Tampereen Talvikisat/ Krista Cup-osakilpailu

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 5.1.2019-6.1.2019
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 2.1.19 23:59:59
Kilpailun nimi Tampereen Talvikisat/ Krista Cup-osakilpailu
Kilpailun numero 059
Kilpailupaikka Tampere
Kilpailupaikan osoite Kuntokatu 24, 33520 Tampere
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 05.01.2019
Tampereen Yritys 120v. juhlakilpailuviikonloppu. Väliaikalähtö.
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 10 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 1 km
N10 P 1 km
M12 P 2 km
N12 P 2 km
M14 P 4 km
N14 P 4 km
M16 P 6 km
N16 P 6 km
M18 P 10 km
N18 P 10 km
M20 P 10 km
N20 P 10 km
M40 P 10 km
N40 P 6 km
M50 P 6 km
N50 P 6 km
M60 P 6 km
N60 P 6 km
Kilpailupäivä 2: Su 06.01.2019
Tampereen Yritys 120v. juhlakilpailuviikonloppu. Väliaikalähtö. KristaCupin osakilpailu, Vapaan pitkät matkat
Sarja Matka
MYL V 20 km
NYL V 14 km
M8 V 2 km
N8 V 2 km
M10 V 4 km
N10 V 4 km
M12 V 6 km
N12 V 6 km
M14 V 8 km
N14 V 8 km
M16 V 10 km
N16 V 10 km
M18 V 14 km
N18 V 14 km
M20 V 20 km
N20 V 14 km
M40 V 20 km
N40 V 10 km
M50 V 20 km
N50 V 10 km
M60 V 10 km
N60 V 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Tampereen Yritys
Seuranumero 10343773
Yhteyshenkilö Jeri Koponen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 045 650 2324
GSM
Fax
WWW-osoite www.tampereenyritys.fi
Sähköposti jjerii@hotmail.fi
Ilmoittautumiset Kilmo 2.1.2019 klo 24 mennessä / Sähköpostilla : jjerii@hotmail.fi
Osanottomaksut 8-16v 15€, 18v ja vanhemmat 20€
Pankki ja tilinro FI30 4726 0010 0785 12 POPFFI22 Tampereen Yritys
TD/TDA Lauantaina TD:nä Toimii Pekka Lampèn ja TDA:na Heidi Haapalehto.

Sunnuntaina TD:nä Heidi Haapalehto.
Tiedustelut ja lisäinfo Jeri Koponen, 045 650 2324
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako Kilpailupaikalla kahdessa osassa. Toinen noin puolivälissä kilpailua (alle 16v.) Loput kilpailun päätyttyä. Hyviä tavarapalkintoja voittajille. Joka sarjassa palkitaan vähintään kolme parasta.
Muuta tietoa Molemmat kilpailut omia erillisiä kilpailuja.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1 km P 5.1. Elias Juutila 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 1 km P 5.1. Joona Mäkelä 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 1 km P 5.1. Konsta Koski 2010 Kangasalan Kisa
M10 1 km P 5.1. Eetu Kinnunen 2009 Kankaantaan Kisa
M10 1 km P 5.1. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M10 1 km P 5.1. Eero Siivonen 2009 Pirkkalan Hiihtäjät
M10 1 km P 5.1. Henrik Ahoniemi 2009 Rajamäen Kehitys
M10 1 km P 5.1. Lukas Karjaluoto 2010 Ski Jyväskylä
M10 1 km P 5.1. Rasmus Samposalo 2010 Tampereen Pyrintö
M10 1 km P 5.1. Eero Hietala 2009 Teiskon Urheilijat
M10 1 km P 5.1. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M10 1 km P 5.1. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M10 1 km P 5.1. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M10 1 km P 5.1. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
M12 2 km P 5.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 2 km P 5.1. Christoffer Höglund 2007 IF Sibbo-Vargarna
M12 2 km P 5.1. Juuso Ylisiurua 2008 Kangasalan Kisa
M12 2 km P 5.1. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M12 2 km P 5.1. Elmeri Helander 2007 Karihaaran Visa
M12 2 km P 5.1. Oliver Kaikkonen 2007 Lempäälän Kisa
M12 2 km P 5.1. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M12 2 km P 5.1. Konsta Salminen 2007 Ski Jyväskylä
M12 2 km P 5.1. Akseli Tanninen 2008 Valkeakosken Haka
M12 2 km P 5.1. Onni Kinnunen 2008 Valkeakosken Haka
M12 2 km P 5.1. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M12 2 km P 5.1. Eeli Haverinen 2008 Ylöjärven Ryhti
M12 2 km P 5.1. Eino Kärkimaa 2007 Ylöjärven Ryhti
M12 2 km P 5.1. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M14 4 km P 5.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 4 km P 5.1. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M14 4 km P 5.1. Aksu Vuorensyrjä 2005 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 4 km P 5.1. Eetu Mäkelä 2005 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 4 km P 5.1. Kalle Kulju 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 4 km P 5.1. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M14 4 km P 5.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M14 4 km P 5.1. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M14 4 km P 5.1. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M14 4 km P 5.1. Vincent Ducander 2006 Pargas IF
M14 4 km P 5.1. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M14 4 km P 5.1. Juho Talvitie 2005 Tampereen Pyrintö
