Hopeasomman loppukilpailu

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 9.4.2021-11.4.2021
Kilpailun alkamisajankohta pe klo 9, la klo 10, su klo 9.30
Ilmoittautumisen eräpäivä 2.4.21 23:59:59
Kilpailun nimi Hopeasomman loppukilpailu
Kilpailun numero 163
Kilpailupaikka Vuokatti
Kilpailupaikan osoite Opistontie 4, tekniikkarinteen stadion
Kilpailun luokitus HS-loppukilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 09.04.2021
sprintti (ei xcx-suksikrossia)
Sarja Matka
M14 V 1 km
N14 V 1 km
M16 V 1 km
N16 V 1 km
Kilpailupäivä 2: La 10.04.2021
väliaikalähtö
Sarja Matka
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
Kilpailupäivä 3: Su 11.04.2021
Sarja Matka
M14 V 3 x 3 km
N14 V 3 x 3 km
M16 V 3 x 5 km
N16 V 3 x 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vuokattisport Club
Seuranumero 11014959
Yhteyshenkilö Ann-Mary Ähtävä
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 044 307 5759
GSM
Fax
WWW-osoite https://vuokattisport.fi/tapahtumat/hopeasomman-loppukilpailu-vuokatti-9-11-4-2021/
Sähköposti ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Ilmoittautumiset pe 2.4. klo 23:59
Osanottomaksut Henkilökohtaiset matkat 20 €/henkilö/laji ja viestijoukkueet 45€.
Pankki ja tilinro Vuokattisport Club ry Danske Bank FI54 8000 1979 3815 98
TD/TDA TD Antti Leppävuori
TDA Arto Tilli
Tiedustelut ja lisäinfo sales@vuokattisport.fi 08-6191500
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Opistontie 1, 88610 Vuokatti
Majoitus sales@vuokattisport.fi tai 086191500
Palkinnot ja palkintojen jako stadionilla sarjojen tulosten selvittyä
Muuta tietoa
Näytä ilmoittautuneet Piilota ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Joukkue/osallistuja Seura
M14 3 x 3 V 11.4. Borgå Akilles Borgå Akilles
M14 3 x 3 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 1 Espoon Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 2 Espoon Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 11.4. IF Femman IF Femman
M14 3 x 3 V 11.4. IF Fyren IF Fyren
M14 3 x 3 V 11.4. IF Minken IF Minken
M14 3 x 3 V 11.4. Ik Falken IK Falken
M14 3 x 3 V 11.4. Ik Falken IK Falken
M14 3 x 3 V 11.4. Joensuun Kataja Joensuun Kataja
M14 3 x 3 V 11.4. Kauhajoen Karhu Kauhajoen Karhu
M14 3 x 3 V 11.4. Kiuruveden Urheilijat Kiuruveden Urheilijat
M14 3 x 3 V 11.4. Lempäälän Kisa Lempäälän Kisa
M14 3 x 3 V 11.4. Oulun hiihtoseura Oulun Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 11.4. Ounasvaaran hiihtoseura Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 11.4. Pakilan Veto Pakilan Veto
M14 3 x 3 V 11.4. Ski Jyväskylä Ski Jyväskylä
M14 3 x 3 V 11.4. Sotkamon Jymy Sotkamon Jymy
M14 3 x 3 V 11.4. Äänekosken Huima Äänekosken Huima
M16 3 x 5 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 1 Espoon Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 2 Espoon Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 11.4. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
M16 3 x 5 V 11.4. HlHs Hämeenlinnan Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 11.4. IF Minken IF Minken
M16 3 x 5 V 11.4. Joensuun Kataja Joensuun Kataja
M16 3 x 5 V 11.4. Kalajoen Junkkarit Kalajoen Junkkarit
M16 3 x 5 V 11.4. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
M16 3 x 5 V 11.4. Kerimäen Urheilijat Kerimäen Urheilijat
M16 3 x 5 V 11.4. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 11.4. Lappeen Riento Lappeen Riento
M16 3 x 5 V 11.4. Liperin Hiihtoseura Liperin Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 11.4. Pakilan Veto Pakilan Veto
M16 3 x 5 V 11.4. Pakilan Veto 2 Pakilan Veto
M16 3 x 5 V 11.4. Pargas IF Pargas IF
M16 3 x 5 V 11.4. Seinäjoen Hiihtoseura Seinäjoen Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 11.4. Sotkamon Jymy Sotkamon Jymy
M16 3 x 5 V 11.4. Teiskon Urheilijat Teiskon Urheilijat
M16 3 x 5 V 11.4. Visa ski team kemi 1 Visa Ski Team Kemi
M16 3 x 5 V 11.4. Visa ski team kemi 2 Visa Ski Team Kemi
N14 3 x 3 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 1 Espoon Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 2 Espoon Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 3 Espoon Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. HlHs Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. IF Åsarna IF Åsarna
N14 3 x 3 V 11.4. Ik Falken IK Falken
N14 3 x 3 V 11.4. Joensuun Kataja Joensuun Kataja
N14 3 x 3 V 11.4. Kangasalan kisa Kangasalan Kisa
N14 3 x 3 V 11.4. Ounasvaaran hiihtoseura Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. Pargas IF Pargas IF
N14 3 x 3 V 11.4. Puijon Hiihtoseura 1 Puijon Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. Rasti-Lukko Rasti-Lukko
N14 3 x 3 V 11.4. Savonlinnan Hiihtoseura Savonlinnan Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. Seinäjoen Hiihtoseura Seinäjoen Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 11.4. Ylöjärven Ryhti Ylöjärven Ryhti
N16 3 x 3 V 11.4. Borgå Akilles Borgå Akilles
N16 3 x 3 V 11.4. Espoon Hiihtoseura 1 Espoon Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. HyHs1 Hyvinkään Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. IF Femman IF Femman
N16 3 x 3 V 11.4. Joensuun Kataja Joensuun Kataja
N16 3 x 3 V 11.4. Kalajoen Junkkarit Kalajoen Junkkarit
N16 3 x 3 V 11.4. Lahden Hiihtoseura 1 Lahden Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. Lahden Hiihtoseura 2 Lahden Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. Limingan Niittomiehet Limingan Niittomiehet
N16 3 x 3 V 11.4. Nakkilan Vire Nakkilan Vire
N16 3 x 3 V 11.4. Norrvalla Ski Team Norrvalla Ski Team
N16 3 x 3 V 11.4. Närpes Kraft Skidförening Närpes Kraft Skidförening
N16 3 x 3 V 11.4. Ounasvaaran hiihtoseura Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. Pargas IF Pargas IF
N16 3 x 3 V 11.4. Seinäjoen Hiihtoseura 1 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. Seinäjoen Hiihtoseura 2 Seinäjoen Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. Siilinjärven Hiihtoseura Siilinjärven Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. Simon Kiri Simon Kiri
N16 3 x 3 V 11.4. Tampere Pyrintö Tampereen Pyrintö
N16 3 x 3 V 11.4. Vantaan hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 11.4. Ylöjärven Ryhti Ylöjärven Ryhti