Rise Race Tour

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 16.1.2021
Kilpailun alkamisajankohta 11:00:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 13.1.21 23:59:59
Kilpailun nimi Rise Race Tour
Kilpailun numero 634
Kilpailupaikka Kankaanpää
Kilpailupaikan osoite Jämintie 10, 38700 Kankaanpää (Kankaanpään uimahalli)
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 16.01.2021
Sarja Matka
M6 P 0.5 km
N6 P 0.5 km
M7 P 1.0 km
N7 P 1.0 km
M8 P 1.0 km
N8 P 1.0 km
M9 P 1.5 km
N9 P 1.5 km
M10 P 1.5 km
N10 P 1.5 km
M11 P 2.0 km
N11 P 2.0 km
M12 P 2.0 km
N12 P 2.0 km
M13 P 3.0 km
N13 P 3.0 km
M14 P 3.0 km
N14 P 3.0 km
M15 P 5.0 km
N15 P 5.0 km
M16 P 5.0 km
N16 P 5.0 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kankaanpään Urheilijat
Seuranumero 10349900
Yhteyshenkilö Susanna Salokangas
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 5124998
GSM
Fax
WWW-osoite www.kankaanpaanurheilijat.fi
Sähköposti susanna.salokangas@netti.fi
Ilmoittautumiset 13.01. klo 23.59 mennessä Kilmo-ilmoittautumisjärjestelmällä
Osanottomaksut 12,00 €
Pankki ja tilinro LSOP FI32 5106 0140 0144 42 Kankaanpään Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Susanna Salokangas 050-5124998
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Kilpailuohje, koronaohje sekä tieto mahdollisesta kisojen viime hetken peruutuksesta seuran www-sivuilla 12.01. lähtien.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km P 16.1. Eemeli Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
M10 1.5 km P 16.1. Juho Kuuskoski 2011 Kankaanpään Urheilijat
M10 1.5 km P 16.1. Viljo Vehkamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
M10 1.5 km P 16.1. Eino Myllymäki 2011 Parkanon Urheilijat
M11 2.0 P 16.1. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M11 2.0 P 16.1. Olli Tenho 2010 Noormarkun Nopsa
M11 2.0 P 16.1. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M11 2.0 P 16.1. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M11 2.0 P 16.1. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
M12 2.0 P 16.1. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M12 2.0 P 16.1. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M12 2.0 P 16.1. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M13 3.0 P 16.1. Jere Peltomäki 2008 Kankaanpään Urheilijat
M13 3.0 P 16.1. Aapo Manner 2008 Noormarkun Nopsa
M13 3.0 P 16.1. Sakarja Koivisto 2008 Noormarkun Nopsa
M13 3.0 P 16.1. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M13 3.0 P 16.1. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M14 3.0 P 16.1. Veikka Soikkeli 2007 Parkanon Urheilijat
M14 3.0 P 16.1. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M14 3.0 P 16.1. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M15 5.0 P 16.1. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M15 5.0 P 16.1. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M15 5.0 P 16.1. Lauri Lehtisaari 2006 Noormarkun Nopsa
M6 0.5 km P 16.1. Martti Hietaoja 2015 Kankaanpään Urheilijat
M7 1.0 P 16.1. Aaro Rainerma 2014 Kankaanpään Urheilijat
M7 1.0 P 16.1. Jalmari Paavo Valtteri Salmio 2014 Kankaanpään Urheilijat
M7 1.0 P 16.1. Sulo Vehkamäki 2014 Kankaanpään Urheilijat
M7 1.0 P 16.1. Vili Hietaoja 2014 Kankaanpään Urheilijat
M7 1.0 P 16.1. Eero Tuomisto 2014 Vammalan Seudun Voima
M8 1.0 P 16.1. Elias Isosävi 2013 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.5 km P 16.1. Kristian Vanhahonko 2012 Honkajoen Seudun Urheilijat
M9 1.5 km P 16.1. Lauri Rainerma 2012 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.5 km P 16.1. Kaarlo Kauko 2012 Rasti-Lukko
M9 1.5 km P 16.1. Vilho Kylliäinen 2012 Rasti-Lukko
N10 1.5 km P 16.1. Aino Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 16.1. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 16.1. Iina Mäkitalo 2011 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 16.1. Venla Rainerma 2011 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 16.1. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N10 1.5 km P 16.1. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N10 1.5 km P 16.1. Wilhelmiina Ruohomäki 2011 Nakkilan Vire
N10 1.5 km P 16.1. Susanne Koivisto 2011 Noormarkun Nopsa
N11 2.0 P 16.1. Elmi Haapamäki 2010 Parkanon Urheilijat
N11 2.0 P 16.1. Elsa Myllymäki 2010 Parkanon Urheilijat
N11 2.0 P 16.1. Eerika Pelto-Huikko 2010 Rasti-Lukko
N11 2.0 P 16.1. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N11 2.0 P 16.1. Aurora Lehtonen 2010 Ulvilan Ura
N12 2.0 P 16.1. Aada Votshenko 2009 Kankaanpään Urheilijat
N12 2.0 P 16.1. Elsa Hietaoja 2009 Kankaanpään Urheilijat
N12 2.0 P 16.1. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N13 3.0 P 16.1. Milla Ylilammi 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N13 3.0 P 16.1. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N13 3.0 P 16.1. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N13 3.0 P 16.1. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N13 3.0 P 16.1. Linnea Lähde 2008 Vammalan Seudun Voima
N14 3.0 P 16.1. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N14 3.0 P 16.1. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N14 3.0 P 16.1. Hilla Tenho 2007 Noormarkun Nopsa
N14 3.0 P 16.1. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N14 3.0 P 16.1. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N14 3.0 P 16.1. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N15 5.0 P 16.1. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N15 5.0 P 16.1. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N16 5.0 P 16.1. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N6 0.5 km P 16.1. Joanna Sköld 2015 Nakkilan Vire
N7 1.0 P 16.1. Veera Vainionpää 2014 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.0 P 16.1. Anni Mäkitalo 2013 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.0 P 16.1. Saana Korhonen 2013 Rasti-Lukko
N9 1.5 km P 16.1. Vilma Vainionpää 2012 Kankaanpään Urheilijat
N9 1.5 km P 16.1. Mette Häkkinen 2012 Punkalaitumen Kunto