Voitto Minisalpausselkä

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 16.2.2020
Kilpailun alkamisajankohta 11:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 12.2.20 23:59:59
Kilpailun nimi Voitto Minisalpausselkä
Kilpailun numero 100
Kilpailupaikka Lahti
Kilpailupaikan osoite Salpausselänkatu 8, 15110 LAHTI
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 16.02.2020
Sarja Matka
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M9 P 1 km
N9 P 1 km
M11 P 2 km
N11 P 2 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Lahden Hiihtoseura
Seuranumero 10348419
Yhteyshenkilö Kari Koskinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 400 491 164
GSM
Fax
WWW-osoite www.lahdenhiihtoseura.fi
Sähköposti koskinenk@phnet.fi
Ilmoittautumiset www.kilmo.fi kautta Keskiviikko 12.2.2019 kello 24.00 mennessä.
Osanottomaksut 8-16 v 10€
Pankki ja tilinro FI77 4212 0010 1357 35 Lahden Hiihtoseura
Tiedustelut ja lisäinfo Raiko Pousi, +358407589851, kilpailut@lhs.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Lahden Urheilukeskus
Majoitus https://visitlahti.fi/majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako Sarjoissa N/M8-N/M12 kaikille palkinnot, sarjoissa N/M13-N/M16 6 parasta palkitaan. Palkintojenjaot sarjoittain tulosten valmistuttua maalialueen läheisyydessä
Muuta tietoa Kisojen informaatio päivitetään sivulle:
http://www.lahdenhiihtoseura.fi/tapahtumat-kilpailut/fazer-minisalpausselka1
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 16.2. Eero Holmberg 2010 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 16.2. Hermanni Latonummi 2010 Hollolan Urheilijat -46
M10 2 km P 16.2. Elias Juutila 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km P 16.2. Joona Mäkelä 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km P 16.2. Sisu Lehtonen 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km P 16.2. Viljo Linnamaa 2010 Kangasalan Kisa
M10 2 km P 16.2. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M10 2 km P 16.2. Saku Repo 2010 Lempäälän Kisa
M10 2 km P 16.2. Eemeli Taponen 2010 Pakilan Veto
M10 2 km P 16.2. Urho Haverinen 2010 Pakilan Veto
M10 2 km P 16.2. Rasmus Samposalo 2010 Tampereen Pyrintö
M10 2 km P 16.2. Eeli Kallio 2010 Vehkalahden Veikot
M10 2 km P 16.2. Filip Romero 2010 Österby Sportklubb
M11 2 km P 16.2. Matias Kohtala 2009 Espoon Hiihtoseura
M11 2 km P 16.2. Mikki Kankaanpää 2009 Espoon Hiihtoseura
M11 2 km P 16.2. Albin Fransman 2009 IF Sibbo-Vargarna
M11 2 km P 16.2. Aleksi Saarela 2009 Joutsan Pommi
M11 2 km P 16.2. Rasmus Ijäs 2009 Kangasalan Kisa
M11 2 km P 16.2. Aaro Paasio 2009 Lahden Hiihtoseura
M11 2 km P 16.2. Eevert Nurmela 2009 Lahden Hiihtoseura
M11 2 km P 16.2. Jonathan Virta 2009 Pargas IF
M11 2 km P 16.2. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M12 3 km P 16.2. Olli Seppälä 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M12 3 km P 16.2. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M12 3 km P 16.2. Kasperi Rinta-Jaskari 2008 Joutsenon Kullervo
M12 3 km P 16.2. Oliver Joel Siitonen 2009 Joutsenon Kullervo
M12 3 km P 16.2. Niilo Linnamaa 2008 Kangasalan Kisa
M12 3 km P 16.2. Lauri Saha 2008 Keravan Urheilijat
M12 3 km P 16.2. Arttu Lahti 2008 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 16.2. Kasper Redman 2008 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 16.2. Lauri Lahti 2008 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 16.2. Aapeli Karislahti 2008 Lempäälän Kisa
M12 3 km P 16.2. Oskari Juures 2008 Orimattilan Jymy
M12 3 km P 16.2. Vilho Wirman 2008 Orimattilan Jymy
M12 3 km P 16.2. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M12 3 km P 16.2. Amos Korin 2008 Pargas IF
M12 3 km P 16.2. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M12 3 km P 16.2. Jussi Kalilainen 2009 Pieksämäen Veikot
M12 3 km P 16.2. Elias Vähä-Ypyä 2008 Pirkkalan Hiihtäjät
M12 3 km P 16.2. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M12 3 km P 16.2. Niila Manninen 2008 Vihdin Viesti
M13 3 km P 16.2. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 16.2. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 16.2. Aapo Kuronen 2007 Jämsänkosken Ilves
M13 3 km P 16.2. Onni Mäiseli 2007 Lahden Hiihtoseura
M13 3 km P 16.2. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M13 3 km P 16.2. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M13 3 km P 16.2. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M13 3 km P 16.2. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M13 3 km P 16.2. Elias Ruokostenpohja 2007 Ski Jyväskylä
M13 3 km P 16.2. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M13 3 km P 16.2. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M14 5 km P 16.2. Valtteri Vuorela 2006 Anjalan Liitto
M14 5 km P 16.2. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M14 5 km P 16.2. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km P 16.2. Joel Seppälä 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 5 km P 16.2. Kalle Kulju 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 5 km P 16.2. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M14 5 km P 16.2. Kaapo Saarinen 2006 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km P 16.2. Antti Urvanta 2006 Lempäälän Kisa
M14 5 km P 16.2. Vilho Törnblom 2006 Pakilan Veto
M14 5 km P 16.2. Benjamin Virta 2006 Pargas IF
M14 5 km P 16.2. Linus Korin 2006 Pargas IF
M14 5 km P 16.2. Akseli Pesu 2006 Pirkkalan Hiihtäjät
M14 5 km P 16.2. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M14 5 km P 16.2. Touko Hyvärilä 2006 Rajamäen Kehitys
M14 5 km P 16.2. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M14 5 km P 16.2. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 16.2. Joona Koskinen 2006 Viialan Viri
M15 5 km P 16.2. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M15 5 km P 16.2. Väinö Koistinen 2005 Joutsan Pommi
M15 5 km P 16.2. Jami Rinta-Jaskari 2005 Joutsenon Kullervo
M15 5 km P 16.2. Konsta Tervakangas 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 16.2. Miko Haavisto 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 16.2. Pyry Selin 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 16.2. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 16.2. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M15 5 km P 16.2. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M15 5 km P 16.2. Teemu Wirman 2005 Orimattilan Jymy
M15 5 km P 16.2. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M15 5 km P 16.2. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M15 5 km P 16.2. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M15 5 km P 16.2. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M15 5 km P 16.2. Vilho Stenman 2005 Uuraisten Urheilijat
M15 5 km P 16.2. Eetu Koskinen 2005 Viialan Viri
M16 8 km P 16.2. Topias Zerni 2004 Anjalan Liitto
M16 8 km P 16.2. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 16.2. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km P 16.2. Robin Fransman 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km P 16.2. Robin Hildén 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km P 16.2. Aatu Seppänen 2004 Kangasalan Kisa
M16 8 km P 16.2. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M16 8 km P 16.2. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M16 8 km P 16.2. Matias Somppi 2004 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 16.2. Topias Tenhunen 2004 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 16.2. Juho Keskinen 2004 Lempäälän Kisa
M16 8 km P 16.2. Roope Niskanen 2004 Lempäälän Kisa
M16 8 km P 16.2. Nuutti Jääskeläinen 2004 Pakilan Veto
M16 8 km P 16.2. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M16 8 km P 16.2. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M16 8 km P 16.2. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M16 8 km P 16.2. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M8 1 km P 16.2. Olli Jantunen 2012 Espoon Hiihtoseura
M8 1 km P 16.2. Aaretti Latonummi 2013 Hollolan Urheilijat -46
M8 1 km P 16.2. Lukas Lehtonen 2012 Hollolan Urheilijat -46
M8 1 km P 16.2. Aleksi Lappi 2012 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km P 16.2. Peetu Pikkusaari 2013 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km P 16.2. Julian Romero 2012 Österby Sportklubb
M9 1 km P 16.2. Lenni Ahola 2011 Espoon Hiihtoseura
M9 1 km P 16.2. Kevin Niittyviita 2011 Hollolan Urheilijat -46
M9 1 km P 16.2. Juho Seppälä 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M9 1 km P 16.2. Matias Joutvuo 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M9 1 km P 16.2. Axel Koiranen 2011 Lahden Hiihtoseura
M9 1 km P 16.2. Elmo Kiiskinen 2011 Lahden Hiihtoseura
M9 1 km P 16.2. Väinö Ilmonen 2011 Lahden Hiihtoseura
M9 1 km P 16.2. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M9 1 km P 16.2. Adrian Ducander 2011 Pargas IF
M9 1 km P 16.2. Niko Jaakkola 2011 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 16.2. Iira-Nella Norrbacka 2011 Asikkalan Raikas
N10 2 km P 16.2. Silja Tahvanainen 2010 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 16.2. Iida Lavia 2010 Joutsan Pommi
N10 2 km P 16.2. Kristiina Rinta-Jaskari 2010 Joutsenon Kullervo
N10 2 km P 16.2. Eevi Hautaniemi 2010 Lahden Hiihtoseura
N10 2 km P 16.2. Ella Lehtisuo 2010 Lahden Hiihtoseura
N10 2 km P 16.2. Anni Kalilainen 2011 Pieksämäen Veikot
N10 2 km P 16.2. Hilla Ruokostenpohja 2011 Ski Jyväskylä
N10 2 km P 16.2. Ilona Nikula 2010 Valkealan Kajo
N10 2 km P 16.2. Jonna Kolari 2010 Valkealan Kajo
N10 2 km P 16.2. Veera Hermunen 2010 Valkealan Kajo
N10 2 km P 16.2. Senni Kivistö 2010 Vantaan Hiihtoseura
N10 2 km P 16.2. Emilia Muukka 2010 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 16.2. Katariina Tasa 2010 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 16.2. Iiris Helenius 2010 Viialan Viri
N11 2 km P 16.2. Anni Jantunen 2009 Espoon Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Charlotte Knape 2009 Espoon Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Emilia Tulokas 2009 Espoon Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Maisa Tahvanainen 2009 Espoon Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Moona Mäkelä 2009 Espoon Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Viola Ahola 2009 Espoon Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Alma Peltotalo 2009 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Silva Kulju 2009 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Aino Paaso-Rantala 2009 Lahden Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N11 2 km P 16.2. Cecilia Lietzén 2009 Pargas IF
N11 2 km P 16.2. Mette Söderlund 2009 Pargas IF
N11 2 km P 16.2. Greta Aarnio 2009 Perniön Urheilijat
N11 2 km P 16.2. Nella Luntinen 2009 Ristiinan Urheilijat
N11 2 km P 16.2. Usva Torro 2009 Vantaan Hiihtoseura
N11 2 km P 16.2. Oona Jaakkola 2009 Vehkalahden Veikot
N12 3 km P 16.2. Aino Koskela 2008 Anjalan Liitto
N12 3 km P 16.2. Kaija Ilomäki 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Saara Holmberg 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Iida Vironen 2008 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km P 16.2. Aino Tonteri 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Alisa Heijasto 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Salla Lehtonen 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Kiira Karttunen 2008 Imatran Urheilijat
N12 3 km P 16.2. Anni Hammar 2008 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Nella Kuokkanen 2008 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Ronja Turunen 2008 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km P 16.2. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N12 3 km P 16.2. Venla Länsiluoto 2009 Pakilan Veto
N12 3 km P 16.2. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P 16.2. Olivia Puranen 2008 Ski Jyväskylä
N12 3 km P 16.2. Martta Stenman 2008 Uuraisten Urheilijat
N12 3 km P 16.2. Jenna Kolari 2008 Valkealan Kajo
N12 3 km P 16.2. Maria Tasa 2008 Vehkalahden Veikot
N13 3 km P 16.2. Sara Suhonen 2007 Anjalan Liitto
N13 3 km P 16.2. Emma Riihilahti 2007 Asikkalan Raikas
N13 3 km P 16.2. Ella Pulkkinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 16.2. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 16.2. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Nasta
N13 3 km P 16.2. Sivi Jokinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
N13 3 km P 16.2. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N13 3 km P 16.2. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N13 3 km P 16.2. Silja Himanen 2007 Juvan Urheilijat
N13 3 km P 16.2. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N13 3 km P 16.2. Iiris Ijäs 2007 Kangasalan Kisa
N13 3 km P 16.2. Helmiina Nurmela 2007 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km P 16.2. Iida Palviainen 2007 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km P 16.2. Saimi Paaso-Rantala 2007 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km P 16.2. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N14 3 km P 16.2. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N14 3 km P 16.2. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 16.2. Elli Lavia 2006 Joutsan Pommi
N14 3 km P 16.2. Iiris Pousi 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 16.2. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 16.2. Pilvi Pirttimäki 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 16.2. Viia Vuorikoski 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 16.2. Weera Karhumaa 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 16.2. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N14 3 km P 16.2. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N14 3 km P 16.2. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N14 3 km P 16.2. Daniela Lietzén 2006 Pargas IF
N14 3 km P 16.2. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km P 16.2. Annika Rantanen 2006 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km P 16.2. Jill Friberg 2006 Österby Sportklubb
N14 3 km P 16.2. Rebecca Malmberg 2006 Österby Sportklubb
N14 3 km P 16.2. Therese Äbb 2006 Österby Sportklubb
N15 5 km P 16.2. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 16.2. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 16.2. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N15 5 km P 16.2. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N15 5 km P 16.2. Lotta Veikkolainen 2005 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 16.2. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 16.2. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 16.2. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N15 5 km P 16.2. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N15 5 km P 16.2. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N15 5 km P 16.2. Lotta Kairikko 2005 Savonlinnan Hiihtoseura
N15 5 km P 16.2. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N15 5 km P 16.2. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N16 5 km P 16.2. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N16 5 km P 16.2. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N16 5 km P 16.2. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 16.2. Inka Haikama 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N16 5 km P 16.2. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N16 5 km P 16.2. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N16 5 km P 16.2. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N16 5 km P 16.2. Minea Mannerkivi 2004 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 16.2. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 16.2. Lotta Aumakallio 2004 Lappeen Riento
N16 5 km P 16.2. Venla Miettinen 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N16 5 km P 16.2. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N16 5 km P 16.2. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N16 5 km P 16.2. Aino Uusipaikka 2004 Pöytyän Urheilijat
N16 5 km P 16.2. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N8 1 km P 16.2. Isla-Riina Norrbacka 2012 Asikkalan Raikas
N8 1 km P 16.2. Anna Sofia Ahola 2013 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km P 16.2. Miina Kankaanpää 2012 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km P 16.2. Emilia Less 2012 IF Sibbo-Vargarna
N8 1 km P 16.2. Mailis Ijäs 2013 Kangasalan Kisa
N8 1 km P 16.2. Ninni Kuokkanen 2012 Lahden Hiihtoseura
N8 1 km P 16.2. Vilma Vanhamäki 2013 Lahden Hiihtoseura
N8 1 km P 16.2. Cecilia Kecki 2012 Lappeen Riento
N8 1 km P 16.2. Alisa Taponen 2013 Pakilan Veto
N8 1 km P 16.2. Elviira Salonen 2012 Pöytyän Urheilijat
N8 1 km P 16.2. Erin Helenius 2012 Viialan Viri
N9 1 km P 16.2. Sanna Lehtinen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N9 1 km P 16.2. Siiri Siikanen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N9 1 km P 16.2. Inkeri Saarela 2011 Joutsan Pommi
N9 1 km P 16.2. Meeri Saha 2011 Keravan Urheilijat
N9 1 km P 16.2. Elsa Hammar 2011 Lahden Hiihtoseura
N9 1 km P 16.2. Pinja Pikkusaari 2011 Lahden Hiihtoseura
N9 1 km P 16.2. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N9 1 km P 16.2. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N9 1 km P 16.2. Saara Haara 2011 Pakilan Veto
N9 1 km P 16.2. Linn Mattsson 2011 Pargas IF
N9 1 km P 16.2. Maj Söderlund 2011 Pargas IF
N9 1 km P 16.2. Elina Varemäki 2011 Perniön Urheilijat
N9 1 km P 16.2. Wilma Aarnio 2011 Perniön Urheilijat
N9 1 km P 16.2. Martta Uusipaikka 2011 Pöytyän Urheilijat