I-alueen Aluemestaruushiihdot Lahden Urheilukeskuksessa

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 18.1.2020-19.1.2020
Kilpailun alkamisajankohta klo 11, su viestit noin klo 15
Ilmoittautumisen eräpäivä 15.1.20 23:59:59
Kilpailun nimi I-alueen Aluemestaruushiihdot Lahden Urheilukeskuksessa
Kilpailun numero 609
Kilpailupaikka Lahti
Kilpailupaikan osoite Lahden Urheilukeskus
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P/V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 18.01.2020
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M17 P 10 km
N17 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M40 P 10 km
M45 P 5 km
N45 P 5 km
M50 P 5 km
M55 P 5 km
M60 P 5 km
M65 P 5 km
Kilpailupäivä 2: Su 19.01.2020
su viestit noin klo 15 HUOM! KAIKKI VIESTIT VAPAALLA HIIHTOTAVALLA
Sarja Matka
MYL V 3 X 5 km
NYL V 3 X 3 km
M10 V 3 X 1.5 km
N10 V 3 X 1.5 km
M12 V 3 X 2 km
N12 V 3 X 2 km
M14 V 3 X 3 km
N14 V 3 X 3 km
M16 V 3 X 5 km
N16 V 3 X 3 km
M18 V 3 X 5 km
N18 V 3 X 3 km
M20 V 3 X 5 km
N20 V 3 X 3 km
Joukkue M150 V 3 X 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Hollolan Urheilijat -46
Seuranumero 10350274
Yhteyshenkilö Heidi Passila
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 585 8787
GSM
Fax
WWW-osoite www.hollolanurheilijat.com
Sähköposti heidi.passila@gmail.com
Ilmoittautumiset ke 15.1.2020 klo 23.59 mennessä www.kilmo.fi.
Osanottomaksut Lauantain henkilökohtaiset matkat 18€, alle 16-vuotiaat 12€, Viestit 40€/joukkue, alle 16-vuotiaat 30€/joukkue
Pankki ja tilinro POP Hollola FI28 5611 1620 0143 14 Hollolan Urheilijat -46
Tiedustelut ja lisäinfo Jukka Lehtinen p. 0405282275, TD Joona Viholainen, p. 0443190919, Avustava TD Arto Nousiainen p.0453598609
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 18.1. Eero Holmberg 2010 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Juhani Veikkola 2012 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Lenni Ahola 2011 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Mark Fey 2010 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Olli Jantunen 2012 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Patrik Johansson 2010 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Samuel Iloheimo 2010 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Viljami Veikkola 2010 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Eelis Koskinen 2010 Hollolan Urheilijat -46
M10 2 km P 18.1. Hermanni Latonummi 2010 Hollolan Urheilijat -46
M10 2 km P 18.1. Kevin Niittyviita 2011 Hollolan Urheilijat -46
M10 2 km P 18.1. Ruben Hakkarainen 2011 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km P 18.1. Aleksi Tella 2010 Keravan Urheilijat
M10 2 km P 18.1. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M10 2 km P 18.1. Axel Koiranen 2011 Lahden Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Elmo Kiiskinen 2011 Lahden Hiihtoseura
M10 2 km P 18.1. Nicholas Koskinen 2010 Mäntsälän Urheilijat
M10 2 km P 18.1. Eemeli Taponen 2010 Pakilan Veto
M10 2 km P 18.1. Juuso Korpela 2010 Pakilan Veto
M10 2 km P 18.1. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M10 2 km P 18.1. Urho Haverinen 2010 Pakilan Veto
M12 3 km P 18.1. Aapeli Oila 2008 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Aaro Helenius 2009 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Eemil Veikkola 2008 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Eero Martomaa 2009 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Erik Fey 2008 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Hugo Hindsberg 2008 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Mikki Kankaanpää 2009 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M12 3 km P 18.1. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M12 3 km P 18.1. Aaro Paasio 2009 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Arttu Lahti 2008 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Kasper Redman 2008 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Lauri Lahti 2008 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Rasmus Lammi 2009 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Aapo Ilomaa 2009 Mäntsälän Urheilijat
M12 3 km P 18.1. Olavi Luoto 2008 Mäntsälän Urheilijat
M12 3 km P 18.1. Oskari Juures 2008 Orimattilan Jymy
M12 3 km P 18.1. Vilho Wirman 2008 Orimattilan Jymy
M12 3 km P 18.1. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M12 3 km P 18.1. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M12 3 km P 18.1. Henrik Ahoniemi 2009 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 18.1. Samuli Ylipelkonen 2009 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Viljami Vuosku 2009 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 18.1. Niila Manninen 2008 Vihdin Viesti
