Rajamäki-Hiihto

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 24.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 21.2.18 23:59:59
Kilpailun nimi Rajamäki-Hiihto
Kilpailun numero 120
Kilpailupaikka Nurmijärvi, Kiljava
Kilpailupaikan osoite KIljavantie 231, 05200 Rajamäki
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 24.02.2018
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M45 P 5 km
M55 P 5 km
M65 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Rajamäen Kehitys
Seuranumero 10346699
Yhteyshenkilö Veikko Kontkanen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 473 044
GSM
Fax
WWW-osoite www.rajamaenkehitys.net
Sähköposti paivi.toivomaki@elisanet.fi
Ilmoittautumiset Keskiviikkona 21.2.2018 klo 24.00
Osanottomaksut 8-16 v. 12e, yli 16v 18e
Pankki ja tilinro Lammin SP FI56 4260 0010 1099 96 Rajamäen Kehitys
TD/TDA TD Heidi Handolin-Kiilo Nurmijärven HS
Tiedustelut ja lisäinfo 0400 473 044, www.rajamäenkehitys.net/hiihto
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako 8-14 v kaikki palkitaan, muissa sarjoissa 3 parasta
Muuta tietoa Kilpailu on sarjoissa M/N 10-20 Nuorten Etelä-Suomen EXEL-Cupin
osakilpailu. Tarkemmat tiedot www.etelasuomenhiihto.fi/exel-cup/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 24.2. Kasper Salmi 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 24.2. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km P 24.2. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M10 2 km P 24.2. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M10 2 km P 24.2. Elis Köpsi 2009 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 24.2. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3 km P 24.2. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M12 3 km P 24.2. André Salmi 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 24.2. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M12 3 km P 24.2. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M12 3 km P 24.2. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M12 3 km P 24.2. Emil Köpsi 2006 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 24.2. Kasperi Kemppainen 2006 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 24.2. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 24.2. Nuutti Toivonen 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 24.2. Florian Fritzén 2006 Österby Sportklubb
M14 5 km P 24.2. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M14 5 km P 24.2. Christoffer Ingman 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 24.2. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km P 24.2. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M16 5 km P 24.2. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 5 km P 24.2. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 5 km P 24.2. Jani Koponen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 24.2. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 24.2. Benjamin Fransman 2002 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km P 24.2. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km P 24.2. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M16 5 km P 24.2. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km P 24.2. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 10 km P 24.2. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 24.2. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
M20 10 km P 24.2. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 24.2. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km P 24.2. Sam Fransman 1976 IF Sibbo-Vargarna
M35 10 km P 24.2. Jarkko Hiltunen 1972 Liedon Luja
M35 10 km P 24.2. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M35 10 km P 24.2. Harri Karjalainen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km P 24.2. Jan Kiljunen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km P 24.2. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M45 5 km P 24.2. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M55 5 km P 24.2. Heikki Ruokonen 1955 Vehkalahden Veikot
M65 5 km P 24.2. Eero Moilanen 1946 Kajaanin Hiihtäjät
M65 5 km P 24.2. Veikko Piirainen 1945 Keimolan Kaiku
M8 1 km P 24.2. Kevin Niittyviita 2011 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km P 24.2. Miika Ruokonen 1990 Ski Jyväskylä
MYL 10 km P 24.2. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
N10 2 km P 24.2. Charlotte Knape 2009 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 24.2. Roosa Aivelo 2009 Keravan Urheilijat
N10 2 km P 24.2. Angelina Kuusijärvi 2008 Vihdin Viesti
N12 3 km P 24.2. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N12 3 km P 24.2. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 24.2. Ava Hämäläinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 24.2. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 24.2. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtäjät
N12 3 km P 24.2. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 IF Sibbo-Vargarna
N12 3 km P 24.2. Nella Daavitsainen 2006 Keravan Urheilijat
N14 3 km P 24.2. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 3 km P 24.2. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 24.2. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 24.2. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 24.2. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 24.2. Rosa Niittyviita 2004 Hollolan Urheilijat -46
N14 3 km P 24.2. Julia Tuura 2004 Hyvinkään Hiihtäjät
N14 3 km P 24.2. Anniina Hyvönen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 24.2. Phoebe Kuusijärvi 2005 Vihdin Viesti
N16 5 km P 24.2. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N16 5 km P 24.2. Liisa Raasakka 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 24.2. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N16 5 km P 24.2. Nea Lindén 2002 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km P 24.2. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N20 5 km P 24.2. Siiri Kortejärvi 1999 Borgå Akilles
N20 5 km P 24.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N20 5 km P 24.2. Emma Metzner 1999 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 5 km P 24.2. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura