Huhmarin perinteiset hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 1.2.2020
Kilpailun alkamisajankohta 12.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 30.1.20 23:59:59
Kilpailun nimi Huhmarin perinteiset hiihdot
Kilpailun numero 634
Kilpailupaikka Polvijärvi
Kilpailupaikan osoite Huhmarisentie 43, Polvijärvi
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 01.02.2020
Sarja Matka
MYL P 5 km
NYL P 2 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 2 km
N12 P 2 km
M14 P 2 km
N14 P 2 km
M16 P 2 km
N16 P 2 km
M18 P 5 km
M35 P 5 km
M40 P 5 km
M45 P 2 km
N45 P 2 km
M50 P 2 km
N50 P 2 km
M55 P 2 km
M60 P 2 km
M65 P 2 km
M70 P 2 km
M75 P 2 km
M80 P 2 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Polvijärven Vauhti
Seuranumero 10345917
Yhteyshenkilö Voitto Parikka
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 045 672 9746
GSM
Fax
WWW-osoite www.polvijarvenvauhti.fi
Sähköposti voittoparikka@wippies.fi
Ilmoittautumiset 30.1.2019 klo 24 mennessä
Osanottomaksut 10-16v 9,00€ ja yli 16v 14,00€
Pankki ja tilinro Polvijärven Vauhti FI56 5354 0440 0258 65     
Tiedustelut ja lisäinfo p. 045 672 9746 (Voitto Parikka) tai sp voittoparikka@wippies.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 1.2. Eeli Ikonen 2010 Liperin Hiihtoseura
M10 2 km P 1.2. Simo Härkönen 2010 Polvijärven Vauhti
M10 2 km P 1.2. Vili Hyvärinen 2010 Polvijärven Vauhti
M12 2 km P 1.2. Aleksi Kojo 2008 Joensuun Kataja
M12 2 km P 1.2. Aapo Rautiainen 2008 Kiihtelysvaaran Urheilij
M12 2 km P 1.2. Matias Laakkonen 2008 Polvijärven Vauhti
M14 2 km P 1.2. Eeli Häikiö 2007 Joensuun Kataja
M14 2 km P 1.2. Henri-Mikael Kaari 2007 Joensuun Kataja
M14 2 km P 1.2. Valtteri Mäkelä 2006 Joensuun Kataja
M40 5 km P 1.2. Markus Häikiö 1976 Joensuun Kataja
M40 5 km P 1.2. Simo Hämäläinen 1979 Joensuun Kataja
M40 5 km P 1.2. Timo Makkonen 1965 Kontiolahden Urheilijat
M40 5 km P 1.2. Mikko Turunen 1976 Leppävirran Viri
M40 5 km P 1.2. Jussi Väänänen 1978 Nurmeksen Sepot
M45 2 km P 1.2. Pertti Pulkkinen 1972 Joensuun Kataja
M45 2 km P 1.2. Sami Siimestö 1974 Polvijärven Vauhti
M50 2 km P 1.2. Jukka Kotiranta 1969 KUNNASNIEMEN KUNTO
M50 2 km P 1.2. Jouni Roivas 1967 Liperin Hiihtoseura
M55 2 km P 1.2. Markku Kontkanen 1961 Joensuun Hiihtoveikot
M55 2 km P 1.2. Heikki Halonen 1965 Juuan Jänne
M55 2 km P 1.2. Ilkka Pekkarinen 1965 Juuan Jänne
M55 2 km P 1.2. Jarmo Kinnunen 1962 KUNNASNIEMEN KUNTO
M60 2 km P 1.2. Paavo Purmonen 1956 Liperin Hiihtoseura
M60 2 km P 1.2. Erkki Pakkanen 1959 Polvijärven Vauhti
M65 2 km P 1.2. Viljo Martiskainen 1955 Ilomantsin Urheilijat
M65 2 km P 1.2. Osmo Tiikkainen 1954 Kainuun Hiihtoseura
M65 2 km P 1.2. Veikko Kosunen 1951 Kontiolahden Urheilijat
M65 2 km P 1.2. Erkki Kokko 1952 Liperin Hiihtoseura
M65 2 km P 1.2. Hannu Heinistö 1953 Pyhäselän Urheilijat
M65 2 km P 1.2. Juhani Rissanen 1952 Siilinjärven Hiihtoseura
M70 2 km P 1.2. Matti Kainulainen 1950 Juuan Jänne
M70 2 km P 1.2. Yrjö Tuovinen 1947 Juuan Jänne
M70 2 km P 1.2. Antero Autio 1947 Kiuruveden Urheilijat
M70 2 km P 1.2. Lauri Mikkonen 1946 Kontiolahden Urheilijat
M70 2 km P 1.2. Mauri Siimestö 1946 Polvijärven Vauhti
M70 2 km P 1.2. Paavo Pajunen 1950 Rantasalmen Urheilijat
M75 2 km P 1.2. Yrjö Makkonen 1941 Joensuun Kataja
M75 2 km P 1.2. Paavo Lappalainen 1943 Kontiolahden Urheilijat
M75 2 km P 1.2. Esko Hyvärinen 1944 Polvijärven Vauhti
M80 2 km P 1.2. Elmo Nuutinen 1937 Liperin Hiihtoseura
MYL 5 km P 1.2. Juho Kareinen 1996 Ilomantsin Urheilijat
MYL 5 km P 1.2. Ilari Nissinen 1996 Joensuun Kataja
MYL 5 km P 1.2. Anssi Hakulinen 1996 Kiteen Urheilijat
MYL 5 km P 1.2. Timo Grönlund 1987 Kiteen Urheilijat
MYL 5 km P 1.2. Arto Niiranen 1995 Liperin Hiihtoseura
MYL 5 km P 1.2. Onni Luostarinen 1999 Liperin Hiihtoseura
MYL 5 km P 1.2. Elias Liukka 1999 Tohmajärven Urheilijat
MYL 5 km P 1.2. Olli Kosonen 1999 Tohmajärven Urheilijat
N10 2 km P 1.2. Viivi Vuorikari 2013 Kiteen Urheilijat
N10 2 km P 1.2. Milja Pyykkö 2011 Liperin Hiihtoseura
N12 2 km P 1.2. Siiri Martiskainen 2008 Joensuun Kataja
N12 2 km P 1.2. Suvi Niskanen 2009 Kiihtelysvaaran Urheilij
N12 2 km P 1.2. Venla Vuorikari 2009 Kiteen Urheilijat
N12 2 km P 1.2. Anni Saarelainen 2009 Liperin Hiihtoseura
N12 2 km P 1.2. Veera Kinnunen 2008 Liperin Hiihtoseura
N12 2 km P 1.2. Venla Pyykkö 2009 Liperin Hiihtoseura
N12 2 km P 1.2. Jenny Miettinen 2008 Pyhäselän Urheilijat
N14 2 km P 1.2. Mandi Mäkinen 2007 Joensuun Kataja
N14 2 km P 1.2. Aada Rautiainen 2006 Kiihtelysvaaran Urheilij
N16 2 km P 1.2. Alina Tikka 2005 Joensuun Kataja
N16 2 km P 1.2. Iida Sallinen 2004 Pyhäselän Urheilijat
N45 2 km P 1.2. Maarit Talonen 1972 Joensuun Kataja
N50 2 km P 1.2. Jaana Juntunen 1963 Joensuun Kataja
N50 2 km P 1.2. Jaana Mäkelä 1966 Polvijärven Vauhti
N50 2 km P 1.2. Tuula Antikainen 1967 Polvijärven Vauhti
NYL 2 km P 1.2. Päivi Piminäinen 1990 Liperin Hiihtoseura