M13 3 km P 18.1. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M13 3 km P 18.1. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 18.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 18.1. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 18.1. Eino Rauhamäki 2007 Hollolan Urheilijat -46
M13 3 km P 18.1. Jere Nieminen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M13 3 km P 18.1. Olavi Sivén 2007 Lahden Hiihtoseura
M13 3 km P 18.1. Onni Mäiseli 2007 Lahden Hiihtoseura
M13 3 km P 18.1. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M13 3 km P 18.1. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M13 3 km P 18.1. Eemeli Halonen 2007 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Tuomas Tonteri 2006 Anjalan Liitto
M14 5 km P 18.1. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M14 5 km P 18.1. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Nikolai Saari 2006 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km P 18.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M14 5 km P 18.1. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Kaapo Saarinen 2006 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Aku Ilomaa 2006 Mäntsälän Urheilijat
M14 5 km P 18.1. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M14 5 km P 18.1. Vilho Törnblom 2006 Pakilan Veto
M14 5 km P 18.1. Touko Salmikivi 2006 Rajamäen Kehitys
M14 5 km P 18.1. Aatu Ylipelkonen 2006 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Jaakko Ajo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Nuutti Toivonen 2006 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 18.1. Tom Lainet 2006 Vantaan Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Elias Ala-Heikkilä 2005 Asikkalan Raikas
M15 5 km P 18.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Oliver Suhonen 2005 Hollolan Urheilijat -46
M15 5 km P 18.1. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M15 5 km P 18.1. Leevi Holmström 2005 Hyvinkään Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Joona Martikainen 2005 Keravan Urheilijat
M15 5 km P 18.1. Konsta Tervakangas 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Miko Haavisto 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Pyry Selin 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 18.1. Teemu Wirman 2005 Orimattilan Jymy
M15 5 km P 18.1. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M15 5 km P 18.1. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M16 8 km P 18.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 18.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 18.1. Veeti Passila 2004 Hollolan Urheilijat -46
M16 8 km P 18.1. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M16 8 km P 18.1. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M16 8 km P 18.1. Matias Somppi 2004 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 18.1. Topias Tenhunen 2004 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 18.1. Christoffer Ingman 2004 Norrvalla Ski Team
M16 8 km P 18.1. Nuutti Jääskeläinen 2004 Pakilan Veto
M16 8 km P 18.1. Tomas-Casimir Niemi 2004 Tampereen Yritys
M17 10 km P 18.1. Akseli Ojala 2003 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 18.1. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 18.1. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M17 10 km P 18.1. Oskari Toivanen 2003 Lahden Hiihtoseura
M17 10 km P 18.1. Juuso Ketonen 2003 Orimattilan Jymy
M17 10 km P 18.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M17 10 km P 18.1. Oliver Lassig 2003 Vantaan Hiihtoseura
M17 10 km P 18.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km P 18.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 18.1. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km P 18.1. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 10 km P 18.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km P 18.1. Juho Mylläri 2000 Heinolan Isku
M20 10 km P 18.1. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M35 10 km P 18.1. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M40 10 km P 18.1. Arvo Luts 1976 Borgå Akilles
M40 10 km P 18.1. Jyri Sivén 1977 Lahden Hiihtoseura
M40 10 km P 18.1. Henri Saapunki 1976 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km P 18.1. Joni Lammi 1980 Vantaan Hiihtoseura
M45 5 km P 18.1. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M45 5 km P 18.1. Marko Väisänen 1971 Lahden Hiihtoseura
M45 5 km P 18.1. Jani Hiltunen 1972 Riihimäen Kiista-Veikot
M45 5 km P 18.1. Harri Karjalainen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M50 5 km P 18.1. Mika Somppi 1966 Lahden Hiihtoseura
M50 5 km P 18.1. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M50 5 km P 18.1. Tero Uusitalo 1970 Vantaan Hiihtoseura
M55 5 km P 18.1. Patrik Ehrnrooth 1965 Espoon Hiihtoseura
M55 5 km P 18.1. Arto Kyngäs 1963 Heinolan Isku
M55 5 km P 18.1. Seppo Vinkanharju 1964 Hyvinkään Hiihtäjät
M55 5 km P 18.1. Christer Lindberg 1961 IF Sibbo-Vargarna
M55 5 km P 18.1. Heikki Kivikko 1963 Lahden Hiihtoseura
M55 5 km P 18.1. Esko Hänninen 1962 Mikkelin Hiihtäjät
M65 5 km P 18.1. Sakari Matikainen 1949 Espoon Tapiot
M65 5 km P 18.1. Eero Heman 1945 Hollolan Nasta
M65 5 km P 18.1. Kari Ahonen 1951 Hollolan Urheilijat -46
M65 5 km P 18.1. Tapio Kullervo Ikäheimonen 1945 Hyvinkään Hiihtoseura
M65 5 km P 18.1. Veikko Piirainen 1945 Keimolan Kaiku
M65 5 km P 18.1. Erkki Kilpinen 1948 Lahden Hiihtoseura
M65 5 km P 18.1. Risto Junnonen 1953 Lahden Kaleva
M65 5 km P 18.1. Seppo Väisänen 1949 Pieksämäen Veikot
M65 5 km P 18.1. Urpo Leinonen 1948 Rekolan Raikas
M65 5 km P 18.1. Johnny Hamström 1955 Valkealan Kajo
MYL 10 km P 18.1. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 18.1. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 18.1. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km P 18.1. Sami Nuuttila 1999 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km P 18.1. Lukas Lindberg 1988 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km P 18.1. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km P 18.1. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 10 km P 18.1. Jeremias Pirinen 1990 Laitilan Jyske
MYL 10 km P 18.1. Olli Pennanen 1990 Laitilan Jyske
MYL 10 km P 18.1. Elias Järventaus 1999 Ski Jyväskylä
MYL 10 km P 18.1. Mikko Virtanen 1998 Sysmän Sisu
MYL 10 km P 18.1. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 10 km P 18.1. Jyri Korhonen 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 18.1. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 18.1. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 18.1. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 18.1. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 18.1. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
N10 2 km P 18.1. Iira-Nella Norrbacka 2011 Asikkalan Raikas
N10 2 km P 18.1. Isla-Riina Norrbacka 2012 Asikkalan Raikas
N10 2 km P 18.1. Anna Shestakova 2010 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Iida Väliharju 2010 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Mette Miettinen 2010 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Miina Kankaanpää 2012 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Neela Hämäläinen 2010 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Hilla-Tuuli Korpela 2011 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km P 18.1. Sanna Lehtinen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km P 18.1. Siiri Siikanen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km P 18.1. Vilma Hakonen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km P 18.1. Aliina Kiviranta 2010 Keravan Urheilijat
N10 2 km P 18.1. Elizabeth Tofts 2010 Keravan Urheilijat
N10 2 km P 18.1. Ella Lehtisuo 2010 Lahden Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Anu Weck 2010 Pakilan Veto
N10 2 km P 18.1. Amanda Lassig 2011 Vantaan Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Ida Saarela 2010 Vantaan Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Saara Torro 2011 Vantaan Hiihtoseura
N10 2 km P 18.1. Senni Kivistö 2010 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Anni Jantunen 2009 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Ebba Miettinen 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Emilia Tulokas 2009 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Kaija Ilomäki 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Moona Mäkelä 2009 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Ursula Saarinen 2009 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Viola Ahola 2009 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Frida Ranivaara 2009 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km P 18.1. Iida Vironen 2008 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km P 18.1. Lumi-Pihla Korpela 2009 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km P 18.1. Venla Hakonen 2009 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km P 18.1. Aino Tonteri 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Alisa Heijasto 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Aida Tella 2008 Keravan Urheilijat
N12 3 km P 18.1. Anni Hammar 2008 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Nella Kuokkanen 2008 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Ronja Turunen 2008 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Stella Seppälä 2009 Mäntsälän Urheilijat
N12 3 km P 18.1. Oona Muhonen 2009 Pakilan Veto
N12 3 km P 18.1. Venla Länsiluoto 2009 Pakilan Veto
N12 3 km P 18.1. Anni Eronen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Eedla Halonen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Lydia Salonen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Usva Torro 2009 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km P 18.1. Angelina Kuusijärvi 2008 Vihdin Viesti
N13 3 km P 18.1. Selma Lindén 2007 Anjalan Liitto
N13 3 km P 18.1. Ava Hämäläinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Ella Pulkkinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Jonna Leikos 2007 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Sara Heininen 2007 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Anna Kerko 2007 Helsingin Mäkihyppääjät
N13 3 km P 18.1. Emma Riihilahti 2007 Hollolan Urheilijat -46
N13 3 km P 18.1. Sivi Jokinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
N13 3 km P 18.1. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Iida Palviainen 2007 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Saimi Paaso-Rantala 2007 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km P 18.1. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N13 3 km P 18.1. Anni Laakso 2007 Pakilan Veto
N13 3 km P 18.1. Aada Suominen 2007 Vantaan Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N14 3 km P 18.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N14 3 km P 18.1. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Karita Zahkna 2006 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Julia Haaranen 2006 Hyvinkään Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Meeri Summanen 2006 Hyvinkään Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Nella Daavitsainen 2006 Keravan Urheilijat
N14 3 km P 18.1. Iiris Pousi 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Pilvi Pirttimäki 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Viia Vuorikoski 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Weera Karhumaa 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 18.1. Aino Sipiläinen 2006 Orimattilan Jymy
N14 3 km P 18.1. Aino Eronen 2006 Vantaan Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N15 5 km P 18.1. Aura Hakala 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N15 5 km P 18.1. Aino Risku 2005 Keravan Urheilijat
N15 5 km P 18.1. Lotta Veikkolainen 2005 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Arina Haimi 2005 Vantaan Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N15 5 km P 18.1. Phoebe Kuusijärvi 2005 Vihdin Viesti
N16 5 km P 18.1. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N16 5 km P 18.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N16 5 km P 18.1. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N16 5 km P 18.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 18.1. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 18.1. Sophia Shestakova 2004 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 18.1. Anni Mylläri 2004 Heinolan Isku
N16 5 km P 18.1. Kristina Nikkinen 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km P 18.1. Minea Mannerkivi 2004 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 18.1. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N17 5 km P 18.1. Anni Heinonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 18.1. Heta Neuvonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 18.1. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 18.1. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N17 5 km P 18.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N17 5 km P 18.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N17 5 km P 18.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N17 5 km P 18.1. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N17 5 km P 18.1. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km P 18.1. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km P 18.1. Kristiina Rantakömi 2002 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km P 18.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N18 5 km P 18.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N18 5 km P 18.1. Anniina Jokinen 2002 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km P 18.1. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N20 5 km P 18.1. Jatta Tuominen 2001 Hollolan Urheilijat -46
N20 5 km P 18.1. Ida Tonteri 2001 Hyvinkään Hiihtoseura
N20 5 km P 18.1. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N20 5 km P 18.1. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N20 5 km P 18.1. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N45 5 km P 18.1. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km P 18.1. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km P 18.1. Camilla Tuominen 1997 Hollolan Urheilijat -46
NYL 5 km P 18.1. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL 5 km P 18.1. Heidi Lindfors 1987 Vaasan Hiihtäjät
NYL 5 km P 18.1. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti