XXXVI Kivijärvi-hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 24.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta 12.00 HUOM! Uusi aika.
Ilmoittautumisen eräpäivä 22.2.18 17:59:59
Kilpailun nimi XXXVI Kivijärvi-hiihdot
Kilpailun numero 121
Kilpailupaikka Kivijärvi
Kilpailupaikan osoite Peltokankaantie 71
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 24.02.2018
Sarja Matka
MYL V 12 km
NYL V 6 km
M10 V 2.5 km
N10 V 2.5 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 6 km
N14 V 3 km
M16 V 6 km
N16 V 6 km
M18 V 12 km
N18 V 6 km
M20 V 12 km
N20 V 6 km
N35 V 6 km
M40 V 12 km
N45 V 6 km
M50 V 12 km
M55 V 6 km
M60 V 6 km
M65 V 6 km
M13 V 6 km
N13 V 3 km
M15 V 6 km
N15 V 6 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kivijärven Kivekkäät
Seuranumero 10348707
Yhteyshenkilö Martti Moisio
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 558 4680
GSM
Fax
WWW-osoite www.kshiihto.fi
Sähköposti hannu.ahonen@kivijarvi.fi
Ilmoittautumiset Kilmon kautta 22.2.2018 klo 18 mennessä
Osanottomaksut alle 16v. 10 eur, muut sarjat 15 eur.
Pankki ja tilinro FI83 5345 6020 0020 36 Kivijärven Kivekkäät
TD/TDA Heikki Mäkinen
Tiedustelut ja lisäinfo Ilari Lampila 050 412 0551
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa Keski-Suomen Hiihdon Hopeasompa-cupin III osakilpailu
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2.5 km V 24.2. Erkka-Voitto Heinonen 2009 Keuruun Kisailijat
M10 2.5 km V 24.2. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M12 3 km V 24.2. Antto-Ville Heinonen 2006 Keuruun Kisailijat
M12 3 km V 24.2. Tatu Syrjä 2006 Kinnulan Kinuski Team
M12 3 km V 24.2. Henri Hiironen 2006 Pihtiputaan Tuisku
M12 3 km V 24.2. Lauri Huhtanen 2007 Ski Jyväskylä
M12 3 km V 24.2. Veeti Kasperi Savolainen 2007 Ski Jyväskylä
M12 3 km V 24.2. Kalle Tossavainen 2007 Äänekosken Huima
M14 6 km V 24.2. Aki Pennanen 2004 Kiuruveden Urheilijat
M14 6 km V 24.2. Veeti Tikka 2004 Konneveden Urheilijat
M15 6 km V 24.2. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M15 6 km V 24.2. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M15 6 km V 24.2. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M15 6 km V 24.2. Pyry Heinonen 2003 Ski Jyväskylä
M16 6 km V 24.2. Lauri Ström 2002 Ski Jyväskylä
M16 6 km V 24.2. Santtu Salo 2002 Ski Jyväskylä
M18 12 km V 24.2. Patrik Siekkinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 12 km V 24.2. Tomi Kyrönlahti 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 12 km V 24.2. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
M18 12 km V 24.2. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M18 12 km V 24.2. Severi Honkonen 2001 Perhon Kiri
M18 12 km V 24.2. Juho Hämäläinen 2000 Ski Jyväskylä
M20 12 km V 24.2. Juho Lakanen 1998 Perhon Kiri
M40 12 km V 24.2. Keijo Sivill 1970 Uuraisten Urheilijat
M50 12 km V 24.2. Jouko Lehtelä 1967 Alajärven Ankkurit
M50 12 km V 24.2. Jari Kuhno 1968 Saarijärven Pullistus
M55 6 km V 24.2. Kari Kinnunen 1959 Vetelin Urheilijat
M65 6 km V 24.2. Juhani Välimäki 1951 Karstulan Kiva
M65 6 km V 24.2. Mikko Kinnunen 1951 Vetelin Urheilijat
MYL 12 km V 24.2. Markus Mattola 1992 Pihtiputaan Tuisku
MYL 12 km V 24.2. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 12 km V 24.2. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL 12 km V 24.2. Pekka Karppanen 1993 Saarijärven Pullistus
MYL 12 km V 24.2. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 12 km V 24.2. Ville Tuukkanen 1985 Ski Jyväskylä
MYL 12 km V 24.2. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
N10 2.5 km V 24.2. Alma Syrjä 2008 Kinnulan Kinuski Team
N10 2.5 km V 24.2. Iida Manninen 2008 Kivijärven Kivekkäät
N10 2.5 km V 24.2. Emma Hiironen 2008 Pihtiputaan Tuisku
N12 3 km V 24.2. Karoliina Hirvelä 2006 Jämsänkosken Ilves
N12 3 km V 24.2. Hetaliina Karkiainen 2007 Keuruun Kisailijat
N12 3 km V 24.2. Helmi Jauhiainen 2007 Kivijärven Kivekkäät
N12 3 km V 24.2. Oona Manninen 2006 Kivijärven Kivekkäät
N12 3 km V 24.2. Ella Paananen 2006 Pihtiputaan Tuisku
N12 3 km V 24.2. Lottaliina Holm 2006 Viitasaaren Viesti
N14 3 km V 24.2. Lilja Lehtelä 2004 Alajärven Ankkurit
N14 3 km V 24.2. Helmi Karkiainen 2005 Keuruun Kisailijat
N14 3 km V 24.2. Jenna Manninen 2004 Kivijärven Kivekkäät
N14 3 km V 24.2. Inka Lakanen 2005 Perhon Kiri
N14 3 km V 24.2. Anniina Ström 2004 Ski Jyväskylä
N14 3 km V 24.2. Siiri Yijälä 2004 Ski Jyväskylä
N14 3 km V 24.2. Siiri Tossavainen 2004 Äänekosken Huima
N15 6 km V 24.2. Iiris Helander 2003 Keuruun Kisailijat
N15 6 km V 24.2. Varpu-Sofia Heinonen 2003 Keuruun Kisailijat
N15 6 km V 24.2. Viivi Syrjä 2003 Kinnulan Kinuski Team
N15 6 km V 24.2. Aino Pääkkönen 2003 Ski Jyväskylä
N15 6 km V 24.2. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N15 6 km V 24.2. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N16 6 km V 24.2. Sara Leppäsalmi 2002 Kuoreveden Kärki
N16 6 km V 24.2. Anna Heikkilä 2002 Ski Jyväskylä
N16 6 km V 24.2. Iina Koskela 2003 TEAM SKIERS
N18 6 km V 24.2. Emilia Silkkola 2001 Rautalammin Urheilijat
N18 6 km V 24.2. Emilia Sillantaus 2001 Vantaan Hiihtoseura
N18 6 km V 24.2. Peppiina Holm 2001 Viitasaaren Viesti
N20 6 km V 24.2. Loviisa Kalliokoski 1999 Perhon Kiri
N20 6 km V 24.2. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N35 6 km V 24.2. Anne Hyytiäinen 1969 Saarijärven Pullistus
N45 6 km V 24.2. Katri Munukka 1966 Ski Jyväskylä
N45 6 km V 24.2. Johanna Holm 1973 Viitasaaren Viesti
NYL 6 km V 24.2. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 6 km V 24.2. Petra Viirumäki 1996 Järviseudun Hiihtoseura
NYL 6 km V 24.2. Heidi Lindfors 1987 Vaasan Hiihtäjät
NYL 6 km V 24.2. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima