SIIRRETÄÄN - FIS Nuorten SM-kilpailu/ ST1 Cup/ U18 CupFIS Nuorten SM-kilpailu/ ST1 Cup/ U18 Cup/20- ja 23 v MM-katsastus

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 15.1.2021-17.1.2021
Kilpailun alkamisajankohta 10:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 17.1.21 23:59:59
Kilpailun nimi SIIRRETÄÄN - FIS Nuorten SM-kilpailu/ ST1 Cup/ U18 CupFIS Nuorten SM-kilpailu/ ST1 Cup/ U18 Cup/20- ja 23 v MM-katsastus
Kilpailun numero 057
Kilpailupaikka Sotkamo, Vuokatti
Kilpailupaikan osoite Vuokatti Sport
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
Kansallinen kilpailu,
FIS-kilpailu,
U18-cup,
St1-cup
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 15.01.2021
VOIT PERUA ILMOITTAUTUMISEN, KOSKA KISA ON SIIRRETTY JA JOS HALUAT ILMOITTAUTUA KYSEISENÄ VIIKONLOPPUNA JOHONKIN TOISEEN KILPAILUUN. KILMO ON AVATTU TÄTÄ VARTEN MYÖS TÄMÄN KILPAILUN OSALTA.
Sarja Matka
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M23 V 15 km
N23 V 10 km
M17 V 10 km
N17 V 5 km
Kilpailupäivä 2: La 16.01.2021
20- ja 23 v MM-katsastus
Sarja Matka
M18 P Sprintti
N18 P Sprintti
M20 P Sprintti
N20 P Sprintti
M23 P Sprintti
N23 P Sprintti
Kilpailupäivä 3: Su 17.01.2021
20v MM-katsastus
Sarja Matka
M18 P 15 km
N18 P 10 km
M20 P 15 km
N20 P 10 km
M23 P 15 km
N23 P 10 km
M17 P 15 km
N17 P 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vuokattisport Club
Seuranumero 11014959
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite https://vuokattisport.fi/tapahtumat/nuorten-sm-hiihdot/
Sähköposti sales@vuokattisport.fi
Osanottomaksut Osanottomaksut 20 €/kilpailija/pv tai 45 €/viestijoukkue maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä.
Pankki ja tilinro Vuokattisport Club ry Danske Bank FI54 8000 1979 3815 98
Tiedustelut ja lisäinfo ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Opistontie 4, 88610 Vuokatti
Majoitus https://vuokattisport.fi/resort/aktiivilomailija/huoneet/
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa https://arkisto.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/vuokatti/terveysturvallisuus-covid-19/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M17 10 km V 15.1. Antti Huttunen 2004 Alavieskan Viri
M17 10 km V 15.1. Niko Säily 2004 Alavieskan Viri
M17 10 km V 15.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Ville Nieminen 2005 Haapaveden Urheilijat
M17 10 km V 15.1. Tomi Sandberg 2004 IF Sibbo-Vargarna
M17 10 km V 15.1. Aleksi Huttunen 2004 Iisalmen Visa
M17 10 km V 15.1. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M17 10 km V 15.1. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M17 10 km V 15.1. Jimi Klemettinen 2005 Keravan Urheilijat
M17 10 km V 15.1. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M17 10 km V 15.1. Eemil Heinonen 2004 Kontiolahden Urheilijat
M17 10 km V 15.1. Markus Myyry 2004 Kontiolahden Urheilijat
M17 10 km V 15.1. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M17 10 km V 15.1. Lassi Valta 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Luukas Mäkelä 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Väinö Kontkanen 2005 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M17 10 km V 15.1. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M17 10 km V 15.1. Eeli Kujala 2004 Oulun Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Mikko Pietarila 2004 Oulun Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M17 10 km V 15.1. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M17 10 km V 15.1. Arttu Heikkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Eemi Naumanen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Herman Happonen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Jalmari Bergqvist 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km V 15.1. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M17 10 km V 15.1. Topias Törmäkangas 2004 Sotkamon Jymy
M17 10 km V 15.1. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M17 10 km V 15.1. Juuso Kinnunen 2004 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 10 km V 15.1. Arsi Tietäväinen 2004 Tohmajärven Urheilijat
M17 10 km V 15.1. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M17 10 km V 15.1. Rauli Aho 2004 Valkeakosken Haka
M17 10 km V 15.1. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M17 10 km V 15.1. Akseli Latvala 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 10 km V 15.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M18 10 km V 15.1. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 15.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 15.1. Kalle Loukkaanhuhta 2003 Haapaveden Urheilijat
M18 10 km V 15.1. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M18 10 km V 15.1. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M18 10 km V 15.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 10 km V 15.1. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 10 km V 15.1. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M18 10 km V 15.1. Roope Juntunen 2003 Kangasalan Kisa
M18 10 km V 15.1. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km V 15.1. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km V 15.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km V 15.1. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km V 15.1. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M18 10 km V 15.1. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 10 km V 15.1. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M18 10 km V 15.1. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 10 km V 15.1. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 10 km V 15.1. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 10 km V 15.1. Aappo Mustonen 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 10 km V 15.1. Antti-Jussi Raappana 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 10 km V 15.1. Arttu Heilala 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 10 km V 15.1. Vilho Koivula 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 10 km V 15.1. Miika Ylikulju 2003 Team Skiers
M18 10 km V 15.1. Turkka Nieminen 2003 Valkeakosken Haka
M18 10 km V 15.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km V 15.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km V 15.1. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km V 15.1. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km V 15.1. Jussi Rantala 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 10 km V 15.1. Niko Anttola 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 10 km V 15.1. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M18 10 km V 15.1. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 10 km V 15.1. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M18 10 km V 15.1. Jimi Leppälä 2003 Ylivieskan Kuula
M20 10 km V 15.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Pyry Rannikko 2002 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 10 km V 15.1. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Matias Lautamäki 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Otto Niittykoski 2001 IF Minken
M20 10 km V 15.1. Saku Miettinen 2002 Imatran Urheilijat
M20 10 km V 15.1. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km V 15.1. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km V 15.1. Jussi-Matti Rahja 2002 Kalajoen Junkkarit
M20 10 km V 15.1. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M20 10 km V 15.1. Aron Pyssysalo 2002 Keravan Urheilijat
M20 10 km V 15.1. Samu Hanska 2001 Keravan Urheilijat
M20 10 km V 15.1. Ville-Valtteri Karvinen 2002 Kontiolahden Urheilijat
M20 10 km V 15.1. Lauri Maaninka 2002 Kuusamon Erä-Veikot
M20 10 km V 15.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Matias Maijala 2001 Lapin Veikot
M20 10 km V 15.1. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Eetu Petrelius 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Severi Oikkonen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
M20 10 km V 15.1. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pohti SkiTeam
M20 10 km V 15.1. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 10 km V 15.1. Antti-Jussi Räsänen 2001 Puijon Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Henri Heikkinen 2002 Puijon Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M20 10 km V 15.1. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 10 km V 15.1. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M20 10 km V 15.1. Niklas Ekström 2002 Skiteam 105
M20 10 km V 15.1. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km V 15.1. Eino Koivula 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km V 15.1. Miska Minkkinen 2002 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km V 15.1. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km V 15.1. Veikka Ylilauri 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km V 15.1. Robin Mäenpää 2002 Team Nordic Athlete
M20 10 km V 15.1. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M20 10 km V 15.1. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 10 km V 15.1. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M20 10 km V 15.1. Vili Kotikumpu 2002 Valkeakosken Haka
M20 10 km V 15.1. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M20 10 km V 15.1. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 10 km V 15.1. Jarkko Kukkonen 2002 Visa Ski Team Kemi
M20 10 km V 15.1. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 10 km V 15.1. Ivar Thors 2002 Vörå IF
M20 10 km V 15.1. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M20 10 km V 15.1. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km V 15.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M23 15 km V 15.1. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Henrik Asklöf 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M23 15 km V 15.1. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M23 15 km V 15.1. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M23 15 km V 15.1. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M23 15 km V 15.1. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M23 15 km V 15.1. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M23 15 km V 15.1. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M23 15 km V 15.1. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M23 15 km V 15.1. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 15 km V 15.1. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M23 15 km V 15.1. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M23 15 km V 15.1. Matias Lantta 1998 Juvan Urheilijat
M23 15 km V 15.1. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M23 15 km V 15.1. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M23 15 km V 15.1. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M23 15 km V 15.1. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M23 15 km V 15.1. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 15 km V 15.1. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M23 15 km V 15.1. Tuomas Törnvall 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 15 km V 15.1. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M23 15 km V 15.1. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M23 15 km V 15.1. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M23 15 km V 15.1. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 15.1. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 15.1. Ville Vakkila 1999 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 15.1. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Aapo Viippola 1999 Oulun Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Tuure Pesola 1999 Pohti SkiTeam
M23 15 km V 15.1. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M23 15 km V 15.1. Kristian Väänänen 1999 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
M23 15 km V 15.1. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Lauri Kataja-Rahko 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Aleksi Koskela 1998 Sippolan Kunto
M23 15 km V 15.1. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 15 km V 15.1. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 15 km V 15.1. Jaakko Kotajärvi 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 15 km V 15.1. Juho Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 15 km V 15.1. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 15 km V 15.1. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 15 km V 15.1. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
M23 15 km V 15.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 15 km V 15.1. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
M23 15 km V 15.1. Santeri Pirneskoski 1998 Visa Ski Team Kemi
M23 15 km V 15.1. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M23 15 km V 15.1. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N17 5 km V 15.1. Heli Korpi 2004 Aavasaksan Urheilijat
N17 5 km V 15.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N17 5 km V 15.1. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N17 5 km V 15.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Anni Niku 2004 Haapaveden Urheilijat
N17 5 km V 15.1. Riina Taskila 2004 Haapaveden Urheilijat
N17 5 km V 15.1. Assi Hakala 2005 Himangan Urheilijat
N17 5 km V 15.1. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N17 5 km V 15.1. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N17 5 km V 15.1. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N17 5 km V 15.1. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N17 5 km V 15.1. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Siiri Juntunen 2004 Kainuun Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N17 5 km V 15.1. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N17 5 km V 15.1. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N17 5 km V 15.1. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N17 5 km V 15.1. Inka Hämäläinen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N17 5 km V 15.1. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N17 5 km V 15.1. Saga Hurskainen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N17 5 km V 15.1. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N17 5 km V 15.1. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N17 5 km V 15.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N17 5 km V 15.1. Neea Taskila 2004 Oulun Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Enni Petrelius 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Sissi Oikkonen 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Pinja Yläharju 2005 Puumalan Hiihtäjät
N17 5 km V 15.1. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N17 5 km V 15.1. Neea Kemppainen 2005 Ristijärven Pyry
N17 5 km V 15.1. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Iina Savolainen 2004 Siilinjärven Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Lotte-Line Ekström 2004 Skiteam 105
N17 5 km V 15.1. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N17 5 km V 15.1. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N17 5 km V 15.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N17 5 km V 15.1. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N17 5 km V 15.1. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Lyydia Rainio 2004 Vantaan Hiihtoseura
N17 5 km V 15.1. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N17 5 km V 15.1. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N17 5 km V 15.1. Ida Roponen 2004 Visa Ski Team Kemi
N17 5 km V 15.1. Sara Niskanen 2004 Visa Ski Team Kemi
N17 5 km V 15.1. Enni-Sofia Saari 2004 Ylivieskan Kuula
N18 5 km V 15.1. Anni Heinonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Viivi Jylänki 2003 Haapaveden Urheilijat
N18 5 km V 15.1. Suvi Kemppainen 2003 Kainuun Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Alisa Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 5 km V 15.1. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 5 km V 15.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 5 km V 15.1. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N18 5 km V 15.1. Eveliina Lindsberg 2003 Nilsiän Nujakka
N18 5 km V 15.1. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km V 15.1. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km V 15.1. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N18 5 km V 15.1. Jenni Ojala 2003 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N18 5 km V 15.1. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N18 5 km V 15.1. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Maija Tiainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 5 km V 15.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 5 km V 15.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Nea Vähäsarja 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km V 15.1. Kerttu Pirneskoski 2003 Visa Ski Team Kemi
N18 5 km V 15.1. Venla Järvelä 2003 Vuokatti Ski Team Kainuu
N18 5 km V 15.1. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 5 km V 15.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 5 km V 15.1. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N20 5 km V 15.1. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N20 5 km V 15.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N20 5 km V 15.1. Linnea Backman 2002 IF Femman
N20 5 km V 15.1. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N20 5 km V 15.1. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 5 km V 15.1. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N20 5 km V 15.1. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N20 5 km V 15.1. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 5 km V 15.1. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N20 5 km V 15.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N20 5 km V 15.1. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N20 5 km V 15.1. Aino-Kaisa Taipale 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Iida-Mari Takanen 2001 Kymin Koskenpojat
N20 5 km V 15.1. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N20 5 km V 15.1. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 5 km V 15.1. Seela Peuralahti 2001 Oulun Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Johanna Isojärvi 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N20 5 km V 15.1. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N20 5 km V 15.1. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N20 5 km V 15.1. Aino Vuorinen 2002 Valkeakosken Haka
