Intersport Valo -hiihdot, Hopeasompa 2019 esikilpailu

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 19.1.2019
Kilpailun alkamisajankohta klo 11
Ilmoittautumisen eräpäivä 16.1.19 23:59:59
Kilpailun nimi Intersport Valo -hiihdot, Hopeasompa 2019 esikilpailu
Kilpailun numero 071
Kilpailupaikka Hollola
Kilpailupaikan osoite Tiilijärventie 9
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 19.01.2019
HUOMATKAA VÄLISARJAT LOPUSSA!!!
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 8 km
N16 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
N35 V 5 km
M45 V 10 km
N45 V 5 km
M55 V 5 km
M65 V 5 km
M13 V 3 km
N13 V 3 km
M15 V 5 km
N15 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Hollolan Urheilijat -46
Seuranumero 10350274
Yhteyshenkilö Heidi Passila
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 585 8787
GSM
Fax
WWW-osoite www.hollolanurheilijat.com
Sähköposti heidi.passila@gmail.com
Ilmoittautumiset Ke 16.1.2019 mennessä www.kilmo.fi. Ilmoittautumisiin liittyvät tiedustelut matti.sikio@kolumbus.fi. Ilmoittautumisia ei oteta kilpailupäivänä.
Osanottomaksut 17 €/kilpailija, 8-16-vuotiaat 12 €, jälki-ilmoittautumismaksu on kaksinkertainen.
Pankki ja tilinro POP Hollola FI28 5611 1620 014314 / Hollolan Urheilijat-46 hiihtojaosto tai MR
TD/TDA TD Ahti Laaksonen p. 040 0491269
Tiedustelut ja lisäinfo Heidi Passila p. 050 585 8787
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 19.1. Hermanni Latonummi 2010 Hollolan Urheilijat -46
M10 2 km V 19.1. Henrik Ahoniemi 2009 Hyvinkään Hiihtäjät
M10 2 km V 19.1. Joona Mäkelä 2010 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km V 19.1. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km V 19.1. Aleksi Saarela 2009 Joutsan Pommi
M10 2 km V 19.1. Eelis Jauho 2009 Joutsenon Kullervo
M10 2 km V 19.1. Jooa Kantanen 2009 Juvan Urheilijat
M10 2 km V 19.1. Aleksi Tella 2010 Keravan Urheilijat
M10 2 km V 19.1. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M10 2 km V 19.1. Aaro Paasio 2009 Lahden Hiihtoseura
M10 2 km V 19.1. Eikka Kiljunen 2010 Lahden Hiihtoseura
M10 2 km V 19.1. Elis Köpsi 2009 Rajamäen Kehitys
M10 2 km V 19.1. Niilo Urpalainen 2010 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 19.1. Einar Vickholm 2007 Borgå Akilles
M12 3 km V 19.1. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3 km V 19.1. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M12 3 km V 19.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 19.1. Eino Rauhamäki 2007 Hollolan Urheilijat -46
M12 3 km V 19.1. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M12 3 km V 19.1. Olli Seppälä 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M12 3 km V 19.1. Kasperi Rinta-Jaskari 2008 Joutsenon Kullervo
M12 3 km V 19.1. Lauri Lahti 2008 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 19.1. Onni Mäiseli 2007 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 19.1. Visa Siivola 2008 Lappeen Riento
M12 3 km V 19.1. Oliver Kaikkonen 2007 Lempäälän Kisa
M12 3 km V 19.1. Olavi Luoto 2008 Mäntsälän Urheilijat
M12 3 km V 19.1. Aapo Manner 2008 Noormarkun Nopsa
M12 3 km V 19.1. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M12 3 km V 19.1. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M12 3 km V 19.1. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M12 3 km V 19.1. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M12 3 km V 19.1. Valtteri Kinnunen 2007 Ski Jyväskylä
M12 3 km V 19.1. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 19.1. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 19.1. Niklas Hirvilahti 2008 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 19.1. Kaleva Tyystjärvi 2007 Vähänkyrön Viesti
M12 3 km V 19.1. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M13 3 km V 19.1. Valtteri Vuorela 2006 Anjalan Liitto
M13 3 km V 19.1. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M13 3 km V 19.1. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M13 3 km V 19.1. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M13 3 km V 19.1. Joel Seppälä 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M13 3 km V 19.1. Atte Virtanen 2006 IF Sibbo-Vargarna
M13 3 km V 19.1. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M13 3 km V 19.1. Atte Räikkönen 2006 Imatran Urheilijat
M13 3 km V 19.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M13 3 km V 19.1. Niilo Aivelo 2006 Keravan Urheilijat
M13 3 km V 19.1. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M13 3 km V 19.1. Vilho Törnblom 2006 Pakilan Veto
M13 3 km V 19.1. Emil Köpsi 2006 Rajamäen Kehitys
M13 3 km V 19.1. Aimo Parviainen 2006 Ristiinan Urheilijat
M13 3 km V 19.1. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M13 3 km V 19.1. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M13 3 km V 19.1. Jaakko Ajo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M13 3 km V 19.1. Kasper Lassig 2006 Vantaan Hiihtoseura
M13 3 km V 19.1. Joona Hirvilahti 2006 Vehkalahden Veikot
M13 3 km V 19.1. Joona Koskinen 2006 Viialan Viri
M14 5 km V 19.1. Elias Ala-Heikkilä 2005 Asikkalan Raikas
M14 5 km V 19.1. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Asikkalan Raikas
M14 5 km V 19.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Oliver Suhonen 2005 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km V 19.1. Aksu Vuorensyrjä 2005 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Eetu Mäkelä 2005 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Väinö Koistinen 2005 Joutsan Pommi
M14 5 km V 19.1. Jami Rinta-Jaskari 2005 Joutsenon Kullervo
M14 5 km V 19.1. Joona Martikainen 2005 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 19.1. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Konsta Tervakangas 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Miko Haavisto 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Pyry Selin 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Topi Palviainen 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Valtteri Lahti 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M14 5 km V 19.1. Arto Hotokka 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M14 5 km V 19.1. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M14 5 km V 19.1. Taneli Salminen 2005 Noormarkun Nopsa
M14 5 km V 19.1. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M14 5 km V 19.1. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M14 5 km V 19.1. Juho Länsiluoto 2005 Pakilan Veto
M14 5 km V 19.1. Sisu Rannikko 2005 Pakilan Veto
M14 5 km V 19.1. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M14 5 km V 19.1. Arno Hautaniemi 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
M14 5 km V 19.1. Jussi Ankelo 2005 Skiteam 105
M14 5 km V 19.1. Tuukka Tolkkinen 2005 Sotkamon Jymy
M14 5 km V 19.1. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M14 5 km V 19.1. Thomas Saarela 2005 Valkeakosken Haka
M14 5 km V 19.1. Eetu Koskinen 2005 Viialan Viri
M14 5 km V 19.1. Konsta Uuttera 2005 Ylöjärven Ryhti
M15 5 km V 19.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Christoffer Ingman 2004 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Veeti Passila 2004 Hollolan Urheilijat -46
M15 5 km V 19.1. Tuomas Lindholm 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M15 5 km V 19.1. Hannes Nurminen 2004 Jämsänkosken Ilves
M15 5 km V 19.1. Aatu Seppänen 2004 Kangasalan Kisa
M15 5 km V 19.1. Elmeri Kiviranta 2004 Keravan Urheilijat
M15 5 km V 19.1. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M15 5 km V 19.1. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M15 5 km V 19.1. Matias Somppi 2004 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Topias Tenhunen 2004 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Luukas Mäkelä 2004 Liperin Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M15 5 km V 19.1. Topias Salminen 2004 Noormarkun Nopsa
M15 5 km V 19.1. Nuutti Jääskeläinen 2004 Pakilan Veto
M15 5 km V 19.1. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M15 5 km V 19.1. Onni Tiira 2004 Tampereen Pyrintö
M15 5 km V 19.1. Tomas-Casimir Niemi 2004 Tampereen Yritys
