Timanttiset Ryske-hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 13.1.2018
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 10.1.18 19:59:59
Kilpailun nimi Timanttiset Ryske-hiihdot
Kilpailun numero 058
Kilpailupaikka Hämeenlinna
Kilpailupaikan osoite Ahveniston moottorirata, Poltinahontie 47
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 13.01.2018
Sarja Matka
MYL P 9 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 9 km
N18 P 5 km
M20 P 9 km
N20 P 5 km
M35 P 9 km
N35 P 5 km
M40 P 9 km
M45 P 9 km
N45 P 5 km
M50 P 9 km
M55 P 9 km
N55 P 5 km
M60 P 9 km
M65 P 9 km
M70 P 5 km
M75 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Tammelan Ryske
Seuranumero 10344992
Yhteyshenkilö Paavo Vesterinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 342 7626
GSM
Fax
WWW-osoite www.tammelanryske.fi
Sähköposti paavo.vesterinen@surffi.net
Ilmoittautumiset 10.1.2018 klo 20.00
Osanottomaksut 20,- euroa, alle 16 v 15,- euroa
Pankki ja tilinro LOP FI72 5025 1640 0002 77 Tammelan Ryske
TD/TDA Ilkka Bister
Tiedustelut ja lisäinfo www.tammelanryske.fi, paavo.vesterinen@surffi.net
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Poltinahontie 47 Hämeenlinna
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako Palkintojen jaot porrastetusti, osanottajamäärien mukaan
Muuta tietoa Kisojen siirto päivämäärän ja paikkakunnan osalta johtuu tuotanto taloudellisista syistä
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 13.1. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 13.1. Jaakko Jussila 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
M10 2 km P 13.1. Olli Seppälä 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km P 13.1. Vilho Peltotalo 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km P 13.1. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km P 13.1. Juuso Ylisiurua 2008 Kangasalan Kisa
M10 2 km P 13.1. Niilo Linnamaa 2008 Kangasalan Kisa
M10 2 km P 13.1. Rasmus Ijäs 2009 Kangasalan Kisa
M10 2 km P 13.1. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M10 2 km P 13.1. Erkka-Voitto Heinonen 2009 Keuruun Kisailijat
M10 2 km P 13.1. Amos Korin 2008 Pargas IF
M10 2 km P 13.1. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M10 2 km P 13.1. Henrik Ahoniemi 2009 Rajamäen Kehitys
M10 2 km P 13.1. Jonne Salminen 2009 Tammelan Ryske
M10 2 km P 13.1. Miko Erkkilä 2008 Tammelan Ryske
M10 2 km P 13.1. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M10 2 km P 13.1. Toivo Mikkola 2008 Viialan Viri
M12 3 km P 13.1. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km P 13.1. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M12 3 km P 13.1. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. André Salmi 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M12 3 km P 13.1. Emil Pukkila 2007 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. Joel Seppälä 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M12 3 km P 13.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M12 3 km P 13.1. Antto-Ville Heinonen 2006 Keuruun Kisailijat
M12 3 km P 13.1. Antti Urvanta 2006 Lempäälän Kisa
M12 3 km P 13.1. Oliver Kaikkonen 2007 Lempäälän Kisa
M12 3 km P 13.1. Linus Korin 2006 Pargas IF
M12 3 km P 13.1. Vincent Ducander 2006 Pargas IF
M12 3 km P 13.1. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M12 3 km P 13.1. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M12 3 km P 13.1. Joona Salminen 2006 Tammelan Ryske
M12 3 km P 13.1. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M12 3 km P 13.1. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M12 3 km P 13.1. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M12 3 km P 13.1. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 13.1. Eino Kärkimaa 2007 Ylöjärven Ryhti
M12 3 km P 13.1. Konsta Manninen 2006 Ylöjärven Ryhti
M12 3 km P 13.1. Florian Fritzén 2006 Österby Sportklubb
M12 3 km P 13.1. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M14 5 km P 13.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 13.1. Christoffer Ingman 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 13.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 13.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 13.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 13.1. Veeti Passila 2004 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km P 13.1. Eetu Mäkelä 2005 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 5 km P 13.1. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km P 13.1. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M14 5 km P 13.1. Aatu Seppänen 2004 Kangasalan Kisa
M14 5 km P 13.1. Juho Keskinen 2004 Lempäälän Kisa
M14 5 km P 13.1. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M14 5 km P 13.1. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M14 5 km P 13.1. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M14 5 km P 13.1. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M14 5 km P 13.1. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M14 5 km P 13.1. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M14 5 km P 13.1. Atte Kuusela 2005 Tammelan Ryske
M14 5 km P 13.1. Veeti Saarinen 2004 Tammelan Ryske
M14 5 km P 13.1. Verneri Vesala 2004 Tammelan Ryske
M14 5 km P 13.1. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M14 5 km P 13.1. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M14 5 km P 13.1. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M14 5 km P 13.1. Rauli Aho 2004 Valkeakosken Haka
M14 5 km P 13.1. Thomas Saarela 2005 Valkeakosken Haka
M14 5 km P 13.1. Konsta Uuttera 2005 Ylöjärven Ryhti
M14 5 km P 13.1. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M16 5 km P 13.1. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 5 km P 13.1. Akseli Ojala 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Ilari Laakso 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Jani Koponen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M16 5 km P 13.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km P 13.1. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km P 13.1. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km P 13.1. Roope Juntunen 2003 Kangasalan Kisa
M16 5 km P 13.1. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M16 5 km P 13.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M16 5 km P 13.1. Atte Urvanta 2003 Lempäälän Kisa
M16 5 km P 13.1. Samuel Suoniemi 2002 Lempäälän Kisa
M16 5 km P 13.1. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M16 5 km P 13.1. Jesper Lietzén 2002 Pargas IF
M16 5 km P 13.1. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M16 5 km P 13.1. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Santeri Kirjavainen 2003 Puijon Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M16 5 km P 13.1. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M16 5 km P 13.1. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M16 5 km P 13.1. Juho Veikkolainen 2002 Valkeakosken Haka
M16 5 km P 13.1. Oskari Aumo 2002 Valkeakosken Haka
M16 5 km P 13.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 5 km P 13.1. Eetu Kärkäinen 2003 Viialan Viri
M16 5 km P 13.1. Tommi Valkolehto 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 9 km P 13.1. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 9 km P 13.1. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 9 km P 13.1. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 9 km P 13.1. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 9 km P 13.1. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 9 km P 13.1. Matias Lautamäki 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 9 km P 13.1. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M18 9 km P 13.1. Matias Ylisiurua 2001 Kangasalan Kisa
M18 9 km P 13.1. Valtteri Heinimaa 2002 Kangasalan Kisa
M18 9 km P 13.1. Joonas Leppä 2000 Kuoreveden Kärki
M18 9 km P 13.1. Eetu Tolvanen 2000 Lempäälän Kisa
M18 9 km P 13.1. Ossi Juusti 2001 Skiteam 105
M18 9 km P 13.1. Lauri Joukas 2001 Teuvan Rivakka
M18 9 km P 13.1. Ilmari Aho 2001 Valkeakosken Haka
M18 9 km P 13.1. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 9 km P 13.1. Roni Hiitelä 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 9 km P 13.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 9 km P 13.1. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 9 km P 13.1. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 9 km P 13.1. Frans Lindvall 1999 Noormarkun Nopsa
M20 9 km P 13.1. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M35 9 km P 13.1. Matti Sipilä 1977 IF Sibbo-Vargarna
M40 9 km P 13.1. Ilkka Nurminen 1974 Kangasalan Kisa
M40 9 km P 13.1. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M40 9 km P 13.1. Niklas Westerlund 1975 Pargas IF
M45 9 km P 13.1. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M45 9 km P 13.1. Kari Kalliokoski 1971 Pargas IF
M45 9 km P 13.1. Heikki Sorvoja 1969 Pöytyän Urheilijat
M45 9 km P 13.1. Ami Laamo 1972 Raision Kuula
M45 9 km P 13.1. Jani Hiltunen 1972 Riihimäen Kiista-Veikot
M45 9 km P 13.1. Sami Nikkilä 1973 Vammalan Seudun Voima
M45 9 km P 13.1. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M45 9 km P 13.1. Marko Leppämäki 1971 Ylöjärven Urheilijat
M50 9 km P 13.1. Anssi Reunanen 1964 Forssan Salama
M50 9 km P 13.1. Jari Valkama 1964 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M50 9 km P 13.1. Mika Kilpeläinen 1968 Loimaan Jankko
M50 9 km P 13.1. Juha-Matti Valkama 1967 Nurmijärven Hiihtoseura
M50 9 km P 13.1. Jari Nieminen 1964 Padasjoen Yritys
M50 9 km P 13.1. Bo Johansson 1965 Pargas IF
M50 9 km P 13.1. Harri Alanen 1965 Pargas IF
M55 9 km P 13.1. Mika Keronen 1963 Anjalan Liitto
M55 9 km P 13.1. Osmo Jahkola 1960 Espoon Hiihtoseura
M55 9 km P 13.1. Reijo Viholainen 1962 Keimolan Kaiku
M55 9 km P 13.1. Mikael Ramstedt 1960 Pargas IF
M60 9 km P 13.1. Matti Luotio 1955 Keuruun Kisailijat
M60 9 km P 13.1. Antti Ojala 1955 Tampereen Pyrintö
M60 9 km P 13.1. Jarmo Kopra 1954 Valkeakosken Haka
M60 9 km P 13.1. Jouko Kaukanen 1955 Virtain Urheilijat
M60 9 km P 13.1. Rainer Hakamäki 1956 Virtain Urheilijat
M60 9 km P 13.1. Tapio Nieminen 1955 Virtain Urheilijat
M65 9 km P 13.1. Sakari Matikainen 1949 Espoon Tapiot
M65 9 km P 13.1. Kari Ahonen 1951 Hollolan Urheilijat -46
M65 9 km P 13.1. Matti Korpela 1951 Someron Esa
M65 9 km P 13.1. Harri Mäkelä 1948 Vammalan Seudun Voima
M70 5 km P 13.1. Kurt Dannholm 1945 Espoon Hiihtoseura
M70 5 km P 13.1. Eero Heman 1945 Hollolan Nasta
M70 5 km P 13.1. Heikki Peltola 1946 Hollolan Nasta
M70 5 km P 13.1. Tapio Kullervo Ikäheimonen 1945 Hyvinkään Hiihtoseura
M70 5 km P 13.1. Pekka Hietanen 1946 Joutsan Pommi
M70 5 km P 13.1. Eero Moilanen 1946 Kajaanin Hiihtäjät
M70 5 km P 13.1. Väinö Pääkkö 1947 Kankaantaan Kisa
M70 5 km P 13.1. Erkki Kilpinen 1948 Lahden Hiihtoseura
M70 5 km P 13.1. Kai Saksi 1945 Muonion Kiri
M70 5 km P 13.1. Urpo Leinonen 1948 Rekolan Raikas
M70 5 km P 13.1. Yrjö Teräväinen 1948 Someron Esa
M75 5 km P 13.1. Alpo Virtanen 1941 Hyvinkään Hiihtoseura
M75 5 km P 13.1. Tapio Wallenius 1938 Hyvinkään Hiihtoseura
M75 5 km P 13.1. Jouko Laiho 1942 Jokelan Kisa
M75 5 km P 13.1. Veikko Piirainen 1945 Keimolan Kaiku
M75 5 km P 13.1. Raimo Pummila 1943 Keuruun Kisailijat
M75 5 km P 13.1. Martti Kivelä 1941 Kuoreveden Kärki
M75 5 km P 13.1. Aulis Pihlajasaari 1942 Ski Jyväskylä
M8 1 km P 13.1. Kevin Niittyviita 2011 Hollolan Urheilijat -46
M8 1 km P 13.1. Elias Juutila 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 1 km P 13.1. Joona Mäkelä 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 1 km P 13.1. Juho Seppälä 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 1 km P 13.1. Matias Joutvuo 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 1 km P 13.1. Konsta Koski 2010 Kangasalan Kisa
M8 1 km P 13.1. Viljo Linnamaa 2010 Kangasalan Kisa
M8 1 km P 13.1. Okko Koskinen 2011 Lempäälän Kisa
MYL 9 km P 13.1. Aki Järvelä 1990 Iso-Mustajärven Urheilijat
MYL 9 km P 13.1. Antti Rauvola 1986 Liedon Luja
MYL 9 km P 13.1. Juuso Kivilähde 1996 Noormarkun Nopsa
MYL 9 km P 13.1. Eevert Toivonen 1997 Pirkkalan Hiihtäjät
MYL 9 km P 13.1. Matti Piha 1992 Skiteam 105
MYL 9 km P 13.1. Juho Sihvola 1986 Tampereen Pyrintö
MYL 9 km P 13.1. Akseli Vuorinen 1995 Valkeakosken Haka
MYL 9 km P 13.1. Ilkka Tuomisto 1984 Ylöjärven Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 13.1. Alma Peltotalo 2009 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N10 2 km P 13.1. Anna Vähävihu 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N10 2 km P 13.1. Roosa Aivelo 2009 Keravan Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km P 13.1. Aino Koskinen 2008 Lempäälän Kisa
N10 2 km P 13.1. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N10 2 km P 13.1. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N10 2 km P 13.1. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Linda Hemling 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Marianne Savolainen 2008 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Venla Holma 2008 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N10 2 km P 13.1. Mea Erkkilä 2008 Tammelan Ryske
N10 2 km P 13.1. Taika Kuusela 2009 Tammelan Ryske
N10 2 km P 13.1. Vanessa Vesala 2009 Tammelan Ryske
N10 2 km P 13.1. Hertta Pitkänen 2009 Teiskon Urheilijat
N10 2 km P 13.1. Nia Kytäjä 2009 Valkeakosken Haka
N10 2 km P 13.1. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
N12 3 km P 13.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km P 13.1. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 13.1. Anna Kerko 2007 Helsingin Mäkihyppääjät
N12 3 km P 13.1. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 13.1. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 IF Sibbo-Vargarna
N12 3 km P 13.1. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N12 3 km P 13.1. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N12 3 km P 13.1. Iiris Ijäs 2007 Kangasalan Kisa
N12 3 km P 13.1. Lotta Tolvanen 2007 Lempäälän Kisa
N12 3 km P 13.1. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km P 13.1. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km P 13.1. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N12 3 km P 13.1. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N12 3 km P 13.1. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N12 3 km P 13.1. Ronja Westerlund 2006 Pargas IF
N12 3 km P 13.1. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P 13.1. Nea Laamo 2006 Raision Kuula
N12 3 km P 13.1. Inka Kuusela 2007 Tammelan Ryske
N12 3 km P 13.1. Helmi Haavisto 2006 Tampereen Pyrintö
N12 3 km P 13.1. Amanda Saltbacka 2006 Valkeakosken Haka
N12 3 km P 13.1. Matilda Saltbacka 2006 Valkeakosken Haka
N12 3 km P 13.1. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km P 13.1. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 13.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 13.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 13.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 13.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 13.1. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N14 3 km P 13.1. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 km P 13.1. Iida Piiroinen 2005 IF Sibbo-Vargarna
N14 3 km P 13.1. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km P 13.1. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N14 3 km P 13.1. Selma Pirkola 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km P 13.1. Minea Mannerkivi 2004 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 13.1. Jenny Halme 2005 Lauttakylän Luja
N14 3 km P 13.1. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N14 3 km P 13.1. Helmi Hujanen 2005 Lempäälän Kisa
N14 3 km P 13.1. Oona Kaikkonen 2005 Lempäälän Kisa
N14 3 km P 13.1. Viveka Kuivalahti 2004 Lempäälän Kisa
N14 3 km P 13.1. Ada Jokinen 2005 Liedon Luja
N14 3 km P 13.1. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km P 13.1. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N14 3 km P 13.1. Helmi Finska 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km P 13.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N14 3 km P 13.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km P 13.1. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N14 3 km P 13.1. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N14 3 km P 13.1. Emma Vahtola 2005 Pargas IF
N14 3 km P 13.1. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N14 3 km P 13.1. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N14 3 km P 13.1. Aino Uusipaikka 2004 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km P 13.1. Elina Tuominen 2005 Tampereen Pyrintö
N14 3 km P 13.1. Annukka Linnainmaa 2005 Valkeakosken Haka
N14 3 km P 13.1. Nora Kytäjä 2004 Valkeakosken Haka
N14 3 km P 13.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km P 13.1. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km P 13.1. Pauliina Koivuniemi 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km P 13.1. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N14 3 km P 13.1. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km P 13.1. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km P 13.1. Krista Manninen 2004 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km P 13.1. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N16 5 km P 13.1. Anni Heinonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 13.1. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 13.1. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 13.1. Kaarina Nurminen 2002 Kangasalan Kisa
N16 5 km P 13.1. Silja Lamminmäki 2003 Kangasalan Kisa
N16 5 km P 13.1. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N16 5 km P 13.1. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N16 5 km P 13.1. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N16 5 km P 13.1. Varpu-Sofia Heinonen 2003 Keuruun Kisailijat
N16 5 km P 13.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 13.1. Nea Lindén 2002 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 13.1. Hetta Niemelä 2004 Lempäälän Kisa
N16 5 km P 13.1. Olivia Kalliokoski 2003 Pargas IF
N16 5 km P 13.1. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N16 5 km P 13.1. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N16 5 km P 13.1. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N16 5 km P 13.1. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N16 5 km P 13.1. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N16 5 km P 13.1. Ronja Haavisto 2003 Tampereen Pyrintö
N16 5 km P 13.1. Venny Lundberg 2003 Tampereen Pyrintö
N16 5 km P 13.1. Aino Vuorinen 2002 Valkeakosken Haka
N16 5 km P 13.1. Katja Linnainmaa 2003 Valkeakosken Haka
N16 5 km P 13.1. Kerttu Niinimäki 2002 Valkeakosken Haka
N16 5 km P 13.1. Saana Kuusinen 2003 Valkeakosken Haka
N16 5 km P 13.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N16 5 km P 13.1. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N16 5 km P 13.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N18 5 km P 13.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km P 13.1. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km P 13.1. Marjaana Jussila 2001 Jämin Jänne
N18 5 km P 13.1. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N18 5 km P 13.1. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km P 13.1. Hanna Halme 2001 Lauttakylän Luja
N18 5 km P 13.1. Fanni Lindvall 2001 Noormarkun Nopsa
N18 5 km P 13.1. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 5 km P 13.1. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N18 5 km P 13.1. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N20 5 km P 13.1. Josefiina Latvanen 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N20 5 km P 13.1. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N20 5 km P 13.1. Emma Metzner 1999 Kuusamon Erä-Veikot
N20 5 km P 13.1. Meri Hanska 1998 Tampereen Pyrintö
N20 5 km P 13.1. Sonja Lahtinen 1999 Valkeakosken Haka
N35 5 km P 13.1. Mari Pihlatie 1975 Herttoniemen Hiihtäjät
N35 5 km P 13.1. Elina Honkavuori 1983 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N45 5 km P 13.1. Riikka Kalliokoski 1971 Pargas IF
N55 5 km P 13.1. Eila Jussila 1959 Ski Jyväskylä
N55 5 km P 13.1. Merja Teräväinen 1955 Someron Esa
N55 5 km P 13.1. Aino Berg 1956 Tampereen Yritys
N55 5 km P 13.1. Jaana Kuittinen 1962 Tampereen Yritys
N8 1 km P 13.1. Kaisa Kirves 2011 Keravan Urheilijat
N8 1 km P 13.1. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N8 1 km P 13.1. Elina Varemäki 2011 Perniön Urheilijat
NYL 5 km P 13.1. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km P 13.1. Anne Pitkänen 1996 Punkalaitumen Kunto
NYL 5 km P 13.1. Anni Ala-Mettälä 1986 Tampereen Pyrintö