärven Ryhti
N15 6.6 km P 5.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N15 6.6 km P 5.1. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 6.6 km P 5.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 6.6 km P 5.1. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N15 6.6 km P 5.1. Helmi Karkiainen 2005 Keuruun Kisailijat
N15 6.6 km P 5.1. Aida Koivisto 2005 Kortesjärven Järvi-Veikot
N15 6.6 km P 5.1. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N15 6.6 km P 5.1. Oona Kaikkonen 2005 Lempäälän Kisa
N15 6.6 km P 5.1. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N15 6.6 km P 5.1. Inka Lakanen 2005 Perhon Kiri
N15 6.6 km P 5.1. Sini Hietamäki 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N15 6.6 km P 5.1. Cecilia Ek 2005 Ski Jyväskylä
N15 6.6 km P 5.1. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N16 6.6 km P 5.1. Lilja Lehtelä 2004 Alajärven Ankkurit
N16 6.6 km P 5.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N16 6.6 km P 5.1. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N16 6.6 km P 5.1. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N16 6.6 km P 5.1. Kristina Nikkinen 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N16 6.6 km P 5.1. Anniina Ström 2004 Ski Jyväskylä
N16 6.6 km P 5.1. Siiri Yijälä 2004 Ski Jyväskylä
N16 6.6 km P 5.1. Viivi Kinnunen 2004 Ski Jyväskylä
N16 6.6 km P 5.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 6.6 km P 5.1. Krista Manninen 2004 Ylöjärven Ryhti
N16 6.6 km P 5.1. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N16 6.6 km P 5.1. Siiri Tossavainen 2004 Äänekosken Huima
N16 6.6 km P 5.1. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
N18 6.6 km P 5.1. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N18 6.6 km P 5.1. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 6.6 km P 5.1. Suvi Kemppainen 2003 Hyrynsalmen Isku
N18 6.6 km P 5.1. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N18 6.6 km P 5.1. Veera Säisä 2002 Iisalmen Visa
N18 6.6 km P 5.1. Elviira Peltonen 2003 Jämsänkosken Ilves
N18 6.6 km P 5.1. Hanna Koivisto 2003 Kaipolan Vire
N18 6.6 km P 5.1. Peppi Salonen 2002 Kaipolan Vire
N18 6.6 km P 5.1. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 6.6 km P 5.1. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N18 6.6 km P 5.1. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N18 6.6 km P 5.1. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N18 6.6 km P 5.1. Jonna Vestenius 2002 Karihaaran Visa
N18 6.6 km P 5.1. Kerttu Pirneskoski 2003 Karihaaran Visa
N18 6.6 km P 5.1. Reija Ahola 2002 Karihaaran Visa
N18 6.6 km P 5.1. Sanni Pulkkinen 2003 Karihaaran Visa
N18 6.6 km P 5.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N18 6.6 km P 5.1. Maija Tiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
N18 6.6 km P 5.1. Inka Remes 2003 Keuruun Kisailijat
N18 6.6 km P 5.1. Varpu-Sofia Heinonen 2003 Keuruun Kisailijat
N18 6.6 km P 5.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Sara Leppäsalmi 2002 Kuoreveden Kärki
N18 6.6 km P 5.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N18 6.6 km P 5.1. Ada Mäkinen 2003 Noormarkun Nopsa
N18 6.6 km P 5.1. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N18 6.6 km P 5.1. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 6.6 km P 5.1. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 6.6 km P 5.1. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N18 6.6 km P 5.1. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N18 6.6 km P 5.1. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Venla Järvelä 2003 Paltamon Urheilijat
N18 6.6 km P 5.1. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N18 6.6 km P 5.1. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Aino Pääkkönen 2003 Ski Jyväskylä
N18 6.6 km P 5.1. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
N18 6.6 km P 5.1. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N18 6.6 km P 5.1. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N18 6.6 km P 5.1. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 6.6 km P 5.1. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N18 6.6 km P 5.1. Ronja Haavisto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 6.6 km P 5.1. Venny Lundberg 2003 Tampereen Pyrintö
N18 6.6 km P 5.1. Iina Koskela 2003 Team Skiers
N18 6.6 km P 5.1. Aino Vuorinen 2002 Valkeakosken Haka
N18 6.6 km P 5.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 6.6 km P 5.1. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N18 6.6 km P 5.1. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N18 6.6 km P 5.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 6.6 km P 5.1. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
N18 6.6 km P 5.1. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 6.6 km P 5.1. Anni Laine 2002 Ylöjärven Ryhti
N18 6.6 km P 5.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 6.6 km P 5.1. Matleena Palonen 2003 Ylöjärven Ryhti
N20 6.6 km P 5.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 6.6 km P 5.1. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N20 6.6 km P 5.1. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N20 6.6 km P 5.1. Eerika Salomäki 2001 Keravan Urheilijat
N20 6.6 km P 5.1. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N20 6.6 km P 5.1. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N20 6.6 km P 5.1. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 6.6 km P 5.1. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N20 6.6 km P 5.1. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 6.6 km P 5.1. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
N20 6.6 km P 5.1. Tessa Jormakka 2001 Ski Jyväskylä
N20 6.6 km P 5.1. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N20 6.6 km P 5.1. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N20 6.6 km P 5.1. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N20 6.6 km P 5.1. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N40 6.6 km P 5.1. Anne Alarotu 1976 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N40 6.6 km P 5.1. Ulla Yrjölä 1971 Muuramen Urheilijat
N40 6.6 km P 5.1. Riikka Kalliokoski 1971 Pargas IF
N50 6.6 km P 5.1. Eila Jussila 1959 Ski Jyväskylä
N50 6.6 km P 5.1. Tuula Rasimus 1962 Ski Jyväskylä
NYL 6.6 km P 5.1. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
NYL 6.6 km P 5.1. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Terhi Pollari 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 6.6 km P 5.1. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL 6.6 km P 5.1. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL 6.6 km P 5.1. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL 6.6 km P 5.1. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 6.6 km P 5.1. Emma Hämäläinen 1992 Lahden Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL 6.6 km P 5.1. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Katariina Hämäläinen 1991 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 6.6 km P 5.1. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 6.6 km P 5.1. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
NYL 6.6 km P 5.1. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL 6.6 km P 5.1. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL 6.6 km P 5.1. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 6.6 km P 5.1. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
NYL 6.6 km P 5.1. Anni Ala-Mettälä 1986 Tampereen Pyrintö
NYL 6.6 km P 5.1. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL 6.6 km P 5.1. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 6.6 km P 5.1. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL 6.6 km P 5.1. Tiia Huuskonen 1985 Viitasaaren Viesti