M15 5 km V 19.1. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M15 5 km V 19.1. Petrus Tasa 2004 Vehkalahden Veikot
M15 5 km V 19.1. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M16 8 km V 19.1. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 8 km V 19.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 8 km V 19.1. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km V 19.1. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km V 19.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km V 19.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Hyvinkään Hiihtäjät
M16 8 km V 19.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km V 19.1. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km V 19.1. Päär Suursild 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km V 19.1. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M16 8 km V 19.1. Roope Juntunen 2003 Kangasalan Kisa
M16 8 km V 19.1. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M16 8 km V 19.1. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M16 8 km V 19.1. Miko Martikainen 2003 Keravan Urheilijat
M16 8 km V 19.1. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M16 8 km V 19.1. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M16 8 km V 19.1. Oskari Toivanen 2003 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km V 19.1. Atte Urvanta 2003 Lempäälän Kisa
M16 8 km V 19.1. Aapo Hotokka 2003 Mikkelin Hiihtäjät
M16 8 km V 19.1. Juuso Ketonen 2003 Orimattilan Jymy
M16 8 km V 19.1. Markus Matilainen 2003 Pakilan Veto
M16 8 km V 19.1. Tommi Weck 2003 Pakilan Veto
M16 8 km V 19.1. Aaro Parviainen 2003 Ristiinan Urheilijat
M16 8 km V 19.1. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M16 8 km V 19.1. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M16 8 km V 19.1. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M16 8 km V 19.1. Sebastian Savolainen 2003 Tampereen Pyrintö
M16 8 km V 19.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 8 km V 19.1. Oliver Lassig 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 8 km V 19.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 8 km V 19.1. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M16 8 km V 19.1. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M16 8 km V 19.1. Eetu Kärkäinen 2003 Viialan Viri
M18 10 km V 19.1. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 19.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 19.1. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 19.1. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km V 19.1. Taavi Nyström 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 10 km V 19.1. Saku Miettinen 2002 Joutsenon Kullervo
M18 10 km V 19.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 10 km V 19.1. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 10 km V 19.1. Pyry Rannikko 2002 Pakilan Veto
M18 10 km V 19.1. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km V 19.1. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km V 19.1. Juho Mylläri 2000 Heinolan Isku
M20 10 km V 19.1. Roope Nyström 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km V 19.1. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M20 10 km V 19.1. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M20 10 km V 19.1. Onni-Kalle Lahdelma 2000 Lahden Hiihtoseura
M35 10 km V 19.1. Hannu-Pekka Pukema 1982 Anjalan Liitto
M35 10 km V 19.1. Tommi Lavonen 1981 Anjalan Liitto
M35 10 km V 19.1. Arvo Luts 1976 Borgå Akilles
M35 10 km V 19.1. Esa Vironen 1976 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 19.1. Jani Koiranen 1979 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 19.1. Tero Tahvanainen 1977 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 19.1. Antti Kosonen 1980 Imatran Urheilijat
M35 10 km V 19.1. Paavo Ranta 1976 Keravan Urheilijat
M35 10 km V 19.1. Jukka Mäiseli 1980 Lahden Hiihtoseura
M45 10 km V 19.1. Mika Sistonen 1967 Anjalan Liitto
M45 10 km V 19.1. Jan Alden 1963 Borgå Akilles
M45 10 km V 19.1. Mika Tervala 1968 Hollolan Urheilijat -46
M45 10 km V 19.1. Aki Petteri Onatsu 1969 Kouvolan Hiihtoseura
M45 10 km V 19.1. Mika Somppi 1966 Lahden Hiihtoseura
M45 10 km V 19.1. Arto Hakala 1970 Lempäälän Kisa
M45 10 km V 19.1. Rauno Jokinen 1966 Pakilan Veto
M45 10 km V 19.1. Jani Köpsi 1974 Rajamäen Kehitys
M45 10 km V 19.1. Marko Takomo 1973 Skiteam 105
M45 10 km V 19.1. Pekka Siiskonen 1959 Tampereen Pyrintö
M45 10 km V 19.1. Sami Nikkilä 1973 Vammalan Seudun Voima
M55 5 km V 19.1. Ari Kitunen 1963 Anjalan Liitto
M55 5 km V 19.1. Jarmo Mäkelä 1958 Anjalan Liitto
M55 5 km V 19.1. Veikko Purho 1957 Anjalan Liitto
M55 5 km V 19.1. Jukka Varrio 1963 Espoon Tapiot
M55 5 km V 19.1. Pauli Ojalainen 1962 Hollolan Nasta
M55 5 km V 19.1. Seppo Vinkanharju 1964 Hyvinkään Hiihtäjät
M55 5 km V 19.1. Jari Valkama 1964 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M55 5 km V 19.1. Rauno Kokkonen 1964 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M55 5 km V 19.1. Reijo Viholainen 1962 Keimolan Kaiku
M55 5 km V 19.1. Andrei Larionov 1962 Lahden Hiihtoseura
M55 5 km V 19.1. Klaus Sjöblom 1955 Lovisa Tor-Loviisan Tor
M55 5 km V 19.1. Voitto Parikka 1955 Polvijärven Vauhti
M55 5 km V 19.1. Juha Ovaska 1957 Ruokolahden Raju
M55 5 km V 19.1. Antti Ojala 1955 Tampereen Pyrintö
M55 5 km V 19.1. Leo Ukkonen 1956 Tampereen Pyrintö
M55 5 km V 19.1. Hannu Laine 1960 Vammalan Seudun Voima
M55 5 km V 19.1. Panu Pietikäinen 1959 Vantaan Hiihtoseura
M55 5 km V 19.1. Reijo Niemi 1962 Vantaan Hiihtoseura
M65 5 km V 19.1. Sakari Matikainen 1949 Espoon Tapiot
M65 5 km V 19.1. Kari Ahonen 1951 Hollolan Urheilijat -46
M65 5 km V 19.1. Erkki Kilpinen 1948 Lahden Hiihtoseura
M65 5 km V 19.1. Risto Junnonen 1953 Lahden Kaleva
M65 5 km V 19.1. Hannu Heinistö 1953 Pyhäselän Urheilijat
M65 5 km V 19.1. Jouko Räsänen 1951 Siilinjärven Hiihtoseura
M65 5 km V 19.1. Aarne Vartiainen 1953 Simpeleen Urheilijat
M8 1 km V 19.1. Alfons Karlsson 2012 Borgå Akilles
M8 1 km V 19.1. Kevin Niittyviita 2011 Hollolan Urheilijat -46
M8 1 km V 19.1. Topias Jauho 2011 Joutsenon Kullervo
M8 1 km V 19.1. Aapo Tella 2012 Keravan Urheilijat
M8 1 km V 19.1. Axel Koiranen 2011 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km V 19.1. Elmo Kiiskinen 2011 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km V 19.1. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M8 1 km V 19.1. Niko Jaakkola 2011 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km V 19.1. Toomas Ristola 1996 Anjalan Liitto
MYL 10 km V 19.1. Mika Kantele 1992 Hartolan Voima
MYL 10 km V 19.1. Joachim Gustafsson 1980 IF Femman
MYL 10 km V 19.1. Johan Gustafsson 1982 IF Femman
MYL 10 km V 19.1. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km V 19.1. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km V 19.1. Reima Idström 1982 Inarin Yritys
MYL 10 km V 19.1. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 19.1. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 19.1. Eppu Väänänen 1988 Kymin Koskenpojat
MYL 10 km V 19.1. Aki Kauppinen 1987 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 19.1. Joonas Lotta 1988 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 19.1. Lauri Niemi 1994 Lappeen Riento
MYL 10 km V 19.1. Juuso Kivilähde 1996 Noormarkun Nopsa
MYL 10 km V 19.1. Aleksi Koskela 1998 Sippolan Kunto
MYL 10 km V 19.1. Mikko Virtanen 1998 Sysmän Sisu
MYL 10 km V 19.1. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL 10 km V 19.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 19.1. Jukka Kivelä 1988 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 19.1. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 19.1. Matti Heikkinen 1983 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 19.1. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 19.1. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km V 19.1. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
N10 2 km V 19.1. Frida Ranivaara 2009 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 19.1. Hilla-Tuuli Korpela 2011 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 19.1. Lumi-Pihla Korpela 2009 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 19.1. Venla Hakonen 2009 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 19.1. Vilma Vironen 2010 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 19.1. Iida Lavia 2010 Joutsan Pommi
N10 2 km V 19.1. Aliina Kiviranta 2010 Keravan Urheilijat
N10 2 km V 19.1. Johanna Jokinen 2010 Lahden Hiihtoseura
N10 2 km V 19.1. Olivia Rantakömi 2010 Lahden Hiihtoseura
N10 2 km V 19.1. Stella Seppälä 2009 Mäntsälän Urheilijat
N10 2 km V 19.1. Venla Länsiluoto 2009 Pakilan Veto
N10 2 km V 19.1. Lotta Lindholm 2010 Savonlinnan Hiihtoseura
N10 2 km V 19.1. Nia Kytäjä 2009 Valkeakosken Haka
N10 2 km V 19.1. Jonna Kolari 2010 Valkealan Kajo
N10 2 km V 19.1. Anni Eronen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N10 2 km V 19.1. Lydia Salonen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N10 2 km V 19.1. Karoliina Vapalahti 2009 Vehkalahden Veikot
N10 2 km V 19.1. Oona Jaakkola 2009 Vehkalahden Veikot
N12 3 km V 19.1. Aino Koskela 2008 Anjalan Liitto
N12 3 km V 19.1. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N12 3 km V 19.1. Kaija Ilomäki 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Siiri Sumanen 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Nasta
N12 3 km V 19.1. Iida Vironen 2008 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km V 19.1. Sivi Jokinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km V 19.1. Aino Tonteri 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Elsa Summanen 2008 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Kiira Karttunen 2008 Imatran Urheilijat
N12 3 km V 19.1. Venla Räikkönen 2007 Imatran Urheilijat
N12 3 km V 19.1. Sara Ehrnrooth 2008 Juvan Urheilijat
N12 3 km V 19.1. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N12 3 km V 19.1. Elisa Nikkinen 2007 Kouvolan Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Iida Palviainen 2007 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Nella Kuokkanen 2008 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Jemina Turunen 2007 Lappeen Riento
N12 3 km V 19.1. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N12 3 km V 19.1. Ella-Sofia Kaiponen 2007 Savonlinnan Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Siiri Lindholm 2008 Savonlinnan Hiihtoseura
N12 3 km V 19.1. Jenna Kolari 2008 Valkealan Kajo
N12 3 km V 19.1. Aino Aarnio 2007 Ylöjärven Ryhti
N13 3 km V 19.1. Essi Laapas 2006 Anjalan Liitto
N13 3 km V 19.1. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N13 3 km V 19.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N13 3 km V 19.1. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Vilma Kejonen 2006 Hollolan Urheilijat -46
N13 3 km V 19.1. Julia Haaranen 2006 Hyvinkään Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Meeri Summanen 2006 Hyvinkään Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Elina Lindholm 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 IF Sibbo-Vargarna
N13 3 km V 19.1. Eevi Laatikainen 2006 Imatran Urheilijat
N13 3 km V 19.1. Elli Lavia 2006 Joutsan Pommi
N13 3 km V 19.1. Oosa Kantanen 2006 Juvan Urheilijat
N13 3 km V 19.1. Nella Daavitsainen 2006 Keravan Urheilijat
N13 3 km V 19.1. Iiris Pousi 2006 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Viia Vuorikoski 2006 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Weera Karhumaa 2006 Lahden Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Jasmin Turunen 2005 Lappeen Riento
N13 3 km V 19.1. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N13 3 km V 19.1. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N13 3 km V 19.1. Meea Haikara 2006 Reisjärven Pilke
N13 3 km V 19.1. Emma Anna Elina Kallio 2006 Tampereen Pyrintö
N13 3 km V 19.1. Linnea Salo 2006 Tampereen Pyrintö
N13 3 km V 19.1. Aino Eronen 2006 Vantaan Hiihtoseura
N13 3 km V 19.1. Liinu Urpalainen 2006 Vehkalahden Veikot
N13 3 km V 19.1. Olivia Kumara 2006 Vähänkyrön Viesti
N13 3 km V 19.1. Annika Rantanen 2006 Ylöjärven Ryhti
N13 3 km V 19.1. Selma Lupala 2006 Österby Sportklubb
N14 3 km V 19.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 3 km V 19.1. Aura Hakala 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N14 3 km V 19.1. Heta Virkajärvi 2005 Kaipolan Vire
N14 3 km V 19.1. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N14 3 km V 19.1. Aino Risku 2005 Keravan Urheilijat
N14 3 km V 19.1. Ea Vuori 2005 Keravan Urheilijat
N14 3 km V 19.1. Senni Ruuskanen 2005 Keravan Urheilijat
N14 3 km V 19.1. Aida Koivisto 2005 Kortesjärven Järvi-Veikot
N14 3 km V 19.1. Lotta Veikkolainen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Lumi-Kukka Lahdelma 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Silja Ruutiainen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N14 3 km V 19.1. Saara Kervinen 2005 Lappeen Riento
N14 3 km V 19.1. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N14 3 km V 19.1. Oona Kaikkonen 2005 Lempäälän Kisa
N14 3 km V 19.1. Ella Marjomaa 2005 Mäntsälän Urheilijat
N14 3 km V 19.1. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N14 3 km V 19.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N14 3 km V 19.1. Sanna Holopainen 2005 Orimattilan Jymy
N14 3 km V 19.1. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N14 3 km V 19.1. Cecilia Ek 2005 Ski Jyväskylä
N14 3 km V 19.1. Annukka Linnainmaa 2005 Valkeakosken Haka
N14 3 km V 19.1. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N14 3 km V 19.1. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N14 3 km V 19.1. Sirja Tyystjärvi 2005 Vähänkyrön Viesti
N14 3 km V 19.1. Ada Aarnio 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km V 19.1. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km V 19.1. Emmi Henriksson 2005 Ylöjärven Ryhti
N15 5 km V 19.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N15 5 km V 19.1. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N15 5 km V 19.1. Anni Mylläri 2004 Heinolan Isku
N15 5 km V 19.1. Emmi Gustafsson 2004 Hollolan Urheilijat -46
N15 5 km V 19.1. Emilia Miettinen 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N15 5 km V 19.1. Inka Haikama 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N15 5 km V 19.1. Riina Alarotu 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N15 5 km V 19.1. Kiia Karttunen 2004 Imatran Urheilijat
N15 5 km V 19.1. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N15 5 km V 19.1. Minea Mannerkivi 2004 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km V 19.1. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km V 19.1. Lotta Aumakallio 2004 Lappeen Riento
N15 5 km V 19.1. Viveka Kuivalahti 2004 Lempäälän Kisa
N15 5 km V 19.1. Venla Miettinen 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N15 5 km V 19.1. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N15 5 km V 19.1. Helmi Finska 2004 Nakkilan Vire
N15 5 km V 19.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N15 5 km V 19.1. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N15 5 km V 19.1. Ida Roponen 2004 Oulun Hiihtoseura
N15 5 km V 19.1. Lyydia Rainio 2004 Pakilan Veto
N15 5 km V 19.1. Iida Sallinen 2004 Pyhäselän Urheilijat
N15 5 km V 19.1. Iida-Emilia Kaiponen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N15 5 km V 19.1. Pauliina Pirinen 2004 Ski Jyväskylä
N15 5 km V 19.1. Viivi Kinnunen 2004 Ski Jyväskylä
N15 5 km V 19.1. Nora Kytäjä 2004 Valkeakosken Haka
N15 5 km V 19.1. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N15 5 km V 19.1. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N15 5 km V 19.1. Krista Manninen 2004 Ylöjärven Ryhti
N15 5 km V 19.1. Noora Laine 2004 Ylöjärven Ryhti
N15 5 km V 19.1. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N16 5 km V 19.1. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N16 5 km V 19.1. Anni Heinonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Heta Neuvonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N16 5 km V 19.1. Elviira Peltonen 2003 Jämsänkosken Ilves
N16 5 km V 19.1. Silja Lamminmäki 2003 Kangasalan Kisa
N16 5 km V 19.1. Sanni Pulkkinen 2003 Karihaaran Visa
N16 5 km V 19.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N16 5 km V 19.1. Maija Tiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
N16 5 km V 19.1. Kristina Nikkinen 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Rosa Niittyviita 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Helmi Ruutiainen 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Olivia Halme 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Iida-Emilia Karhula 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N16 5 km V 19.1. Anniina Rantala 2003 Orimattilan Jymy
N16 5 km V 19.1. Nea Vähäsarja 2003 Pakilan Veto
N16 5 km V 19.1. Vellamo Viitanen 2003 Pakilan Veto
N16 5 km V 19.1. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N16 5 km V 19.1. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N16 5 km V 19.1. Venny Lundberg 2003 Tampereen Pyrintö
N16 5 km V 19.1. Fanny Kukonlehto 2003 Valkeakosken Haka
N16 5 km V 19.1. Katja Linnainmaa 2003 Valkeakosken Haka
N16 5 km V 19.1. Saana Kuusinen 2003 Valkeakosken Haka
N16 5 km V 19.1. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N16 5 km V 19.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Pihla Hakuni 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 19.1. Elsa Torvinen 2003 Ylöjärven Ryhti
N16 5 km V 19.1. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N18 5 km V 19.1. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N18 5 km V 19.1. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 5 km V 19.1. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N18 5 km V 19.1. Liisa Raasakka 2002 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km V 19.1. Essi Leikas 2001 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km V 19.1. Jatta Tuominen 2001 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km V 19.1. Ida Tonteri 2001 Hyvinkään Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Outi Haikama 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N18 5 km V 19.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Aino Huttunen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Emmi Kiljunen 2002 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Johanna Kiljunen 2001 Puumalan Hiihtäjät
N18 5 km V 19.1. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km V 19.1. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N18 5 km V 19.1. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N18 5 km V 19.1. Anni Laine 2002 Ylöjärven Ryhti
N20 5 km V 19.1. Hilma Ahonen 2000 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N20 5 km V 19.1. Emma Stertz 2000 Kouvolan Hiihtoseura
N20 5 km V 19.1. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
N20 5 km V 19.1. Sonja Lahtinen 1999 Valkeakosken Haka
N20 5 km V 19.1. Noora Koskelainen 2000 Vantaan Hiihtoseura
N20 5 km V 19.1. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N35 5 km V 19.1. Anna Keskisaari 1984 Imatran Urheilijat
N45 5 km V 19.1. Mirva Pynnönen 1962 Joutsan Pommi
N45 5 km V 19.1. Tatiana Larionova 1961 Lahden Hiihtoseura
N8 1 km V 19.1. Iira-Nella Norrbacka 2011 Asikkalan Raikas
N8 1 km V 19.1. Sanna Lehtinen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N8 1 km V 19.1. Siiri Siikanen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N8 1 km V 19.1. Vilma Hakonen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N8 1 km V 19.1. Ada Puhakka 2011 Kymin Koskenpojat
N8 1 km V 19.1. Amanda Lassig 2011 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 19.1. Sari Vääränen 1985 Anjalan Liitto
NYL 5 km V 19.1. Camilla Tuominen 1997 Hollolan Urheilijat -46
NYL 5 km V 19.1. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 5 km V 19.1. Sini Alusniemi 1981 Ikaalisten Urheilijat
NYL 5 km V 19.1. Heta Jalonen 1991 Jämin Jänne
NYL 5 km V 19.1. Jonna Juntunen 1995 Kainuun Hiihtoseura
NYL 5 km V 19.1. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 19.1. Sonja Harjuntausta 1997 Tampereen Pyrintö
NYL 5 km V 19.1. Janita Jäntti 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 19.1. Heini Nikander 1988 Vihdin Viesti
NYL 5 km V 19.1. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti