PERUTTU - Keimolan Kansalliset

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 4.3.2017
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 1.3.17 23:59:59
Kilpailun nimi PERUTTU - Keimolan Kansalliset
Kilpailun numero 160
Kilpailupaikka Vantaa
Kilpailupaikan osoite Kirkantie 15, Vantaa
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 04.03.2017
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 3 km
N14 V 3 km
M16 V 5 km
N16 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
N35 V 5 km
M45 V 10 km
N50 V 3 km
M55 V 5 km
M65 V 5 km
M75 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Keimolan Kaiku
Seuranumero 10350698
Yhteyshenkilö Tapani Pääskynen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin (09) 897 746, f. (09) 878 6677
GSM
Fax
WWW-osoite www.keimolankaiku.fi
Sähköposti tapani.paaskynen@luukku.com
Ilmoittautumiset Kilmon kautta ke 1.3. klo 24 mennessä
Osanottomaksut 15€, 16v ja alle, 10€
Pankki ja tilinro Aktia fi29 4055 0011 4835 71 Keimolan Kaiku
TD/TDA TD Timo Klemola, TDA Arto Törmälä
Tiedustelut ja lisäinfo Tapani Pääskynen, p.0407184332
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 4.3. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M10 2 km V 4.3. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M10 2 km V 4.3. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 4.3. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 4.3. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 4.3. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 4.3. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M10 2 km V 4.3. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M10 2 km V 4.3. Joakim Tuomola 2007 Ylöjärven Ryhti
M12 3 km V 4.3. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Nikolai Saari 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Samuel Aho 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Atte Virtanen 2006 IF Sibbo-Vargarna
M12 3 km V 4.3. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M12 3 km V 4.3. Joona Martikainen 2005 Keravan Urheilijat
M12 3 km V 4.3. Pyry Selin 2005 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M12 3 km V 4.3. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M12 3 km V 4.3. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M12 3 km V 4.3. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M12 3 km V 4.3. Miika Valkealahti 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Nuutti Toivonen 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km V 4.3. Konsta Manninen 2006 Ylöjärven Ryhti
M12 3 km V 4.3. Florian Fritzén 2006 Österby Sportklubb
M14 3 km V 4.3. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M14 3 km V 4.3. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M14 3 km V 4.3. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M14 3 km V 4.3. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Julius Aho 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Robin Fransman 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 3 km V 4.3. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M14 3 km V 4.3. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M14 3 km V 4.3. Miko Martikainen 2003 Keravan Urheilijat
M14 3 km V 4.3. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M14 3 km V 4.3. Vilho Ranta 2003 Keravan Urheilijat
M14 3 km V 4.3. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M14 3 km V 4.3. Christoffer Ingman 2004 Norrvalla Ski Team
M14 3 km V 4.3. Markus Matilainen 2003 Pakilan Veto
M14 3 km V 4.3. Tommi Weck 2003 Pakilan Veto
M14 3 km V 4.3. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Markus Valkealahti 2004 Vantaan Hiihtoseura
M14 3 km V 4.3. Teemu Nio 2003 Vihdin Viesti
M16 5 km V 4.3. Jani Koponen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 4.3. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 4.3. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 4.3. Aapo Korhonen 2001 Hyvinkään Hiihtäjät
M16 5 km V 4.3. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km V 4.3. Konsta Toivomäki 2001 Rajamäen Kehitys
M16 5 km V 4.3. Veeti Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km V 4.3. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 10 km V 4.3. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 10 km V 4.3. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 4.3. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 4.3. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 4.3. Aleksi Lehtinen 1999 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km V 4.3. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M18 10 km V 4.3. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M18 10 km V 4.3. Antton Koivisto 1999 Keravan Urheilijat
M18 10 km V 4.3. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M18 10 km V 4.3. Ville Vakkila 1999 Kuusamon Erä-Veikot
M18 10 km V 4.3. Eetu Tolvanen 2000 Lempäälän Kisa
M18 10 km V 4.3. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
M18 10 km V 4.3. Lauri Marekwia 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 4.3. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M20 10 km V 4.3. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M20 10 km V 4.3. Onni Rintala 1998 Lempäälän Kisa
M20 10 km V 4.3. Aarni Laakkonen 1998 Pakilan Veto
M20 10 km V 4.3. Lauri Vaahto 1997 Pakilan Veto
M20 10 km V 4.3. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
M20 10 km V 4.3. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 4.3. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 4.3. Mika Huotari 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 4.3. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 4.3. Samuli Nio 1998 Vihdin Viesti
M35 10 km V 4.3. Marko Räsänen 1974 Keimolan Kaiku
M35 10 km V 4.3. Paavo Ranta 1976 Keravan Urheilijat
M35 10 km V 4.3. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M45 10 km V 4.3. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M45 10 km V 4.3. Jari Valkama 1964 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M45 10 km V 4.3. Rauno Jokinen 1966 Pakilan Veto
M45 10 km V 4.3. Ari Niittymäki 1965 Skiteam 105
M45 10 km V 4.3. Matti Pääkkönen 1965 Skiteam 105
M45 10 km V 4.3. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M45 10 km V 4.3. Tero Uusitalo 1970 Vantaan Hiihtoseura
M45 10 km V 4.3. Marko Leppämäki 1971 Ylöjärven Urheilijat
M55 5 km V 4.3. Ari Louhelainen 1955 Hollolan Urheilijat -46
M55 5 km V 4.3. Reijo Viholainen 1962 Keimolan Kaiku
M55 5 km V 4.3. Matti Luotio 1955 Keuruun Kisailijat
M55 5 km V 4.3. Kim Yrjälä 1955 Pakilan Veto
M55 5 km V 4.3. Reijo Niemi 1962 Vantaan Hiihtoseura
M65 5 km V 4.3. Urpo Leinonen 1948 Rekolan Raikas
M75 5 km V 4.3. Raimo Huppunen 1940 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 4.3. Johan Salmelin 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km V 4.3. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km V 4.3. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 4.3. Aki Kauppinen 1987 Pakilan Veto
MYL 10 km V 4.3. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km V 4.3. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 4.3. Olli Hiidensalo 1991 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 4.3. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 4.3. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 4.3. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km V 4.3. Ilkka Tuomisto 1984 Ylöjärven Urheilijat
N10 2 km V 4.3. Lotta Packalén 2007 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 4.3. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 4.3. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 4.3. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N10 2 km V 4.3. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N10 2 km V 4.3. Vilja Hujanen 2007 Viialan Viri
N10 2 km V 4.3. Viivi Manninen 2008 Ylöjärven Ryhti
N12 3 km V 4.3. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km V 4.3. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 4.3. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 4.3. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 4.3. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 4.3. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 4.3. Inari Tuura 2005 Hyvinkään Hiihtäjät
N12 3 km V 4.3. Nella Daavitsainen 2006 Keravan Urheilijat
N12 3 km V 4.3. Senni Ruuskanen 2005 Keravan Urheilijat
N12 3 km V 4.3. Helmi Hujanen 2005 Lempäälän Kisa
N12 3 km V 4.3. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km V 4.3. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km V 4.3. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 3 km V 4.3. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 4.3. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 4.3. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 4.3. Victoria Knape 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 4.3. Rosa Niittyviita 2004 Hollolan Urheilijat -46
N14 3 km V 4.3. Julia Tuura 2004 Hyvinkään Hiihtäjät
N14 3 km V 4.3. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N14 3 km V 4.3. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km V 4.3. Emmi Kotamäki 2004 Rajamäen Kehitys
N16 5 km V 4.3. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 4.3. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 4.3. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 4.3. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 4.3. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N16 5 km V 4.3. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N16 5 km V 4.3. Mette Lindholm 2002 One Way Pro Team
N16 5 km V 4.3. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
N16 5 km V 4.3. Emilia Sillantaus 2001 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 4.3. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km V 4.3. Henriikka Rokkonen 1999 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 4.3. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 4.3. Josefiina Latvanen 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 5 km V 4.3. Emma Metzner 1999 Kuusamon Erä-Veikot
N18 5 km V 4.3. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
N18 5 km V 4.3. Noora Koskelainen 2000 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km V 4.3. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N20 5 km V 4.3. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
N20 5 km V 4.3. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N20 5 km V 4.3. Henna Mettalo 1998 Lempäälän Kisa
N20 5 km V 4.3. Roosa Hyvärinen 1997 Nastolan Naseva
N20 5 km V 4.3. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N35 5 km V 4.3. Johanna Lindholm 1973 Lovisa Tor-Loviisan Tor
NYL 5 km V 4.3. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km V 4.3. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km V 4.3. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Joutsan Pommi
NYL 5 km V 4.3. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 4.3. Heta Jalonen 1991 Lempäälän Kisa