FIS SM-kilpailu yleinen sarja / Suomen Cup/ U20 MM-katsastus

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 31.1.2020-2.2.2020
Kilpailun alkamisajankohta 10:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 24.1.20 23:59:59
Kilpailun nimi FIS SM-kilpailu yleinen sarja / Suomen Cup/ U20 MM-katsastus
Kilpailun numero 078
Kilpailupaikka Vöyri
Kilpailupaikan osoite Hiihtomäentie 16, 66600 Vöyri
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
Suomen Cup,
FIS-kilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 31.01.2020
Sarja Matka
MYL V parisprintti
NYL V parisprintti
Kilpailupäivä 2: La 01.02.2020
Sarja Matka
MYL P 15 km
NYL P 10 km
Kilpailupäivä 3: Su 02.02.2020
Sarja Matka
MYL V sprintti
NYL V sprintti
Seuran tiedot
Järjestävä seura IF Femman & Vörå IF & Oravais IF
Seuranumero 10347232
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.smvoyri.fi
Sähköposti
Ilmoittautumiset 24.1.2020 klo 24 mennessä
Osanottomaksut Yleinen 30 €/kisa, Parisprintti 40 € / joukkue
Pankki ja tilinro Aktia FI4549702720001167 IF Femman
TD/TDA TD Matias Skog
TDA Mikko Rantanen
Tiedustelut ja lisäinfo Niklas Enlund, nicke(at)enlund.fi, 0500 568 330
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Vöyrin keskusta,
Majoitus https://www.smvoyri.fi/fi/kilpailuinfo/majoitus/
Palkinnot ja palkintojen jako Kilpailukeskuksessa
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
MYL 15 km P 1.2. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 1.2. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 1.2. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km P 1.2. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Lari Lehtonen 1987 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 1.2. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 1.2. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
MYL 15 km P 1.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 15 km P 1.2. Hannes Holmback 1998 IF Femman
MYL 15 km P 1.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL 15 km P 1.2. Robin Sundsten 1999 IF Femman
MYL 15 km P 1.2. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Jonatan Lindqvist 1996 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Ville Parantainen 1998 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 15 km P 1.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
MYL 15 km P 1.2. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL 15 km P 1.2. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 15 km P 1.2. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
MYL 15 km P 1.2. Aku Hietaharju 1997 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Ville Maunuksela 1989 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 15 km P 1.2. Reima Idström 1982 Inarin Yritys
MYL 15 km P 1.2. Aki Järvelä 1990 Iso-Mustajärven Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Juha Hyyryläinen 1989 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Aku Nikander 1990 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Henri Jelonen 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Mikko Harju 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 15 km P 1.2. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
MYL 15 km P 1.2. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 15 km P 1.2. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Matti Aalto 1983 Keuruun Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Ville Happonen 1995 Kiteen Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL 15 km P 1.2. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Viljami Vuorre 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Ville Vakkila 1999 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Valtteri Niskanen 1997 Lempäälän Kisa
MYL 15 km P 1.2. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Jussi Karkkulainen 1996 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Valtteri Härkönen 1985 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
MYL 15 km P 1.2. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
MYL 15 km P 1.2. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
MYL 15 km P 1.2. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
MYL 15 km P 1.2. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
MYL 15 km P 1.2. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
MYL 15 km P 1.2. Leonard Markén 2003 Oravais IF
MYL 15 km P 1.2. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Heikki Karjaluoto 1977 Oulun Kilpa-Veljet
MYL 15 km P 1.2. Jani Sarkkinen 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Aki Kauppinen 1987 Pakilan Veto
MYL 15 km P 1.2. Heikki Korpela 1990 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Joel Ikonen 1994 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Joni Mäki 1995 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Juho Halonen 1988 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Juuso Haarala 1996 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Juuso Mäkelä 1994 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Miikka Kinnunen 1991 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Roope Haapakangas 1997 Pohti SkiTeam
MYL 15 km P 1.2. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Tero Similä 1980 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Joonas Sarkkinen 1994 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
MYL 15 km P 1.2. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 1.2. Pekka Karppanen 1993 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 1.2. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 1.2. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
MYL 15 km P 1.2. Mikko Marjamaa 1993 Ski Jyväskylä
MYL 15 km P 1.2. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 15 km P 1.2. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 15 km P 1.2. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 15 km P 1.2. Tuukka Invenius 1997 Skiteam 105
MYL 15 km P 1.2. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 1.2. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 1.2. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 1.2. Juho Sihvola 1986 Tampereen Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Valtteri Heinimaa 2002 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Hannes Mäenpää 1996 Team Nordic Athlete
MYL 15 km P 1.2. Hans Mäenpää 1979 Team Nordic Athlete
MYL 15 km P 1.2. Viktor Mäenpää 1994 Team Nordic Athlete
MYL 15 km P 1.2. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
MYL 15 km P 1.2. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 15 km P 1.2. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL 15 km P 1.2. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km P 1.2. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Kaarel Kasper Kõrge 1996 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km P 1.2. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km P 1.2. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Toni Huuskonen 1989 Viitasaaren Viesti
MYL 15 km P 1.2. Santeri Pirneskoski 1998 Visa Ski Team Kemi
MYL 15 km P 1.2. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Topi Kuorelahti 1991 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Christian Grannas 1978 Vörå IF
MYL 15 km P 1.2. Mikael Eklund 1978 Vörå IF
MYL 15 km P 1.2. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL 15 km P 1.2. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL 15 km P 1.2. Ville Pirttijoki 1987 Ylöjärven Ryhti
NYL 10 km P 1.2. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Mari Maikku 1988 Aavasaksan Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 10 km P 1.2. Elina Mäkitalo 1980 Himangan Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Henna Rautiainen 1991 Himangan Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
NYL 10 km P 1.2. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
NYL 10 km P 1.2. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 10 km P 1.2. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 10 km P 1.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL 10 km P 1.2. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
NYL 10 km P 1.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL 10 km P 1.2. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL 10 km P 1.2. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
NYL 10 km P 1.2. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
NYL 10 km P 1.2. Maria Virpi 1987 Kalajoen Junkkarit
NYL 10 km P 1.2. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
NYL 10 km P 1.2. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
NYL 10 km P 1.2. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
NYL 10 km P 1.2. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 10 km P 1.2. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
NYL 10 km P 1.2. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 1.2. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 1.2. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 1.2. Emma Hämäläinen 1992 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
NYL 10 km P 1.2. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 1.2. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Laura Karkkulainen 1992 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
NYL 10 km P 1.2. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
NYL 10 km P 1.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
NYL 10 km P 1.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
NYL 10 km P 1.2. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Anni Huovinen 2000 Puijon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Merja Eronen 1991 Puijon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Tiina Mäkinen 1995 Raision Kuula
NYL 10 km P 1.2. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Lotta Tuominen 1984 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Aino Pääkkönen 2003 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Suvi Karjaluoto 1978 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Anna-Riikka Tyni 1991 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
NYL 10 km P 1.2. Salla Loukusa 1997 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
NYL 10 km P 1.2. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 1.2. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 1.2. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 1.2. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 1.2. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
NYL 10 km P 1.2. Heidi Lindfors 1987 Vaasan Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Jasmi Joensuu 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Marjaana Pitkänen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL 10 km P 1.2. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL 10 km P 1.2. Tiia Huuskonen 1985 Viitasaaren Viesti
NYL 10 km P 1.2. Elina Tikkanen 2000 Visa Ski Team Kemi
NYL 10 km P 1.2. Ella Anttola 1999 Visa Ski Team Kemi
NYL 10 km P 1.2. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
NYL 10 km P 1.2. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi
NYL 10 km P 1.2. Petra Viirumäki 1996 Visa Ski Team Kemi
NYL 10 km P 1.2. Riitta-Liisa Roponen 1978 Visa Ski Team Kemi
NYL 10 km P 1.2. Sanna-Mari Purola 1997 Visa Ski Team Kemi
NYL 10 km P 1.2. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Sanna Martikkala 1993 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Susanna Saapunki 1992 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
MYL sprintti V 2.2. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL sprintti V 2.2. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL sprintti V 2.2. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Miro Köykkä 1988 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Lari Lehtonen 1987 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 2.2. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 2.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL sprintti V 2.2. Alexander Kansa 2000 IF Femman
MYL sprintti V 2.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL sprintti V 2.2. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Ville Parantainen 1998 IF Minken
MYL sprintti V 2.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL sprintti V 2.2. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
MYL sprintti V 2.2. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL sprintti V 2.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
MYL sprintti V 2.2. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL sprintti V 2.2. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
MYL sprintti V 2.2. Aku Hietaharju 1997 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Jussi Salo 1991 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Ville Maunuksela 1989 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL sprintti V 2.2. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Matias Lantta 1998 Juvan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL sprintti V 2.2. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL sprintti V 2.2. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL sprintti V 2.2. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL sprintti V 2.2. Henri Jelonen 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 2.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 2.2. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 2.2. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 2.2. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 2.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL sprintti V 2.2. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
MYL sprintti V 2.2. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL sprintti V 2.2. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 2.2. Antti Repo 1994 Kontiolahden Urheilijat
MYL sprintti V 2.2. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL sprintti V 2.2. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 2.2. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 2.2. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 2.2. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 2.2. Viljami Vuorre 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 2.2. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti V 2.2. Jussi Karkkulainen 1996 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti V 2.2. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti V 2.2. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
MYL sprintti V 2.2. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
MYL sprintti V 2.2. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
MYL sprintti V 2.2. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
MYL sprintti V 2.2. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
MYL sprintti V 2.2. Santeri Leikas 2001 Norrvalla Ski Team
MYL sprintti V 2.2. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
MYL sprintti V 2.2. Leonard Markén 2003 Oravais IF
MYL sprintti V 2.2. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Jani Sarkkinen 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Heikki Korpela 1990 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Joel Ikonen 1994 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Joni Mäki 1995 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Juuso Haarala 1996 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Juuso Mäkelä 1994 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Miikka Kinnunen 1991 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Roope Haapakangas 1997 Pohti SkiTeam
MYL sprintti V 2.2. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL sprintti V 2.2. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL sprintti V 2.2. Tero Similä 1980 Posion Pyrintö
MYL sprintti V 2.2. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Joonas Sarkkinen 1994 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
MYL sprintti V 2.2. Pekka Karppanen 1993 Saarijärven Pullistus
MYL sprintti V 2.2. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL sprintti V 2.2. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Lauri Kataja-Rahko 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Mikko Marjamaa 1993 Ski Jyväskylä
MYL sprintti V 2.2. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL sprintti V 2.2. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL sprintti V 2.2. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL sprintti V 2.2. Ville-Petteri Peittola 1996 Sotkamon Jymy
MYL sprintti V 2.2. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 2.2. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 2.2. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 2.2. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL sprintti V 2.2. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL sprintti V 2.2. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
MYL sprintti V 2.2. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL sprintti V 2.2. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
MYL sprintti V 2.2. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL sprintti V 2.2. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL sprintti V 2.2. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Kaarel Kasper Kõrge 1996 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 2.2. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti V 2.2. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti V 2.2. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL sprintti V 2.2. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
MYL sprintti V 2.2. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL sprintti V 2.2. Samuli Schroderus 1996 Visa Ski Team Kemi
MYL sprintti V 2.2. Santeri Pirneskoski 1998 Visa Ski Team Kemi
MYL sprintti V 2.2. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 2.2. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 2.2. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 2.2. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
MYL sprintti V 2.2. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL sprintti V 2.2. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL sprintti V 2.2. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Mari Maikku 1988 Aavasaksan Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL sprintti V 2.2. Henna Rautiainen 1991 Himangan Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
NYL sprintti V 2.2. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL sprintti V 2.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL sprintti V 2.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL sprintti V 2.2. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL sprintti V 2.2. Jennie Lindvall 1995 IF Minken
NYL sprintti V 2.2. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL sprintti V 2.2. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
NYL sprintti V 2.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL sprintti V 2.2. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL sprintti V 2.2. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
NYL sprintti V 2.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL sprintti V 2.2. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Tiina Idström 1988 Inarin Yritys
NYL sprintti V 2.2. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL sprintti V 2.2. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
NYL sprintti V 2.2. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
NYL sprintti V 2.2. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Maria Virpi 1987 Kalajoen Junkkarit
NYL sprintti V 2.2. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
NYL sprintti V 2.2. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
NYL sprintti V 2.2. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL sprintti V 2.2. Eerika Salomäki 2001 Keravan Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
NYL sprintti V 2.2. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Nastassia Kinnunen 1985 Kontiolahden Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti V 2.2. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti V 2.2. Emma Hämäläinen 1992 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
NYL sprintti V 2.2. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Laura Karkkulainen 1992 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
NYL sprintti V 2.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
NYL sprintti V 2.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
NYL sprintti V 2.2. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Anni Huovinen 2000 Puijon Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Merja Eronen 1991 Puijon Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Lotta Tuominen 1984 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 2.2. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 2.2. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 2.2. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 2.2. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 2.2. Anna-Riikka Tyni 1991 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
NYL sprintti V 2.2. Salla Loukusa 1997 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
NYL sprintti V 2.2. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
NYL sprintti V 2.2. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
NYL sprintti V 2.2. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
NYL sprintti V 2.2. Iina Koskela 2003 Team Skiers
NYL sprintti V 2.2. Miia Säilynoja 1994 Team Skiers
NYL sprintti V 2.2. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
NYL sprintti V 2.2. Anni Ruostekoski 1991 Vaasan Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Heidi Lindfors 1987 Vaasan Hiihtäjät
NYL sprintti V 2.2. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Jasmi Joensuu 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Marjaana Pitkänen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 2.2. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
NYL sprintti V 2.2. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL sprintti V 2.2. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL sprintti V 2.2. Elina Tikkanen 2000 Visa Ski Team Kemi
NYL sprintti V 2.2. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
NYL sprintti V 2.2. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi
NYL sprintti V 2.2. Petra Viirumäki 1996 Visa Ski Team Kemi
NYL sprintti V 2.2. Riitta-Liisa Roponen 1978 Visa Ski Team Kemi
NYL sprintti V 2.2. Sanna-Mari Purola 1997 Visa Ski Team Kemi
NYL sprintti V 2.2. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 2.2. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 2.2. Sanna Martikkala 1993 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 2.2. Susanna Saapunki 1992 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 2.2. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 2.2. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
NYL sprintti V 2.2. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet