Rise Race Tour 2/6

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 18.1.2020
Kilpailun alkamisajankohta 14.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 15.1.20 23:29:59
Kilpailun nimi Rise Race Tour 2/6
Kilpailun numero 682
Kilpailupaikka Jämijärvi
Kilpailupaikan osoite Sormelantie 77, 38800 Jämijärvi
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 18.01.2020
Väliaikalähtö
Sarja Matka
M6 P 0.5 km
N6 P 0.5 km
M7 P 1.2 km
N7 P 1.2 km
M8 P 1.2 km
N8 P 1.2 km
M9 P 1.2 km
N9 P 1.2 km
M10 P 1.2 km
N10 P 1.2 km
M11 P 2.4 km
N11 P 2.4 km
M12 P 2.4 km
N12 P 2.4 km
M13 P 3.6 km
N13 P 3.6 km
M14 P 3.6 km
N14 P 3.6 km
M15 P 4.8 km
N15 P 3.6 km
M16 P 4.8 km
N16 P 4.8 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Parkanon Urheilijat
Seuranumero 10345506
Yhteyshenkilö Jarkko Piilola
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 045 123 4265
GSM
Fax
WWW-osoite www.parkanonurheilijat.fi
Sähköposti jarkko.piilola1@gmail.com
Ilmoittautumiset Ilmoittautumiset kilmon kautta viimeistään 15.1.2020 klo 23.30
Osanottomaksut 15 €/osallistuja sis. tunnelimaksun
Pankki ja tilinro FI87 5327 0540 2059 99 Parkanon Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo www.parkanonurheilijat.fi/hiihto
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Hiihtoputki klo 13 alkaen lämmittely ja testauskäytössä.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.2 km P 18.1. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M10 1.2 km P 18.1. Leevi Kiukkonen 2010 Kauhajoen Karhu
M10 1.2 km P 18.1. Olli Tenho 2010 Noormarkun Nopsa
M10 1.2 km P 18.1. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M10 1.2 km P 18.1. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M11 2.4 km P 18.1. Arvi Riutta 2009 Härmänseudun Hiihtäjät
M11 2.4 km P 18.1. Onni Antila 2009 Jurvan Urheilijat
M11 2.4 km P 18.1. Leevi Pein 2009 Kankaanpään Urheilijat
M11 2.4 km P 18.1. Aaro Haapamäki 2009 Kauhajoen Karhu
M11 2.4 km P 18.1. Elmeri Turunen 2009 Kauhajoen Karhu
M11 2.4 km P 18.1. Konsta Kalliomäki 2009 Kauhajoen Karhu
M11 2.4 km P 18.1. Luka Hohtari 2009 Nakkilan Vire
M11 2.4 km P 18.1. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M12 2.4 km P 18.1. Jaakko Jussila 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
M12 2.4 km P 18.1. Jere Peltomäki 2008 Kankaanpään Urheilijat
M12 2.4 km P 18.1. Aapo Manner 2008 Noormarkun Nopsa
M12 2.4 km P 18.1. Juho Viitanen 2008 Noormarkun Nopsa
M12 2.4 km P 18.1. Sakarja Koivisto 2008 Noormarkun Nopsa
M12 2.4 km P 18.1. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M12 2.4 km P 18.1. Tomi Koskiniemi 2008 Parkanon Urheilijat
M12 2.4 km P 18.1. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M13 3.6 km P 18.1. Miika Raitinpää 2007 Jämin Jänne
M13 3.6 km P 18.1. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M13 3.6 km P 18.1. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M13 3.6 km P 18.1. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M14 3.6 km P 18.1. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M14 3.6 km P 18.1. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M14 3.6 km P 18.1. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M14 3.6 km P 18.1. Lauri Lehtisaari 2006 Noormarkun Nopsa
M14 3.6 km P 18.1. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M14 3.6 km P 18.1. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
M15 4.8 km P 18.1. Nuutti Yli-Rahnasto 2005 Kauhajoen Karhu
M15 4.8 km P 18.1. Taneli Salminen 2005 Noormarkun Nopsa
M15 4.8 km P 18.1. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M16 4.8 km P 18.1. Jere Raitinpää 2004 Jämin Jänne
M16 4.8 km P 18.1. Kasperi Raitala 2004 Noormarkun Nopsa
M16 4.8 km P 18.1. Topias Salminen 2004 Noormarkun Nopsa
M16 4.8 km P 18.1. Elias Lehtonen 2004 Ulvilan Ura
M6 0.5 km P 18.1. Aaro Rainerma 2014 Kankaanpään Urheilijat
M6 0.5 km P 18.1. Jalmari Paavo Valtteri Salmio 2014 Kankaanpään Urheilijat
M6 0.5 km P 18.1. Sulo Vehkamäki 2014 Kankaanpään Urheilijat
M6 0.5 km P 18.1. Vili Hietaoja 2014 Kankaanpään Urheilijat
M6 0.5 km P 18.1. Vilho Pentilä 2012 Kauhajoen Karhu
M8 1.2 km P 18.1. Lenni Riutta 2012 Härmänseudun Hiihtäjät
M8 1.2 km P 18.1. Aarre Antila 2012 Jurvan Urheilijat
M8 1.2 km P 18.1. Lauri Rainerma 2012 Kankaanpään Urheilijat
M8 1.2 km P 18.1. Kaarlo Kauko 2012 Rasti-Lukko
M9 1.2 km P 18.1. Viljami Antila 2011 Jurvan Urheilijat
M9 1.2 km P 18.1. Toivo Raitinpää 2011 Jämin Jänne
M9 1.2 km P 18.1. Eelis Votshenko 2011 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.2 km P 18.1. Eemeli Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.2 km P 18.1. Juho Kuuskoski 2011 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.2 km P 18.1. Viljo Vehkamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.2 km P 18.1. Konsta Kivelä 2011 Nakkilan Vire
M9 1.2 km P 18.1. Eino Myllymäki 2011 Parkanon Urheilijat
M9 1.2 km P 18.1. Konsta Vahantapohja 2011 Parkanon Urheilijat
N10 1.2 km P 18.1. Noora Raitinpää 2010 Jämin Jänne
N10 1.2 km P 18.1. Vilmiina Mattila 2010 Nakkilan Vire
N10 1.2 km P 18.1. Jenny Viitanen 2010 Noormarkun Nopsa
N10 1.2 km P 18.1. Elmi Haapamäki 2010 Parkanon Urheilijat
N10 1.2 km P 18.1. Elsa Myllymäki 2010 Parkanon Urheilijat
N10 1.2 km P 18.1. Seela Vilkkinen 2011 Pöytyän Urheilijat
N10 1.2 km P 18.1. Eerika Pelto-Huikko 2010 Rasti-Lukko
N10 1.2 km P 18.1. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N10 1.2 km P 18.1. Aurora Lehtonen 2010 Ulvilan Ura
N11 2.4 km P 18.1. Neea Ruotsalainen 2009 Jurvan Urheilijat
N11 2.4 km P 18.1. Aada Votshenko 2009 Kankaanpään Urheilijat
N11 2.4 km P 18.1. Elsa Hietaoja 2009 Kankaanpään Urheilijat
N11 2.4 km P 18.1. Emma Uusi-Rajasalo 2009 Kankaanpään Urheilijat
N11 2.4 km P 18.1. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N11 2.4 km P 18.1. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N12 2.4 km P 18.1. Milla Ylilammi 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N12 2.4 km P 18.1. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N12 2.4 km P 18.1. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N12 2.4 km P 18.1. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N12 2.4 km P 18.1. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N12 2.4 km P 18.1. Milja Kaapu 2008 Punkalaitumen Kunto
N13 3.6 km P 18.1. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N13 3.6 km P 18.1. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N13 3.6 km P 18.1. Hilla Tenho 2007 Noormarkun Nopsa
N13 3.6 km P 18.1. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N13 3.6 km P 18.1. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N13 3.6 km P 18.1. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 3.6 km P 18.1. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N14 3.6 km P 18.1. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N14 3.6 km P 18.1. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N14 3.6 km P 18.1. Suvi-Ester Koivisto 2006 Noormarkun Nopsa
N14 3.6 km P 18.1. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N14 3.6 km P 18.1. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N15 3.6 km P 18.1. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N15 3.6 km P 18.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N16 4.8 km P 18.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N6 0.5 km P 18.1. Veera Vainionpää 2014 Kankaanpään Urheilijat
N7 1.2 km P 18.1. Anni Mäkitalo 2013 Kankaanpään Urheilijat
N7 1.2 km P 18.1. Venla Vahantapohja 2013 Parkanon Urheilijat
N7 1.2 km P 18.1. Saana Korhonen 2013 Rasti-Lukko
N8 1.2 km P 18.1. Ida Sofia Jaakkola 2012 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.2 km P 18.1. Vilma Vainionpää 2012 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.2 km P 18.1. Mette Häkkinen 2012 Punkalaitumen Kunto
N9 1.2 km P 18.1. Aino Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
N9 1.2 km P 18.1. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N9 1.2 km P 18.1. Iina Mäkitalo 2011 Kankaanpään Urheilijat
N9 1.2 km P 18.1. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N9 1.2 km P 18.1. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N9 1.2 km P 18.1. Neea Haapio 2011 Nakkilan Vire
N9 1.2 km P 18.1. Saratuulia Miikkulainen 2011 Nakkilan Vire
N9 1.2 km P 18.1. Wilhelmiina Ruohomäki 2011 Nakkilan Vire
N9 1.2 km P 18.1. Susanne Koivisto 2011 Noormarkun Nopsa
N9 1.2 km P 18.1. Victoria Yli-Kärkelä 2011 Parkanon Urheilijat