Sisun Hiihdot ( 2 Musti-Cup 3/6 osakilpailu)

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 29.2.2020
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 27.2.20 23:59:59
Kilpailun nimi Sisun Hiihdot ( 2 Musti-Cup 3/6 osakilpailu)
Kilpailun numero 646
Kilpailupaikka Sieppijärvi
Kilpailupaikan osoite Sisuntie 1
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 29.02.2020
Takaa-ajon ensinmäinen osakilpailu, Muoniossa seuraavana päivänä toinen
Sarja Matka
MYL P 9 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 9 km
N18 P 5 km
M20 P 9 km
N20 P 5 km
M40 P 9 km
N40 P 5 km
M50 P 5 km
N50 P 5 km
M60 P 5 km
N60 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Sieppijärven Sisu
Seuranumero 10348642
Yhteyshenkilö Antero Pietilä
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 713 912
GSM
Fax
WWW-osoite www.sieppijarvensisu.com
Sähköposti antero_pietila@hotmail.com
Ilmoittautumiset To 27.2. klo 24 mennessä
Osanottomaksut alle 16 v 10e,yli 16v 15 e
Pankki ja tilinro pop kolari fi70 5643 5720 0301 06 Sieppijärven Sisu
Tiedustelut ja lisäinfo Antero Pietilä,www sieppijarvensisu.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 29.2. Joona Ylimäki 2010 Karihaaran Visa
M10 2 km P 29.2. Viljo Sorri 2010 Karihaaran Visa
M10 2 km P 29.2. Eino Kinnunen 2011 Kittilän Urheilijat
M10 2 km P 29.2. Antti Kaarle Hermanni Rantakokko 2010 Muonion Kiri
M10 2 km P 29.2. Lassi Ekström 2010 Muonion Kiri
M10 2 km P 29.2. Oiva Tervaskanto 2011 Ounasvaaran Hiihtoseura
M10 2 km P 29.2. Olli Mäyrä 2010 Ounasvaaran Hiihtoseura
M10 2 km P 29.2. Osku Kesti 2010 Ounasvaaran Hiihtoseura
M10 2 km P 29.2. Lukas Karjaluoto 2010 Ski Jyväskylä
M12 3 km P 29.2. Iisak Liikavainio 2008 Muonion Kiri
M12 3 km P 29.2. Konsta Muotka 2009 Muonion Kiri
M12 3 km P 29.2. Eelis Keränen 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 29.2. Ivan Kharlanov 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 29.2. Marius Pitkänen 2009 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 29.2. Pyry Vuolli 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 29.2. Sebastian Palojärvi 2009 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 29.2. Akseli Tanninen 2008 Valkeakosken Haka
M14 5 km P 29.2. Matias Uusitalo 2006 Iin Urheilijat
M14 5 km P 29.2. Turo Tervo 2006 Inarin Yritys
M14 5 km P 29.2. Elmeri Helander 2007 Karihaaran Visa
M14 5 km P 29.2. Tuukka Posio 2006 Karihaaran Visa
M14 5 km P 29.2. Veikka Muotka 2007 Muonion Kiri
M14 5 km P 29.2. Aleksi Pirkonen 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 5 km P 29.2. Joel Niska 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 5 km P 29.2. Kasper Kuorinki 2007 Äänekosken Huima
M16 5 km P 29.2. Jesse Ylimäki 2005 Karihaaran Visa
M16 5 km P 29.2. Johannes Paaso 2005 Karihaaran Visa
M16 5 km P 29.2. Konsta-Elias Similä 2004 Kittilän Urheilijat
M16 5 km P 29.2. Lauri Rantakokko 2005 Muonion Kiri
M16 5 km P 29.2. Miika Muotka 2004 Muonion Kiri
M16 5 km P 29.2. Eetu Pulju 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
M16 5 km P 29.2. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M18 9 km P 29.2. Matias Riipi 2003 Inarin Yritys
M18 9 km P 29.2. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M18 9 km P 29.2. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M18 9 km P 29.2. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 9 km P 29.2. Antti-Olavi Rytky 2001 Team Skiers
M20 9 km P 29.2. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M8 1 km P 29.2. Juuso Reponiemi 2013 Muonion Kiri
M8 1 km P 29.2. Eeli Kuoksa 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 29.2. Lappi Nurmela 2013 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 29.2. Pauli Ruotsalainen 2013 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 29.2. Samu Vuolli 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 29.2. Valtteri Tiuraniemi 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 29.2. Topias Karjaluoto 2012 Ski Jyväskylä
MYL 9 km P 29.2. Jonatan Lindqvist 1996 IF Minken
MYL 9 km P 29.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 9 km P 29.2. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL 9 km P 29.2. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 9 km P 29.2. Aarni Laakkonen 1998 Pakilan Veto
MYL 9 km P 29.2. Markus Isola 1985 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
MYL 9 km P 29.2. Heikki Karjaluoto 1977 Ski Jyväskylä
N10 2 km P 29.2. Peppi Poutanen 2010 Karihaaran Visa
N10 2 km P 29.2. Siiri Jäärni 2011 Karihaaran Visa
N10 2 km P 29.2. Fanny Pussila 2011 Keminsuun Kisa
N10 2 km P 29.2. Jemina Reponiemi 2010 Muonion Kiri
N10 2 km P 29.2. Johanna Reponiemi 2011 Muonion Kiri
N10 2 km P 29.2. Aava Kuoksa 2011 Ounasvaaran Hiihtoseura
N10 2 km P 29.2. Justiina Aho 2010 Ounasvaaran Hiihtoseura
N10 2 km P 29.2. Karin Hovila 2011 Ounasvaaran Hiihtoseura
N10 2 km P 29.2. Venla Haavisto 2010 Sieppijärven Sisu
N10 2 km P 29.2. Fanni Rantaeskola 2010 Suomussalmen Rasti
N12 3 km P 29.2. Elisa Takkunen 2009 Karihaaran Visa
N12 3 km P 29.2. Minea Miettunen 2009 Karihaaran Visa
N12 3 km P 29.2. Lumia Nurmela 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 29.2. Edith Kilpiäinen 2007 Karihaaran Visa
N14 3 km P 29.2. Frida Kilpiäinen 2006 Karihaaran Visa
N14 3 km P 29.2. Veera Niskanen 2007 Karihaaran Visa
N14 3 km P 29.2. Emma Korpikallio 2006 Mikkelin Hiihtäjät
N14 3 km P 29.2. Amanda Liikavainio 2006 Muonion Kiri
N14 3 km P 29.2. Elli Rantakokko 2007 Muonion Kiri
N14 3 km P 29.2. Saana-Mari Ekström 2007 Muonion Kiri
N14 3 km P 29.2. Asta Jarva 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 29.2. Heta Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 29.2. Hilpi Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 29.2. Leanna Kesti 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 29.2. Mona Pitkänen 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 29.2. Seela Salokangas 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 29.2. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N16 5 km P 29.2. Heli Korpi 2004 Aavasaksan Urheilijat
N16 5 km P 29.2. Sunna Vihervirta 2005 Inarin Yritys
N16 5 km P 29.2. Hanna Niskanen 2005 Karihaaran Visa
N16 5 km P 29.2. Nea Knuuti 2005 Karihaaran Visa
N16 5 km P 29.2. Sara Niskanen 2004 Karihaaran Visa
N16 5 km P 29.2. Anni Makkonen 2005 Muonion Kiri
N16 5 km P 29.2. Mira Henriikka Kangosjärvi 2005 Muonion Kiri
N16 5 km P 29.2. Veera Jarva 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 5 km P 29.2. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N18 5 km P 29.2. Jonna Vestenius 2002 Karihaaran Visa
N18 5 km P 29.2. Kerttu Pirneskoski 2003 Karihaaran Visa
N18 5 km P 29.2. Minna Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
N18 5 km P 29.2. Sanni Pulkkinen 2003 Karihaaran Visa
N18 5 km P 29.2. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 5 km P 29.2. Piia Juola 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 5 km P 29.2. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
N20 5 km P 29.2. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N8 1 km P 29.2. Elsi Sorri 2012 Karihaaran Visa
N8 1 km P 29.2. Enni Okkonen 2013 Keminsuun Kisa
N8 1 km P 29.2. Ellen Hovila 2013 Ounasvaaran Hiihtoseura
N8 1 km P 29.2. Ellen Poikela 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
N8 1 km P 29.2. Essi Jarva 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
N8 1 km P 29.2. Hilma Keränen 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
N8 1 km P 29.2. Iina Jurvelin 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
N8 1 km P 29.2. Nella Vaattovaara 2013 Ounasvaaran Hiihtoseura
NYL 5 km P 29.2. Niina Mäki 1989 Aavasaksan Urheilijat
NYL 5 km P 29.2. Suvi Karjaluoto 1978 Ski Jyväskylä