Hopeasomman loppukilpailu

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 9.4.2021-11.4.2021
Kilpailun alkamisajankohta pe klo 9, la klo 10, su klo 9.30
Ilmoittautumisen eräpäivä 2.4.21 23:59:59
Kilpailun nimi Hopeasomman loppukilpailu
Kilpailun numero 163
Kilpailupaikka Vuokatti
Kilpailupaikan osoite Opistontie 4, tekniikkarinteen stadion
Kilpailun luokitus HS-loppukilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 09.04.2021
sprintti (ei xcx-suksikrossia)
Sarja Matka
M14 V 1 km
N14 V 1 km
M16 V 1 km
N16 V 1 km
Kilpailupäivä 2: La 10.04.2021
väliaikalähtö
Sarja Matka
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
Kilpailupäivä 3: Su 11.04.2021
Sarja Matka
M14 V 3 x 3 km
N14 V 3 x 3 km
M16 V 3 x 5 km
N16 V 3 x 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vuokattisport Club
Seuranumero 11014959
Yhteyshenkilö Ann-Mary Ähtävä
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 044 307 5759
GSM
Fax
WWW-osoite https://vuokattisport.fi/tapahtumat/hopeasomman-loppukilpailu-vuokatti-9-11-4-2021/
Sähköposti ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Ilmoittautumiset pe 2.4. klo 23:59
Osanottomaksut Henkilökohtaiset matkat 20 €/henkilö/laji ja viestijoukkueet 45€.
Pankki ja tilinro Vuokattisport Club ry Danske Bank FI54 8000 1979 3815 98
TD/TDA TD Antti Leppävuori
TDA Arto Tilli
Tiedustelut ja lisäinfo sales@vuokattisport.fi 08-6191500
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Opistontie 1, 88610 Vuokatti
Majoitus sales@vuokattisport.fi tai 086191500
Palkinnot ja palkintojen jako stadionilla sarjojen tulosten selvittyä
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M14 1 km V 9.4. Einar Vickholm 2007 Borgå Akilles
M14 1 km V 9.4. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M14 1 km V 9.4. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M14 1 km V 9.4. Aapeli Oila 2008 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Erik Lillandt 2008 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Mikki Kankaanpää 2009 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M14 1 km V 9.4. Olli Seppälä 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Vilho Peltotalo 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M14 1 km V 9.4. Elias Eriksson 2008 IF Femman
M14 1 km V 9.4. Zacharias Storm 2008 IF Femman
M14 1 km V 9.4. Casper Holm 2007 IF Fyren
M14 1 km V 9.4. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M14 1 km V 9.4. Hannes Sundberg 2008 IF Minken
M14 1 km V 9.4. Robin Liljeqvist 2008 IF Minken
M14 1 km V 9.4. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M14 1 km V 9.4. Topias Vuorela 2007 IF Minken
M14 1 km V 9.4. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M14 1 km V 9.4. Iiro Säisä 2008 Iisalmen Visa
M14 1 km V 9.4. Aleksi Kojo 2008 Joensuun Kataja
M14 1 km V 9.4. Eeli Häikiö 2007 Joensuun Kataja
M14 1 km V 9.4. Toivo Parkkinen 2009 Joensuun Kataja
M14 1 km V 9.4. Karri Korhonen 2008 Kainuun Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Niilo Jäppinen 2009 Kainuun Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Tuomas Suopajärvi 2009 Kalannin Vankka
M14 1 km V 9.4. Konsta Kalliomäki 2009 Kauhajoen Karhu
M14 1 km V 9.4. Elmeri Hietala 2007 Kaustisen Pohjan-Veikot
M14 1 km V 9.4. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M14 1 km V 9.4. Arttu Ritvanen 2007 Kiuruveden Urheilijat
M14 1 km V 9.4. Niilo Kouvalainen 2008 Kiuruveden Urheilijat
M14 1 km V 9.4. Matias Maaninka 2007 Kuusamon Erä-Veikot
M14 1 km V 9.4. Kasperi Rinta-Jaskari 2008 Lappeen Riento
M14 1 km V 9.4. Oliver Joel Siitonen 2009 Lappeen Riento
M14 1 km V 9.4. Aapeli Karislahti 2008 Lempäälän Kisa
M14 1 km V 9.4. Oliver Kaikkonen 2007 Lempäälän Kisa
M14 1 km V 9.4. Otto Konttinen 2007 Leppävirran Viri
M14 1 km V 9.4. Jaakko Ikonen 2008 Mikkelin Hiihtäjät
M14 1 km V 9.4. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M14 1 km V 9.4. Eetu Juola 2007 Oulun Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Aleksi Pirkonen 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Erkka Petrelius 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Okko Selin 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Pyry Vuolli 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M14 1 km V 9.4. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M14 1 km V 9.4. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M14 1 km V 9.4. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M14 1 km V 9.4. Konsta Juutinen 2007 Paltamon Urheilijat
M14 1 km V 9.4. Amos Korin 2008 Pargas IF
M14 1 km V 9.4. Jonathan Virta 2009 Pargas IF
M14 1 km V 9.4. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M14 1 km V 9.4. Veikka Huuskonen 2007 Rantasalmen Urheilijat
M14 1 km V 9.4. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M14 1 km V 9.4. Eetu Muhonen 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Matias Hietamäki 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
M14 1 km V 9.4. Aatu Paaso 2007 Sievin Sisu
M14 1 km V 9.4. Elias Ruokostenpohja 2007 Ski Jyväskylä
M14 1 km V 9.4. Valtteri Kinnunen 2007 Ski Jyväskylä
M14 1 km V 9.4. Hannes Jylhänkangas 2008 Sotkamon Jymy
M14 1 km V 9.4. Konsta Heikkinen 2009 Sotkamon Jymy
M14 1 km V 9.4. Oskari Hakkarainen 2007 Sotkamon Jymy
M14 1 km V 9.4. Samu Kemppainen 2007 Sotkamon Jymy
M14 1 km V 9.4. Santtu Mylläri 2008 Teuvan Rivakka
M14 1 km V 9.4. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M14 1 km V 9.4. Elmeri Helander 2007 Visa Ski Team Kemi
M14 1 km V 9.4. Nooa Kaunisto 2007 Visa Ski Team Kemi
M14 1 km V 9.4. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M14 1 km V 9.4. Konsta Karhuniemi 2007 Ylöjärven Ryhti
M14 1 km V 9.4. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M14 1 km V 9.4. Kalle Tossavainen 2007 Äänekosken Huima
M14 1 km V 9.4. Kasper Kuorinki 2007 Äänekosken Huima
M14 1 km V 9.4. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M16 1 km V 9.4. Anton Hannula 2005 Alavieskan Viri
M16 1 km V 9.4. Lauri Mattila 2006 Anjalan Liitto
M16 1 km V 9.4. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Nikolai Saari 2006 Espoon Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Valtteri Leskelä 2005 Haapajärven Kiilat
M16 1 km V 9.4. Ville Nieminen 2005 Haapaveden Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Antti Martikainen 2006 Hollolan Urheilijat -46
M16 1 km V 9.4. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M16 1 km V 9.4. Oliver Suhonen 2005 Hollolan Urheilijat -46
M16 1 km V 9.4. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M16 1 km V 9.4. Joel Seppälä 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Kalle Kulju 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Isak Finskas 2006 IF Femman
M16 1 km V 9.4. Melker Wikblom 2006 IF Minken
M16 1 km V 9.4. Matias Uusitalo 2006 Iin Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Kouta Heiskanen 2005 Iisalmen Visa
M16 1 km V 9.4. Isak Liljeqvist 2005 IK Falken
M16 1 km V 9.4. Pekka Tervaniemi 2006 Inarin Yritys
M16 1 km V 9.4. Turo Tervo 2006 Inarin Yritys
M16 1 km V 9.4. Tuukka Viinisalo 2006 Joensuun Kataja
M16 1 km V 9.4. Valtteri Mäkelä 2006 Joensuun Kataja
M16 1 km V 9.4. Viktor Liljeqvist 2006 Joensuun Kataja
M16 1 km V 9.4. Artturi Tölli 2006 Kainuun Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Kalle Himanka 2005 Kalajoen Junkkarit
M16 1 km V 9.4. Oscar Rahja 2006 Kalajoen Junkkarit
M16 1 km V 9.4. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Jimi Klemettinen 2005 Keravan Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Aapo Turtiainen 2006 Kerimäen Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Ossi Mutikainen 2006 Kerimäen Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Olli Kouvalainen 2005 Kiuruveden Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Kaapo Saarinen 2006 Lahden Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Miko Haavisto 2005 Lahden Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M16 1 km V 9.4. Jami Rinta-Jaskari 2005 Lappeen Riento
M16 1 km V 9.4. Antti Urvanta 2006 Lempäälän Kisa
M16 1 km V 9.4. Otso Luodeslampi 2006 Lempäälän Kisa
M16 1 km V 9.4. Aapo Kurttila 2005 Liperin Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Väinö Kontkanen 2005 Liperin Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M16 1 km V 9.4. Mika Kärkkäinen 2005 Norrvalla Ski Team
M16 1 km V 9.4. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M16 1 km V 9.4. Jere Perttu 2005 Oulaisten Taru
M16 1 km V 9.4. Ronni Mäntyranta 2006 Oulun Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Eetu Pulju 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M16 1 km V 9.4. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M16 1 km V 9.4. Juho Länsiluoto 2005 Pakilan Veto
M16 1 km V 9.4. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M16 1 km V 9.4. Vilho Törnblom 2006 Pakilan Veto
M16 1 km V 9.4. Kasper Heikkinen 2006 Paltamon Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Benjamin Virta 2006 Pargas IF
M16 1 km V 9.4. Linus Korin 2006 Pargas IF
M16 1 km V 9.4. Akseli Pesu 2006 Pirkkalan Hiihtäjät
M16 1 km V 9.4. Vertti Laatikainen 2005 Posion Pyrintö
M16 1 km V 9.4. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Ville Huuskonen 2005 Rantasalmen Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Aimo Parviainen 2006 Ristiinan Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Arno Hautaniemi 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Lari Riippi 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Kaapo Paaso 2005 Sievin Sisu
M16 1 km V 9.4. Johannes Anttila 2005 Ski Jyväskylä
M16 1 km V 9.4. Patrik Rautiainen 2006 Ski Jyväskylä
M16 1 km V 9.4. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M16 1 km V 9.4. Oliver Törmäkangas 2006 Sotkamon Jymy
M16 1 km V 9.4. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M16 1 km V 9.4. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M16 1 km V 9.4. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M16 1 km V 9.4. Jesse Ylimäki 2005 Visa Ski Team Kemi
M16 1 km V 9.4. Johannes Paaso 2005 Visa Ski Team Kemi
M16 1 km V 9.4. Tuomas Laurikainen 2005 Visa Ski Team Kemi
M16 1 km V 9.4. Tuukka Posio 2006 Visa Ski Team Kemi
M16 1 km V 9.4. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
N14 1 km V 9.4. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N14 1 km V 9.4. Ava Hämäläinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Ebba Miettinen 2008 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Ella Pulkkinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Jonna Leikos 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Kaija Ilomäki 2008 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Sara Heininen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Siiri Sumanen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Vilja Pekkala 2008 Haapaveden Urheilijat
N14 1 km V 9.4. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Anna Vähävihu 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Salla Lehtonen 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Viivi Fagerudd 2009 IF Brahe
N14 1 km V 9.4. Wilma Grannas 2008 IF Brahe
N14 1 km V 9.4. Ida Nordkvist 2007 IF Femman
N14 1 km V 9.4. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N14 1 km V 9.4. Agnes Liljeqvist 2007 IK Falken
N14 1 km V 9.4. Kiira Karttunen 2008 Imatran Urheilijat
N14 1 km V 9.4. Iiris Voutilainen 2007 Joensuun Kataja
N14 1 km V 9.4. Lotta Peltola 2009 Joensuun Kataja
N14 1 km V 9.4. Mandi Mäkinen 2007 Joensuun Kataja
N14 1 km V 9.4. Nella Voutilainen 2007 Joensuun Kataja
N14 1 km V 9.4. Silja Himanen 2007 Juvan Urheilijat
N14 1 km V 9.4. Alma Junnikkala 2007 Kalajoen Junkkarit
N14 1 km V 9.4. Lotta Oja 2007 Kalajoen Junkkarit
N14 1 km V 9.4. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N14 1 km V 9.4. Aino Aarnio 2007 Kangasalan Kisa
N14 1 km V 9.4. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N14 1 km V 9.4. Iiris Ijäs 2007 Kangasalan Kisa
N14 1 km V 9.4. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N14 1 km V 9.4. Liina-Maija Hietala 2009 Kaustisen Pohjan-Veikot
N14 1 km V 9.4. Anna Ritvanen 2008 Kiuruveden Urheilijat
N14 1 km V 9.4. Anna Heikkilä 2007 Kokkolan Veikot
N14 1 km V 9.4. Lotta Järvinen 2007 Kokkolan Veikot
N14 1 km V 9.4. Iida Palviainen 2007 Lahden Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Saimi Paaso-Rantala 2007 Lahden Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Emilia Ylilehto 2007 Lempäälän Kisa
N14 1 km V 9.4. Iida Kuronen 2008 Lieksan Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N14 1 km V 9.4. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N14 1 km V 9.4. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N14 1 km V 9.4. Sanni Tyyskä 2007 Oulaisten Huima
N14 1 km V 9.4. Asta Jarva 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Enna Poikela 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Lumia Nurmela 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N14 1 km V 9.4. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N14 1 km V 9.4. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N14 1 km V 9.4. Helinä Niskanen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Hilla Happonen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Lotta Rauhanen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Netta Rauhanen 2009 Puijon Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N14 1 km V 9.4. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N14 1 km V 9.4. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N14 1 km V 9.4. Laura Aho 2008 Reisjärven Pilke
N14 1 km V 9.4. Ella-Sofia Kaiponen 2007 Savonlinnan Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Aliisa Riippi 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Anni Hietamäki 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Miia Saari 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Minttu Meriläinen 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Minja Korhonen 2007 Siilinjärven Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Olivia Puranen 2008 Ski Jyväskylä
N14 1 km V 9.4. Hilla Heikkinen 2007 Sotkamon Jymy
N14 1 km V 9.4. Karla Kiiskinen 2007 Sotkamon Jymy
N14 1 km V 9.4. Senni Rautiainen 2008 Sotkamon Jymy
N14 1 km V 9.4. Ilona Mäkelä 2007 Tampereen Pyrintö
N14 1 km V 9.4. Anna Kerko 2007 Vantaan Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Anni Eronen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N14 1 km V 9.4. Vilja Hujanen 2007 Viialan Viri
N14 1 km V 9.4. Lotta Rossi 2008 Visa Ski Team Kemi
N14 1 km V 9.4. Minea Miettunen 2009 Visa Ski Team Kemi
N14 1 km V 9.4. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 1 km V 9.4. Miina Palonen 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 1 km V 9.4. Tilta-Maria Liuksiala 2008 Ylöjärven Ryhti
N14 1 km V 9.4. Minttu Saari 2008 Ähtärin Urheilijat
N14 1 km V 9.4. Taru Kautto 2008 Äänekosken Huima
N16 1 km V 9.4. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N16 1 km V 9.4. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N16 1 km V 9.4. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Aino Jylänki 2006 Haapaveden Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Alissa Oja 2005 Himangan Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Assi Hakala 2005 Himangan Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N16 1 km V 9.4. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N16 1 km V 9.4. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N16 1 km V 9.4. Bertta Silvennoinen 2006 Joensuun Kataja
N16 1 km V 9.4. Milja Hwang 2005 Joensuun Kataja
N16 1 km V 9.4. Sonja Loikkanen 2006 Joensuun Kataja
N16 1 km V 9.4. Veera Moilanen 2006 Joensuun Kataja
N16 1 km V 9.4. Elli Lavia 2006 Joutsan Pommi
N16 1 km V 9.4. Oosa Kantanen 2006 Juvan Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N16 1 km V 9.4. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 1 km V 9.4. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 1 km V 9.4. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N16 1 km V 9.4. Ada Aarnio 2005 Kangasalan Kisa
N16 1 km V 9.4. Aino Risku 2005 Keravan Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Inka Hämäläinen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Saga Hurskainen 2005 Kontiolahden Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Pilvi Pirttimäki 2006 Lahden Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N16 1 km V 9.4. Jasmin Turunen 2005 Lappeen Riento
N16 1 km V 9.4. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N16 1 km V 9.4. Nelli-Lotta Karppelin 2006 Limingan Niittomiehet
N16 1 km V 9.4. Selma Mäkäräinen 2006 Limingan Niittomiehet
N16 1 km V 9.4. Emma Korpikallio 2006 Mikkelin Hiihtäjät
N16 1 km V 9.4. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N16 1 km V 9.4. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N16 1 km V 9.4. Olivia Kumara 2006 Norrvalla Ski Team
N16 1 km V 9.4. Signe Jakobsson 2006 Norrvalla Ski Team
N16 1 km V 9.4. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N16 1 km V 9.4. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N16 1 km V 9.4. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N16 1 km V 9.4. Heta Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Hilpi Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Seela Salokangas 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Sissi Oikkonen 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Veera Jarva 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N16 1 km V 9.4. Daniela Lietzén 2006 Pargas IF
N16 1 km V 9.4. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N16 1 km V 9.4. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N16 1 km V 9.4. Pinja Yläharju 2005 Puumalan Hiihtäjät
N16 1 km V 9.4. Jenna Rautiala 2005 Pyhäjärven Pohti
N16 1 km V 9.4. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N16 1 km V 9.4. Neea Kemppainen 2005 Ristijärven Pyry
N16 1 km V 9.4. Lotta Kairikko 2005 Savonlinnan Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Aida Koivisto 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Eeva Antikainen 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Minea Näsi 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Sini Hietamäki 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Venla Koivula 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Miina Koivisto 2005 Sievin Sisu
N16 1 km V 9.4. Elina Kansanaho 2006 Siilinjärven Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Minttu Lehtonen 2006 Siilinjärven Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Elina Parpala 2005 Simon Kiri
N16 1 km V 9.4. Ella Repo 2006 Simpeleen Urheilijat
N16 1 km V 9.4. Niina Rokolampi 2006 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N16 1 km V 9.4. Linnea Salo 2006 Tampereen Pyrintö
N16 1 km V 9.4. Annukka Linnainmaa 2005 Valkeakosken Haka
N16 1 km V 9.4. Aino Eronen 2006 Vantaan Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Arina Haimi 2005 Vantaan Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N16 1 km V 9.4. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N16 1 km V 9.4. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N16 1 km V 9.4. Nea Knuuti 2005 Visa Ski Team Kemi
N16 1 km V 9.4. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N16 1 km V 9.4. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
M13 3 km P 10.4. Aapeli Oila 2008 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Eemil Veikkola 2008 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Erik Lillandt 2008 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Mikki Kankaanpää 2009 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Olli Seppälä 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Vilho Peltotalo 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M13 3 km P 10.4. Elias Eriksson 2008 IF Femman
M13 3 km P 10.4. Zacharias Storm 2008 IF Femman
M13 3 km P 10.4. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M13 3 km P 10.4. Hannes Sundberg 2008 IF Minken
M13 3 km P 10.4. Robin Liljeqvist 2008 IF Minken
M13 3 km P 10.4. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M13 3 km P 10.4. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M13 3 km P 10.4. Iiro Säisä 2008 Iisalmen Visa
M13 3 km P 10.4. Alvar Asplund 2008 IK Falken
M13 3 km P 10.4. Arvid Kock 2008 IK Falken
M13 3 km P 10.4. Kevin Klemets 2008 IK Falken
M13 3 km P 10.4. Tony Ahlvik 2008 IK Falken
M13 3 km P 10.4. Aleksi Kojo 2008 Joensuun Kataja
M13 3 km P 10.4. Toivo Parkkinen 2009 Joensuun Kataja
M13 3 km P 10.4. Tuomas Suopajärvi 2009 Kalannin Vankka
M13 3 km P 10.4. Niilo Linnamaa 2008 Kangasalan Kisa
M13 3 km P 10.4. Konsta Kalliomäki 2009 Kauhajoen Karhu
M13 3 km P 10.4. Lauri Peura 2008 Kauhajoen Karhu
M13 3 km P 10.4. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M13 3 km P 10.4. Aapo Rautiainen 2008 Kiihtelysvaaran Urheilij
M13 3 km P 10.4. Joel Mäki 2008 Kiuruveden Urheilijat
M13 3 km P 10.4. Niilo Kouvalainen 2008 Kiuruveden Urheilijat
M13 3 km P 10.4. Kasperi Rinta-Jaskari 2008 Lappeen Riento
M13 3 km P 10.4. Oliver Joel Siitonen 2009 Lappeen Riento
M13 3 km P 10.4. Aapeli Karislahti 2008 Lempäälän Kisa
M13 3 km P 10.4. Saku Reijonen 2008 Liperin Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Jaakko Ikonen 2008 Mikkelin Hiihtäjät
M13 3 km P 10.4. Aleksi Vuorma 2008 Oulun Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Eino Ryytty 2008 Oulun Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Erkka Petrelius 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Okko Selin 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Pyry Vuolli 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M13 3 km P 10.4. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M13 3 km P 10.4. Amos Korin 2008 Pargas IF
M13 3 km P 10.4. Jonathan Virta 2009 Pargas IF
M13 3 km P 10.4. Elias Vähä-Ypyä 2008 Pirkkalan Hiihtäjät
M13 3 km P 10.4. Mikael Kynkäänniemi 2008 Pöytyän Urheilijat
M13 3 km P 10.4. Eetu Muhonen 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
M13 3 km P 10.4. Hannes Jylhänkangas 2008 Sotkamon Jymy
M13 3 km P 10.4. Jaakko Piirainen 2008 Sotkamon Jymy
M13 3 km P 10.4. Konsta Heikkinen 2009 Sotkamon Jymy
M13 3 km P 10.4. Santtu Mylläri 2008 Teuvan Rivakka
M13 3 km P 10.4. Ilmari Saari 2009 Ähtärin Urheilijat
M13 3 km P 10.4. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M14 5 km P 10.4. Einar Vickholm 2007 Borgå Akilles
M14 5 km P 10.4. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M14 5 km P 10.4. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M14 5 km P 10.4. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km P 10.4. Miro Auvinen 2007 IF Brahe
M14 5 km P 10.4. Casper Holm 2007 IF Fyren
M14 5 km P 10.4. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M14 5 km P 10.4. Adam Holm 2007 IF Minken
M14 5 km P 10.4. Topias Vuorela 2007 IF Minken
M14 5 km P 10.4. Emil Klemets 2007 IK Falken
M14 5 km P 10.4. Kevin Lindfors 2007 IK Falken
M14 5 km P 10.4. Eeli Häikiö 2007 Joensuun Kataja
M14 5 km P 10.4. Artturi Tölli 2006 Kainuun Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Karri Korhonen 2008 Kainuun Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Otto Niemelä 2007 Kauhajoen Karhu
M14 5 km P 10.4. Elmeri Hietala 2007 Kaustisen Pohjan-Veikot
M14 5 km P 10.4. Arttu Ritvanen 2007 Kiuruveden Urheilijat
M14 5 km P 10.4. Matias Maaninka 2007 Kuusamon Erä-Veikot
M14 5 km P 10.4. Oliver Kaikkonen 2007 Lempäälän Kisa
M14 5 km P 10.4. Otto Konttinen 2007 Leppävirran Viri
M14 5 km P 10.4. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M14 5 km P 10.4. Eetu Juola 2007 Oulun Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Aleksi Pirkonen 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M14 5 km P 10.4. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M14 5 km P 10.4. Konsta Juutinen 2007 Paltamon Urheilijat
M14 5 km P 10.4. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M14 5 km P 10.4. Veikka Huuskonen 2007 Rantasalmen Urheilijat
M14 5 km P 10.4. Matias Hietamäki 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
M14 5 km P 10.4. Aatu Paaso 2007 Sievin Sisu
M14 5 km P 10.4. Elias Ruokostenpohja 2007 Ski Jyväskylä
M14 5 km P 10.4. Konsta Salminen 2007 Ski Jyväskylä
M14 5 km P 10.4. Valtteri Kinnunen 2007 Ski Jyväskylä
M14 5 km P 10.4. Oskari Hakkarainen 2007 Sotkamon Jymy
M14 5 km P 10.4. Samu Kemppainen 2007 Sotkamon Jymy
M14 5 km P 10.4. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M14 5 km P 10.4. Elmeri Helander 2007 Visa Ski Team Kemi
M14 5 km P 10.4. Nooa Kaunisto 2007 Visa Ski Team Kemi
M14 5 km P 10.4. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M14 5 km P 10.4. Konsta Karhuniemi 2007 Ylöjärven Ryhti
M14 5 km P 10.4. Kalle Tossavainen 2007 Äänekosken Huima
M14 5 km P 10.4. Kasper Kuorinki 2007 Äänekosken Huima
M14 5 km P 10.4. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M15 5 km P 10.4. Lauri Mattila 2006 Anjalan Liitto
M15 5 km P 10.4. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Nikolai Saari 2006 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Antti Martikainen 2006 Hollolan Urheilijat -46
M15 5 km P 10.4. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M15 5 km P 10.4. Joel Seppälä 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Kalle Kulju 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Isak Finskas 2006 IF Femman
M15 5 km P 10.4. Melker Wikblom 2006 IF Minken
M15 5 km P 10.4. Matias Uusitalo 2006 Iin Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Pekka Tervaniemi 2006 Inarin Yritys
M15 5 km P 10.4. Turo Tervo 2006 Inarin Yritys
M15 5 km P 10.4. Tuukka Viinisalo 2006 Joensuun Kataja
M15 5 km P 10.4. Valtteri Mäkelä 2006 Joensuun Kataja
M15 5 km P 10.4. Viktor Liljeqvist 2006 Joensuun Kataja
M15 5 km P 10.4. Jaakko Kyllönen 2006 Kainuun Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Oscar Rahja 2006 Kalajoen Junkkarit
M15 5 km P 10.4. Tuukka Törnvall 2006 Kalajoen Junkkarit
M15 5 km P 10.4. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Aapo Turtiainen 2006 Kerimäen Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Ossi Mutikainen 2006 Kerimäen Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Kaapo Saarinen 2006 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Antti Urvanta 2006 Lempäälän Kisa
M15 5 km P 10.4. Otso Luodeslampi 2006 Lempäälän Kisa
M15 5 km P 10.4. Ronni Mäntyranta 2006 Oulun Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M15 5 km P 10.4. Vilho Törnblom 2006 Pakilan Veto
M15 5 km P 10.4. Kasper Heikkinen 2006 Paltamon Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Benjamin Virta 2006 Pargas IF
M15 5 km P 10.4. Linus Korin 2006 Pargas IF
M15 5 km P 10.4. Akseli Pesu 2006 Pirkkalan Hiihtäjät
M15 5 km P 10.4. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Aimo Parviainen 2006 Ristiinan Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Patrik Rautiainen 2006 Ski Jyväskylä
M15 5 km P 10.4. Eero Sorsa 2006 Sotkamon Jymy
M15 5 km P 10.4. Oliver Törmäkangas 2006 Sotkamon Jymy
M15 5 km P 10.4. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M15 5 km P 10.4. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M15 5 km P 10.4. Tuukka Posio 2006 Visa Ski Team Kemi
M15 5 km P 10.4. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
M16 8 km P 10.4. Anton Hannula 2005 Alavieskan Viri
M16 8 km P 10.4. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Valtteri Leskelä 2005 Haapajärven Kiilat
M16 8 km P 10.4. Ville Nieminen 2005 Haapaveden Urheilijat
M16 8 km P 10.4. Oliver Suhonen 2005 Hollolan Urheilijat -46
M16 8 km P 10.4. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M16 8 km P 10.4. Kouta Heiskanen 2005 Iisalmen Visa
M16 8 km P 10.4. Isak Liljeqvist 2005 IK Falken
M16 8 km P 10.4. Juuso Jormanainen 2005 Ilomantsin Urheilijat
M16 8 km P 10.4. Kalle Himanka 2005 Kalajoen Junkkarit
M16 8 km P 10.4. Olli Kouvalainen 2005 Kiuruveden Urheilijat
M16 8 km P 10.4. Inka Hämäläinen 2005 Kontiolahden Urheilijat
M16 8 km P 10.4. Miko Haavisto 2005 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M16 8 km P 10.4. Jami Rinta-Jaskari 2005 Lappeen Riento
M16 8 km P 10.4. Aapo Kurttila 2005 Liperin Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Väinö Kontkanen 2005 Liperin Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M16 8 km P 10.4. Mika Kärkkäinen 2005 Norrvalla Ski Team
M16 8 km P 10.4. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M16 8 km P 10.4. Jere Perttu 2005 Oulaisten Taru
M16 8 km P 10.4. Eetu Pulju 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M16 8 km P 10.4. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M16 8 km P 10.4. Juho Länsiluoto 2005 Pakilan Veto
M16 8 km P 10.4. Ville Huuskonen 2005 Rantasalmen Urheilijat
M16 8 km P 10.4. Arno Hautaniemi 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
M16 8 km P 10.4. Kaapo Paaso 2005 Sievin Sisu
M16 8 km P 10.4. Johannes Anttila 2005 Ski Jyväskylä
M16 8 km P 10.4. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M16 8 km P 10.4. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M16 8 km P 10.4. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M16 8 km P 10.4. Jesse Ylimäki 2005 Visa Ski Team Kemi
M16 8 km P 10.4. Johannes Paaso 2005 Visa Ski Team Kemi
M16 8 km P 10.4. Tuomas Laurikainen 2005 Visa Ski Team Kemi
N13 3 km P 10.4. Ebba Miettinen 2008 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Kaija Ilomäki 2008 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Vilja Pekkala 2008 Haapaveden Urheilijat
N13 3 km P 10.4. Anna Vähävihu 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Salla Lehtonen 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Viivi Fagerudd 2009 IF Brahe
N13 3 km P 10.4. Wilma Grannas 2008 IF Brahe
N13 3 km P 10.4. Ellen Nyberg 2008 IF Åsarna
N13 3 km P 10.4. Ellen Kock 2008 IK Falken
N13 3 km P 10.4. Ester Nybacka 2008 IK Falken
N13 3 km P 10.4. Moa Hjulfors 2008 IK Falken
N13 3 km P 10.4. Kiira Karttunen 2008 Imatran Urheilijat
N13 3 km P 10.4. Lotta Peltola 2009 Joensuun Kataja
N13 3 km P 10.4. Sira Riissanen 2008 Joensuun Kataja
N13 3 km P 10.4. Liina-Maija Hietala 2009 Kaustisen Pohjan-Veikot
N13 3 km P 10.4. Suvi Niskanen 2009 Kiihtelysvaaran Urheilij
N13 3 km P 10.4. Iida Kuronen 2008 Lieksan Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Enna Poikela 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Lumia Nurmela 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Cecilia Lietzén 2009 Pargas IF
N13 3 km P 10.4. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N13 3 km P 10.4. Netta Rauhanen 2009 Puijon Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N13 3 km P 10.4. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N13 3 km P 10.4. Laura Aho 2008 Reisjärven Pilke
N13 3 km P 10.4. Siiri Lindholm 2008 Savonlinnan Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Aliisa Riippi 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Anni Hietamäki 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Minttu Meriläinen 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Olivia Puranen 2008 Ski Jyväskylä
N13 3 km P 10.4. Senni Rautiainen 2008 Sotkamon Jymy
N13 3 km P 10.4. Anni Eronen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N13 3 km P 10.4. Maria Tasa 2008 Vehkalahden Veikot
N13 3 km P 10.4. Lotta Rossi 2008 Visa Ski Team Kemi
N13 3 km P 10.4. Minea Miettunen 2009 Visa Ski Team Kemi
N13 3 km P 10.4. Tilta-Maria Liuksiala 2008 Ylöjärven Ryhti
N13 3 km P 10.4. Minttu Saari 2008 Ähtärin Urheilijat
N13 3 km P 10.4. Taru Kautto 2008 Äänekosken Huima
N14 3 km P 10.4. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N14 3 km P 10.4. Ava Hämäläinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Ella Pulkkinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Jonna Leikos 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Sara Heininen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Siiri Sumanen 2007 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Ida Nordkvist 2007 IF Femman
N14 3 km P 10.4. Alva Svenlin 2007 IF Åsarna
N14 3 km P 10.4. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N14 3 km P 10.4. Agnes Liljeqvist 2007 IK Falken
N14 3 km P 10.4. Iiris Voutilainen 2007 Joensuun Kataja
N14 3 km P 10.4. Mandi Mäkinen 2007 Joensuun Kataja
N14 3 km P 10.4. Nella Voutilainen 2007 Joensuun Kataja
N14 3 km P 10.4. Silja Himanen 2007 Juvan Urheilijat
N14 3 km P 10.4. Alma Junnikkala 2007 Kalajoen Junkkarit
N14 3 km P 10.4. Lotta Oja 2007 Kalajoen Junkkarit
N14 3 km P 10.4. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N14 3 km P 10.4. Aino Aarnio 2007 Kangasalan Kisa
N14 3 km P 10.4. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N14 3 km P 10.4. Iiris Ijäs 2007 Kangasalan Kisa
N14 3 km P 10.4. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N14 3 km P 10.4. Salla Niskanen 2007 Kiihtelysvaaran Urheilij
N14 3 km P 10.4. Anna Heikkilä 2007 Kokkolan Veikot
N14 3 km P 10.4. Lotta Järvinen 2007 Kokkolan Veikot
N14 3 km P 10.4. Iida Palviainen 2007 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Saimi Paaso-Rantala 2007 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Emilia Ylilehto 2007 Lempäälän Kisa
N14 3 km P 10.4. Aliisa Kärkkäinen 2007 Limingan Niittomiehet
N14 3 km P 10.4. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N14 3 km P 10.4. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N14 3 km P 10.4. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km P 10.4. Linn Österberg 2007 Oravais IF
N14 3 km P 10.4. Sanni Tyyskä 2007 Oulaisten Huima
N14 3 km P 10.4. Asta Jarva 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N14 3 km P 10.4. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N14 3 km P 10.4. Helinä Niskanen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Hilla Happonen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Lotta Rauhanen 2007 Puijon Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Minea Kynkäänniemi 2007 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km P 10.4. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N14 3 km P 10.4. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N14 3 km P 10.4. Ella-Sofia Kaiponen 2007 Savonlinnan Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Elsa Kairikko 2007 Savonlinnan Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Maija Rajala 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Miia Saari 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Minja Korhonen 2007 Siilinjärven Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Hilla Heikkinen 2007 Sotkamon Jymy
N14 3 km P 10.4. Karla Kiiskinen 2007 Sotkamon Jymy
N14 3 km P 10.4. Ilona Mäkelä 2007 Tampereen Pyrintö
N14 3 km P 10.4. Anna Kerko 2007 Vantaan Hiihtoseura
N14 3 km P 10.4. Vilja Hujanen 2007 Viialan Viri
N14 3 km P 10.4. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km P 10.4. Miina Palonen 2007 Ylöjärven Ryhti
N15 5 km P 10.4. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N15 5 km P 10.4. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Aino Jylänki 2006 Haapaveden Urheilijat
N15 5 km P 10.4. Julia Haaranen 2006 Hyvinkään Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Meeri Summanen 2006 Hyvinkään Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Bertta Silvennoinen 2006 Joensuun Kataja
N15 5 km P 10.4. Sonja Loikkanen 2006 Joensuun Kataja
N15 5 km P 10.4. Veera Moilanen 2006 Joensuun Kataja
N15 5 km P 10.4. Elli Lavia 2006 Joutsan Pommi
N15 5 km P 10.4. Oosa Kantanen 2006 Juvan Urheilijat
N15 5 km P 10.4. Iiris Pousi 2006 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Pilvi Pirttimäki 2006 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Nelli-Lotta Karppelin 2006 Limingan Niittomiehet
N15 5 km P 10.4. Selma Mäkäräinen 2006 Limingan Niittomiehet
N15 5 km P 10.4. Emma Korpikallio 2006 Mikkelin Hiihtäjät
N15 5 km P 10.4. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N15 5 km P 10.4. Olivia Kumara 2006 Norrvalla Ski Team
N15 5 km P 10.4. Signe Jakobsson 2006 Norrvalla Ski Team
N15 5 km P 10.4. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N15 5 km P 10.4. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N15 5 km P 10.4. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N15 5 km P 10.4. Emilia Österberg 2006 Oravais IF
N15 5 km P 10.4. Heta Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Hilpi Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Seela Salokangas 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Daniela Lietzén 2006 Pargas IF
N15 5 km P 10.4. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N15 5 km P 10.4. Elina Kansanaho 2006 Siilinjärven Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Minttu Lehtonen 2006 Siilinjärven Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Ella Repo 2006 Simpeleen Urheilijat
N15 5 km P 10.4. Niina Rokolampi 2006 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N15 5 km P 10.4. Helmi Haavisto 2006 Tampereen Pyrintö
N15 5 km P 10.4. Linnea Salo 2006 Tampereen Pyrintö
N15 5 km P 10.4. Aino Eronen 2006 Vantaan Hiihtoseura
N15 5 km P 10.4. Johanna Naskali 2006 Ylöjärven Ryhti
N15 5 km P 10.4. Miina Mäki-Korte 2006 Ylöjärven Ryhti
N15 5 km P 10.4. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
N16 5 km P 10.4. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N16 5 km P 10.4. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Alissa Oja 2005 Himangan Urheilijat
N16 5 km P 10.4. Assi Hakala 2005 Himangan Urheilijat
N16 5 km P 10.4. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N16 5 km P 10.4. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N16 5 km P 10.4. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N16 5 km P 10.4. Milja Hwang 2005 Joensuun Kataja
N16 5 km P 10.4. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N16 5 km P 10.4. Katriina Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 5 km P 10.4. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N16 5 km P 10.4. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N16 5 km P 10.4. Ada Aarnio 2005 Kangasalan Kisa
N16 5 km P 10.4. Aino Risku 2005 Keravan Urheilijat
N16 5 km P 10.4. Lotta Veikkolainen 2005 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N16 5 km P 10.4. Jasmin Turunen 2005 Lappeen Riento
N16 5 km P 10.4. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N16 5 km P 10.4. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N16 5 km P 10.4. Veera Jarva 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N16 5 km P 10.4. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N16 5 km P 10.4. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N16 5 km P 10.4. Pinja Yläharju 2005 Puumalan Hiihtäjät
N16 5 km P 10.4. Jenna Rautiala 2005 Pyhäjärven Pohti
N16 5 km P 10.4. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N16 5 km P 10.4. Neea Kemppainen 2005 Ristijärven Pyry
N16 5 km P 10.4. Lotta Kairikko 2005 Savonlinnan Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Aida Koivisto 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Sini Hietamäki 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Venla Koivula 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Miina Koivisto 2005 Sievin Sisu
N16 5 km P 10.4. Sara Kukkola 2005 Sievin Sisu
N16 5 km P 10.4. Elina Parpala 2005 Simon Kiri
N16 5 km P 10.4. Ella Tammi 2005 Simon Kiri
N16 5 km P 10.4. Veera Tammi 2005 Simon Kiri
N16 5 km P 10.4. Annukka Linnainmaa 2005 Valkeakosken Haka
N16 5 km P 10.4. Arina Haimi 2005 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km P 10.4. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N16 5 km P 10.4. Hanna Niskanen 2005 Visa Ski Team Kemi
N16 5 km P 10.4. Nea Knuuti 2005 Visa Ski Team Kemi
N16 5 km P 10.4. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti