Kiparkattihiihto

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 11.3.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 12
Ilmoittautumisen eräpäivä 7.3.18 23:59:59
Kilpailun nimi Kiparkattihiihto
Kilpailun numero 183
Kilpailupaikka Myrskylä
Kilpailupaikan osoite Porvoontie 101, 07600 Myrskylä
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 11.03.2018
Sarja Matka
MYL V 6 km
NYL V 3 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 3 km
N14 V 3 km
M16 V 3 km
N16 V 3 km
M18 V 6 km
N18 V 3 km
M20 V 6 km
N20 V 3 km
M35 V 6 km
M45 V 6 km
M55 V 6 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Myrskylän Myrsky
Seuranumero 10346327
Yhteyshenkilö Carita Löfqvist
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 044 568 8950
GSM
Fax
WWW-osoite www.myrskylanmyrsky.fi
Sähköposti caritalofqvist@gmail.com
Ilmoittautumiset Ilmoittautuminen KILMOn kautta 7.3.2018 klo 24 mennessä.
Osanottomaksut 12€
Pankki ja tilinro Myrskylän säästöpankki FI91 4210 1040 0109 65 Myrskylän Myrsky
Tiedustelut ja lisäinfo Kilpailunjohtaja Carita Löfqvist 044-5688950
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako Palkintojen jako kilpailun lopussa tulosten selvittyä.
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 11.3. Kasper Salmi 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 11.3. Eliel Halme 2008 Lahden Hiihtoseura
M10 2 km V 11.3. Antto Nieminen 2009 Myrskylän Myrsky
M10 2 km V 11.3. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 11.3. Einar Vickholm 2007 Borgå Akilles
M12 3 km V 11.3. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3 km V 11.3. André Salmi 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 11.3. Luka Halme 2006 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 11.3. Onni Mäiseli 2007 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 11.3. Jonni Hujala 2007 Myrskylän Myrsky
M12 3 km V 11.3. Edvard Lindroos 2006 Nastolan Naseva
M12 3 km V 11.3. Eemil Kaislaoja 2006 Nastolan Naseva
M12 3 km V 11.3. Eetu Sarkkinen 2007 Nastolan Naseva
M12 3 km V 11.3. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km V 11.3. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M14 3 km V 11.3. Rasmus Heino 2005 Myrskylän Myrsky
M14 3 km V 11.3. Joonas Sarkkinen 2005 Nastolan Naseva
M16 3 km V 11.3. Jarkko Jylhä 2002 Borgå Akilles
M16 3 km V 11.3. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 3 km V 11.3. Juuso Ketonen 2003 Orimattilan Jymy
M18 6 km V 11.3. Juho Mylläri 2000 Heinolan Isku
M35 6 km V 11.3. Arvo Luts 1976 Borgå Akilles
M35 6 km V 11.3. Tero Tahvanainen 1977 Hollolan Urheilijat -46
M35 6 km V 11.3. Antti Kosonen 1980 Imatran Urheilijat
M35 6 km V 11.3. Mikko Lehto 1979 Karinaisten Kunto
M35 6 km V 11.3. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M35 6 km V 11.3. Jan Kiljunen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M45 6 km V 11.3. Juha Kiljunen 1966 Lahden Hiihtoseura
M45 6 km V 11.3. Rainer Peltoniemi 1968 Lahden Hiihtoseura
M55 6 km V 11.3. Jarmo Mäkelä 1958 Anjalan Liitto
M55 6 km V 11.3. Sakari Matikainen 1949 Espoon Tapiot
M55 6 km V 11.3. Kari Ahonen 1951 Hollolan Urheilijat -46
M55 6 km V 11.3. Timo Aikasalo 1956 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M55 6 km V 11.3. Rune Tikander 1957 Imatran Urheilijat
M55 6 km V 11.3. Reijo Viholainen 1962 Keimolan Kaiku
M55 6 km V 11.3. Klaus Sjöblom 1955 Lovisa Tor-Loviisan Tor
M8 1 km V 11.3. Hermanni Latonummi 2010 Hollolan Urheilijat -46
M8 1 km V 11.3. Aapi Mannerkivi 2010 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km V 11.3. Eikka Kiljunen 2010 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km V 11.3. Urho Haverinen 2010 Pakilan Veto
MYL 6 km V 11.3. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 6 km V 11.3. Sami Orpana 1990 Hollolan Urheilijat -46
MYL 6 km V 11.3. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 6 km V 11.3. Ville Hulkkonen 1987 KÄPYLÄ MAANANTAI PP '11
MYL 6 km V 11.3. Aki Kauppinen 1987 Pakilan Veto
N10 2 km V 11.3. Hilma Hyyrynen 2008 Anjalan Liitto
N10 2 km V 11.3. Sabina Luts 2008 Borgå Akilles
N10 2 km V 11.3. Charlotte Knape 2009 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 11.3. Alisa Heijasto 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N10 2 km V 11.3. Roosa Aivelo 2009 Keravan Urheilijat
N10 2 km V 11.3. Neea Kauppinen 2009 Lahden Hiihtoseura
N10 2 km V 11.3. Vilja Moilanen 2009 Lahden Hiihtoseura
N10 2 km V 11.3. Usva Torro 2009 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km V 11.3. Nanna Hyyrynen 2006 Anjalan Liitto
N12 3 km V 11.3. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N12 3 km V 11.3. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N12 3 km V 11.3. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km V 11.3. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 11.3. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Nasta
N12 3 km V 11.3. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km V 11.3. Ellen Löfqvist 2007 Myrskylän Myrsky
N12 3 km V 11.3. Miisa Virtanen 2006 Myrskylän Myrsky
N12 3 km V 11.3. Nea Hänninen 2006 Myrskylän Myrsky
N12 3 km V 11.3. Aino Sipiläinen 2006 Orimattilan Jymy
N14 3 km V 11.3. Anni Mylläri 2004 Heinolan Isku
N14 3 km V 11.3. Annika Hilma Johanna Haikka 2005 Kymin Koskenpojat
N14 3 km V 11.3. Ada Hänninen 2004 Myrskylän Myrsky
N14 3 km V 11.3. Sanni Högström 2005 Myrskylän Myrsky
N14 3 km V 11.3. Sanna Holopainen 2005 Orimattilan Jymy
N16 3 km V 11.3. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N16 3 km V 11.3. Emmi Kiljunen 2002 Lahden Hiihtoseura
N16 3 km V 11.3. Tessa Virtanen 2003 Myrskylän Myrsky
N20 3 km V 11.3. Siiri Kortejärvi 1999 Borgå Akilles
N8 1 km V 11.3. Olivia Rantakömi 2010 Lahden Hiihtoseura
N8 1 km V 11.3. Saara Torro 2011 Vantaan Hiihtoseura
N8 1 km V 11.3. Ada Puhakka 2011 Vehkalahden Veikot
NYL 3 km V 11.3. Mira Holopainen 1993 Hollolan Urheilijat -46
NYL 3 km V 11.3. Anna Keskisaari 1984 Imatran Urheilijat