Kaamoshiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 16.1.2021
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 13.1.21 23:59:59
Kilpailun nimi Kaamoshiihdot
Kilpailun numero 620
Kilpailupaikka Seinäjoki
Kilpailupaikan osoite Jouppilanvuoren ampumahiihtostadion
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 16.01.2021
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M9 V 1 km
N9 V 1 km
M10 V 1 km
N10 V 1 km
M11 V 2 km
N11 V 2 km
M12 V 2 km
N12 V 2 km
M14 V 3 km
N14 V 3 km
M16 V 5 km
N16 V 3 km
M18 V 5 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M40 V 5 km
N40 V 3 km
M50 V 5 km
M60 V 5 km
M70 V 4 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Seinäjoen Hiihtoseura
Seuranumero 10344390
Yhteyshenkilö Maria Meriläinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 732803
GSM
Fax
WWW-osoite https://www.seinajoenhiihtoseura.fi/maastohiihto/kilpailut/
Sähköposti toimisto@seinajoenhiihtoseura.fi
Ilmoittautumiset Ilmottautumiset KILMOon keskiviikkoon 13.01.2021 klo 23.59 mennessä
Osanottomaksut alle 16v 12 e, muut 16 e. Jälki-ilmoittautumiset kaksinkertaisin maksuin.
Pankki ja tilinro FI11 5419 0120 1139 01 Seinäjoen Hiihtoseura
Tiedustelut ja lisäinfo Kilp.joht. Maria Meriläinen 0400 732 803. Ilmoittautumisten korjaus yms. Teemu Antikainen p. 044 9734788.
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Kilpailuohje, koronaohje sekä tieto mahdollisesta kisojen viime hetken peruutuksesta
seuran WWW-sivuilla 8.1.2021 lähtien.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1 km V 16.1. Eero Taskila 2011 Haapaveden Urheilijat
M10 1 km V 16.1. Roni Sjölund 2011 IF Brahe
M10 1 km V 16.1. Sigge Ahlfors 2011 IF Minken
M10 1 km V 16.1. Kaarlo Orhanen 2011 Ilmajoen Kisailijat
M10 1 km V 16.1. Oliver Rahja 2011 Kalajoen Junkkarit
M10 1 km V 16.1. Touko Raunio 2011 Kyrön Voima
M10 1 km V 16.1. Okko Koskinen 2011 Lempäälän Kisa
M10 1 km V 16.1. Walter Sandberg 2011 Närpes Kraft Skidförening
M10 1 km V 16.1. Alex Hermans 2011 Oravais IF
M10 1 km V 16.1. Aatos Pirttinen 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
M10 1 km V 16.1. Peetu Mukkala 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
M10 1 km V 16.1. Rasmus Näsi 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
M10 1 km V 16.1. Severi Sievi-Korte 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
M10 1 km V 16.1. Leevi Perälä 2011 Teuvan Rivakka
M10 1 km V 16.1. Topias Riskula 2011 Teuvan Rivakka
M10 1 km V 16.1. Jaakko Oinas 2011 Vaasan Hiihtäjät
M11 2 km V 16.1. Matheo Holm 2010 IF Brahe
M11 2 km V 16.1. Vidar Halmesmäki 2010 IF Brahe
M11 2 km V 16.1. Elias Sundberg 2010 IF Minken
M11 2 km V 16.1. Wilhelm Åkerman 2010 IF Minken
M11 2 km V 16.1. Einar Björkfors 2010 IF Åsarna
M11 2 km V 16.1. Jussi Niemelä 2010 Kauhajoen Karhu
M11 2 km V 16.1. Leevi Kiukkonen 2010 Kauhajoen Karhu
M11 2 km V 16.1. Saku Repo 2010 Lempäälän Kisa
M11 2 km V 16.1. Pontus Yrjans 2010 Närpes Kraft Skidförening
M11 2 km V 16.1. Alexander Österberg 2010 Oravais IF
M11 2 km V 16.1. Joona Meriläinen 2010 Seinäjoen Hiihtoseura
M11 2 km V 16.1. Eemeli Suutari 2010 Ski Jyväskylä
M11 2 km V 16.1. Peetu Honkilahti 2010 Teuvan Rivakka
M12 2 km V 16.1. Arvi Riutta 2009 Härmänseudun Hiihtäjät
M12 2 km V 16.1. Erik Gäddnäs 2009 IF Brahe
M12 2 km V 16.1. Hannes Wägar 2009 IF Femman
M12 2 km V 16.1. Aatu Joronen 2009 Ilmajoen Kisailijat
M12 2 km V 16.1. Eemeli Hemminki 2009 Ilmajoen Kisailijat
M12 2 km V 16.1. Eero Antikainen 2009 Ilmajoen Kisailijat
M12 2 km V 16.1. Joakim Savinainen 2009 Ilmajoen Kisailijat
M12 2 km V 16.1. Johannes Orhanen 2009 Ilmajoen Kisailijat
M12 2 km V 16.1. Oskari Manninen 2009 Jalasjärven Jalas
M12 2 km V 16.1. Rasmus Koski 2009 Jalasjärven Jalas
M12 2 km V 16.1. Aaro Haapamäki 2009 Kauhajoen Karhu
M12 2 km V 16.1. Konsta Kalliomäki 2009 Kauhajoen Karhu
M12 2 km V 16.1. Kalle Huhdankoski 2009 Kortesjärven Järvi-Veikot
M12 2 km V 16.1. Leo Rautio 2009 Nivalan Urheilijat
M12 2 km V 16.1. Jonatan Jokinen 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
M12 2 km V 16.1. Onni Fränti 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
M12 2 km V 16.1. Milo Äyrämö 2009 Ski Jyväskylä
M12 2 km V 16.1. Miska Hokajärvi 2009 Viitasaaren Viesti
M12 2 km V 16.1. Ilmari Saari 2009 Ähtärin Urheilijat
M12 2 km V 16.1. Matias Haavisto 2009 Ähtärin Urheilijat
M14 3 km V 16.1. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M14 3 km V 16.1. Eeli Gäddnäs 2007 IF Brahe
M14 3 km V 16.1. Elmer Halmesmäki 2007 IF Brahe
M14 3 km V 16.1. Simon Söderlund 2007 IF Brahe
M14 3 km V 16.1. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M14 3 km V 16.1. Elias Eriksson 2008 IF Femman
M14 3 km V 16.1. Hannes Sundell 2007 IF Femman
M14 3 km V 16.1. Zacharias Storm 2008 IF Femman
M14 3 km V 16.1. Casper Holm 2007 IF Fyren
M14 3 km V 16.1. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M14 3 km V 16.1. Adam Holm 2007 IF Minken
M14 3 km V 16.1. Hannes Sundberg 2008 IF Minken
M14 3 km V 16.1. Robin Liljeqvist 2008 IF Minken
M14 3 km V 16.1. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M14 3 km V 16.1. Topias Vuorela 2007 IF Minken
M14 3 km V 16.1. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M14 3 km V 16.1. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M14 3 km V 16.1. Lauri Peura 2008 Kauhajoen Karhu
M14 3 km V 16.1. Otto Niemelä 2007 Kauhajoen Karhu
M14 3 km V 16.1. Elmeri Hietala 2007 Kaustisen Pohjan-Veikot
M14 3 km V 16.1. Joel Mäki 2008 Kiuruveden Urheilijat
M14 3 km V 16.1. Santeri Kallio 2007 Kokkolan Veikot
M14 3 km V 16.1. Johannes Syrjälä 2008 Kortesjärven Järvi-Veikot
M14 3 km V 16.1. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M14 3 km V 16.1. Hannes Bengs 2008 Närpes Kraft Skidförening
M14 3 km V 16.1. Matias Hietamäki 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
M14 3 km V 16.1. Aatu Paaso 2007 Sievin Sisu
M14 3 km V 16.1. Lauri Huhtanen 2007 Ski Jyväskylä
M14 3 km V 16.1. Santtu Mylläri 2008 Teuvan Rivakka
M14 3 km V 16.1. Kaleva Tyystjärvi 2007 Vähänkyrön Viesti
M14 3 km V 16.1. Rasmus Hemminki 2008 Vähänkyrön Viesti
M14 3 km V 16.1. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M14 3 km V 16.1. Juuso Koski 2008 Ylistaron Kilpa-Veljet
M14 3 km V 16.1. Eeli Ylä-Rautio 2007 Ähtärin Urheilijat
M14 3 km V 16.1. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M14 3 km V 16.1. Kasper Kuorinki 2007 Äänekosken Huima
M16 5 km V 16.1. Benjamin Sandnäs 2005 IF Brahe
M16 5 km V 16.1. Emil Nyfors 2006 IF Brahe
M16 5 km V 16.1. Mico Sjölund 2005 IF Brahe
M16 5 km V 16.1. Oscar Grannas 2005 IF Brahe
M16 5 km V 16.1. Filip Stark 2005 IF Femman
M16 5 km V 16.1. Isak Finskas 2006 IF Femman
M16 5 km V 16.1. Melker Wikblom 2006 IF Minken
M16 5 km V 16.1. Samuel Kiviharju 2006 Ilmajoen Kisailijat
M16 5 km V 16.1. Arttu Viinamäki 2006 Jalasjärven Jalas
M16 5 km V 16.1. Kalle Himanka 2005 Kalajoen Junkkarit
M16 5 km V 16.1. Oscar Rahja 2006 Kalajoen Junkkarit
M16 5 km V 16.1. Tuukka Törnvall 2006 Kalajoen Junkkarit
M16 5 km V 16.1. Mika Kärkkäinen 2005 Norrvalla Ski Team
M16 5 km V 16.1. William Rönn 2005 Närpes Kraft Skidförening
M16 5 km V 16.1. Rasmus Huhtamäki 2005 Pietarsaaren Hiihtäjät
M16 5 km V 16.1. Arno Hautaniemi 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
M16 5 km V 16.1. Lari Riippi 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
M16 5 km V 16.1. Kaapo Paaso 2005 Sievin Sisu
M16 5 km V 16.1. Patrik Rautiainen 2006 Ski Jyväskylä
M16 5 km V 16.1. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M16 5 km V 16.1. Lauri Hiisvirta 2005 Vaasan Hiihtäjät
M16 5 km V 16.1. Roope Hemminki 2006 Vähänkyrön Viesti
M18 5 km V 16.1. Saku Jaakkola 2004 Kauhajoen Karhu
M18 5 km V 16.1. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M18 5 km V 16.1. Joonas Nelimarkka 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 5 km V 16.1. Matias Nevala 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 5 km V 16.1. Teemu Juhani Pajuranta 2004 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 5 km V 16.1. Atte Taipale 2004 Vetelin Urheilijat
M20 10 km V 16.1. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M20 10 km V 16.1. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M40 5 km V 16.1. Mats Jakobsson 1980 IF Minken
M40 5 km V 16.1. Antti Hahtokari 1980 IF Åsarna
M40 5 km V 16.1. Juha Järvinen 1972 Lapuan Virkiä
M40 5 km V 16.1. Ville Repo 1975 Lempäälän Kisa
M40 5 km V 16.1. Hannu Paaso 1976 Sievin Sisu
M40 5 km V 16.1. Sami Nikkilä 1973 Vammalan Seudun Voima
M40 5 km V 16.1. Miikka Raivio 1976 Virtain Urheilijat
M40 5 km V 16.1. Per-Anders Forsman 1975 Vörå IF
M50 5 km V 16.1. Sören Svenlin 1970 IF Åsarna
M50 5 km V 16.1. Tommy Haglund 1968 IF Åsarna
M50 5 km V 16.1. Tage Ray 1965 IK Falken
M50 5 km V 16.1. Simo Törnvall 1968 Kalajoen Junkkarit
M50 5 km V 16.1. Marko Jokinen 1969 Karstulan Kiva
M50 5 km V 16.1. Jari Mäkelä 1963 Keuruun Kisailijat
M50 5 km V 16.1. Ari Orava 1967 Seinäjoen Hiihtoseura
M50 5 km V 16.1. Kuisma Taipale 1970 Vetelin Urheilijat
M50 5 km V 16.1. Jouko Vaali 1964 Virtain Urheilijat
M50 5 km V 16.1. Markku Mäkelä 1966 Virtain Urheilijat
M50 5 km V 16.1. Stefan Grannas 1969 Vörå IF
M60 5 km V 16.1. Arto Kytölä 1961 Alajärven Ankkurit
M60 5 km V 16.1. Jarmo Lautanen 1960 Alajärven Ankkurit
M60 5 km V 16.1. Stefan Storvall 1961 IF Åsarna
M60 5 km V 16.1. Harri Ala-Lahti 1961 Seinäjoen Hiihtoseura
M60 5 km V 16.1. Tapio Nieminen 1955 Virtain Urheilijat
M70 4 km V 16.1. Pekka Forss 1943 Kankaantaan Kisa
M70 4 km V 16.1. Väinö Pääkkö 1947 Kankaantaan Kisa
M70 4 km V 16.1. Juhani Jämsä 1951 Toholammin Urheilijat
M70 4 km V 16.1. Harri Mäkelä 1948 Vammalan Seudun Voima
M70 4 km V 16.1. Mikko Kinnunen 1951 Vetelin Urheilijat
M8 1 km V 16.1. Alvin Halmesmäki 2013 IF Brahe
M8 1 km V 16.1. Niilo Toroi 2014 Kyrön Voima
M8 1 km V 16.1. Jonne Meriläinen 2014 Seinäjoen Hiihtoseura
M8 1 km V 16.1. Juho Niemistö 2013 Seinäjoen Hiihtoseura
M8 1 km V 16.1. Lauri Aukusti Rajala 2014 Seinäjoen Hiihtoseura
M8 1 km V 16.1. Luukas Moilanen 2013 Seinäjoen Hiihtoseura
M8 1 km V 16.1. Veeti Sievi-Korte 2013 Seinäjoen Hiihtoseura
M8 1 km V 16.1. Adrian Eklund 2014 Vörå IF
M9 1 km V 16.1. Lenni Riutta 2012 Härmänseudun Hiihtäjät
M9 1 km V 16.1. Topias Kangas 2012 Härmänseudun Hiihtäjät
M9 1 km V 16.1. Noel Holm 2012 IF Brahe
M9 1 km V 16.1. Melwin Wägar 2012 IF Femman
M9 1 km V 16.1. Vilho Pentilä 2012 Kauhajoen Karhu
M9 1 km V 16.1. Elias Yliselä 2012 Seinäjoen Hiihtoseura
M9 1 km V 16.1. Eelis Hynönen 2012 Ähtärin Urheilijat
MYL 10 km V 16.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
MYL 10 km V 16.1. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 10 km V 16.1. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL 10 km V 16.1. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km V 16.1. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 10 km V 16.1. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 10 km V 16.1. Viljam Knif 1990 IF Åsarna
MYL 10 km V 16.1. Jussi Salo 1991 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km V 16.1. Tuomas Törnvall 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 10 km V 16.1. Juho Kauhajärvi 2000 Kauhajoen Karhu
MYL 10 km V 16.1. Timo Pikkarainen 1985 Kokkolan Veikot
MYL 10 km V 16.1. Veikka Heinonen 1998 Kokkolan Veikot
MYL 10 km V 16.1. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
MYL 10 km V 16.1. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
MYL 10 km V 16.1. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
MYL 10 km V 16.1. Pekka Karppanen 1993 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km V 16.1. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
MYL 10 km V 16.1. Saku Kalliomäki 2000 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 16.1. Santtu Panttila 2000 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 16.1. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
MYL 10 km V 16.1. Valtteri Markkila 1997 Vaasan Hiihtäjät
MYL 10 km V 16.1. Veli-Petteri Liedes 1997 Vaasan Hiihtäjät
N10 1 km V 16.1. Ansa Kanala 2011 Halsuan Toivo
N10 1 km V 16.1. Vera Korkiakangas 2011 Härmänseudun Hiihtäjät
N10 1 km V 16.1. Lovisa Myrskog 2011 IF Åsarna
N10 1 km V 16.1. Heta Harju 2011 Ilmajoen Kisailijat
N10 1 km V 16.1. Eerika Manninen 2011 Jalasjärven Jalas
N10 1 km V 16.1. Lumia Keski-Kokko 2011 Jalasjärven Jalas
N10 1 km V 16.1. Pinja Kuoppala 2011 Kauhajoen Karhu
N10 1 km V 16.1. Vilma Hakamaa 2011 Kauhajoen Karhu
N10 1 km V 16.1. Enna Penninkangas 2011 Kuortaneen Kunto
N10 1 km V 16.1. Alva Storthors 2011 Närpes Kraft Skidförening
N10 1 km V 16.1. Leah Ingberg 2011 Närpes Kraft Skidförening
N10 1 km V 16.1. Nova Enlund 2011 Närpes Kraft Skidförening
N10 1 km V 16.1. Elli Äyrä 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km V 16.1. Helmi Kataja 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km V 16.1. Noora Hietamäki 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km V 16.1. Outi Hietamäki 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km V 16.1. Veera Salokangas 2011 Vörå IF
N10 1 km V 16.1. Sofia Koski 2011 Ylistaron Kilpa-Veljet
N11 2 km V 16.1. Siru Koskela 2010 Halsuan Toivo
N11 2 km V 16.1. Ellinor Forsman 2010 IF Minken
N11 2 km V 16.1. Venla Backlund 2010 IF Minken
N11 2 km V 16.1. Manna Keski-Kokko 2010 Jalasjärven Jalas
N11 2 km V 16.1. Hilla Nousiainen 2010 Kauhajoen Karhu
N11 2 km V 16.1. Ella Pesola 2010 Kaustisen Pohjan-Veikot
N11 2 km V 16.1. Anni Sippola 2010 Kyrön Voima
N11 2 km V 16.1. Viola Rinnekari 2010 Kyrön Voima
N11 2 km V 16.1. Saga Markén 2010 Oravais IF
N11 2 km V 16.1. Lilja Metsäranta 2010 Seinäjoen Hiihtoseura
N11 2 km V 16.1. Sara Vakkila 2010 Seinäjoen Hiihtoseura
N11 2 km V 16.1. Julia Puranen 2010 Ski Jyväskylä
N11 2 km V 16.1. Petra Rautiainen 2010 Ski Jyväskylä
N11 2 km V 16.1. Katri Uusitalo 2010 Teuvan Rivakka
N11 2 km V 16.1. Netta Saarela 2010 Teuvan Rivakka
N11 2 km V 16.1. Vilma Pyhtilä 2010 Ylöjärven Ryhti
N11 2 km V 16.1. Alisa Koskinen 2010 Ähtärin Urheilijat
N11 2 km V 16.1. Miida Viinikka 2010 Ähtärin Urheilijat
N11 2 km V 16.1. Reetta Hautala 2010 Ähtärin Urheilijat
N11 2 km V 16.1. Silva Hynönen 2010 Ähtärin Urheilijat
N12 2 km V 16.1. Siru Soininen 2009 Espoon Hiihtoseura
N12 2 km V 16.1. Reeta Taskila 2009 Haapaveden Urheilijat
N12 2 km V 16.1. Mette Kanala 2009 Halsuan Toivo
N12 2 km V 16.1. Viivi Fagerudd 2009 IF Brahe
N12 2 km V 16.1. Lina Myrskog 2009 IF Åsarna
N12 2 km V 16.1. Elina Viinamäki 2009 Jalasjärven Jalas
N12 2 km V 16.1. Neea Ruotsalainen 2009 Jurvan Urheilijat
N12 2 km V 16.1. Vilma Pentilä 2009 Kauhajoen Karhu
N12 2 km V 16.1. Liina-Maija Hietala 2009 Kaustisen Pohjan-Veikot
N12 2 km V 16.1. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N12 2 km V 16.1. Matilda Hermans 2009 Oravais IF
N12 2 km V 16.1. Scarlett Kopa 2009 Pyhäjärven Pohti
N12 2 km V 16.1. Anni Hietamäki 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2 km V 16.1. Enni Kataja 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2 km V 16.1. Jasmiina Nelimarkka 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2 km V 16.1. Julia Viinonen 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2 km V 16.1. Kerttu Rajala 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2 km V 16.1. Sanni Koivula 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2 km V 16.1. Celina Nordkvist 2009 Sundom IF
N12 2 km V 16.1. Moona Honkilahti 2009 Teuvan Rivakka
N12 2 km V 16.1. Iina Häggman 2010 Vörå IF
N12 2 km V 16.1. Natalie Eklund 2010 Vörå IF
N14 3 km V 16.1. Wilma Grannas 2008 IF Brahe
N14 3 km V 16.1. Ida Nordkvist 2007 IF Femman
N14 3 km V 16.1. Nathalie Lindström 2007 IF Femman
N14 3 km V 16.1. Desiree Sandberg 2007 IF Minken
N14 3 km V 16.1. Alva Svenlin 2007 IF Åsarna
N14 3 km V 16.1. Ellen Biskop 2008 IF Åsarna
N14 3 km V 16.1. Ellen Nyberg 2008 IF Åsarna
N14 3 km V 16.1. Elsie Björkfors 2007 IF Åsarna
N14 3 km V 16.1. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N14 3 km V 16.1. Fiia Karjanlahti 2008 Ilmajoen Kisailijat
N14 3 km V 16.1. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N14 3 km V 16.1. Saana Kuoppala 2008 Kauhajoen Karhu
N14 3 km V 16.1. Neea Hakala 2008 Lapuan Virkiä
N14 3 km V 16.1. Aino Koskinen 2008 Lempäälän Kisa
N14 3 km V 16.1. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N14 3 km V 16.1. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N14 3 km V 16.1. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km V 16.1. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km V 16.1. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km V 16.1. Linn Österberg 2007 Oravais IF
N14 3 km V 16.1. Winnie Markén 2008 Oravais IF
N14 3 km V 16.1. Laura Aho 2008 Reisjärven Pilke
N14 3 km V 16.1. Aliisa Riippi 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Elsa Koskiahde 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Fanni Äyrä 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Maija Rajala 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Miia Saari 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Minttu Meriläinen 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Saara Edla Eveliina Saranpää 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Venla Viinonen 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km V 16.1. Olivia Puranen 2008 Ski Jyväskylä
N14 3 km V 16.1. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km V 16.1. Minttu Saari 2008 Ähtärin Urheilijat
N14 3 km V 16.1. Selina Hirvilampi 2007 Ähtärin Urheilijat
N14 3 km V 16.1. Siiri Hautala 2008 Ähtärin Urheilijat
N14 3 km V 16.1. Viola Jokiaho 2008 Ähtärin Urheilijat
N14 3 km V 16.1. Taru Kautto 2008 Äänekosken Huima
N16 3 km V 16.1. Sanni Hoskari 2006 Alavuden Urheilijat
N16 3 km V 16.1. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N16 3 km V 16.1. Olivia Kumara 2006 Norrvalla Ski Team
N16 3 km V 16.1. Signe Jakobsson 2006 Norrvalla Ski Team
N16 3 km V 16.1. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N16 3 km V 16.1. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N16 3 km V 16.1. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N16 3 km V 16.1. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N16 3 km V 16.1. Emilia Österberg 2006 Oravais IF
N16 3 km V 16.1. Meea Haikara 2006 Reisjärven Pilke
N16 3 km V 16.1. Aida Koivisto 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 km V 16.1. Eeva Antikainen 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 km V 16.1. Minea Näsi 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 km V 16.1. Nea Luhtasaari 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 km V 16.1. Sini Hietamäki 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 km V 16.1. Venla Väisänen 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 km V 16.1. Miina Koivisto 2005 Sievin Sisu
N16 3 km V 16.1. Sara Kukkola 2005 Sievin Sisu
N16 3 km V 16.1. Annika Rantanen 2006 Tampereen Pyrintö
N16 3 km V 16.1. Sirja Tyystjärvi 2005 Vähänkyrön Viesti
N16 3 km V 16.1. Felicia Granholm 2005 Vörå IF
N16 3 km V 16.1. Oona Saarimäki 2006 Ähtärin Urheilijat
N18 5 km V 16.1. Anni Niku 2004 Haapaveden Urheilijat
N18 5 km V 16.1. Riina Taskila 2004 Haapaveden Urheilijat
N18 5 km V 16.1. Ellen Kansa 2004 IF Femman
N18 5 km V 16.1. Silja Lamminmäki 2003 Kangasalan Kisa
N18 5 km V 16.1. Laura Kauhajärvi 2003 Kauhajoen Karhu
N18 5 km V 16.1. Siiri Peura 2004 Kauhajoen Karhu
N18 5 km V 16.1. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km V 16.1. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N18 5 km V 16.1. Emilia Melender 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
N18 5 km V 16.1. Pauliina Koivuniemi 2004 Tampereen Pyrintö
N18 5 km V 16.1. Iina Koskela 2003 Team Skiers
N20 5 km V 16.1. Sara Leppäsalmi 2002 Keuruun Kisailijat
N20 5 km V 16.1. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N40 3 km V 16.1. Ulrika Myrevik-Svenlin 1973 IF Åsarna
N40 3 km V 16.1. Terhi Mäki 1976 Iisalmen Visa
N40 3 km V 16.1. Marjo Ena 1968 IK Falken
N8 1 km V 16.1. Säde Soininen 2013 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km V 16.1. Ylva Wikblom 2013 IF Minken
N8 1 km V 16.1. Fanni Kiukkonen 2013 Kauhajoen Karhu
N8 1 km V 16.1. Verna Hakamaa 2014 Kauhajoen Karhu
N8 1 km V 16.1. Eva Penninkangas 2014 Kuortaneen Kunto
N8 1 km V 16.1. Lilja Kataja 2014 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km V 16.1. Silja Hietamäki 2013 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km V 16.1. Saga Nordkvist 2013 Sundom IF
N8 1 km V 16.1. Eerika Hokajärvi 2013 Viitasaaren Viesti
N9 1 km V 16.1. Amanda Grannas 2012 IF Brahe
N9 1 km V 16.1. Clara Söderlund 2012 IF Brahe
N9 1 km V 16.1. Celine Åkerman 2012 IF Minken
N9 1 km V 16.1. Frida Nyberg 2012 IF Åsarna
N9 1 km V 16.1. Neea Varsamäki 2012 Kauhajoen Karhu
N9 1 km V 16.1. Aada Pesola 2012 Kaustisen Pohjan-Veikot
N9 1 km V 16.1. Elsa Sippola 2012 Kyrön Voima
N9 1 km V 16.1. Maja Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N9 1 km V 16.1. Melinda Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N9 1 km V 16.1. Aada-Emilia Ankkuri 2012 Seinäjoen Hiihtoseura
N9 1 km V 16.1. Ella Yliselä 2012 Seinäjoen Hiihtoseura
N9 1 km V 16.1. Aada Suutari 2012 Ski Jyväskylä
N9 1 km V 16.1. Alisa Äyrämö 2012 Ski Jyväskylä
N9 1 km V 16.1. Riina Honkilahti 2012 Teuvan Rivakka
NYL 5 km V 16.1. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
NYL 5 km V 16.1. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
NYL 5 km V 16.1. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
NYL 5 km V 16.1. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 5 km V 16.1. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 5 km V 16.1. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
NYL 5 km V 16.1. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL 5 km V 16.1. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
NYL 5 km V 16.1. Heta Jalonen 1991 Lempäälän Kisa
NYL 5 km V 16.1. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
NYL 5 km V 16.1. Cecilia Back 1999 Oravais IF
NYL 5 km V 16.1. Frida Achrén 2003 Oravais IF
NYL 5 km V 16.1. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
NYL 5 km V 16.1. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
NYL 5 km V 16.1. Noora Kupari 1999 Puijon Hiihtoseura
NYL 5 km V 16.1. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 5 km V 16.1. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 5 km V 16.1. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
NYL 5 km V 16.1. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 16.1. Marie Sippus 1986 Vörå IF