N20 5 km V 15.1. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N20 5 km V 15.1. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N20 5 km V 15.1. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N20 5 km V 15.1. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N20 5 km V 15.1. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N20 5 km V 15.1. Aada Peltola 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 5 km V 15.1. Anni-Maija Laurikainen 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 5 km V 15.1. Henna Hamari 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 5 km V 15.1. Jonna Vestenius 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 5 km V 15.1. Reija Ahola 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 5 km V 15.1. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N23 10 km V 15.1. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N23 10 km V 15.1. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N23 10 km V 15.1. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 10 km V 15.1. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
N23 10 km V 15.1. Jenni Keränen 1999 Imatran Urheilijat
N23 10 km V 15.1. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N23 10 km V 15.1. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N23 10 km V 15.1. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km V 15.1. Jenny Parviainen 1999 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km V 15.1. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 10 km V 15.1. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N23 10 km V 15.1. Anni Huovinen 2000 Puijon Hiihtoseura
N23 10 km V 15.1. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 10 km V 15.1. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N23 10 km V 15.1. Maarit Heiskanen 1999 Sonkajärven Pahka
N23 10 km V 15.1. Sofia Haglund 2000 Sundom IF
N23 10 km V 15.1. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N23 10 km V 15.1. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 10 km V 15.1. Ella Anttola 1999 Visa Ski Team Kemi
N23 10 km V 15.1. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
N23 10 km V 15.1. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi
M18 Sprintti P 16.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Kalle Loukkaanhuhta 2003 Haapaveden Urheilijat
M18 Sprintti P 16.1. Christian Hilden 2003 IF Femman
M18 Sprintti P 16.1. Emil Sundell 2003 IF Femman
M18 Sprintti P 16.1. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M18 Sprintti P 16.1. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M18 Sprintti P 16.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 Sprintti P 16.1. Tomi Sandberg 2004 IF Sibbo-Vargarna
M18 Sprintti P 16.1. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 Sprintti P 16.1. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M18 Sprintti P 16.1. Hannes Nurminen 2004 Jämsänkosken Ilves
M18 Sprintti P 16.1. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M18 Sprintti P 16.1. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M18 Sprintti P 16.1. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M18 Sprintti P 16.1. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 Sprintti P 16.1. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M18 Sprintti P 16.1. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M18 Sprintti P 16.1. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M18 Sprintti P 16.1. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Lassi Valta 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M18 Sprintti P 16.1. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M18 Sprintti P 16.1. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M18 Sprintti P 16.1. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M18 Sprintti P 16.1. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 Sprintti P 16.1. Arttu Heikkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Jalmari Bergqvist 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M18 Sprintti P 16.1. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 Sprintti P 16.1. Topias Törmäkangas 2004 Sotkamon Jymy
M18 Sprintti P 16.1. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M18 Sprintti P 16.1. Aappo Mustonen 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 Sprintti P 16.1. Arttu Heilala 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 Sprintti P 16.1. Juuso Kinnunen 2004 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 Sprintti P 16.1. Miika Ylikulju 2003 Team Skiers
M18 Sprintti P 16.1. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M18 Sprintti P 16.1. Rauli Aho 2004 Valkeakosken Haka
M18 Sprintti P 16.1. Turkka Nieminen 2003 Valkeakosken Haka
M18 Sprintti P 16.1. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M18 Sprintti P 16.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 Sprintti P 16.1. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 Sprintti P 16.1. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 Sprintti P 16.1. Jussi Rantala 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 Sprintti P 16.1. Niko Anttola 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 Sprintti P 16.1. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M18 Sprintti P 16.1. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 Sprintti P 16.1. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M18 Sprintti P 16.1. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M18 Sprintti P 16.1. Jimi Leppälä 2003 Ylivieskan Kuula
M18 Sprintti P 16.1. Akseli Latvala 2004 Ähtärin Urheilijat
M20 Sprintti P 16.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 Sprintti P 16.1. Santeri Mäkelä 2002 Himangan Urheilijat
M20 Sprintti P 16.1. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Matias Lautamäki 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Saku Miettinen 2002 Imatran Urheilijat
M20 Sprintti P 16.1. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 Sprintti P 16.1. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 Sprintti P 16.1. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 Sprintti P 16.1. Jussi-Matti Rahja 2002 Kalajoen Junkkarit
M20 Sprintti P 16.1. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M20 Sprintti P 16.1. Samu Hanska 2001 Keravan Urheilijat
M20 Sprintti P 16.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
M20 Sprintti P 16.1. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pohti SkiTeam
M20 Sprintti P 16.1. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 Sprintti P 16.1. Antti-Jussi Räsänen 2001 Puijon Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M20 Sprintti P 16.1. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 Sprintti P 16.1. Niklas Ekström 2002 Skiteam 105
M20 Sprintti P 16.1. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 Sprintti P 16.1. Miska Minkkinen 2002 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 Sprintti P 16.1. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 Sprintti P 16.1. Robin Mäenpää 2002 Team Nordic Athlete
M20 Sprintti P 16.1. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M20 Sprintti P 16.1. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 Sprintti P 16.1. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M20 Sprintti P 16.1. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M20 Sprintti P 16.1. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 Sprintti P 16.1. Jarkko Kukkonen 2002 Visa Ski Team Kemi
M20 Sprintti P 16.1. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 Sprintti P 16.1. Ivar Thors 2002 Vörå IF
M20 Sprintti P 16.1. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M20 Sprintti P 16.1. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 Sprintti P 16.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M23 Sprintti P 16.1. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M23 Sprintti P 16.1. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M23 Sprintti P 16.1. Niklas Sundström 1998 IF Femman
M23 Sprintti P 16.1. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M23 Sprintti P 16.1. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M23 Sprintti P 16.1. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 Sprintti P 16.1. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M23 Sprintti P 16.1. Matias Lantta 1998 Juvan Urheilijat
M23 Sprintti P 16.1. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M23 Sprintti P 16.1. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M23 Sprintti P 16.1. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M23 Sprintti P 16.1. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M23 Sprintti P 16.1. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 Sprintti P 16.1. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M23 Sprintti P 16.1. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M23 Sprintti P 16.1. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M23 Sprintti P 16.1. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M23 Sprintti P 16.1. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 Sprintti P 16.1. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M23 Sprintti P 16.1. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Aapo Viippola 1999 Oulun Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M23 Sprintti P 16.1. Kristian Väänänen 1999 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
M23 Sprintti P 16.1. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Lauri Kataja-Rahko 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M23 Sprintti P 16.1. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 Sprintti P 16.1. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 Sprintti P 16.1. Jaakko Kotajärvi 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 Sprintti P 16.1. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 Sprintti P 16.1. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 Sprintti P 16.1. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
M23 Sprintti P 16.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 Sprintti P 16.1. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
M23 Sprintti P 16.1. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M23 Sprintti P 16.1. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M23 Sprintti P 16.1. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N18 Sprintti P 16.1. Heli Korpi 2004 Aavasaksan Urheilijat
N18 Sprintti P 16.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N18 Sprintti P 16.1. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N18 Sprintti P 16.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Viivi Jylänki 2003 Haapaveden Urheilijat
N18 Sprintti P 16.1. Assi Hakala 2005 Himangan Urheilijat
N18 Sprintti P 16.1. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Siiri Juntunen 2004 Kainuun Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Suvi Kemppainen 2003 Kainuun Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Alisa Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 Sprintti P 16.1. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 Sprintti P 16.1. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N18 Sprintti P 16.1. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N18 Sprintti P 16.1. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N18 Sprintti P 16.1. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N18 Sprintti P 16.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 Sprintti P 16.1. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N18 Sprintti P 16.1. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N18 Sprintti P 16.1. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N18 Sprintti P 16.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N18 Sprintti P 16.1. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 Sprintti P 16.1. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 Sprintti P 16.1. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N18 Sprintti P 16.1. Pinja Yläharju 2005 Puumalan Hiihtäjät
N18 Sprintti P 16.1. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N18 Sprintti P 16.1. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N18 Sprintti P 16.1. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Maija Tiainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Iina Savolainen 2004 Siilinjärven Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 Sprintti P 16.1. Lotte-Line Ekström 2004 Skiteam 105
N18 Sprintti P 16.1. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N18 Sprintti P 16.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 Sprintti P 16.1. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 Sprintti P 16.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 Sprintti P 16.1. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 Sprintti P 16.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 Sprintti P 16.1. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N18 Sprintti P 16.1. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N18 Sprintti P 16.1. Ida Roponen 2004 Visa Ski Team Kemi
N18 Sprintti P 16.1. Kerttu Pirneskoski 2003 Visa Ski Team Kemi
N18 Sprintti P 16.1. Sara Niskanen 2004 Visa Ski Team Kemi
N18 Sprintti P 16.1. Venla Järvelä 2003 Vuokatti Ski Team Kainuu
N18 Sprintti P 16.1. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 Sprintti P 16.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 Sprintti P 16.1. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N20 Sprintti P 16.1. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N20 Sprintti P 16.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N20 Sprintti P 16.1. Linnea Backman 2002 IF Femman
N20 Sprintti P 16.1. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N20 Sprintti P 16.1. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 Sprintti P 16.1. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N20 Sprintti P 16.1. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Kaarina Nurminen 2002 Kangasalan Kisa
N20 Sprintti P 16.1. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N20 Sprintti P 16.1. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 Sprintti P 16.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N20 Sprintti P 16.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Iida-Mari Takanen 2001 Kymin Koskenpojat
N20 Sprintti P 16.1. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N20 Sprintti P 16.1. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 Sprintti P 16.1. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N20 Sprintti P 16.1. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N20 Sprintti P 16.1. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N20 Sprintti P 16.1. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N20 Sprintti P 16.1. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N20 Sprintti P 16.1. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N20 Sprintti P 16.1. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N20 Sprintti P 16.1. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N20 Sprintti P 16.1. Aada Peltola 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 Sprintti P 16.1. Anni-Maija Laurikainen 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 Sprintti P 16.1. Henna Hamari 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 Sprintti P 16.1. Jonna Vestenius 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 Sprintti P 16.1. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N23 Sprintti P 16.1. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N23 Sprintti P 16.1. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N23 Sprintti P 16.1. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 Sprintti P 16.1. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
N23 Sprintti P 16.1. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N23 Sprintti P 16.1. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N23 Sprintti P 16.1. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N23 Sprintti P 16.1. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 Sprintti P 16.1. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 Sprintti P 16.1. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 Sprintti P 16.1. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N23 Sprintti P 16.1. Anni Huovinen 2000 Puijon Hiihtoseura
N23 Sprintti P 16.1. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 Sprintti P 16.1. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N23 Sprintti P 16.1. Sofia Haglund 2000 Sundom IF
N23 Sprintti P 16.1. Katriina Autti 1999 Team Skiers
N23 Sprintti P 16.1. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N23 Sprintti P 16.1. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 Sprintti P 16.1. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
N23 Sprintti P 16.1. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi
M17 15 km P 17.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Tomi Sandberg 2004 IF Sibbo-Vargarna
M17 15 km P 17.1. Aleksi Huttunen 2004 Iisalmen Visa
M17 15 km P 17.1. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M17 15 km P 17.1. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M17 15 km P 17.1. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M17 15 km P 17.1. Lassi Valta 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M17 15 km P 17.1. Eeli Kujala 2004 Oulun Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M17 15 km P 17.1. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M17 15 km P 17.1. Herman Happonen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 15 km P 17.1. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M17 15 km P 17.1. Topias Törmäkangas 2004 Sotkamon Jymy
M17 15 km P 17.1. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M17 15 km P 17.1. Juuso Kinnunen 2004 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 15 km P 17.1. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M17 15 km P 17.1. Rauli Aho 2004 Valkeakosken Haka
M17 15 km P 17.1. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M17 15 km P 17.1. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M17 15 km P 17.1. Akseli Latvala 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 15 km P 17.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M18 15 km P 17.1. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km P 17.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km P 17.1. Kalle Loukkaanhuhta 2003 Haapaveden Urheilijat
M18 15 km P 17.1. Christian Hilden 2003 IF Femman
M18 15 km P 17.1. Emil Sundell 2003 IF Femman
M18 15 km P 17.1. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M18 15 km P 17.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 15 km P 17.1. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 15 km P 17.1. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M18 15 km P 17.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 15 km P 17.1. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M18 15 km P 17.1. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 15 km P 17.1. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M18 15 km P 17.1. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M18 15 km P 17.1. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 15 km P 17.1. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 15 km P 17.1. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 15 km P 17.1. Aappo Mustonen 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 15 km P 17.1. Arttu Heilala 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 15 km P 17.1. Miika Ylikulju 2003 Team Skiers
M18 15 km P 17.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 15 km P 17.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 15 km P 17.1. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 15 km P 17.1. Jussi Rantala 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 15 km P 17.1. Niko Anttola 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 15 km P 17.1. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M18 15 km P 17.1. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 15 km P 17.1. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M18 15 km P 17.1. Jimi Leppälä 2003 Ylivieskan Kuula
M20 15 km P 17.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 15 km P 17.1. Santeri Mäkelä 2002 Himangan Urheilijat
M20 15 km P 17.1. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 15 km P 17.1. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 15 km P 17.1. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 15 km P 17.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Severi Oikkonen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
M20 15 km P 17.1. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 15 km P 17.1. Henri Heikkinen 2002 Puijon Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M20 15 km P 17.1. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km P 17.1. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M20 15 km P 17.1. Niklas Ekström 2002 Skiteam 105
M20 15 km P 17.1. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km P 17.1. Miska Minkkinen 2002 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km P 17.1. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km P 17.1. Robin Mäenpää 2002 Team Nordic Athlete
M20 15 km P 17.1. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M20 15 km P 17.1. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 15 km P 17.1. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M20 15 km P 17.1. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M20 15 km P 17.1. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M20 15 km P 17.1. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 15 km P 17.1. Jarkko Kukkonen 2002 Visa Ski Team Kemi
M20 15 km P 17.1. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 15 km P 17.1. Ivar Thors 2002 Vörå IF
M20 15 km P 17.1. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M20 15 km P 17.1. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 15 km P 17.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M23 15 km P 17.1. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M23 15 km P 17.1. Niklas Sundström 1998 IF Femman
M23 15 km P 17.1. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M23 15 km P 17.1. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M23 15 km P 17.1. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M23 15 km P 17.1. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M23 15 km P 17.1. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M23 15 km P 17.1. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M23 15 km P 17.1. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M23 15 km P 17.1. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Matias Lantta 1998 Juvan Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M23 15 km P 17.1. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M23 15 km P 17.1. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M23 15 km P 17.1. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 15 km P 17.1. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M23 15 km P 17.1. Tuomas Törnvall 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 15 km P 17.1. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M23 15 km P 17.1. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M23 15 km P 17.1. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km P 17.1. Viljami Vuorre 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km P 17.1. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M23 15 km P 17.1. Kristian Väänänen 1999 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
M23 15 km P 17.1. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 15 km P 17.1. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 15 km P 17.1. Jaakko Kotajärvi 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 15 km P 17.1. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 15 km P 17.1. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 15 km P 17.1. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
M23 15 km P 17.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 15 km P 17.1. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
M23 15 km P 17.1. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
M23 15 km P 17.1. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M23 15 km P 17.1. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M23 15 km P 17.1. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N17 10 km P 17.1. Heli Korpi 2004 Aavasaksan Urheilijat
N17 10 km P 17.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N17 10 km P 17.1. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N17 10 km P 17.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Anni Niku 2004 Haapaveden Urheilijat
N17 10 km P 17.1. Riina Taskila 2004 Haapaveden Urheilijat
N17 10 km P 17.1. Assi Hakala 2005 Himangan Urheilijat
N17 10 km P 17.1. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N17 10 km P 17.1. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N17 10 km P 17.1. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N17 10 km P 17.1. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N17 10 km P 17.1. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Siiri Juntunen 2004 Kainuun Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N17 10 km P 17.1. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N17 10 km P 17.1. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N17 10 km P 17.1. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N17 10 km P 17.1. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N17 10 km P 17.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N17 10 km P 17.1. Enni Petrelius 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Lotte-Line Ekström 2004 Skiteam 105
N17 10 km P 17.1. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N17 10 km P 17.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N17 10 km P 17.1. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N17 10 km P 17.1. Lyydia Rainio 2004 Vantaan Hiihtoseura
N17 10 km P 17.1. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N17 10 km P 17.1. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N17 10 km P 17.1. Ida Roponen 2004 Visa Ski Team Kemi
N17 10 km P 17.1. Enni-Sofia Saari 2004 Ylivieskan Kuula
N18 10 km P 17.1. Anni Heinonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Viivi Jylänki 2003 Haapaveden Urheilijat
N18 10 km P 17.1. Suvi Kemppainen 2003 Kainuun Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Alisa Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 10 km P 17.1. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 10 km P 17.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 10 km P 17.1. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N18 10 km P 17.1. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 10 km P 17.1. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 10 km P 17.1. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N18 10 km P 17.1. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N18 10 km P 17.1. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N18 10 km P 17.1. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N18 10 km P 17.1. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Maija Tiainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 10 km P 17.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Nea Vähäsarja 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 10 km P 17.1. Kerttu Pirneskoski 2003 Visa Ski Team Kemi
N18 10 km P 17.1. Venla Järvelä 2003 Vuokatti Ski Team Kainuu
N18 10 km P 17.1. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 10 km P 17.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 10 km P 17.1. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N20 10 km P 17.1. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N20 10 km P 17.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N20 10 km P 17.1. Linnea Backman 2002 IF Femman
N20 10 km P 17.1. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N20 10 km P 17.1. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 10 km P 17.1. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N20 10 km P 17.1. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N20 10 km P 17.1. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 10 km P 17.1. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N20 10 km P 17.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N20 10 km P 17.1. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N20 10 km P 17.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km P 17.1. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 10 km P 17.1. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N20 10 km P 17.1. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N20 10 km P 17.1. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N20 10 km P 17.1. Aino Vuorinen 2002 Valkeakosken Haka
N20 10 km P 17.1. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N20 10 km P 17.1. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N20 10 km P 17.1. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N20 10 km P 17.1. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N20 10 km P 17.1. Aada Peltola 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 10 km P 17.1. Anni-Maija Laurikainen 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 10 km P 17.1. Henna Hamari 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 10 km P 17.1. Jonna Vestenius 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 10 km P 17.1. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N23 10 km P 17.1. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N23 10 km P 17.1. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N23 10 km P 17.1. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N23 10 km P 17.1. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 10 km P 17.1. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
N23 10 km P 17.1. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N23 10 km P 17.1. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N23 10 km P 17.1. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km P 17.1. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 10 km P 17.1. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 10 km P 17.1. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N23 10 km P 17.1. Anni Huovinen 2000 Puijon Hiihtoseura
N23 10 km P 17.1. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 10 km P 17.1. Maarit Heiskanen 1999 Sonkajärven Pahka
N23 10 km P 17.1. Sofia Haglund 2000 Sundom IF
N23 10 km P 17.1. Katriina Autti 1999 Team Skiers
N23 10 km P 17.1. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N23 10 km P 17.1. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 10 km P 17.1. Ella Anttola 1999 Visa Ski Team Kemi
N23 10 km P 17.1. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
N23 10 km P 17.1. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi