Rullahiihdon SM-kilpailut/kansallinen kilpailu 1.-2.8.2020 Vuokatti

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 1.8.2020-2.8.2020
Kilpailun alkamisajankohta Klo 10:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 23.7.20 23:59:59
Kilpailun nimi Rullahiihdon SM-kilpailut/kansallinen kilpailu 1.-2.8.2020 Vuokatti
Kilpailun numero 001
Kilpailupaikka Vuokatti
Kilpailupaikan osoite Vuokatti Sport rullarata
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
Kansallinen kilpailu,
Rullahiihtokilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 01.08.2020
SM-arvo MYL/NYL/M20/N20/M18/N18 mikäli osallistujia vähintään 10/sarja
Sarja Matka
MYL P 1.6 km
NYL P 1.3 km
M14 P 1.3 km
N14 P 1.3 km
M16 P 1.3 km
N16 P 1.3 km
M18 P 1.3 km
N18 P 1.3 km
M20 P 1.6 km
N20 P 1.3 km
Kilpailupäivä 2: Su 02.08.2020
SM-arvo MYL/NYL/M20/N20/M18/N18 mikäli osallistujia vähintään 10/sarja Väliaikalähtö
Sarja Matka
MYL V 16 km
NYL V 12 km
M14 V 4 km
N14 V 4 km
M16 V 8 km
N16 V 4 km
M18 V 12 km
N18 V 8 km
M20 V 16 km
N20 V 12 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vuokattisport Club
Seuranumero 11014959
Yhteyshenkilö Ann-Mary Ähtävä
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 044 307 5759
GSM
Fax
WWW-osoite https://vuokattisport.fi/tapahtumat/rullahiihdon-sm-kilpailut-1-2-8-2020/
Sähköposti ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Ilmoittautumiset Kilmon kautta to 23.7. klo 23:59 mennessä Marwe -rullasukset järjestäjältä, vain NNN-sidejärjestelmä tarjolla
Osanottomaksut MYL/NYL 30€/matka, muut sarjat 20€/matka
Pankki ja tilinro Vuokattisport Club ry Danske Bank FI54 8000 1979 3815 98
Tiedustelut ja lisäinfo ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus https://vuokattisport.fi/tapahtumat/rullahiihdon-sm-kilpailut-1-2-8-2020/
Majoitus sales@vuokattisport.fi
Palkinnot ja palkintojen jako MYL + NYL: 1. 250€, 2. 150€ ja 3. 150€ ja juniorisarjoissa tuotepalkinnot
Muuta tietoa Marwe -rullasukset järjestäjältä, vain NNN-sidejärjestelmä tarjolla.

MYL + NYL: 1. 250€, 2. 150€ ja 3. 150€ ja juniorisarjoissa tuotepalkinnot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M14 1.3 km P 1.8. Iiro Säisä 2008 Iisalmen Visa
M14 1.3 km P 1.8. Karri Korhonen 2008 Kainuun Hiihtoseura
M14 1.3 km P 1.8. Eemeli Taponen 2010 Pakilan Veto
M14 1.3 km P 1.8. Elias Ruokostenpohja 2007 Ski Jyväskylä
M14 1.3 km P 1.8. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M14 1.3 km P 1.8. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M16 1.3 km P 1.8. Matias Mutka 2006 Kannuksen Ura
M16 1.3 km P 1.8. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M16 1.3 km P 1.8. Aapo Kurttila 2005 Liperin Hiihtoseura
M16 1.3 km P 1.8. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M16 1.3 km P 1.8. Patrik Rautiainen 2006 Ski Jyväskylä
M16 1.3 km P 1.8. Eero Sorsa 2006 Sotkamon Jymy
M16 1.3 km P 1.8. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M18 1.3 km P 1.8. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 1.3 km P 1.8. Aleksi Huttunen 2004 Iisalmen Visa
M18 1.3 km P 1.8. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 1.3 km P 1.8. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M18 1.3 km P 1.8. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 1.3 km P 1.8. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 1.3 km P 1.8. Jussi Rantala 2003 Karihaaran Visa
M18 1.3 km P 1.8. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M18 1.3 km P 1.8. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M18 1.3 km P 1.8. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Luukas Mäkelä 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M18 1.3 km P 1.8. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 1.3 km P 1.8. Herman Happonen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Jalmari Bergqvist 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 1.3 km P 1.8. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M18 1.3 km P 1.8. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 1.3 km P 1.8. Arttu Heilala 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 1.3 km P 1.8. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M18 1.3 km P 1.8. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M18 1.3 km P 1.8. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M18 1.3 km P 1.8. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 1.3 km P 1.8. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 1.3 km P 1.8. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 1.3 km P 1.8. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 1.3 km P 1.8. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M18 1.3 km P 1.8. Akseli Latvala 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 1.3 km P 1.8. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M20 1.6 km P 1.8. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 1.6 km P 1.8. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 1.6 km P 1.8. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 1.6 km P 1.8. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
M20 1.6 km P 1.8. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 1.6 km P 1.8. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 1.6 km P 1.8. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 1.6 km P 1.8. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M20 1.6 km P 1.8. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 1.6 km P 1.8. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 1.6 km P 1.8. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M20 1.6 km P 1.8. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M20 1.6 km P 1.8. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M20 1.6 km P 1.8. Santeri Leikas 2001 Norrvalla Ski Team
M20 1.6 km P 1.8. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
M20 1.6 km P 1.8. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pohti SkiTeam
M20 1.6 km P 1.8. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 1.6 km P 1.8. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M20 1.6 km P 1.8. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M20 1.6 km P 1.8. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M20 1.6 km P 1.8. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M20 1.6 km P 1.8. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 1.6 km P 1.8. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 1.6 km P 1.8. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 1.6 km P 1.8. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M20 1.6 km P 1.8. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M20 1.6 km P 1.8. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 1.6 km P 1.8. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 1.6 km P 1.8. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 1.6 km P 1.8. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL 1.6 km P 1.8. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL 1.6 km P 1.8. Miska Tervala 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 1.6 km P 1.8. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 1.6 km P 1.8. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 1.6 km P 1.8. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL 1.6 km P 1.8. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
MYL 1.6 km P 1.8. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 1.6 km P 1.8. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
MYL 1.6 km P 1.8. Santeri Erola 1994 Imatran Urheilijat
MYL 1.6 km P 1.8. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL 1.6 km P 1.8. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL 1.6 km P 1.8. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 1.6 km P 1.8. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 1.6 km P 1.8. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 1.6 km P 1.8. Tuomas Törnvall 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 1.6 km P 1.8. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 1.6 km P 1.8. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL 1.6 km P 1.8. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 1.6 km P 1.8. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 1.6 km P 1.8. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 1.6 km P 1.8. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 1.6 km P 1.8. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti SkiTeam
MYL 1.6 km P 1.8. Joni Mäki 1995 Pohti SkiTeam
MYL 1.6 km P 1.8. Juuso Haarala 1996 Pohti SkiTeam
MYL 1.6 km P 1.8. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Joonas Sarkkinen 1994 Puijon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 1.6 km P 1.8. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 1.6 km P 1.8. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 1.6 km P 1.8. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 1.6 km P 1.8. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 1.6 km P 1.8. Ari Luusua 1988 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 1.6 km P 1.8. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 1.6 km P 1.8. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 1.6 km P 1.8. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
MYL 1.6 km P 1.8. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Timo Tapio 1981 Vantaan Hiihtoseura
MYL 1.6 km P 1.8. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 1.6 km P 1.8. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 1.6 km P 1.8. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 1.6 km P 1.8. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 1.6 km P 1.8. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N14 1.3 km P 1.8. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N14 1.3 km P 1.8. Hilla Happonen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 1.3 km P 1.8. Lotta Rauhanen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 1.3 km P 1.8. Netta Rauhanen 2009 Puijon Hiihtoseura
N14 1.3 km P 1.8. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N14 1.3 km P 1.8. Petra Rautiainen 2010 Ski Jyväskylä
N14 1.3 km P 1.8. Anna Kerko 2007 Vantaan Hiihtoseura
N16 1.3 km P 1.8. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N16 1.3 km P 1.8. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N16 1.3 km P 1.8. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 1.3 km P 1.8. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 1.3 km P 1.8. Hanna Niskanen 2005 Karihaaran Visa
N16 1.3 km P 1.8. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N16 1.3 km P 1.8. Olivia Kumara 2006 Norrvalla Ski Team
N16 1.3 km P 1.8. Signe Jakobsson 2006 Norrvalla Ski Team
N16 1.3 km P 1.8. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N16 1.3 km P 1.8. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
N18 1.3 km P 1.8. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N18 1.3 km P 1.8. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 1.3 km P 1.8. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 1.3 km P 1.8. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N18 1.3 km P 1.8. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N18 1.3 km P 1.8. Suvi Kemppainen 2003 Kainuun Hiihtoseura
N18 1.3 km P 1.8. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 1.3 km P 1.8. Sara Niskanen 2004 Karihaaran Visa
N18 1.3 km P 1.8. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 1.3 km P 1.8. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N18 1.3 km P 1.8. Hilla Niskanen 2004 Kuhmo-Ski
N18 1.3 km P 1.8. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N18 1.3 km P 1.8. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 1.3 km P 1.8. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N18 1.3 km P 1.8. Fanny Kukonlehto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 1.3 km P 1.8. Pauliina Koivuniemi 2004 Tampereen Pyrintö
N18 1.3 km P 1.8. Sanni Pirttikoski 2004 Utajärven Urheilijat
N18 1.3 km P 1.8. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 1.3 km P 1.8. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 1.3 km P 1.8. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 1.3 km P 1.8. Venla Järvelä 2003 Vuokatti Ski Team Kainuu
N18 1.3 km P 1.8. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 1.3 km P 1.8. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 1.3 km P 1.8. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N20 1.3 km P 1.8. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 1.3 km P 1.8. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 1.3 km P 1.8. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N20 1.3 km P 1.8. Veera Säisä 2002 Iisalmen Visa
N20 1.3 km P 1.8. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 1.3 km P 1.8. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 1.3 km P 1.8. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N20 1.3 km P 1.8. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 1.3 km P 1.8. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N20 1.3 km P 1.8. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N20 1.3 km P 1.8. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 1.3 km P 1.8. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N20 1.3 km P 1.8. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 1.3 km P 1.8. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 1.3 km P 1.8. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N20 1.3 km P 1.8. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
NYL 1.3 km P 1.8. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 1.3 km P 1.8. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 1.3 km P 1.8. Jennie Lindvall 1995 IF Minken
NYL 1.3 km P 1.8. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 1.3 km P 1.8. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL 1.3 km P 1.8. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 1.3 km P 1.8. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
NYL 1.3 km P 1.8. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Maria Virpi 1987 Kalajoen Junkkarit
NYL 1.3 km P 1.8. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL 1.3 km P 1.8. Leena Nurmi 1994 Lempäälän Kisa
NYL 1.3 km P 1.8. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 1.3 km P 1.8. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 1.3 km P 1.8. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 1.3 km P 1.8. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 1.3 km P 1.8. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 1.3 km P 1.8. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 1.3 km P 1.8. Katriina Autti 1999 Team Skiers
NYL 1.3 km P 1.8. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
NYL 1.3 km P 1.8. Jasmi Joensuu 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Marjaana Pitkänen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 1.3 km P 1.8. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL 1.3 km P 1.8. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 1.3 km P 1.8. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 1.3 km P 1.8. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
M14 4 km V 2.8. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M14 4 km V 2.8. Iiro Säisä 2008 Iisalmen Visa
M14 4 km V 2.8. Aleksi Kojo 2008 Joensuun Kataja
M14 4 km V 2.8. Urho Huttunen 2007 Joensuun Kataja
M14 4 km V 2.8. Eemeli Taponen 2010 Pakilan Veto
M14 4 km V 2.8. Konsta Juutinen 2007 Paltamon Urheilijat
M14 4 km V 2.8. Elias Ruokostenpohja 2007 Ski Jyväskylä
M14 4 km V 2.8. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M14 4 km V 2.8. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M16 8 km V 2.8. Viktor Liljeqvist 2006 Joensuun Kataja
M16 8 km V 2.8. Matias Mutka 2006 Kannuksen Ura
M16 8 km V 2.8. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M16 8 km V 2.8. Jimi Klemettinen 2005 Keravan Urheilijat
M16 8 km V 2.8. Aapo Kurttila 2005 Liperin Hiihtoseura
M16 8 km V 2.8. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M16 8 km V 2.8. Patrik Rautiainen 2006 Ski Jyväskylä
M16 8 km V 2.8. Eero Sorsa 2006 Sotkamon Jymy
M16 8 km V 2.8. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M18 12 km V 2.8. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 12 km V 2.8. Aleksi Huttunen 2004 Iisalmen Visa
M18 12 km V 2.8. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 12 km V 2.8. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M18 12 km V 2.8. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 12 km V 2.8. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 12 km V 2.8. Jussi Rantala 2003 Karihaaran Visa
M18 12 km V 2.8. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M18 12 km V 2.8. Markus Myyry 2004 Kontiolahden Urheilijat
M18 12 km V 2.8. Karri Stevander 2003 Kuortaneen Kunto
M18 12 km V 2.8. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M18 12 km V 2.8. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Luukas Mäkelä 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Christoffer Ingman 2004 Norrvalla Ski Team
M18 12 km V 2.8. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M18 12 km V 2.8. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 12 km V 2.8. Arttu Heikkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Eemi Naumanen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Herman Happonen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Jalmari Bergqvist 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 12 km V 2.8. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M18 12 km V 2.8. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M18 12 km V 2.8. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 12 km V 2.8. Arttu Heilala 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 12 km V 2.8. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M18 12 km V 2.8. Arsi Tietäväinen 2004 Tohmajärven Urheilijat
M18 12 km V 2.8. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M18 12 km V 2.8. Turkka Nieminen 2003 Valkeakosken Haka
M18 12 km V 2.8. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M18 12 km V 2.8. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 12 km V 2.8. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 12 km V 2.8. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 12 km V 2.8. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 12 km V 2.8. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M18 12 km V 2.8. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M18 12 km V 2.8. Akseli Latvala 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 12 km V 2.8. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M20 16 km V 2.8. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 16 km V 2.8. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 16 km V 2.8. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 16 km V 2.8. Otto Niittykoski 2001 IF Minken
M20 16 km V 2.8. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
M20 16 km V 2.8. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 16 km V 2.8. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 16 km V 2.8. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 16 km V 2.8. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M20 16 km V 2.8. Ville-Valtteri Karvinen 2002 Kontiolahden Urheilijat
M20 16 km V 2.8. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 16 km V 2.8. Matias Maijala 2001 Lapin Veikot
M20 16 km V 2.8. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 16 km V 2.8. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M20 16 km V 2.8. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M20 16 km V 2.8. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M20 16 km V 2.8. Santeri Leikas 2001 Norrvalla Ski Team
M20 16 km V 2.8. Waltteri Karhumaa 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 16 km V 2.8. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
M20 16 km V 2.8. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pohti SkiTeam
M20 16 km V 2.8. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 16 km V 2.8. Henri Heikkinen 2002 Puijon Hiihtoseura
M20 16 km V 2.8. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M20 16 km V 2.8. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M20 16 km V 2.8. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M20 16 km V 2.8. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M20 16 km V 2.8. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 16 km V 2.8. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 16 km V 2.8. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 16 km V 2.8. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M20 16 km V 2.8. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M20 16 km V 2.8. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 16 km V 2.8. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 16 km V 2.8. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 16 km V 2.8. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL 16 km V 2.8. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Miska Tervala 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 16 km V 2.8. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 16 km V 2.8. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 16 km V 2.8. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 16 km V 2.8. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL 16 km V 2.8. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
MYL 16 km V 2.8. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL 16 km V 2.8. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
MYL 16 km V 2.8. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 16 km V 2.8. Ville Parantainen 1998 IF Minken
MYL 16 km V 2.8. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 16 km V 2.8. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 16 km V 2.8. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 16 km V 2.8. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 16 km V 2.8. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Santeri Erola 1994 Imatran Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Ville Maunuksela 1989 Imatran Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 16 km V 2.8. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Atte Kettunen 2000 Jyväskylän Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL 16 km V 2.8. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 16 km V 2.8. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 16 km V 2.8. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL 16 km V 2.8. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 16 km V 2.8. Joni Mustonen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 16 km V 2.8. Karri Korhonen 2008 Kainuun Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 16 km V 2.8. Tuomas Törnvall 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 16 km V 2.8. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Pyry Stevander 1999 Keravan Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Tuomas Harjula 1998 Keravan Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 16 km V 2.8. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL 16 km V 2.8. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 16 km V 2.8. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 16 km V 2.8. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 16 km V 2.8. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 16 km V 2.8. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Jussi Karkkulainen 1996 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 16 km V 2.8. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 16 km V 2.8. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 16 km V 2.8. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti SkiTeam
MYL 16 km V 2.8. Joel Ikonen 1994 Pohti SkiTeam
MYL 16 km V 2.8. Joni Mäki 1995 Pohti SkiTeam
MYL 16 km V 2.8. Juuso Haarala 1996 Pohti SkiTeam
MYL 16 km V 2.8. Juuso Mäkelä 1994 Pohti SkiTeam
MYL 16 km V 2.8. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL 16 km V 2.8. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Jesse Pääkkönen 1999 Puijon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Joonas Sarkkinen 1994 Puijon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Riku Ollikainen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 16 km V 2.8. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 16 km V 2.8. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 16 km V 2.8. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 16 km V 2.8. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 16 km V 2.8. Tuukka Invenius 1997 Skiteam 105
MYL 16 km V 2.8. Ari Luusua 1988 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 16 km V 2.8. Juho Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 16 km V 2.8. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 16 km V 2.8. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 16 km V 2.8. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 16 km V 2.8. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
MYL 16 km V 2.8. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
MYL 16 km V 2.8. Santtu Panttila 2000 Teuvan Rivakka
MYL 16 km V 2.8. Olli Hiidensalo 1991 Vantaan Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 16 km V 2.8. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 16 km V 2.8. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 16 km V 2.8. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 16 km V 2.8. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 16 km V 2.8. Tino Tiilikainen 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 16 km V 2.8. Topi Kuorelahti 1991 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 16 km V 2.8. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N14 4 km V 2.8. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N14 4 km V 2.8. Nella Voutilainen 2007 Joensuun Kataja
N14 4 km V 2.8. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N14 4 km V 2.8. Hilla Happonen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 4 km V 2.8. Lotta Rauhanen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 4 km V 2.8. Netta Rauhanen 2009 Puijon Hiihtoseura
N14 4 km V 2.8. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N14 4 km V 2.8. Petra Rautiainen 2010 Ski Jyväskylä
N14 4 km V 2.8. Anna Kerko 2007 Vantaan Hiihtoseura
N16 4 km V 2.8. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N16 4 km V 2.8. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N16 4 km V 2.8. Bertta Silvennoinen 2006 Joensuun Kataja
N16 4 km V 2.8. Sonja Loikkanen 2006 Joensuun Kataja
N16 4 km V 2.8. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 4 km V 2.8. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 4 km V 2.8. Hanna Niskanen 2005 Karihaaran Visa
N16 4 km V 2.8. Inka Hämäläinen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N16 4 km V 2.8. Saga Hurskainen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N16 4 km V 2.8. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N16 4 km V 2.8. Olivia Kumara 2006 Norrvalla Ski Team
N16 4 km V 2.8. Signe Jakobsson 2006 Norrvalla Ski Team
N16 4 km V 2.8. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N16 4 km V 2.8. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
N18 8 km V 2.8. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N18 8 km V 2.8. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 8 km V 2.8. Olivia Halme 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 8 km V 2.8. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 8 km V 2.8. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N18 8 km V 2.8. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N18 8 km V 2.8. Suvi Kemppainen 2003 Kainuun Hiihtoseura
N18 8 km V 2.8. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 8 km V 2.8. Sara Niskanen 2004 Karihaaran Visa
N18 8 km V 2.8. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 8 km V 2.8. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N18 8 km V 2.8. Hilla Niskanen 2004 Kuhmo-Ski
N18 8 km V 2.8. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N18 8 km V 2.8. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 8 km V 2.8. Anni Hyvärinen 2003 Orimattilan Jymy
N18 8 km V 2.8. Anniina Rantala 2003 Orimattilan Jymy
N18 8 km V 2.8. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 8 km V 2.8. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 8 km V 2.8. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
N18 8 km V 2.8. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N18 8 km V 2.8. Fanny Kukonlehto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 8 km V 2.8. Pauliina Koivuniemi 2004 Tampereen Pyrintö
N18 8 km V 2.8. Sanni Pirttikoski 2004 Utajärven Urheilijat
N18 8 km V 2.8. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 8 km V 2.8. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 8 km V 2.8. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 8 km V 2.8. Venla Järvelä 2003 Vuokatti Ski Team Kainuu
N18 8 km V 2.8. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 8 km V 2.8. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 8 km V 2.8. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N20 12 km V 2.8. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 12 km V 2.8. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 12 km V 2.8. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N20 12 km V 2.8. Veera Säisä 2002 Iisalmen Visa
N20 12 km V 2.8. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 12 km V 2.8. Kaisa Keränen 2001 Imatran Urheilijat
N20 12 km V 2.8. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 12 km V 2.8. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N20 12 km V 2.8. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 12 km V 2.8. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N20 12 km V 2.8. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N20 12 km V 2.8. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 12 km V 2.8. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N20 12 km V 2.8. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 12 km V 2.8. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 12 km V 2.8. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N20 12 km V 2.8. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N20 12 km V 2.8. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
NYL 12 km V 2.8. Mari Eder 1987 Enon Kisa-Pojat
NYL 12 km V 2.8. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 12 km V 2.8. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 12 km V 2.8. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 12 km V 2.8. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 12 km V 2.8. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
NYL 12 km V 2.8. Jennie Lindvall 1995 IF Minken
NYL 12 km V 2.8. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 12 km V 2.8. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL 12 km V 2.8. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL 12 km V 2.8. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 12 km V 2.8. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 12 km V 2.8. Maija Keränen 1999 Imatran Urheilijat
NYL 12 km V 2.8. Erika Jänkä 1995 Jämin Jänne
NYL 12 km V 2.8. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
NYL 12 km V 2.8. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Maria Virpi 1987 Kalajoen Junkkarit
NYL 12 km V 2.8. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL 12 km V 2.8. Riitta-Liisa Roponen 1978 Karihaaran Visa
NYL 12 km V 2.8. Nastassia Kinnunen 1985 Kontiolahden Urheilijat
NYL 12 km V 2.8. Nenna Lukkarinen 2000 Kontiolahden Urheilijat
NYL 12 km V 2.8. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL 12 km V 2.8. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 12 km V 2.8. Laura Karkkulainen 1992 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 12 km V 2.8. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 12 km V 2.8. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 12 km V 2.8. Sanna Markkanen 1990 Noormarkun Nopsa
NYL 12 km V 2.8. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
NYL 12 km V 2.8. Noora Kupari 1999 Puijon Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 12 km V 2.8. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 12 km V 2.8. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 12 km V 2.8. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 12 km V 2.8. Miia Säilynoja 1994 Team Skiers
NYL 12 km V 2.8. Jasmi Joensuu 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Marjaana Pitkänen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 12 km V 2.8. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL 12 km V 2.8. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 12 km V 2.8. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 12 km V 2.8. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu