FIS Nuorten SM-kilpailu/ EYOF-esikisat

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 16.4.2021-18.4.2021
Kilpailun alkamisajankohta klo 9.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 9.4.21 23:59:59
Kilpailun nimi FIS Nuorten SM-kilpailu/ EYOF-esikisat
Kilpailun numero 159
Kilpailupaikka Vuokatti
Kilpailupaikan osoite Opistontie 1, 88610 Vuokatti
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
FIS-kilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 16.04.2021
väliaikalähtö. FIS-KOODI PAKOLLINEN 23- JA 20-SARJOISSA kisoihin saa osallistua myös 2005-syntyneet. TARKISTATHAN COVID-ERITYISJÄRJESTELYT MAJOITUKSEN OSALTA NETTISIVUILTA!
Sarja Matka
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M23 P 10 km
N23 P 5 km
M17 P 10 km
N17 P 5 km
Kilpailupäivä 2: La 17.04.2021
FIS-KOODI PAKOLLINEN 23- JA 20-SARJOISSA kisoihin saa osallistua myös 2005-syntyneet
Sarja Matka
M18 V 1.1 km
N18 V 1.1 km
M20 V 1.4 km
N20 V 1.1 km
M23 V 1.4 km
N23 V 1.1 km
Kilpailupäivä 3: Su 18.04.2021
FIS-KOODI PAKOLLINEN 23- JA 20-SARJOISSA kisoihin saa osallistua myös 2005-syntyneet
Sarja Matka
M18 V 20 km
N18 V 15 km
M20 V 30 km
N20 V 20 km
M23 V 30 km
N23 V 20 km
M17 V 20 km
N17 V 15 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vuokattisport Club
Seuranumero 11014959
Yhteyshenkilö Ann-Mary Ähtävä
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0443075759
GSM
Fax
WWW-osoite https://arkisto.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/vuokatti/
Sähköposti ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Ilmoittautumiset kilmon kautta viimeistään pe 9.4. klo 23:59
Osanottomaksut 20€/kisa
Pankki ja tilinro Vuokattisport Club ry Danske Bank FI54 8000 1979 3815 98
Tiedustelut ja lisäinfo ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus https://vuokattisport.fi/tapahtumat/nuorten-sm-hiihdot/
Majoitus Vuokatti Sport sales@vuokattisport.fi
Palkinnot ja palkintojen jako välittömästi tulosten selvittyä
Muuta tietoa TARKISTATHAN COVID-ERITYISJÄRJESTELYT MAJOITUKSEN OSALTA NETTISIVUILTA!
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M17 10 km P 16.4. Anton Hannula 2005 Alavieskan Viri
M17 10 km P 16.4. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Ville Nieminen 2005 Haapaveden Urheilijat
M17 10 km P 16.4. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M17 10 km P 16.4. Tomi Sandberg 2004 IF Sibbo-Vargarna
M17 10 km P 16.4. Aleksi Huttunen 2004 Iisalmen Visa
M17 10 km P 16.4. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M17 10 km P 16.4. Kalle Himanka 2005 Kalajoen Junkkarit
M17 10 km P 16.4. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M17 10 km P 16.4. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M17 10 km P 16.4. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M17 10 km P 16.4. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M17 10 km P 16.4. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M17 10 km P 16.4. Jami Rinta-Jaskari 2005 Lappeen Riento
M17 10 km P 16.4. Lassi Valta 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Luukas Mäkelä 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Väinö Kontkanen 2005 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M17 10 km P 16.4. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M17 10 km P 16.4. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M17 10 km P 16.4. Arttu Heikkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Herman Happonen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Jalmari Bergqvist 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km P 16.4. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M17 10 km P 16.4. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M17 10 km P 16.4. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M17 10 km P 16.4. Arsi Tietäväinen 2004 Tohmajärven Urheilijat
M17 10 km P 16.4. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M17 10 km P 16.4. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M17 10 km P 16.4. Tuomas Laurikainen 2005 Visa Ski Team Kemi
M17 10 km P 16.4. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M17 10 km P 16.4. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 10 km P 16.4. Akseli Ojala 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 16.4. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 16.4. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 16.4. Christian Hilden 2003 IF Femman
M18 10 km P 16.4. Emil Sundell 2003 IF Femman
M18 10 km P 16.4. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M18 10 km P 16.4. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M18 10 km P 16.4. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 10 km P 16.4. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M18 10 km P 16.4. Matias Riipi 2003 Inarin Yritys
M18 10 km P 16.4. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 10 km P 16.4. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M18 10 km P 16.4. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 10 km P 16.4. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M18 10 km P 16.4. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 10 km P 16.4. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 10 km P 16.4. Frans Böhm 2003 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 16.4. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 16.4. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 16.4. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 16.4. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 10 km P 16.4. Antti Seppänen 2003 Sulkavan Urheilijat 41
M18 10 km P 16.4. Antti-Jussi Raappana 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 10 km P 16.4. Miika Ylikulju 2003 Team Skiers
M18 10 km P 16.4. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km P 16.4. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 10 km P 16.4. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km P 16.4. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km P 16.4. Niko Anttola 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 10 km P 16.4. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 10 km P 16.4. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M18 10 km P 16.4. Jimi Leppälä 2003 Ylivieskan Kuula
M20 10 km P 16.4. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 10 km P 16.4. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Saku Miettinen 2002 Imatran Urheilijat
M20 10 km P 16.4. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 16.4. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 16.4. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 16.4. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M20 10 km P 16.4. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M20 10 km P 16.4. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M20 10 km P 16.4. Eetu Petrelius 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 10 km P 16.4. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M20 10 km P 16.4. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M20 10 km P 16.4. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 10 km P 16.4. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M20 10 km P 16.4. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M20 10 km P 16.4. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M20 10 km P 16.4. Robin Mäenpää 2002 Ski Team Mäenpää
M20 10 km P 16.4. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km P 16.4. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km P 16.4. Valtteri Heinimaa 2002 Tampereen Yritys
M20 10 km P 16.4. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 10 km P 16.4. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M20 10 km P 16.4. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M20 10 km P 16.4. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 10 km P 16.4. Jarkko Kukkonen 2002 Visa Ski Team Kemi
M20 10 km P 16.4. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 10 km P 16.4. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M20 10 km P 16.4. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 16.4. Janne Paavilainen 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 16.4. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 16.4. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 16.4. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M23 10 km P 16.4. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Aleksi Salmela 2000 Haapajärven Kiilat
M23 10 km P 16.4. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M23 10 km P 16.4. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M23 10 km P 16.4. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M23 10 km P 16.4. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M23 10 km P 16.4. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M23 10 km P 16.4. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M23 10 km P 16.4. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M23 10 km P 16.4. August Högnabba 1998 IF Åsarna
M23 10 km P 16.4. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M23 10 km P 16.4. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M23 10 km P 16.4. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M23 10 km P 16.4. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M23 10 km P 16.4. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 10 km P 16.4. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Pyry Stevander 1999 Keravan Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M23 10 km P 16.4. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M23 10 km P 16.4. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 10 km P 16.4. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 10 km P 16.4. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M23 10 km P 16.4. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M23 10 km P 16.4. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 10 km P 16.4. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 10 km P 16.4. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 10 km P 16.4. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
M23 10 km P 16.4. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 10 km P 16.4. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N17 5 km P 16.4. Heli Korpi 2004 Aavasaksan Urheilijat
N17 5 km P 16.4. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N17 5 km P 16.4. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Riina Taskila 2004 Haapaveden Urheilijat
N17 5 km P 16.4. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N17 5 km P 16.4. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N17 5 km P 16.4. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N17 5 km P 16.4. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Siiri Juntunen 2004 Kainuun Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N17 5 km P 16.4. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N17 5 km P 16.4. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N17 5 km P 16.4. Ada Aarnio 2005 Kangasalan Kisa
N17 5 km P 16.4. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N17 5 km P 16.4. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N17 5 km P 16.4. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N17 5 km P 16.4. Venla Miettinen 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N17 5 km P 16.4. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N17 5 km P 16.4. Enni Petrelius 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Jenna Rautiala 2005 Pyhäjärven Pohti
N17 5 km P 16.4. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N17 5 km P 16.4. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Lotta Kairikko 2005 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Aida Koivisto 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Miina Koivisto 2005 Sievin Sisu
N17 5 km P 16.4. Iina Savolainen 2004 Siilinjärven Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Pauliina Pirinen 2004 Ski Jyväskylä
N17 5 km P 16.4. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N17 5 km P 16.4. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N17 5 km P 16.4. Lyydia Rainio 2004 Vantaan Hiihtoseura
N17 5 km P 16.4. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N17 5 km P 16.4. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N17 5 km P 16.4. Sara Niskanen 2004 Visa Ski Team Kemi
N17 5 km P 16.4. Enni-Sofia Saari 2004 Ylivieskan Kuula
N17 5 km P 16.4. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N17 5 km P 16.4. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N18 5 km P 16.4. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km P 16.4. Alisa Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 5 km P 16.4. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 5 km P 16.4. Silja Lamminmäki 2003 Kangasalan Kisa
N18 5 km P 16.4. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 5 km P 16.4. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N18 5 km P 16.4. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km P 16.4. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km P 16.4. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N18 5 km P 16.4. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N18 5 km P 16.4. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N18 5 km P 16.4. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Maija Tiainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Vilma Pylkkänen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Jenni Kukkola 2003 Sievin Sisu
N18 5 km P 16.4. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
N18 5 km P 16.4. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N18 5 km P 16.4. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N18 5 km P 16.4. Venla Pesonen 2003 Ski Jyväskylä
N18 5 km P 16.4. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 5 km P 16.4. Fanny Kukonlehto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 5 km P 16.4. Ronja Haavisto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 5 km P 16.4. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 5 km P 16.4. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km P 16.4. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
N18 5 km P 16.4. Venla Järvelä 2003 Vuokatti Ski Team Kainuu
N18 5 km P 16.4. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 5 km P 16.4. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 5 km P 16.4. Matleena Palonen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 5 km P 16.4. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N20 5 km P 16.4. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N20 5 km P 16.4. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km P 16.4. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km P 16.4. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km P 16.4. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N20 5 km P 16.4. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N20 5 km P 16.4. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N20 5 km P 16.4. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 5 km P 16.4. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N20 5 km P 16.4. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 5 km P 16.4. Kaarina Nurminen 2002 Kangasalan Kisa
N20 5 km P 16.4. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N20 5 km P 16.4. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 5 km P 16.4. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N20 5 km P 16.4. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N20 5 km P 16.4. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N20 5 km P 16.4. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N20 5 km P 16.4. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 5 km P 16.4. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 5 km P 16.4. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 5 km P 16.4. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 5 km P 16.4. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N20 5 km P 16.4. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
N20 5 km P 16.4. Hilla Lehtola 2001 Saloisten Reipas
N20 5 km P 16.4. Kerttu Seppänen 2001 Sulkavan Urheilijat 41
N20 5 km P 16.4. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N20 5 km P 16.4. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N20 5 km P 16.4. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N20 5 km P 16.4. Henna Hamari 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 5 km P 16.4. Jonna Vestenius 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 5 km P 16.4. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N20 5 km P 16.4. Wilhelmiina Liuksiala 2001 Ylöjärven Ryhti
N23 5 km P 16.4. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N23 5 km P 16.4. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
N23 5 km P 16.4. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N23 5 km P 16.4. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 5 km P 16.4. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N23 5 km P 16.4. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N23 5 km P 16.4. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
N23 5 km P 16.4. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 5 km P 16.4. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 5 km P 16.4. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 5 km P 16.4. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 5 km P 16.4. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
N23 5 km P 16.4. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N23 5 km P 16.4. Anni Huovinen 2000 Puijon Hiihtoseura
N23 5 km P 16.4. Noora Kupari 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 5 km P 16.4. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 5 km P 16.4. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N23 5 km P 16.4. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N23 5 km P 16.4. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
N23 5 km P 16.4. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
N23 5 km P 16.4. Katriina Autti 1999 Team Skiers
N23 5 km P 16.4. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N23 5 km P 16.4. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 5 km P 16.4. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
N23 5 km P 16.4. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi
M18 1.1 km V 17.4. Anton Hannula 2005 Alavieskan Viri
M18 1.1 km V 17.4. Antti Huttunen 2004 Alavieskan Viri
M18 1.1 km V 17.4. Akseli Ojala 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Ville Nieminen 2005 Haapaveden Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Emil Sundell 2003 IF Femman
M18 1.1 km V 17.4. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M18 1.1 km V 17.4. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M18 1.1 km V 17.4. Tomi Sandberg 2004 IF Sibbo-Vargarna
M18 1.1 km V 17.4. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 1.1 km V 17.4. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Matias Riipi 2003 Inarin Yritys
M18 1.1 km V 17.4. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M18 1.1 km V 17.4. Kalle Himanka 2005 Kalajoen Junkkarit
M18 1.1 km V 17.4. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M18 1.1 km V 17.4. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 1.1 km V 17.4. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M18 1.1 km V 17.4. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 1.1 km V 17.4. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 1.1 km V 17.4. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Eemil Heinonen 2004 Kontiolahden Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Markus Myyry 2004 Kontiolahden Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M18 1.1 km V 17.4. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M18 1.1 km V 17.4. Jami Rinta-Jaskari 2005 Lappeen Riento
M18 1.1 km V 17.4. Aukusti Arvola 2004 Lempäälän Kisa
M18 1.1 km V 17.4. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Lassi Valta 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Luukas Mäkelä 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M18 1.1 km V 17.4. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M18 1.1 km V 17.4. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M18 1.1 km V 17.4. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M18 1.1 km V 17.4. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 1.1 km V 17.4. Arttu Heikkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Eemi Naumanen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Herman Happonen 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Jalmari Bergqvist 2004 Puijon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Eemeli Laukkanen 2004 Pöytyän Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M18 1.1 km V 17.4. Teemu Pajuranta 2004 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Frans Böhm 2003 Ski Jyväskylä
M18 1.1 km V 17.4. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M18 1.1 km V 17.4. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 1.1 km V 17.4. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M18 1.1 km V 17.4. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M18 1.1 km V 17.4. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M18 1.1 km V 17.4. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 1.1 km V 17.4. Topias Törmäkangas 2004 Sotkamon Jymy
M18 1.1 km V 17.4. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M18 1.1 km V 17.4. Antti-Jussi Raappana 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 1.1 km V 17.4. Arttu Heilala 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 1.1 km V 17.4. Juuso Kinnunen 2004 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 1.1 km V 17.4. Viljami Ylilauri 2004 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 1.1 km V 17.4. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M18 1.1 km V 17.4. Miika Ylikulju 2003 Team Skiers
M18 1.1 km V 17.4. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M18 1.1 km V 17.4. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M18 1.1 km V 17.4. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M18 1.1 km V 17.4. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 1.1 km V 17.4. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 1.1 km V 17.4. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 1.1 km V 17.4. Niko Anttola 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 1.1 km V 17.4. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 1.1 km V 17.4. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M18 1.1 km V 17.4. Jimi Leppälä 2003 Ylivieskan Kuula
M18 1.1 km V 17.4. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M20 1.4 km V 17.4. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 1.4 km V 17.4. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Otto Niittykoski 2001 IF Minken
M20 1.4 km V 17.4. Saku Miettinen 2002 Imatran Urheilijat
M20 1.4 km V 17.4. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 1.4 km V 17.4. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 1.4 km V 17.4. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 1.4 km V 17.4. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M20 1.4 km V 17.4. Samu Hanska 2001 Keravan Urheilijat
M20 1.4 km V 17.4. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M20 1.4 km V 17.4. Ville-Valtteri Karvinen 2002 Kontiolahden Urheilijat
M20 1.4 km V 17.4. Lauri Maaninka 2002 Kuusamon Erä-Veikot
M20 1.4 km V 17.4. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Perttu Reponen 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M20 1.4 km V 17.4. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M20 1.4 km V 17.4. Eetu Petrelius 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Severi Oikkonen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 1.4 km V 17.4. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M20 1.4 km V 17.4. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M20 1.4 km V 17.4. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 1.4 km V 17.4. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M20 1.4 km V 17.4. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M20 1.4 km V 17.4. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M20 1.4 km V 17.4. Robin Mäenpää 2002 Ski Team Mäenpää
M20 1.4 km V 17.4. Niklas Ekström 2002 Skiteam 105
M20 1.4 km V 17.4. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 1.4 km V 17.4. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 1.4 km V 17.4. Veikka Ylilauri 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 1.4 km V 17.4. Valtteri Heinimaa 2002 Tampereen Yritys
M20 1.4 km V 17.4. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 1.4 km V 17.4. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 1.4 km V 17.4. Jarkko Kukkonen 2002 Visa Ski Team Kemi
M20 1.4 km V 17.4. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 1.4 km V 17.4. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M20 1.4 km V 17.4. Janne Paavilainen 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 1.4 km V 17.4. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 1.4 km V 17.4. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M23 1.4 km V 17.4. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Onni-Kalle Lahdelma 2000 Hollolan Urheilijat -46
M23 1.4 km V 17.4. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M23 1.4 km V 17.4. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M23 1.4 km V 17.4. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M23 1.4 km V 17.4. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M23 1.4 km V 17.4. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M23 1.4 km V 17.4. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M23 1.4 km V 17.4. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M23 1.4 km V 17.4. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M23 1.4 km V 17.4. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M23 1.4 km V 17.4. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 1.4 km V 17.4. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M23 1.4 km V 17.4. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Pyry Stevander 1999 Keravan Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Otto-Eemil Karvinen 1999 Kontiolahden Urheilijat
M23 1.4 km V 17.4. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M23 1.4 km V 17.4. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 1.4 km V 17.4. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 1.4 km V 17.4. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M23 1.4 km V 17.4. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 1.4 km V 17.4. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Aapo Viippola 1999 Oulun Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M23 1.4 km V 17.4. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Lauri Kataja-Rahko 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M23 1.4 km V 17.4. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 1.4 km V 17.4. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 1.4 km V 17.4. Juho Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 1.4 km V 17.4. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 1.4 km V 17.4. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 1.4 km V 17.4. Petteri Laurén 1998 Team Skiers
M23 1.4 km V 17.4. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 1.4 km V 17.4. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M23 1.4 km V 17.4. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N18 1.1 km V 17.4. Heli Korpi 2004 Aavasaksan Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N18 1.1 km V 17.4. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Anni Niku 2004 Haapaveden Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Riina Taskila 2004 Haapaveden Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Olivia Halme 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 1.1 km V 17.4. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 1.1 km V 17.4. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N18 1.1 km V 17.4. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N18 1.1 km V 17.4. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N18 1.1 km V 17.4. Alisa Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 1.1 km V 17.4. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 1.1 km V 17.4. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N18 1.1 km V 17.4. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N18 1.1 km V 17.4. Silja Lamminmäki 2003 Kangasalan Kisa
N18 1.1 km V 17.4. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N18 1.1 km V 17.4. Siiri Peura 2004 Kauhajoen Karhu
N18 1.1 km V 17.4. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Inka Hämäläinen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Saga Hurskainen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N18 1.1 km V 17.4. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N18 1.1 km V 17.4. Venla Miettinen 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N18 1.1 km V 17.4. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N18 1.1 km V 17.4. Eveliina Lindsberg 2003 Nilsiän Nujakka
N18 1.1 km V 17.4. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 1.1 km V 17.4. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 1.1 km V 17.4. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N18 1.1 km V 17.4. Anniina Rantala 2003 Orimattilan Jymy
N18 1.1 km V 17.4. Enni Petrelius 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Sissi Oikkonen 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N18 1.1 km V 17.4. Jenna Rautiala 2005 Pyhäjärven Pohti
N18 1.1 km V 17.4. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N18 1.1 km V 17.4. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Maija Tiainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Vilma Pylkkänen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Sini Hietamäki 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Jenni Kukkola 2003 Sievin Sisu
N18 1.1 km V 17.4. Iina Savolainen 2004 Siilinjärven Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
N18 1.1 km V 17.4. Pauliina Pirinen 2004 Ski Jyväskylä
N18 1.1 km V 17.4. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N18 1.1 km V 17.4. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N18 1.1 km V 17.4. Venla Pesonen 2003 Ski Jyväskylä
N18 1.1 km V 17.4. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 1.1 km V 17.4. Lotte-Line Ekström 2004 Skiteam 105
N18 1.1 km V 17.4. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N18 1.1 km V 17.4. Fanny Kukonlehto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 1.1 km V 17.4. Ronja Haavisto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 1.1 km V 17.4. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 1.1 km V 17.4. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N18 1.1 km V 17.4. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Lyydia Rainio 2004 Vantaan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 1.1 km V 17.4. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N18 1.1 km V 17.4. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
N18 1.1 km V 17.4. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N18 1.1 km V 17.4. Kerttu Pirneskoski 2003 Visa Ski Team Kemi
N18 1.1 km V 17.4. Sara Niskanen 2004 Visa Ski Team Kemi
N18 1.1 km V 17.4. Venla Järvelä 2003 Vuokatti Ski Team Kainuu
N18 1.1 km V 17.4. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 1.1 km V 17.4. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 1.1 km V 17.4. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N18 1.1 km V 17.4. Matleena Palonen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 1.1 km V 17.4. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N18 1.1 km V 17.4. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N20 1.1 km V 17.4. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N20 1.1 km V 17.4. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Essi Leikas 2001 Hollolan Urheilijat -46
N20 1.1 km V 17.4. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N20 1.1 km V 17.4. Linnea Backman 2002 IF Femman
N20 1.1 km V 17.4. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N20 1.1 km V 17.4. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 1.1 km V 17.4. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N20 1.1 km V 17.4. Kaisa Keränen 2001 Imatran Urheilijat
N20 1.1 km V 17.4. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Kaarina Nurminen 2002 Kangasalan Kisa
N20 1.1 km V 17.4. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N20 1.1 km V 17.4. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 1.1 km V 17.4. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N20 1.1 km V 17.4. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N20 1.1 km V 17.4. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N20 1.1 km V 17.4. Aino-Kaisa Taipale 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N20 1.1 km V 17.4. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 1.1 km V 17.4. Seela Peuralahti 2001 Oulun Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N20 1.1 km V 17.4. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
N20 1.1 km V 17.4. Kerttu Seppänen 2001 Sulkavan Urheilijat 41
N20 1.1 km V 17.4. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N20 1.1 km V 17.4. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N20 1.1 km V 17.4. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N20 1.1 km V 17.4. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N20 1.1 km V 17.4. Anni-Maija Laurikainen 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 1.1 km V 17.4. Henna Hamari 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 1.1 km V 17.4. Jonna Vestenius 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 1.1 km V 17.4. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N23 1.1 km V 17.4. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N23 1.1 km V 17.4. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
N23 1.1 km V 17.4. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N23 1.1 km V 17.4. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 1.1 km V 17.4. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N23 1.1 km V 17.4. Noora Kesämaa 2000 Kaipolan Vire
N23 1.1 km V 17.4. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
N23 1.1 km V 17.4. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 1.1 km V 17.4. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 1.1 km V 17.4. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 1.1 km V 17.4. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 1.1 km V 17.4. Saana Lahdelma 1998 Mikkelin Hiihtäjät
N23 1.1 km V 17.4. Sanni Oikkonen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
N23 1.1 km V 17.4. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N23 1.1 km V 17.4. Noora Kupari 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 1.1 km V 17.4. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 1.1 km V 17.4. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N23 1.1 km V 17.4. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N23 1.1 km V 17.4. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N23 1.1 km V 17.4. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
N23 1.1 km V 17.4. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
N23 1.1 km V 17.4. Katriina Autti 1999 Team Skiers
N23 1.1 km V 17.4. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N23 1.1 km V 17.4. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 1.1 km V 17.4. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
N23 1.1 km V 17.4. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi
M17 20 km V 18.4. Anton Hannula 2005 Alavieskan Viri
M17 20 km V 18.4. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Valtteri Leskelä 2005 Haapajärven Kiilat
M17 20 km V 18.4. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M17 20 km V 18.4. Tomi Sandberg 2004 IF Sibbo-Vargarna
M17 20 km V 18.4. Aleksi Huttunen 2004 Iisalmen Visa
M17 20 km V 18.4. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M17 20 km V 18.4. Kalle Himanka 2005 Kalajoen Junkkarit
M17 20 km V 18.4. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M17 20 km V 18.4. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M17 20 km V 18.4. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M17 20 km V 18.4. Eemil Heinonen 2004 Kontiolahden Urheilijat
M17 20 km V 18.4. Markus Myyry 2004 Kontiolahden Urheilijat
M17 20 km V 18.4. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M17 20 km V 18.4. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M17 20 km V 18.4. Jami Rinta-Jaskari 2005 Lappeen Riento
M17 20 km V 18.4. Lassi Valta 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Luukas Mäkelä 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Väinö Kontkanen 2005 Liperin Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M17 20 km V 18.4. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M17 20 km V 18.4. Eeli Kujala 2004 Oulun Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Arttu Heikkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Eemi Naumanen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Herman Happonen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Jalmari Bergqvist 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Eemeli Laukkanen 2004 Pöytyän Urheilijat
M17 20 km V 18.4. Teemu Pajuranta 2004 Seinäjoen Hiihtoseura
M17 20 km V 18.4. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M17 20 km V 18.4. Topias Törmäkangas 2004 Sotkamon Jymy
M17 20 km V 18.4. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M17 20 km V 18.4. Juuso Kinnunen 2004 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 20 km V 18.4. Viljami Ylilauri 2004 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 20 km V 18.4. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M17 20 km V 18.4. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M17 20 km V 18.4. Arsi Tietäväinen 2004 Tohmajärven Urheilijat
M17 20 km V 18.4. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M17 20 km V 18.4. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M17 20 km V 18.4. Tuomas Laurikainen 2005 Visa Ski Team Kemi
M17 20 km V 18.4. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M17 20 km V 18.4. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 20 km V 18.4. Akseli Ojala 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Christian Hilden 2003 IF Femman
M18 20 km V 18.4. Lasse Komu 2003 Iisalmen Visa
M18 20 km V 18.4. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M18 20 km V 18.4. Matias Riipi 2003 Inarin Yritys
M18 20 km V 18.4. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 20 km V 18.4. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M18 20 km V 18.4. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M18 20 km V 18.4. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M18 20 km V 18.4. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M18 20 km V 18.4. Juuso Varis 2003 Liperin Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Eemil Juntunen 2003 Pohti SkiTeam
M18 20 km V 18.4. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M18 20 km V 18.4. Joonas Nelimarkka 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Matias Nevala 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Frans Böhm 2003 Ski Jyväskylä
M18 20 km V 18.4. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M18 20 km V 18.4. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 20 km V 18.4. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M18 20 km V 18.4. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 20 km V 18.4. Antti Seppänen 2003 Sulkavan Urheilijat 41
M18 20 km V 18.4. Antti-Jussi Raappana 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 20 km V 18.4. Arttu Heilala 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 20 km V 18.4. Miika Ylikulju 2003 Team Skiers
M18 20 km V 18.4. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 20 km V 18.4. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 20 km V 18.4. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 20 km V 18.4. Niko Anttola 2003 Visa Ski Team Kemi
M18 20 km V 18.4. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 20 km V 18.4. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M18 20 km V 18.4. Jimi Leppälä 2003 Ylivieskan Kuula
M20 30 km V 18.4. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M20 30 km V 18.4. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Otto Niittykoski 2001 IF Minken
M20 30 km V 18.4. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 30 km V 18.4. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M20 30 km V 18.4. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M20 30 km V 18.4. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M20 30 km V 18.4. Samu Hanska 2001 Keravan Urheilijat
M20 30 km V 18.4. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M20 30 km V 18.4. Ville-Valtteri Karvinen 2002 Kontiolahden Urheilijat
M20 30 km V 18.4. Lauri Maaninka 2002 Kuusamon Erä-Veikot
M20 30 km V 18.4. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Perttu Reponen 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M20 30 km V 18.4. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M20 30 km V 18.4. Eetu Petrelius 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Severi Oikkonen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Samppo Kumpumäki 2002 Pohti SkiTeam
M20 30 km V 18.4. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M20 30 km V 18.4. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 30 km V 18.4. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M20 30 km V 18.4. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M20 30 km V 18.4. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M20 30 km V 18.4. Niklas Ekström 2002 Skiteam 105
M20 30 km V 18.4. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km V 18.4. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km V 18.4. Veikka Ylilauri 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km V 18.4. Valtteri Heinimaa 2002 Tampereen Yritys
M20 30 km V 18.4. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M20 30 km V 18.4. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M20 30 km V 18.4. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M20 30 km V 18.4. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M20 30 km V 18.4. Jarkko Kukkonen 2002 Visa Ski Team Kemi
M20 30 km V 18.4. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 30 km V 18.4. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M20 30 km V 18.4. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 30 km V 18.4. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 30 km V 18.4. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M23 30 km V 18.4. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Onni-Kalle Lahdelma 2000 Hollolan Urheilijat -46
M23 30 km V 18.4. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M23 30 km V 18.4. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M23 30 km V 18.4. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M23 30 km V 18.4. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M23 30 km V 18.4. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M23 30 km V 18.4. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M23 30 km V 18.4. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M23 30 km V 18.4. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M23 30 km V 18.4. August Högnabba 1998 IF Åsarna
M23 30 km V 18.4. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Matias Lantta 1998 Juvan Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M23 30 km V 18.4. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M23 30 km V 18.4. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M23 30 km V 18.4. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M23 30 km V 18.4. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M23 30 km V 18.4. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M23 30 km V 18.4. Jaska Lius 2000 Kankaantaan Kisa
M23 30 km V 18.4. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Pyry Stevander 1999 Keravan Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Otto-Eemil Karvinen 1999 Kontiolahden Urheilijat
M23 30 km V 18.4. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M23 30 km V 18.4. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 30 km V 18.4. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 30 km V 18.4. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 30 km V 18.4. Viljami Vuorre 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M23 30 km V 18.4. Ville Vakkila 1999 Kuusamon Erä-Veikot
M23 30 km V 18.4. Aapo Saastamoinen 2000 Lieksan Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Aapo Viippola 1999 Oulun Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Lauri Kataja-Rahko 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M23 30 km V 18.4. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 30 km V 18.4. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M23 30 km V 18.4. Juho Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 30 km V 18.4. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 30 km V 18.4. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M23 30 km V 18.4. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 30 km V 18.4. Santeri Pirneskoski 1998 Visa Ski Team Kemi
M23 30 km V 18.4. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N17 15 km V 18.4. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N17 15 km V 18.4. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Anni Niku 2004 Haapaveden Urheilijat
N17 15 km V 18.4. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N17 15 km V 18.4. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N17 15 km V 18.4. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N17 15 km V 18.4. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N17 15 km V 18.4. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N17 15 km V 18.4. Ada Aarnio 2005 Kangasalan Kisa
N17 15 km V 18.4. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N17 15 km V 18.4. Siiri Peura 2004 Kauhajoen Karhu
N17 15 km V 18.4. Inka Hämäläinen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N17 15 km V 18.4. Maija Borén 2004 Kontiolahden Urheilijat
N17 15 km V 18.4. Saga Hurskainen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N17 15 km V 18.4. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N17 15 km V 18.4. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N17 15 km V 18.4. Enni Petrelius 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Sissi Oikkonen 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Jenna Rautiala 2005 Pyhäjärven Pohti
N17 15 km V 18.4. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N17 15 km V 18.4. Kiia Karttunen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Lotta Kairikko 2005 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Sini Hietamäki 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Iina Savolainen 2004 Siilinjärven Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Pauliina Pirinen 2004 Ski Jyväskylä
N17 15 km V 18.4. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N17 15 km V 18.4. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N17 15 km V 18.4. Lyydia Rainio 2004 Vantaan Hiihtoseura
N17 15 km V 18.4. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N17 15 km V 18.4. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N17 15 km V 18.4. Sara Niskanen 2004 Visa Ski Team Kemi
N17 15 km V 18.4. Enni-Sofia Saari 2004 Ylivieskan Kuula
N17 15 km V 18.4. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N17 15 km V 18.4. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N18 15 km V 18.4. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Olivia Halme 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 15 km V 18.4. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N18 15 km V 18.4. Alisa Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 15 km V 18.4. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N18 15 km V 18.4. Silja Lamminmäki 2003 Kangasalan Kisa
N18 15 km V 18.4. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N18 15 km V 18.4. Eveliina Lindsberg 2003 Nilsiän Nujakka
N18 15 km V 18.4. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 15 km V 18.4. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N18 15 km V 18.4. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N18 15 km V 18.4. Anniina Rantala 2003 Orimattilan Jymy
N18 15 km V 18.4. Jenni Ojala 2003 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N18 15 km V 18.4. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Maija Tiainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Vilma Pylkkänen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
N18 15 km V 18.4. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N18 15 km V 18.4. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N18 15 km V 18.4. Venla Pesonen 2003 Ski Jyväskylä
N18 15 km V 18.4. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 15 km V 18.4. Lotte-Line Ekström 2004 Skiteam 105
N18 15 km V 18.4. Annamaija Oinas 2003 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N18 15 km V 18.4. Fanny Kukonlehto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 15 km V 18.4. Ronja Haavisto 2003 Tampereen Pyrintö
N18 15 km V 18.4. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N18 15 km V 18.4. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 15 km V 18.4. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
N18 15 km V 18.4. Kerttu Pirneskoski 2003 Visa Ski Team Kemi
N18 15 km V 18.4. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 15 km V 18.4. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 15 km V 18.4. Matleena Palonen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 15 km V 18.4. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N20 20 km V 18.4. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N20 20 km V 18.4. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Essi Leikas 2001 Hollolan Urheilijat -46
N20 20 km V 18.4. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N20 20 km V 18.4. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N20 20 km V 18.4. Linnea Backman 2002 IF Femman
N20 20 km V 18.4. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N20 20 km V 18.4. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N20 20 km V 18.4. Kaisa Keränen 2001 Imatran Urheilijat
N20 20 km V 18.4. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N20 20 km V 18.4. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N20 20 km V 18.4. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N20 20 km V 18.4. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N20 20 km V 18.4. Aino-Kaisa Taipale 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N20 20 km V 18.4. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Tuuli Järviluoma 2002 Nivalan Urheilijat
N20 20 km V 18.4. Seela Peuralahti 2001 Oulun Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 20 km V 18.4. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N20 20 km V 18.4. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
N20 20 km V 18.4. Kerttu Seppänen 2001 Sulkavan Urheilijat 41
N20 20 km V 18.4. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N20 20 km V 18.4. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N20 20 km V 18.4. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N20 20 km V 18.4. Henna Hamari 2001 Visa Ski Team Kemi
N20 20 km V 18.4. Jonna Vestenius 2002 Visa Ski Team Kemi
N20 20 km V 18.4. Roosa Riikola 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N20 20 km V 18.4. Wilhelmiina Liuksiala 2001 Ylöjärven Ryhti
N23 20 km V 18.4. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N23 20 km V 18.4. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N23 20 km V 18.4. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 20 km V 18.4. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N23 20 km V 18.4. Noora Kesämaa 2000 Kaipolan Vire
N23 20 km V 18.4. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
N23 20 km V 18.4. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 20 km V 18.4. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N23 20 km V 18.4. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
N23 20 km V 18.4. Sanni Oikkonen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
N23 20 km V 18.4. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N23 20 km V 18.4. Noora Kupari 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 20 km V 18.4. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N23 20 km V 18.4. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N23 20 km V 18.4. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N23 20 km V 18.4. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N23 20 km V 18.4. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
N23 20 km V 18.4. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
N23 20 km V 18.4. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N23 20 km V 18.4. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 20 km V 18.4. Ella Anttola 1999 Visa Ski Team Kemi
N23 20 km V 18.4. Emmi Lämsä 1998 Visa Ski Team Kemi
N23 20 km V 18.4. Eveliina Toivanen 2000 Visa Ski Team Kemi