M14 4 km P 5.1. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M14 4 km P 5.1. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M14 4 km P 5.1. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M14 4 km P 5.1. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M14 4 km P 5.1. Patrik Rautiainen 2006 Valkeakosken Haka
M14 4 km P 5.1. Eetu Koskinen 2005 Viialan Viri
M14 4 km P 5.1. Joona Koskinen 2006 Viialan Viri
M14 4 km P 5.1. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
M14 4 km P 5.1. Konsta Uuttera 2005 Ylöjärven Ryhti
M16 6 km P 5.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 6 km P 5.1. Christoffer Ingman 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 6 km P 5.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 6 km P 5.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 6 km P 5.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 6 km P 5.1. Tuomas Lindholm 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M16 6 km P 5.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 6 km P 5.1. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 6 km P 5.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M16 6 km P 5.1. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M16 6 km P 5.1. Samuli Jalonen 2003 Lempäälän Kisa
M16 6 km P 5.1. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M16 6 km P 5.1. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M16 6 km P 5.1. Pyry Heinonen 2003 Ski Jyväskylä
M16 6 km P 5.1. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M16 6 km P 5.1. Tomas-Casimir Niemi 2004 Tampereen Yritys
M16 6 km P 5.1. Turkka Nieminen 2003 Valkeakosken Haka
M16 6 km P 5.1. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M16 6 km P 5.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 6 km P 5.1. Eetu Kärkäinen 2003 Viialan Viri
M16 6 km P 5.1. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 10 km P 5.1. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Matias Lautamäki 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 10 km P 5.1. Juho Syrjäläinen 2001 Jämin Jänne
M18 10 km P 5.1. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 10 km P 5.1. Matias Ylisiurua 2001 Kangasalan Kisa
M18 10 km P 5.1. Niko Keskinen 2002 Kangasalan Kisa
M18 10 km P 5.1. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M18 10 km P 5.1. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M18 10 km P 5.1. Juho Veikkolainen 2002 Valkeakosken Haka
M18 10 km P 5.1. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M18 10 km P 5.1. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 5.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 5.1. Tommi Valkolehto 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 5.1. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 5.1. Veeti Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 5.1. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 5.1. Arttu Jaakkola 2000 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km P 5.1. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 5.1. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 5.1. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
M20 10 km P 5.1. Eetu Tolvanen 2000 Lempäälän Kisa
M20 10 km P 5.1. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M20 10 km P 5.1. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km P 5.1. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
M40 10 km P 5.1. Ari Mikkelä 1979 Anjalan Liitto
M40 10 km P 5.1. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M40 10 km P 5.1. Anssi Reunanen 1964 Forssan Salama
M40 10 km P 5.1. Kimmo Kaario 1972 Jämsänkosken Ilves
M40 10 km P 5.1. Ilkka Nurminen 1974 Kangasalan Kisa
M40 10 km P 5.1. Kai Samposalo 1978 Kangasalan Kisa
M40 10 km P 5.1. Antti-Jussi Pylkkänen 1976 Keravan Urheilijat
M40 10 km P 5.1. Esa Seppä 1979 Lempäälän Kisa
M40 10 km P 5.1. Markus Välimäki 1977 Lempäälän Kisa
M40 10 km P 5.1. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M40 10 km P 5.1. Heikki Karjaluoto 1977 Ski Jyväskylä
M40 10 km P 5.1. Jarkko Kauppinen 1967 Ski Jyväskylä
M40 10 km P 5.1. Sami Nikkilä 1973 Vammalan Seudun Voima
M40 10 km P 5.1. Henri Saapunki 1976 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km P 5.1. Jan Kiljunen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km P 5.1. Santeri Ryhänen 1977 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km P 5.1. Marko Leppämäki 1971 Ylöjärven Urheilijat
M50 6 km P 5.1. Arto Tilaeus 1962 Rantasalmen Urheilijat
M50 6 km P 5.1. Timo Salminen 1969 Ski Jyväskylä
M60 6 km P 5.1. Veli Pekka Vänni 1957 Kankaanpään Urheilijat
M60 6 km P 5.1. Yrjö Teräväinen 1948 Someron Esa
M60 6 km P 5.1. Timo Pullinen 1954 Tampereen Maratonklubi
M60 6 km P 5.1. Antti Ojala 1955 Tampereen Pyrintö
M60 6 km P 5.1. Leo Ukkonen 1956 Tampereen Pyrintö
M60 6 km P 5.1. Timo Heikkilä 1957 Valkeakosken Haka
M60 6 km P 5.1. Harri Mäkelä 1948 Vammalan Seudun Voima
M60 6 km P 5.1. Jouko Kaukanen 1955 Virtain Urheilijat
M8 1 km P 5.1. Matias Joutvuo 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 1 km P 5.1. Kaarle Tiits 2012 Kangasalan Kisa
M8 1 km P 5.1. Elias Tiisanoja 2011 Keuruun Kisailijat
M8 1 km P 5.1. Okko Koskinen 2011 Lempäälän Kisa
M8 1 km P 5.1. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M8 1 km P 5.1. Topias Karjaluoto 2012 Ski Jyväskylä
M8 1 km P 5.1. Toivo Leveelahti 2011 Valkeakosken Haka
MYL 10 km P 5.1. Isac Holmström 1995 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km P 5.1. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 10 km P 5.1. Aki Järvelä 1990 Iso-Mustajärven Urheilijat
MYL 10 km P 5.1. Aku Nikander 1990 Jämin Jänne
MYL 10 km P 5.1. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Mikko Harju 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Viljami Kirjavainen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 5.1. Olli Niemi 1998 Kangasalan Kisa
MYL 10 km P 5.1. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 10 km P 5.1. Aleksi Sillanpää 1994 Rajamäen Kehitys
MYL 10 km P 5.1. Valtteri Härkönen 1985 Ruokolahden Raju
MYL 10 km P 5.1. Ilmo Räisänen 1989 Ski Jyväskylä
MYL 10 km P 5.1. Miika Ruokonen 1990 Ski Jyväskylä
MYL 10 km P 5.1. Jaakko Mäkelä 1985 Tampereen Pyrintö
MYL 10 km P 5.1. Ville Mäkelä 1984 Tampereen Pyrintö
MYL 10 km P 5.1. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
MYL 10 km P 5.1. Marco-Tapio Niemi 1996 Tampereen Yritys
MYL 10 km P 5.1. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 10 km P 5.1. Veli-Petteri Liedes 1997 Vaasan Hiihtäjät
MYL 10 km P 5.1. Elias Mäntynen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Jyri Korhonen 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 5.1. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 5.1. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 5.1. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
N10 1 km P 5.1. Silva Kulju 2009 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N10 1 km P 5.1. Maria Tiits 2010 Kangasalan Kisa
N10 1 km P 5.1. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N10 1 km P 5.1. Elmi Haapamäki 2010 Parkanon Urheilijat
N10 1 km P 5.1. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N10 1 km P 5.1. Sanni Koivula 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km P 5.1. Ida Hänninen 2009 Ski Jyväskylä
N10 1 km P 5.1. Venla Salminen 2009 Ski Jyväskylä
N10 1 km P 5.1. Petra Rautiainen 2010 Valkeakosken Haka
N10 1 km P 5.1. Lydia Salonen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N10 1 km P 5.1. Vilma Pyhtilä 2010 Ylöjärven Ryhti
N12 2 km P 5.1. Aino Tonteri 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 2 km P 5.1. Alisa Heijasto 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 2 km P 5.1. Anna Vähävihu 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N12 2 km P 5.1. Minttu Salonen 2007 Kaipolan Vire
N12 2 km P 5.1. Aino Aarnio 2007 Kangasalan Kisa
N12 2 km P 5.1. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N12 2 km P 5.1. Hetaliina Karkiainen 2007 Keuruun Kisailijat
N12 2 km P 5.1. Aino Koskinen 2008 Lempäälän Kisa
N12 2 km P 5.1. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N12 2 km P 5.1. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N12 2 km P 5.1. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N12 2 km P 5.1. Janna-Julia Tilaeus 2007 Rantasalmen Urheilijat
N12 2 km P 5.1. Ilona Mäkelä 2007 Tampereen Pyrintö
N12 2 km P 5.1. Miina Palonen 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 4 km P 5.1. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N14 4 km P 5.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 4 km P 5.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N14 4 km P 5.1. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N14 4 km P 5.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 4 km P 5.1. Karoliina Hirvelä 2006 Jämsänkosken Ilves
N14 4 km P 5.1. Lotta Salonen 2005 Kaipolan Vire
N14 4 km P 5.1. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N14 4 km P 5.1. Ada Aarnio 2005 Kangasalan Kisa
N14 4 km P 5.1. Nella Daavitsainen 2006 Keravan Urheilijat
N14 4 km P 5.1. Helmi Karkiainen 2005 Keuruun Kisailijat
N14 4 km P 5.1. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 4 km P 5.1. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N14 4 km P 5.1. Oona Kaikkonen 2005 Lempäälän Kisa
N14 4 km P 5.1. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N14 4 km P 5.1. Emmi Patrikainen 2005 Nakkilan Vire
N14 4 km P 5.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N14 4 km P 5.1. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N14 4 km P 5.1. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N14 4 km P 5.1. Venla Koivula 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 4 km P 5.1. Emma Kallio 2006 Tampereen Pyrintö
N14 4 km P 5.1. Helmi Haavisto 2006 Tampereen Pyrintö
N14 4 km P 5.1. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N14 4 km P 5.1. Annika Rantanen 2006 Ylöjärven Ryhti
N14 4 km P 5.1. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 4 km P 5.1. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N16 6 km P 5.1. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N16 6 km P 5.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N16 6 km P 5.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N16 6 km P 5.1. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N16 6 km P 5.1. Inka Haikama 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N16 6 km P 5.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N16 6 km P 5.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 6 km P 5.1. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N16 6 km P 5.1. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N16 6 km P 5.1. Ronja Haavisto 2003 Tampereen Pyrintö
N16 6 km P 5.1. Venny Lundberg 2003 Tampereen Pyrintö
N16 6 km P 5.1. Saana Kuusinen 2003 Valkeakosken Haka
N16 6 km P 5.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N16 6 km P 5.1. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 6 km P 5.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 6 km P 5.1. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 6 km P 5.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 6 km P 5.1. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 6 km P 5.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N16 6 km P 5.1. Krista Manninen 2004 Ylöjärven Ryhti
N16 6 km P 5.1. Matleena Palonen 2003 Ylöjärven Ryhti
N16 6 km P 5.1. Noora Laine 2004 Ylöjärven Ryhti
N16 6 km P 5.1. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N18 10 km P 5.1. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 10 km P 5.1. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N18 10 km P 5.1. Ida Tonteri 2001 Hyvinkään Hiihtoseura
N18 10 km P 5.1. Elena Konstari 2002 Kaipolan Vire
N18 10 km P 5.1. Peppi Salonen 2002 Kaipolan Vire
N18 10 km P 5.1. Kaarina Nurminen 2002 Kangasalan Kisa
N18 10 km P 5.1. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N18 10 km P 5.1. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N18 10 km P 5.1. Aino Huttunen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 10 km P 5.1. Kristiina Rantakömi 2002 Lahden Hiihtoseura
N18 10 km P 5.1. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 10 km P 5.1. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N18 10 km P 5.1. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N18 10 km P 5.1. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N18 10 km P 5.1. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N18 10 km P 5.1. Anni Laine 2002 Ylöjärven Ryhti
N20 10 km P 5.1. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km P 5.1. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N20 10 km P 5.1. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N20 10 km P 5.1. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N20 10 km P 5.1. Sonja Lahtinen 1999 Valkeakosken Haka
N40 6 km P 5.1. Riikka Kalliokoski 1971 Pargas IF
N50 6 km P 5.1. Mirva Pynnönen 1962 Joutsan Pommi
N50 6 km P 5.1. Tuula Rasimus 1962 Ski Jyväskylä
N60 6 km P 5.1. Eila Jussila 1959 Ski Jyväskylä
N60 6 km P 5.1. Merja Teräväinen 1955 Someron Esa
N60 6 km P 5.1. Sinikka Salo 1947 Tampereen Pyrintö
N60 6 km P 5.1. Aino Berg 1956 Tampereen Yritys
N8 1 km P 5.1. Iira-Nella Norrbacka 2011 Asikkalan Raikas
N8 1 km P 5.1. Isla-Riina Norrbacka 2012 Asikkalan Raikas
N8 1 km P 5.1. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 1 km P 5.1. Anni Kinnunen 2012 Kankaantaan Kisa
N8 1 km P 5.1. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N8 1 km P 5.1. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N8 1 km P 5.1. Aino Siivonen 2013 Pirkkalan Hiihtäjät
N8 1 km P 5.1. Anni Siivonen 2011 Pirkkalan Hiihtäjät
NYL 10 km P 5.1. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 5.1. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
NYL 10 km P 5.1. Mari Lindström 1988 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 5.1. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL 10 km P 5.1. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
NYL 10 km P 5.1. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 5.1. Katariina Hämäläinen 1991 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 5.1. Emilia Myllykoski 1995 Noormarkun Nopsa
NYL 10 km P 5.1. Hanna-Mari Siivonen 1980 Pirkkalan Hiihtäjät
NYL 10 km P 5.1. Lotta Tuominen 1984 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 5.1. Annemari Kiekara 1977 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 5.1. Suvi Karjaluoto 1978 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 5.1. Tiia Huuskonen 1985 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 5.1. Anni Ala-Mettälä 1986 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 5.1. Krista Laitinen 1998 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 5.1. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL 10 km P 5.1. Klaara Leponiemi 1998 Viialan Viri
M10 4 km V 6.1. Joona Mäkelä 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 4 km V 6.1. Emil Ruokostenpohja 2009 Jämsänkosken Ilves
M10 4 km V 6.1. Lennu Seppänen 2009 Kangasalan Kisa
M10 4 km V 6.1. Rasmus Ijäs 2009 Kangasalan Kisa
M10 4 km V 6.1. Viljo Linnamaa 2010 Kangasalan Kisa
M10 4 km V 6.1. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M10 4 km V 6.1. Joona Kivistö 2009 Lempäälän Kisa
M10 4 km V 6.1. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M10 4 km V 6.1. Jussi Kalilainen 2009 Pieksämäen Veikot
M10 4 km V 6.1. Eero Siivonen 2009 Pirkkalan Hiihtäjät
M10 4 km V 6.1. Henrik Ahoniemi 2009 Rajamäen Kehitys
M10 4 km V 6.1. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M10 4 km V 6.1. Kasper Ekonoja 2010 Ski Jyväskylä
M10 4 km V 6.1. Lukas Karjaluoto 2010 Ski Jyväskylä
M10 4 km V 6.1. Martti Kulmala 2010 Tampereen Pyrintö
M10 4 km V 6.1. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M10 4 km V 6.1. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M10 4 km V 6.1. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
M10 4 km V 6.1. Kasperi Suhonen 2009 Ylöjärven Ryhti
M12 6 km V 6.1. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 6 km V 6.1. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M12 6 km V 6.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 6 km V 6.1. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M12 6 km V 6.1. Olli Seppälä 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M12 6 km V 6.1. Vilho Peltotalo 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M12 6 km V 6.1. Christoffer Höglund 2007 IF Sibbo-Vargarna
M12 6 km V 6.1. Aapo Kuronen 2007 Jämsänkosken Ilves
M12 6 km V 6.1. Niilo Linnamaa 2008 Kangasalan Kisa
M12 6 km V 6.1. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M12 6 km V 6.1. Elmeri Helander 2007 Karihaaran Visa
M12 6 km V 6.1. Aapeli Karislahti 2008 Lempäälän Kisa
M12 6 km V 6.1. Oliver Kaikkonen 2007 Lempäälän Kisa
M12 6 km V 6.1. Matias Ruissalo 2008 Oriveden Ponnistus
M12 6 km V 6.1. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M12 6 km V 6.1. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M12 6 km V 6.1. Elias Vähä-Ypyä 2008 Pirkkalan Hiihtäjät
M12 6 km V 6.1. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M12 6 km V 6.1. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M12 6 km V 6.1. Elias Ruokostenpohja 2007 Ski Jyväskylä
M12 6 km V 6.1. Lauri Huhtanen 2007 Ski Jyväskylä
M12 6 km V 6.1. Valtteri Kinnunen 2007 Ski Jyväskylä
M12 6 km V 6.1. Akseli Tanninen 2008 Valkeakosken Haka
M12 6 km V 6.1. Onni Kinnunen 2008 Valkeakosken Haka
M12 6 km V 6.1. Veeti Liuha 2007 Vammalan Seudun Voima
M12 6 km V 6.1. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M12 6 km V 6.1. Eino Kärkimaa 2007 Ylöjärven Ryhti
M12 6 km V 6.1. Aleksi Jalasaho 2008 Äänekosken Huima
M12 6 km V 6.1. Kalle Tossavainen 2007 Äänekosken Huima
M14 8 km V 6.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 8 km V 6.1. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 8 km V 6.1. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Hollolan Urheilijat -46
M14 8 km V 6.1. Eetu Mäkelä 2005 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 8 km V 6.1. Joel Seppälä 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 8 km V 6.1. Kalle Kulju 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 8 km V 6.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M14 8 km V 6.1. Antti Urvanta 2006 Lempäälän Kisa
M14 8 km V 6.1. Miika Niemelä 2005 Lempäälän Kisa
M14 8 km V 6.1. Otso Luodeslampi 2006 Lempäälän Kisa
M14 8 km V 6.1. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 8 km V 6.1. Sisu Rannikko 2005 Pakilan Veto
M14 8 km V 6.1. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M14 8 km V 6.1. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M14 8 km V 6.1. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M14 8 km V 6.1. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M14 8 km V 6.1. Patrik Rautiainen 2006 Valkeakosken Haka
M14 8 km V 6.1. Thomas Saarela 2005 Valkeakosken Haka
M14 8 km V 6.1. Eetu Koskinen 2005 Viialan Viri
M14 8 km V 6.1. Joona Koskinen 2006 Viialan Viri
M14 8 km V 6.1. Konsta Uuttera 2005 Ylöjärven Ryhti
M16 10 km V 6.1. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 10 km V 6.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 10 km V 6.1. Esa Lehtonen 2004 Hyvinkään Hiihtäjät
M16 10 km V 6.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 10 km V 6.1. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 10 km V 6.1. Aarni Ronkainen 2003 Jämsänkosken Ilves
M16 10 km V 6.1. Hannes Nurminen 2004 Jämsänkosken Ilves
M16 10 km V 6.1. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M16 10 km V 6.1. Aatu Seppänen 2004 Kangasalan Kisa
M16 10 km V 6.1. Roope Juntunen 2003 Kangasalan Kisa
M16 10 km V 6.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M16 10 km V 6.1. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M16 10 km V 6.1. Atte Urvanta 2003 Lempäälän Kisa
M16 10 km V 6.1. Juho Keskinen 2004 Lempäälän Kisa
M16 10 km V 6.1. Samuli Jalonen 2003 Lempäälän Kisa
M16 10 km V 6.1. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M16 10 km V 6.1. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M16 10 km V 6.1. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M16 10 km V 6.1. Sebastian Savolainen 2003 Tampereen Pyrintö
M16 10 km V 6.1. Tomas-Casimir Niemi 2004 Tampereen Yritys
M16 10 km V 6.1. Turkka Nieminen 2003 Valkeakosken Haka
M16 10 km V 6.1. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M16 10 km V 6.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 10 km V 6.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 10 km V 6.1. Eetu Kärkäinen 2003 Viialan Viri
M16 10 km V 6.1. Otto Hirvilampi 2004 Ähtärin Urheilijat
M18 14 km V 6.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 14 km V 6.1. Pyry Rannikko 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 14 km V 6.1. Taavi Nyström 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 14 km V 6.1. Juho Syrjäläinen 2001 Jämin Jänne
M18 14 km V 6.1. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 14 km V 6.1. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
M18 14 km V 6.1. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M18 14 km V 6.1. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M18 14 km V 6.1. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M18 14 km V 6.1. Lauri Ström 2002 Ski Jyväskylä
M18 14 km V 6.1. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M18 14 km V 6.1. Juho Veikkolainen 2002 Valkeakosken Haka
M18 14 km V 6.1. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M18 14 km V 6.1. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 14 km V 6.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 14 km V 6.1. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 14 km V 6.1. Veeti Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
M20 20 km V 6.1. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 20 km V 6.1. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 20 km V 6.1. Roope Nyström 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 20 km V 6.1. Juho Hämäläinen 2000 Ski Jyväskylä
M20 20 km V 6.1. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 20 km V 6.1. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
M40 20 km V 6.1. Ilkka Nurminen 1974 Kangasalan Kisa
M40 20 km V 6.1. Antti-Jussi Pylkkänen 1976 Keravan Urheilijat
M40 20 km V 6.1. Arto Hakala 1970 Lempäälän Kisa
M40 20 km V 6.1. Esa Seppä 1979 Lempäälän Kisa
M40 20 km V 6.1. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M40 20 km V 6.1. Heikki Karjaluoto 1977 Ski Jyväskylä
M40 20 km V 6.1. Sami Nikkilä 1973 Vammalan Seudun Voima
M40 20 km V 6.1. Tero Uusitalo 1970 Vantaan Hiihtoseura
M40 20 km V 6.1. Marko Leppämäki 1971 Ylöjärven Urheilijat
M50 20 km V 6.1. Ari-Pekka Lassila 1969 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M50 20 km V 6.1. Kai Samelin 1969 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M50 20 km V 6.1. Hannu Laine 1960 Vammalan Seudun Voima
M50 20 km V 6.1. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M60 10 km V 6.1. Veli Pekka Vänni 1957 Kankaanpään Urheilijat
M60 10 km V 6.1. Timo Pullinen 1954 Tampereen Maratonklubi
M60 10 km V 6.1. Antti Ojala 1955 Tampereen Pyrintö
M60 10 km V 6.1. Leo Ukkonen 1956 Tampereen Pyrintö
M60 10 km V 6.1. Timo Heikkilä 1957 Valkeakosken Haka
M60 10 km V 6.1. Harri Mäkelä 1948 Vammalan Seudun Voima
M60 10 km V 6.1. Jouko Kaukanen 1955 Virtain Urheilijat
M8 2 km V 6.1. Juho Seppälä 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 2 km V 6.1. Matias Joutvuo 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 2 km V 6.1. Elias Tiisanoja 2011 Keuruun Kisailijat
M8 2 km V 6.1. Aleksi Kivistö 2011 Lempäälän Kisa
M8 2 km V 6.1. Okko Koskinen 2011 Lempäälän Kisa
M8 2 km V 6.1. Topias Karjaluoto 2012 Ski Jyväskylä
M8 2 km V 6.1. Dominic Davidsson 2011 Tampereen Pyrintö
MYL 20 km V 6.1. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 20 km V 6.1. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 20 km V 6.1. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 20 km V 6.1. Aku Nikander 1990 Jämin Jänne
MYL 20 km V 6.1. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 20 km V 6.1. Mikko Harju 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 20 km V 6.1. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 20 km V 6.1. Henri Kaukanen 1986 Kuoreveden Kärki
MYL 20 km V 6.1. Stefano Ferrari 1988 Lempäälän Kisa
MYL 20 km V 6.1. Aki Kauppinen 1987 Pakilan Veto
MYL 20 km V 6.1. Jonne Seppänen 1991 Ski Jyväskylä
MYL 20 km V 6.1. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 20 km V 6.1. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
MYL 20 km V 6.1. Marco-Tapio Niemi 1996 Tampereen Yritys
MYL 20 km V 6.1. Matti Hakala 1984 Tampereen Yritys
MYL 20 km V 6.1. Morten Priks 1990 Tampereen Yritys
MYL 20 km V 6.1. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 20 km V 6.1. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL 20 km V 6.1. Juuso Joukas 1993 Teuvan Rivakka
MYL 20 km V 6.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 20 km V 6.1. Jukka Kivelä 1988 Vantaan Hiihtoseura
MYL 20 km V 6.1. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 20 km V 6.1. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 20 km V 6.1. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
N10 4 km V 6.1. Mette Miettinen 2010 Espoon Hiihtoseura
N10 4 km V 6.1. Alma Peltotalo 2009 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N10 4 km V 6.1. Venla Mennala 2009 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N10 4 km V 6.1. Aada Ylilehto 2009 Lempäälän Kisa
N10 4 km V 6.1. Lidia Karislahti 2010 Lempäälän Kisa
N10 4 km V 6.1. Stella Seppälä 2009 Mäntsälän Urheilijat
N10 4 km V 6.1. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N10 4 km V 6.1. Ronja Viitanen 2009 Oriveden Ponnistus
N10 4 km V 6.1. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N10 4 km V 6.1. Ida Hänninen 2009 Ski Jyväskylä
N10 4 km V 6.1. Maija Häkli 2010 Teiskon Urheilijat
N10 4 km V 6.1. Nia Kytäjä 2009 Valkeakosken Haka
N10 4 km V 6.1. Petra Rautiainen 2010 Valkeakosken Haka
N10 4 km V 6.1. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
N10 4 km V 6.1. Lydia Salonen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N10 4 km V 6.1. Iiris Helenius 2010 Viialan Viri
N10 4 km V 6.1. Reea Hiitelä 2009 Ylöjärven Ryhti
N10 4 km V 6.1. Vilma Pyhtilä 2010 Ylöjärven Ryhti
N12 6 km V 6.1. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N12 6 km V 6.1. Ebba Miettinen 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 6 km V 6.1. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 6 km V 6.1. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 6 km V 6.1. Minttu Salonen 2007 Kaipolan Vire
N12 6 km V 6.1. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N12 6 km V 6.1. Aino Aarnio 2007 Kangasalan Kisa
N12 6 km V 6.1. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N12 6 km V 6.1. Iiris Ijäs 2007 Kangasalan Kisa
N12 6 km V 6.1. Tuuli Vallittu 2007 Kangasalan Kisa
N12 6 km V 6.1. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N12 6 km V 6.1. Hetaliina Karkiainen 2007 Keuruun Kisailijat
N12 6 km V 6.1. Aino Koskinen 2008 Lempäälän Kisa
N12 6 km V 6.1. Emilia Ylilehto 2007 Lempäälän Kisa
N12 6 km V 6.1. Iina Niemelä 2007 Lempäälän Kisa
N12 6 km V 6.1. Niia Niemelä 2007 Lempäälän Kisa
N12 6 km V 6.1. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N12 6 km V 6.1. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N12 6 km V 6.1. Ilona Mäkelä 2007 Tampereen Pyrintö
N12 6 km V 6.1. Kerttu Kulmala 2007 Tampereen Pyrintö
N12 6 km V 6.1. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N12 6 km V 6.1. Miina Palonen 2007 Ylöjärven Ryhti
N12 6 km V 6.1. Tilta-Maria Liuksiala 2008 Ylöjärven Ryhti
N14 8 km V 6.1. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N14 8 km V 6.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 8 km V 6.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N14 8 km V 6.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 8 km V 6.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 8 km V 6.1. Heta Virkajärvi 2005 Kaipolan Vire
N14 8 km V 6.1. Lotta Salonen 2005 Kaipolan Vire
N14 8 km V 6.1. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N14 8 km V 6.1. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N14 8 km V 6.1. Ada Aarnio 2005 Kangasalan Kisa
N14 8 km V 6.1. Helmi Karkiainen 2005 Keuruun Kisailijat
N14 8 km V 6.1. Iiris Pousi 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 8 km V 6.1. Weera Karhumaa 2006 Lahden Hiihtoseura
N14 8 km V 6.1. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N14 8 km V 6.1. Oona Kaikkonen 2005 Lempäälän Kisa
N14 8 km V 6.1. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N14 8 km V 6.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N14 8 km V 6.1. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N14 8 km V 6.1. Venla Koivula 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 8 km V 6.1. Emma Kallio 2006 Tampereen Pyrintö
N14 8 km V 6.1. Helmi Haavisto 2006 Tampereen Pyrintö
N14 8 km V 6.1. Linnéa Davidsson 2006 Tampereen Pyrintö
N14 8 km V 6.1. Linnea Salo 2006 Tampereen Pyrintö
N14 8 km V 6.1. Amanda Saltbacka 2006 Valkeakosken Haka
N14 8 km V 6.1. Annukka Linnainmaa 2005 Valkeakosken Haka
N14 8 km V 6.1. Matilda Saltbacka 2006 Valkeakosken Haka
N14 8 km V 6.1. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N14 8 km V 6.1. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N14 8 km V 6.1. Annika Rantanen 2006 Ylöjärven Ryhti
N14 8 km V 6.1. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 8 km V 6.1. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 8 km V 6.1. Johanna Naskali 2006 Ylöjärven Ryhti
N14 8 km V 6.1. Miina Mäki-Korte 2006 Ylöjärven Ryhti
N16 10 km V 6.1. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N16 10 km V 6.1. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N16 10 km V 6.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N16 10 km V 6.1. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N16 10 km V 6.1. Emilia Miettinen 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N16 10 km V 6.1. Anni Hyvärinen 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Olivia Halme 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Hetta Niemelä 2004 Lempäälän Kisa
N16 10 km V 6.1. Viveka Kuivalahti 2004 Lempäälän Kisa
N16 10 km V 6.1. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N16 10 km V 6.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N16 10 km V 6.1. Anniina Rantala 2003 Orimattilan Jymy
N16 10 km V 6.1. Lyydia Rainio 2004 Pakilan Veto
N16 10 km V 6.1. Aino Pääkkönen 2003 Ski Jyväskylä
N16 10 km V 6.1. Anniina Ström 2004 Ski Jyväskylä
N16 10 km V 6.1. Iiris Helander 2003 Ski Jyväskylä
N16 10 km V 6.1. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N16 10 km V 6.1. Viivi Kinnunen 2004 Ski Jyväskylä
N16 10 km V 6.1. Ronja Haavisto 2003 Tampereen Pyrintö
N16 10 km V 6.1. Saana Kuusinen 2003 Valkeakosken Haka
N16 10 km V 6.1. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 10 km V 6.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 10 km V 6.1. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 10 km V 6.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 10 km V 6.1. Matleena Palonen 2003 Ylöjärven Ryhti
N16 10 km V 6.1. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N18 14 km V 6.1. Peppi Salonen 2002 Kaipolan Vire
N18 14 km V 6.1. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N18 14 km V 6.1. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 14 km V 6.1. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N18 14 km V 6.1. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N18 14 km V 6.1. Nea Kytäjä 2002 Valkeakosken Haka
N20 14 km V 6.1. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N20 14 km V 6.1. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
N20 14 km V 6.1. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N20 14 km V 6.1. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N50 10 km V 6.1. Mirva Pynnönen 1962 Joutsan Pommi
N50 10 km V 6.1. Tuula Rasimus 1962 Ski Jyväskylä
N50 10 km V 6.1. Jaana Kuittinen 1962 Tampereen Yritys
N60 10 km V 6.1. Eila Jussila 1959 Ski Jyväskylä
N8 2 km V 6.1. Iira-Nella Norrbacka 2011 Asikkalan Raikas
N8 2 km V 6.1. Sanni Keskinen 2011 Kangasalan Kisa
N8 2 km V 6.1. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 2 km V 6.1. Aino Väätäinen 2011 Lempäälän Kisa
N8 2 km V 6.1. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N8 2 km V 6.1. Emmi Hämäläinen 2011 Oriveden Ponnistus
N8 2 km V 6.1. Anni Kalilainen 2011 Pieksämäen Veikot
N8 2 km V 6.1. Anni Siivonen 2011 Pirkkalan Hiihtäjät
N8 2 km V 6.1. Hilla Ruokostenpohja 2011 Ski Jyväskylä
N8 2 km V 6.1. Kiira Suhonen 2011 Ylöjärven Ryhti
NYL 14 km V 6.1. Sini Alusniemi 1981 Ikaalisten Urheilijat
NYL 14 km V 6.1. Heta Jalonen 1991 Lempäälän Kisa
NYL 14 km V 6.1. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 14 km V 6.1. Emilia Myllykoski 1995 Noormarkun Nopsa
NYL 14 km V 6.1. Hanna-Mari Siivonen 1980 Pirkkalan Hiihtäjät
NYL 14 km V 6.1. Annemari Kiekara 1977 Ski Jyväskylä
NYL 14 km V 6.1. Suvi Karjaluoto 1978 Ski Jyväskylä
NYL 14 km V 6.1. Sonja Harjuntausta 1997 Tampereen Pyrintö
NYL 14 km V 6.1. Janita Jäntti 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL 14 km V 6.1. Klaara Leponiemi 1998 Viialan Viri