FIS Nuorten SM/ St1 Cup/ U18-Fennovoima Cup

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 22.2.2019-24.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 22.2.2019 klo 9.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 16.2.19 23:59:59
Kilpailun nimi FIS Nuorten SM/ St1 Cup/ U18-Fennovoima Cup
Kilpailun numero 113
Kilpailupaikka Kuopio
Kilpailupaikan osoite Suurmäentie 85 70200 Kuopio
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
FIS-kilpailu,
U18-cup,
St1-cup
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 22.02.2019
Sarja Matka
M18 P sprintti
N18 P sprintti
M20 P sprintti
N20 P sprintti
Kilpailupäivä 2: La 23.02.2019
Väliaikalähdöt
Sarja Matka
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M23 P 10 km
N23 P 5 km
M17 P 10 km
N17 P 5 km
Kilpailupäivä 3: Su 24.02.2019
Takaa-ajo
Sarja Matka
M18 V 15 km
N18 V 10 km
M20 V 15 km
N20 V 10 km
M23 V 15 km
N23 V 10 km
M17 V 15 km
N17 V 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Puijon Hiihtoseura
Seuranumero 10348529
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.puijonhiihtoseura.fi
Sähköposti phshiihto@gmail.com
Ilmoittautumiset Ilmoittautumiset tehtävä KILMO-järjestelmää käyttäen lauantaihin 16.2. 2019 klo 23:59 mennessä. Jälki-ilmoittautumisia ei hyväksytä.
Osanottomaksut Osanottomaksut 20 €/kilpailija/pv maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä
Pankki ja tilinro Puijon Hiihtoseura OP Kuopio: FI70 5600 0520 5172 54
TD/TDA TD Esa Ryynänen p. 040 5749384
TDA Riikka Sirviö p.050 5614432
Tiedustelut ja lisäinfo Tiedustelut kilpailunjohtaja Timo Reijonen 050 4110680 reijonen.timo@gmail.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Opastus moottoritieltä pohjoisesta saavuttaessa Keskustan rampilta, etelästä saavuttaessa Puijon urheilualueen rampilta
Majoitus https://www.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/kuopio/kilpailijoille/majoitus/
Palkinnot ja palkintojen jako Palkintojenjako tapahtuu kilpailuohjelman mukaisesti kilpailukeskuksessa
Muuta tietoa Suksien huoltotilat varattavissa: https://www.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/kuopio/kilpailijoille/huoltotilat/
Kilpailijoiden puku-ja pesutilat stadionrakennuksessa
Kilpailualueella toimii ravintola, jonne voi varata ruokailut jo etukäteen: https://www.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/kuopio/kilpailijoille/kisaruokailu/
ja lisäksi kahviomyynti
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M18 sprintti P 22.2. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M18 sprintti P 22.2. Santeri Mäkelä 2002 Himangan Urheilijat
M18 sprintti P 22.2. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M18 sprintti P 22.2. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Matias Lautamäki 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Taavi Nyström 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M18 sprintti P 22.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M18 sprintti P 22.2. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M18 sprintti P 22.2. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
M18 sprintti P 22.2. Eemil Juntunen 2003 Iisalmen Visa
M18 sprintti P 22.2. Jarkko Tolvanen 2002 Joroisten Urheilijat
M18 sprintti P 22.2. Saku Miettinen 2002 Joutsenon Kullervo
M18 sprintti P 22.2. Juho Syrjäläinen 2001 Jämin Jänne
M18 sprintti P 22.2. Samuli Kuusinen 2002 Jämin Jänne
M18 sprintti P 22.2. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 sprintti P 22.2. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M18 sprintti P 22.2. Jussi-Matti Rahja 2002 Kalajoen Junkkarit
M18 sprintti P 22.2. Valtteri Heinimaa 2002 Kangasalan Kisa
M18 sprintti P 22.2. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M18 sprintti P 22.2. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M18 sprintti P 22.2. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M18 sprintti P 22.2. Samuel Koljonen 2001 Keuruun Kisailijat
M18 sprintti P 22.2. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Samu Hanska 2001 Lahden Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Jesse Piiroinen 2001 Liperin Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Paavo Pakarinen 2002 Liperin Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Juuso Kuosma 2001 Maaningan Mahti
M18 sprintti P 22.2. Akseli Iivonen 2001 Mikkelin Hiihtäjät
M18 sprintti P 22.2. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M18 sprintti P 22.2. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M18 sprintti P 22.2. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
M18 sprintti P 22.2. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
M18 sprintti P 22.2. Eero Mannila 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Kalle Ijäs 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Saku Siren 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M18 sprintti P 22.2. Jesper Lietzén 2002 Pargas IF
M18 sprintti P 22.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M18 sprintti P 22.2. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M18 sprintti P 22.2. Severi Honkonen 2001 Perhon Kiri
M18 sprintti P 22.2. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Mitri Lerssi 2001 Pyhäjärven Pohti
M18 sprintti P 22.2. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pyhäjärven Pohti
M18 sprintti P 22.2. Samppo Kumpumäki 2002 Pyhäjärven Pohti
M18 sprintti P 22.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M18 sprintti P 22.2. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M18 sprintti P 22.2. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Viljami Miettinen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 sprintti P 22.2. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M18 sprintti P 22.2. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M18 sprintti P 22.2. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M18 sprintti P 22.2. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M18 sprintti P 22.2. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M18 sprintti P 22.2. Eino Koivula 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 sprintti P 22.2. Miska Minkkinen 2002 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 sprintti P 22.2. Petteri Mattila 2001 Teuvan Rivakka
M18 sprintti P 22.2. Santeri Leikas 2001 Teuvan Rivakka
M18 sprintti P 22.2. Matias Vaahtio 2001 Ulvilan Ura
M18 sprintti P 22.2. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M18 sprintti P 22.2. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M18 sprintti P 22.2. Juho Veikkolainen 2002 Valkeakosken Haka
M18 sprintti P 22.2. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M18 sprintti P 22.2. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 sprintti P 22.2. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 sprintti P 22.2. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M18 sprintti P 22.2. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M18 sprintti P 22.2. Haiyin Jiang 2002 Vuokattisport Club
M18 sprintti P 22.2. Yishuai Wang 2001 Vuokattisport Club
M18 sprintti P 22.2. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M18 sprintti P 22.2. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 sprintti P 22.2. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 sprintti P 22.2. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 sprintti P 22.2. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 sprintti P 22.2. Veeti Henriksson 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 sprintti P 22.2. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Aleksi Salmela 2000 Haapajärven Kiilat
M20 sprintti P 22.2. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M20 sprintti P 22.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M20 sprintti P 22.2. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M20 sprintti P 22.2. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M20 sprintti P 22.2. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M20 sprintti P 22.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M20 sprintti P 22.2. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M20 sprintti P 22.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
M20 sprintti P 22.2. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M20 sprintti P 22.2. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M20 sprintti P 22.2. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M20 sprintti P 22.2. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M20 sprintti P 22.2. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 sprintti P 22.2. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 sprintti P 22.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 sprintti P 22.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M20 sprintti P 22.2. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
M20 sprintti P 22.2. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
M20 sprintti P 22.2. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M20 sprintti P 22.2. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M20 sprintti P 22.2. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M20 sprintti P 22.2. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M20 sprintti P 22.2. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M20 sprintti P 22.2. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Anton Damlin 1999 Norrvalla Ski Team
M20 sprintti P 22.2. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Jaakko Kotajärvi 1999 Oulunsalon Vasama
M20 sprintti P 22.2. Tuure Pesola 1999 Pohti Skiteam
M20 sprintti P 22.2. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M20 sprintti P 22.2. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Akseli Loikkanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Riku Ollikainen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Juho Hämäläinen 2000 Ski Jyväskylä
M20 sprintti P 22.2. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M20 sprintti P 22.2. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 sprintti P 22.2. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 sprintti P 22.2. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 sprintti P 22.2. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 sprintti P 22.2. Veikka Rajala 2000 Tampereen Pyrintö
M20 sprintti P 22.2. Tuomas Ranto 1999 Team Skiers
M20 sprintti P 22.2. Joni Rauhansalo 1999 Valkeakosken Haka
M20 sprintti P 22.2. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 sprintti P 22.2. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
M20 sprintti P 22.2. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M20 sprintti P 22.2. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 sprintti P 22.2. Akezhuoli Tuohetaohan 1999 Vuokattisport Club
M20 sprintti P 22.2. Chengjun Niu 2000 Vuokattisport Club
M20 sprintti P 22.2. Guoqing Zhang 1999 Vuokattisport Club
M20 sprintti P 22.2. Haining Mao 1999 Vuokattisport Club
M20 sprintti P 22.2. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
N18 sprintti P 22.2. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 sprintti P 22.2. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N18 sprintti P 22.2. Outi Haikama 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Sonja Hakala 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N18 sprintti P 22.2. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N18 sprintti P 22.2. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N18 sprintti P 22.2. Veera Säisä 2002 Iisalmen Visa
N18 sprintti P 22.2. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N18 sprintti P 22.2. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Nora Riitaoja 2002 Jämin Jänne
N18 sprintti P 22.2. Elena Konstari 2002 Kaipolan Vire
N18 sprintti P 22.2. Peppi Salonen 2002 Kaipolan Vire
N18 sprintti P 22.2. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N18 sprintti P 22.2. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N18 sprintti P 22.2. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N18 sprintti P 22.2. Anni-Maija Laurikainen 2001 Karihaaran Visa
N18 sprintti P 22.2. Henna Hamari 2001 Karihaaran Visa
N18 sprintti P 22.2. Jonna Vestenius 2002 Karihaaran Visa
N18 sprintti P 22.2. Minna Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
N18 sprintti P 22.2. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Maija Tiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N18 sprintti P 22.2. Aino Veijalainen 2001 Kontiolahden Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N18 sprintti P 22.2. Aino Huttunen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N18 sprintti P 22.2. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N18 sprintti P 22.2. Aada Föhr 2001 Nilsiän Nujakka
N18 sprintti P 22.2. Riina Niskanen 2001 Nilsiän Nujakka
N18 sprintti P 22.2. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N18 sprintti P 22.2. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Emmi Huovinen 2002 Paltamon Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Suvi Leinonen 2001 Paltamon Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 sprintti P 22.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N18 sprintti P 22.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N18 sprintti P 22.2. Aino Loikkanen 2001 Puijon Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
N18 sprintti P 22.2. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N18 sprintti P 22.2. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N18 sprintti P 22.2. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N18 sprintti P 22.2. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N18 sprintti P 22.2. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N18 sprintti P 22.2. Aino Vuorinen 2002 Valkeakosken Haka
N18 sprintti P 22.2. Fanny Kukonlehto 2003 Valkeakosken Haka
N18 sprintti P 22.2. Kerttu Niinimäki 2002 Valkeakosken Haka
N18 sprintti P 22.2. Nea Kytäjä 2002 Valkeakosken Haka
N18 sprintti P 22.2. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N18 sprintti P 22.2. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N18 sprintti P 22.2. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N18 sprintti P 22.2. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N18 sprintti P 22.2. Shuangping Liu 2001 Vuokattisport Club
N18 sprintti P 22.2. Zhiyue Deng 2001 Vuokattisport Club
N20 sprintti P 22.2. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N20 sprintti P 22.2. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Samina Nummi 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
N20 sprintti P 22.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N20 sprintti P 22.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N20 sprintti P 22.2. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N20 sprintti P 22.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N20 sprintti P 22.2. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
N20 sprintti P 22.2. Elin Björk 1999 IK Falken
N20 sprintti P 22.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
N20 sprintti P 22.2. Suvi Hietaharju 1999 Ilmajoen Kisailijat
N20 sprintti P 22.2. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
N20 sprintti P 22.2. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N20 sprintti P 22.2. Ella Himanka 2000 Kalajoen Junkkarit
N20 sprintti P 22.2. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
N20 sprintti P 22.2. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
N20 sprintti P 22.2. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
N20 sprintti P 22.2. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N20 sprintti P 22.2. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
N20 sprintti P 22.2. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N20 sprintti P 22.2. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 sprintti P 22.2. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 sprintti P 22.2. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 sprintti P 22.2. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N20 sprintti P 22.2. Jenna Niskanen 2000 Nilsiän Nujakka
N20 sprintti P 22.2. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
N20 sprintti P 22.2. Silja Saarela 1999 Oulun Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Anni Huovinen 2000 Paltamon Urheilijat
N20 sprintti P 22.2. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N20 sprintti P 22.2. Iida-Sofia Korhonen 2000 Puijon Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Iiris Moisio 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Johanna Laakkonen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Siiri Räsänen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Anni-Sofia Ankkuri 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Noora Kupari 1999 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
N20 sprintti P 22.2. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N20 sprintti P 22.2. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
N20 sprintti P 22.2. Sofia Haglund 2000 Sundom IF
N20 sprintti P 22.2. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N20 sprintti P 22.2. Hilda Kukonlehto 2000 Valkeakosken Haka
N20 sprintti P 22.2. Sonja Lahtinen 1999 Valkeakosken Haka
N20 sprintti P 22.2. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N20 sprintti P 22.2. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
N20 sprintti P 22.2. Cai Luo 1999 Vuokattisport Club
N20 sprintti P 22.2. Li Lunhui 2000 Vuokattisport Club
N20 sprintti P 22.2. Shuaiqi Zhu 1999 Vuokattisport Club
N20 sprintti P 22.2. Youqi Jiang 2000 Vuokattisport Club
M17 10 km P 23.2. Amos Nordman 2002 Borgå Akilles
M17 10 km P 23.2. Ilari Laakso 2002 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M17 10 km P 23.2. Santeri Mäkelä 2002 Himangan Urheilijat
M17 10 km P 23.2. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M17 10 km P 23.2. Matias Lautamäki 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Taavi Nyström 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M17 10 km P 23.2. Benjamin Fransman 2002 IF Sibbo-Vargarna
M17 10 km P 23.2. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M17 10 km P 23.2. Eemil Juntunen 2003 Iisalmen Visa
M17 10 km P 23.2. Saku Miettinen 2002 Joutsenon Kullervo
M17 10 km P 23.2. Samuli Kuusinen 2002 Jämin Jänne
M17 10 km P 23.2. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M17 10 km P 23.2. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M17 10 km P 23.2. Jussi-Matti Rahja 2002 Kalajoen Junkkarit
M17 10 km P 23.2. Valtteri Heinimaa 2002 Kangasalan Kisa
M17 10 km P 23.2. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M17 10 km P 23.2. Elias Mäkinen 2003 Kankaantaan Kisa
M17 10 km P 23.2. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M17 10 km P 23.2. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M17 10 km P 23.2. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M17 10 km P 23.2. Lauri Maaninka 2002 Kuusamon Erä-Veikot
M17 10 km P 23.2. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M17 10 km P 23.2. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
M17 10 km P 23.2. Santeri Karppinen 2002 Norrvalla Ski Team
M17 10 km P 23.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M17 10 km P 23.2. Jesper Lietzén 2002 Pargas IF
M17 10 km P 23.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M17 10 km P 23.2. Henri Heikkinen 2002 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Samppo Kumpumäki 2002 Pyhäjärven Pohti
M17 10 km P 23.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M17 10 km P 23.2. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M17 10 km P 23.2. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M17 10 km P 23.2. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M17 10 km P 23.2. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M17 10 km P 23.2. Lauri Ström 2002 Ski Jyväskylä
M17 10 km P 23.2. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M17 10 km P 23.2. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M17 10 km P 23.2. Miska Minkkinen 2002 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 10 km P 23.2. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M17 10 km P 23.2. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M17 10 km P 23.2. Juho Veikkolainen 2002 Valkeakosken Haka
M17 10 km P 23.2. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M17 10 km P 23.2. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M17 10 km P 23.2. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M17 10 km P 23.2. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M17 10 km P 23.2. Haiyin Jiang 2002 Vuokattisport Club
M17 10 km P 23.2. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M17 10 km P 23.2. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M17 10 km P 23.2. Veeti Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 23.2. Veeti Haapa-Aho 2001 Alajärven Ankkurit
M18 10 km P 23.2. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M18 10 km P 23.2. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
M18 10 km P 23.2. Tatu Sutinen 2001 Iisalmen Visa
M18 10 km P 23.2. Juho Syrjäläinen 2001 Jämin Jänne
M18 10 km P 23.2. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
M18 10 km P 23.2. Samuel Koljonen 2001 Keuruun Kisailijat
M18 10 km P 23.2. Eemeli Tavi 2001 Kiteen Urheilijat
M18 10 km P 23.2. Ville-Valtteri Karvinen 2002 Kontiolahden Urheilijat
M18 10 km P 23.2. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Samu Hanska 2001 Lahden Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Jesse Piiroinen 2001 Liperin Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Juuso Kuosma 2001 Maaningan Mahti
M18 10 km P 23.2. Akseli Iivonen 2001 Mikkelin Hiihtäjät
M18 10 km P 23.2. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M18 10 km P 23.2. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
M18 10 km P 23.2. Eero Mannila 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Kalle Ijäs 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Saku Siren 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M18 10 km P 23.2. Severi Honkonen 2001 Perhon Kiri
M18 10 km P 23.2. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Mitri Lerssi 2001 Pyhäjärven Pohti
M18 10 km P 23.2. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pyhäjärven Pohti
M18 10 km P 23.2. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M18 10 km P 23.2. Antti-Jussi Räsänen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Viljami Miettinen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 10 km P 23.2. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M18 10 km P 23.2. Eino Koivula 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 10 km P 23.2. Lauri Joukas 2001 Teuvan Rivakka
M18 10 km P 23.2. Petteri Mattila 2001 Teuvan Rivakka
M18 10 km P 23.2. Santeri Leikas 2001 Teuvan Rivakka
M18 10 km P 23.2. Matias Vaahtio 2001 Ulvilan Ura
M18 10 km P 23.2. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M18 10 km P 23.2. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M18 10 km P 23.2. Yishuai Wang 2001 Vuokattisport Club
M18 10 km P 23.2. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 23.2. Roni Hiitelä 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 23.2. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 23.2. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km P 23.2. Veeti Henriksson 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 10 km P 23.2. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M20 10 km P 23.2. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 10 km P 23.2. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 10 km P 23.2. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Aleksi Salmela 2000 Haapajärven Kiilat
M20 10 km P 23.2. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Roope Nyström 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M20 10 km P 23.2. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M20 10 km P 23.2. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M20 10 km P 23.2. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M20 10 km P 23.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M20 10 km P 23.2. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M20 10 km P 23.2. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M20 10 km P 23.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
M20 10 km P 23.2. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M20 10 km P 23.2. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M20 10 km P 23.2. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 23.2. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 23.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 23.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M20 10 km P 23.2. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
M20 10 km P 23.2. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
M20 10 km P 23.2. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Konsta Vanhanen 2000 Kiteen Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Otto-Eemil Karvinen 1999 Kontiolahden Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M20 10 km P 23.2. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M20 10 km P 23.2. Eetu Tolvanen 2000 Lempäälän Kisa
M20 10 km P 23.2. Aapo Saastamoinen 2000 Lieksan Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Anton Damlin 1999 Norrvalla Ski Team
M20 10 km P 23.2. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Jaakko Kotajärvi 1999 Oulunsalon Vasama
M20 10 km P 23.2. Tuure Pesola 1999 Pohti Skiteam
M20 10 km P 23.2. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M20 10 km P 23.2. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Akseli Loikkanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Riku Ollikainen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Juho Hämäläinen 2000 Ski Jyväskylä
M20 10 km P 23.2. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M20 10 km P 23.2. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 10 km P 23.2. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 10 km P 23.2. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km P 23.2. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 10 km P 23.2. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
M20 10 km P 23.2. Tuomas Ranto 1999 Team Skiers
M20 10 km P 23.2. Elias Liukka 1999 Tohmajärven Urheilijat
M20 10 km P 23.2. Joni Rauhansalo 1999 Valkeakosken Haka
M20 10 km P 23.2. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km P 23.2. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
M20 10 km P 23.2. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M20 10 km P 23.2. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 10 km P 23.2. Akezhuoli Tuohetaohan 1999 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Chengjun Niu 2000 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Guoqing Zhang 1999 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Hadesi Badelihan 1999 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Haining Mao 1999 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Jie Dongzhiduo 2000 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Lei Zhao 2000 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Wuerkaixi Kuerbanjiang 2000 Vuokattisport Club
M20 10 km P 23.2. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M23 10 km P 23.2. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
M23 10 km P 23.2. Juho Salmela 1998 Haapajärven Kiilat
M23 10 km P 23.2. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
M23 10 km P 23.2. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
M23 10 km P 23.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
M23 10 km P 23.2. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M23 10 km P 23.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
M23 10 km P 23.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M23 10 km P 23.2. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M23 10 km P 23.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 10 km P 23.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 10 km P 23.2. August Högnabba 1998 IF Åsarna
M23 10 km P 23.2. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
M23 10 km P 23.2. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 10 km P 23.2. Aatu Mäkelä 1997 Joensuun Kataja
M23 10 km P 23.2. Ilari Nissinen 1996 Joensuun Kataja
M23 10 km P 23.2. Tuomas Jeskanen 1997 Joensuun Kataja
M23 10 km P 23.2. Tuukka Gröhn 1996 Joensuun Kataja
M23 10 km P 23.2. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M23 10 km P 23.2. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
M23 10 km P 23.2. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 10 km P 23.2. Viljami Kirjavainen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 10 km P 23.2. Aapo Erkkilä 1997 Karihaaran Visa
M23 10 km P 23.2. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
M23 10 km P 23.2. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
M23 10 km P 23.2. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
M23 10 km P 23.2. Anssi Hakulinen 1996 Kiteen Urheilijat
M23 10 km P 23.2. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
M23 10 km P 23.2. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 10 km P 23.2. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
M23 10 km P 23.2. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 10 km P 23.2. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 10 km P 23.2. Valtteri Niskanen 1997 Lempäälän Kisa
M23 10 km P 23.2. Eero Lapila 1998 Liedon Luja
M23 10 km P 23.2. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
M23 10 km P 23.2. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
M23 10 km P 23.2. Juuso Kivilähde 1996 Noormarkun Nopsa
M23 10 km P 23.2. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Petteri Laurén 1998 Oulun Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Edvard Kotajärvi 1997 Oulunsalon Vasama
M23 10 km P 23.2. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Lauri Vaahto 1997 Pakilan Veto
M23 10 km P 23.2. Juuso Haarala 1996 Pohti Skiteam
M23 10 km P 23.2. Roope Haapakangas 1997 Pohti Skiteam
M23 10 km P 23.2. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
M23 10 km P 23.2. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Tero Pesonen 1998 Pyhäjärven Pohti
M23 10 km P 23.2. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
M23 10 km P 23.2. Jari Turtiainen 1997 Savonlinnan Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
M23 10 km P 23.2. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M23 10 km P 23.2. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
M23 10 km P 23.2. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
M23 10 km P 23.2. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
M23 10 km P 23.2. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
M23 10 km P 23.2. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
M23 10 km P 23.2. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
M23 10 km P 23.2. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
M23 10 km P 23.2. Haiyang Qin 1997 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Jiajun Zhang 1998 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Meng Wei 1996 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Runzhe Wang 1996 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Wuhantu Wuhantu 1998 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Xiaoqiang Bai 1998 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Yi Zhou 1996 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Zhengsong Cao 1997 Vuokattisport Club
M23 10 km P 23.2. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N17 5 km P 23.2. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N17 5 km P 23.2. Liisa Raasakka 2002 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Anni Mäkinen 2002 Himangan Urheilijat
N17 5 km P 23.2. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N17 5 km P 23.2. Suvi Kemppainen 2003 Hyrynsalmen Isku
N17 5 km P 23.2. Sonja Hakala 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N17 5 km P 23.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
N17 5 km P 23.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N17 5 km P 23.2. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N17 5 km P 23.2. Veera Säisä 2002 Iisalmen Visa
N17 5 km P 23.2. Elena Konstari 2002 Kaipolan Vire
N17 5 km P 23.2. Peppi Salonen 2002 Kaipolan Vire
N17 5 km P 23.2. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N17 5 km P 23.2. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N17 5 km P 23.2. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N17 5 km P 23.2. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N17 5 km P 23.2. Jonna Vestenius 2002 Karihaaran Visa
N17 5 km P 23.2. Kerttu Pirneskoski 2003 Karihaaran Visa
N17 5 km P 23.2. Minna Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
N17 5 km P 23.2. Reija Ahola 2002 Karihaaran Visa
N17 5 km P 23.2. Sanni Pulkkinen 2003 Karihaaran Visa
N17 5 km P 23.2. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N17 5 km P 23.2. Maija Tiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
N17 5 km P 23.2. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N17 5 km P 23.2. Sara Leppäsalmi 2002 Kuoreveden Kärki
N17 5 km P 23.2. Kristiina Rantakömi 2002 Lahden Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Nea Lindén 2002 Lahden Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N17 5 km P 23.2. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N17 5 km P 23.2. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Emmi Huovinen 2002 Paltamon Urheilijat
N17 5 km P 23.2. Venla Järvelä 2003 Paltamon Urheilijat
N17 5 km P 23.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N17 5 km P 23.2. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
N17 5 km P 23.2. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Aino Pääkkönen 2003 Ski Jyväskylä
N17 5 km P 23.2. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N17 5 km P 23.2. Siiri Rasimus 2003 Ski Jyväskylä
N17 5 km P 23.2. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N17 5 km P 23.2. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N17 5 km P 23.2. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N17 5 km P 23.2. Aino Vuorinen 2002 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Anni Virta 2002 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Fanny Kukonlehto 2003 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Kerttu Niinimäki 2002 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Nea Kytäjä 2002 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Saana Kuusinen 2003 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N17 5 km P 23.2. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N17 5 km P 23.2. Li Jianuo 2003 Vuokattisport Club
N17 5 km P 23.2. Anni Laine 2002 Ylöjärven Ryhti
N18 5 km P 23.2. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N18 5 km P 23.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 5 km P 23.2. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N18 5 km P 23.2. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Ida Tonteri 2001 Hyvinkään Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Outi Haikama 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N18 5 km P 23.2. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N18 5 km P 23.2. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N18 5 km P 23.2. Niina Holmström 2001 Iin Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N18 5 km P 23.2. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N18 5 km P 23.2. Anni-Maija Laurikainen 2001 Karihaaran Visa
N18 5 km P 23.2. Henna Hamari 2001 Karihaaran Visa
N18 5 km P 23.2. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N18 5 km P 23.2. Aino Veijalainen 2001 Kontiolahden Urheilijat
N18 5 km P 23.2. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Aino Huttunen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N18 5 km P 23.2. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Aada Föhr 2001 Nilsiän Nujakka
N18 5 km P 23.2. Riina Niskanen 2001 Nilsiän Nujakka
N18 5 km P 23.2. Roosa Riikola 2001 Oulun Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Suvi Leinonen 2001 Paltamon Urheilijat
N18 5 km P 23.2. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 5 km P 23.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N18 5 km P 23.2. Aino Loikkanen 2001 Puijon Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Johanna Kiljunen 2001 Puumalan Hiihtäjät
N18 5 km P 23.2. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N18 5 km P 23.2. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
N18 5 km P 23.2. Emilia Silkkola 2001 Rautalammin Urheilijat
N18 5 km P 23.2. Tessa Jormakka 2001 Ski Jyväskylä
N18 5 km P 23.2. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N18 5 km P 23.2. Venla Välläri 2001 Tampereen Pyrintö
N18 5 km P 23.2. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N18 5 km P 23.2. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N18 5 km P 23.2. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N18 5 km P 23.2. Shuangping Liu 2001 Vuokattisport Club
N18 5 km P 23.2. Zhiyue Deng 2001 Vuokattisport Club
N18 5 km P 23.2. Zitong Shang 2002 Vuokattisport Club
N20 5 km P 23.2. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N20 5 km P 23.2. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Samina Nummi 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
N20 5 km P 23.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N20 5 km P 23.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N20 5 km P 23.2. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N20 5 km P 23.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N20 5 km P 23.2. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
N20 5 km P 23.2. Elin Björk 1999 IK Falken
N20 5 km P 23.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
N20 5 km P 23.2. Suvi Hietaharju 1999 Ilmajoen Kisailijat
N20 5 km P 23.2. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
N20 5 km P 23.2. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N20 5 km P 23.2. Ella Himanka 2000 Kalajoen Junkkarit
N20 5 km P 23.2. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
N20 5 km P 23.2. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
N20 5 km P 23.2. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
N20 5 km P 23.2. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N20 5 km P 23.2. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
N20 5 km P 23.2. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
N20 5 km P 23.2. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N20 5 km P 23.2. Annika Piiparinen 1999 Lieksan Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 5 km P 23.2. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 5 km P 23.2. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 5 km P 23.2. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N20 5 km P 23.2. Jenna Niskanen 2000 Nilsiän Nujakka
N20 5 km P 23.2. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
N20 5 km P 23.2. Silja Saarela 1999 Oulun Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Sanni Oikkonen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Anni Huovinen 2000 Paltamon Urheilijat
N20 5 km P 23.2. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N20 5 km P 23.2. Iiris Moisio 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Johanna Laakkonen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Siiri Räsänen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Anni-Sofia Ankkuri 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Noora Kupari 1999 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
N20 5 km P 23.2. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N20 5 km P 23.2. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
N20 5 km P 23.2. Maarit Heiskanen 1999 Sonkajärven Pahka
N20 5 km P 23.2. Sofia Haglund 2000 Sundom IF
N20 5 km P 23.2. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N20 5 km P 23.2. Hilda Kukonlehto 2000 Valkeakosken Haka
N20 5 km P 23.2. Sonja Lahtinen 1999 Valkeakosken Haka
N20 5 km P 23.2. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
N20 5 km P 23.2. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N20 5 km P 23.2. Cai Luo 1999 Vuokattisport Club
N20 5 km P 23.2. Qiang Yao 2000 Vuokattisport Club
N20 5 km P 23.2. Shuaiqi Zhu 1999 Vuokattisport Club
N20 5 km P 23.2. Yang Song 1999 Vuokattisport Club
N20 5 km P 23.2. Yingying Wang 1999 Vuokattisport Club
N20 5 km P 23.2. Youqi Jiang 2000 Vuokattisport Club
N23 5 km P 23.2. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
N23 5 km P 23.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 5 km P 23.2. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
N23 5 km P 23.2. Julia Häger 1996 IF Minken
N23 5 km P 23.2. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
N23 5 km P 23.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
N23 5 km P 23.2. Anni Ahonen 1997 Imatran Urheilijat
N23 5 km P 23.2. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
N23 5 km P 23.2. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N23 5 km P 23.2. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
N23 5 km P 23.2. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
N23 5 km P 23.2. Petra Viirumäki 1996 Karihaaran Visa
N23 5 km P 23.2. Sanna-Mari Purola 1997 Karihaaran Visa
N23 5 km P 23.2. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
N23 5 km P 23.2. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
N23 5 km P 23.2. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 5 km P 23.2. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 5 km P 23.2. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
N23 5 km P 23.2. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
N23 5 km P 23.2. Ilona Saastamoinen 1997 Liperin Hiihtoseura
N23 5 km P 23.2. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
N23 5 km P 23.2. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
N23 5 km P 23.2. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
N23 5 km P 23.2. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
N23 5 km P 23.2. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N23 5 km P 23.2. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
N23 5 km P 23.2. Mari Heiskanen 1996 Sonkajärven Pahka
N23 5 km P 23.2. Iida Sirviö 1996 Sotkamon Jymy
N23 5 km P 23.2. Laura Saastamoinen 1996 Sotkamon Jymy
N23 5 km P 23.2. Salla Loukusa 1997 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N23 5 km P 23.2. Emmi Rajala 1997 Tampereen Pyrintö
N23 5 km P 23.2. Krista Laitinen 1998 Tampereen Pyrintö
N23 5 km P 23.2. Maria Hiivala 1997 Team Skiers
N23 5 km P 23.2. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
N23 5 km P 23.2. Saana Ukkonen 1996 Team Skiers
N23 5 km P 23.2. Tellervo Ranto 1996 Team Skiers
N23 5 km P 23.2. Janita Jäntti 1996 Vantaan Hiihtoseura
N23 5 km P 23.2. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 5 km P 23.2. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 5 km P 23.2. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 5 km P 23.2. Juan Chang 1997 Vuokattisport Club
N23 5 km P 23.2. Lingya Chen 1997 Vuokattisport Club
N23 5 km P 23.2. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima
M17 15 km V 24.2. Amos Nordman 2002 Borgå Akilles
M17 15 km V 24.2. Ilari Laakso 2002 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M17 15 km V 24.2. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M17 15 km V 24.2. Matias Lautamäki 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Taavi Nyström 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M17 15 km V 24.2. Eemil Juntunen 2003 Iisalmen Visa
M17 15 km V 24.2. Samuli Kuusinen 2002 Jämin Jänne
M17 15 km V 24.2. Jussi Hyytiäinen 2002 Jämsänkosken Ilves
M17 15 km V 24.2. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
M17 15 km V 24.2. Jussi-Matti Rahja 2002 Kalajoen Junkkarit
M17 15 km V 24.2. Valtteri Heinimaa 2002 Kangasalan Kisa
M17 15 km V 24.2. Matias Sippo 2002 Kangasniemen Kalske
M17 15 km V 24.2. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M17 15 km V 24.2. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M17 15 km V 24.2. Onni Mäkelä 2002 Keuruun Kisailijat
M17 15 km V 24.2. Lauri Maaninka 2002 Kuusamon Erä-Veikot
M17 15 km V 24.2. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M17 15 km V 24.2. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
M17 15 km V 24.2. Santeri Karppinen 2002 Norrvalla Ski Team
M17 15 km V 24.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M17 15 km V 24.2. Jesper Lietzén 2002 Pargas IF
M17 15 km V 24.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M17 15 km V 24.2. Henri Heikkinen 2002 Puijon Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Samppo Kumpumäki 2002 Pyhäjärven Pohti
M17 15 km V 24.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M17 15 km V 24.2. Erno Ruuskanen 2002 Siilinjärven Hiihtoseura
M17 15 km V 24.2. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M17 15 km V 24.2. Antti Rolig 2002 Ski Jyväskylä
M17 15 km V 24.2. Lauri Ström 2002 Ski Jyväskylä
M17 15 km V 24.2. Luukas Siitonen 2003 Ski Jyväskylä
M17 15 km V 24.2. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M17 15 km V 24.2. Miska Minkkinen 2002 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 15 km V 24.2. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M17 15 km V 24.2. Iiro Uusitalo 2002 Valkeakosken Haka
M17 15 km V 24.2. Juho Veikkolainen 2002 Valkeakosken Haka
M17 15 km V 24.2. Niilo Syrjälä 2002 Valkeakosken Haka
M17 15 km V 24.2. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M17 15 km V 24.2. Miro Jylkkä 2002 Ylivieskan Kuula
M17 15 km V 24.2. Onni Koskela 2002 Ylöjärven Ryhti
M17 15 km V 24.2. Veeti Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 15 km V 24.2. Veeti Haapa-Aho 2001 Alajärven Ankkurit
M18 15 km V 24.2. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
M18 15 km V 24.2. Tatu Sutinen 2001 Iisalmen Visa
M18 15 km V 24.2. Juho Syrjäläinen 2001 Jämin Jänne
M18 15 km V 24.2. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
M18 15 km V 24.2. Samuel Koljonen 2001 Keuruun Kisailijat
M18 15 km V 24.2. Eemeli Tavi 2001 Kiteen Urheilijat
M18 15 km V 24.2. Ville-Valtteri Karvinen 2002 Kontiolahden Urheilijat
M18 15 km V 24.2. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Samu Hanska 2001 Lahden Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Jesse Piiroinen 2001 Liperin Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Juuso Kuosma 2001 Maaningan Mahti
M18 15 km V 24.2. Akseli Iivonen 2001 Mikkelin Hiihtäjät
M18 15 km V 24.2. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M18 15 km V 24.2. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
M18 15 km V 24.2. Eero Mannila 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Kalle Ijäs 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Saku Siren 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M18 15 km V 24.2. Severi Honkonen 2001 Perhon Kiri
M18 15 km V 24.2. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Mitri Lerssi 2001 Pyhäjärven Pohti
M18 15 km V 24.2. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pyhäjärven Pohti
M18 15 km V 24.2. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M18 15 km V 24.2. Antti-Jussi Räsänen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Viljami Miettinen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 15 km V 24.2. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M18 15 km V 24.2. Eino Koivula 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M18 15 km V 24.2. Lauri Joukas 2001 Teuvan Rivakka
M18 15 km V 24.2. Petteri Mattila 2001 Teuvan Rivakka
M18 15 km V 24.2. Santeri Leikas 2001 Teuvan Rivakka
M18 15 km V 24.2. Matias Vaahtio 2001 Ulvilan Ura
M18 15 km V 24.2. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M18 15 km V 24.2. Yishuai Wang 2001 Vuokattisport Club
M18 15 km V 24.2. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 15 km V 24.2. Roni Hiitelä 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 15 km V 24.2. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 15 km V 24.2. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 15 km V 24.2. Veeti Henriksson 2001 Ylöjärven Ryhti
M20 15 km V 24.2. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M20 15 km V 24.2. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 15 km V 24.2. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 15 km V 24.2. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Roope Nyström 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M20 15 km V 24.2. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M20 15 km V 24.2. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M20 15 km V 24.2. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M20 15 km V 24.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M20 15 km V 24.2. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M20 15 km V 24.2. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M20 15 km V 24.2. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M20 15 km V 24.2. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M20 15 km V 24.2. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 15 km V 24.2. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M20 15 km V 24.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 15 km V 24.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M20 15 km V 24.2. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
M20 15 km V 24.2. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
M20 15 km V 24.2. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Konsta Vanhanen 2000 Kiteen Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Otto-Eemil Karvinen 1999 Kontiolahden Urheilijat
M20 15 km V 24.2. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M20 15 km V 24.2. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M20 15 km V 24.2. Eetu Tolvanen 2000 Lempäälän Kisa
M20 15 km V 24.2. Aapo Saastamoinen 2000 Lieksan Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Anton Damlin 1999 Norrvalla Ski Team
M20 15 km V 24.2. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Tuure Pesola 1999 Pohti Skiteam
M20 15 km V 24.2. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M20 15 km V 24.2. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Akseli Loikkanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Riku Ollikainen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Juho Hämäläinen 2000 Ski Jyväskylä
M20 15 km V 24.2. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M20 15 km V 24.2. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 15 km V 24.2. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 15 km V 24.2. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km V 24.2. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km V 24.2. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
M20 15 km V 24.2. Tuomas Ranto 1999 Team Skiers
M20 15 km V 24.2. Joni Rauhansalo 1999 Valkeakosken Haka
M20 15 km V 24.2. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 15 km V 24.2. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
M20 15 km V 24.2. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 15 km V 24.2. Akezhuoli Tuohetaohan 1999 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Chengjun Niu 2000 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Guoqing Zhang 1999 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Hadesi Badelihan 1999 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Haining Mao 1999 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Jie Dongzhiduo 2000 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Lei Zhao 2000 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Wuerkaixi Kuerbanjiang 2000 Vuokattisport Club
M20 15 km V 24.2. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M23 15 km V 24.2. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
M23 15 km V 24.2. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
M23 15 km V 24.2. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
M23 15 km V 24.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
M23 15 km V 24.2. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M23 15 km V 24.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
M23 15 km V 24.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M23 15 km V 24.2. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M23 15 km V 24.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 15 km V 24.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 15 km V 24.2. August Högnabba 1998 IF Åsarna
M23 15 km V 24.2. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
M23 15 km V 24.2. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M23 15 km V 24.2. Ilari Nissinen 1996 Joensuun Kataja
M23 15 km V 24.2. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M23 15 km V 24.2. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
M23 15 km V 24.2. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 15 km V 24.2. Viljami Kirjavainen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 15 km V 24.2. Aapo Erkkilä 1997 Karihaaran Visa
M23 15 km V 24.2. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
M23 15 km V 24.2. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
M23 15 km V 24.2. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
M23 15 km V 24.2. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
M23 15 km V 24.2. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 24.2. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 24.2. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 24.2. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 24.2. Valtteri Niskanen 1997 Lempäälän Kisa
M23 15 km V 24.2. Eero Lapila 1998 Liedon Luja
M23 15 km V 24.2. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
M23 15 km V 24.2. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
M23 15 km V 24.2. Juuso Kivilähde 1996 Noormarkun Nopsa
M23 15 km V 24.2. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Petteri Laurén 1998 Oulun Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Lauri Vaahto 1997 Pakilan Veto
M23 15 km V 24.2. Juuso Haarala 1996 Pohti Skiteam
M23 15 km V 24.2. Roope Haapakangas 1997 Pohti Skiteam
M23 15 km V 24.2. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
M23 15 km V 24.2. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Tero Pesonen 1998 Pyhäjärven Pohti
M23 15 km V 24.2. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
M23 15 km V 24.2. Jari Turtiainen 1997 Savonlinnan Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
M23 15 km V 24.2. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M23 15 km V 24.2. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
M23 15 km V 24.2. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
M23 15 km V 24.2. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
M23 15 km V 24.2. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
M23 15 km V 24.2. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
M23 15 km V 24.2. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
M23 15 km V 24.2. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
M23 15 km V 24.2. Haiyang Qin 1997 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Jiajun Zhang 1998 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Meng Wei 1996 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Runzhe Wang 1996 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Wuhantu Wuhantu 1998 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Xiaoqiang Bai 1998 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Yi Zhou 1996 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Zhengsong Cao 1997 Vuokattisport Club
M23 15 km V 24.2. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
N17 10 km V 24.2. Henna Korpi 2002 Aavasaksan Urheilijat
N17 10 km V 24.2. Liisa Raasakka 2002 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Anni Mäkinen 2002 Himangan Urheilijat
N17 10 km V 24.2. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N17 10 km V 24.2. Suvi Kemppainen 2003 Hyrynsalmen Isku
N17 10 km V 24.2. Sonja Hakala 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N17 10 km V 24.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
N17 10 km V 24.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N17 10 km V 24.2. Hannah Smart 2002 Iisalmen Visa
N17 10 km V 24.2. Veera Säisä 2002 Iisalmen Visa
N17 10 km V 24.2. Elena Konstari 2002 Kaipolan Vire
N17 10 km V 24.2. Peppi Salonen 2002 Kaipolan Vire
N17 10 km V 24.2. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N17 10 km V 24.2. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N17 10 km V 24.2. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
N17 10 km V 24.2. Jonna Vestenius 2002 Karihaaran Visa
N17 10 km V 24.2. Reija Ahola 2002 Karihaaran Visa
N17 10 km V 24.2. Sanni Pulkkinen 2003 Karihaaran Visa
N17 10 km V 24.2. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N17 10 km V 24.2. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N17 10 km V 24.2. Sara Leppäsalmi 2002 Kuoreveden Kärki
N17 10 km V 24.2. Kristiina Rantakömi 2002 Lahden Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Nea Lindén 2002 Lahden Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Veera Kontkanen 2002 Liperin Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N17 10 km V 24.2. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N17 10 km V 24.2. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Emmi Huovinen 2002 Paltamon Urheilijat
N17 10 km V 24.2. Venla Järvelä 2003 Paltamon Urheilijat
N17 10 km V 24.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N17 10 km V 24.2. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Aino Pääkkönen 2003 Ski Jyväskylä
N17 10 km V 24.2. Sanni Räisänen 2003 Ski Jyväskylä
N17 10 km V 24.2. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N17 10 km V 24.2. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N17 10 km V 24.2. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N17 10 km V 24.2. Aino Vuorinen 2002 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Anni Virta 2002 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Fanny Kukonlehto 2003 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Kerttu Niinimäki 2002 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Nea Kytäjä 2002 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Saana Kuusinen 2003 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
N17 10 km V 24.2. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N17 10 km V 24.2. Haiyin Jiang 2002 Vuokattisport Club
N17 10 km V 24.2. Li Jianuo 2003 Vuokattisport Club
N17 10 km V 24.2. Anni Laine 2002 Ylöjärven Ryhti
N18 10 km V 24.2. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N18 10 km V 24.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 10 km V 24.2. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N18 10 km V 24.2. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Ida Tonteri 2001 Hyvinkään Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Outi Haikama 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N18 10 km V 24.2. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N18 10 km V 24.2. Niina Holmström 2001 Iin Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N18 10 km V 24.2. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N18 10 km V 24.2. Anni-Maija Laurikainen 2001 Karihaaran Visa
N18 10 km V 24.2. Henna Hamari 2001 Karihaaran Visa
N18 10 km V 24.2. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N18 10 km V 24.2. Aino Veijalainen 2001 Kontiolahden Urheilijat
N18 10 km V 24.2. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Aino Huttunen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N18 10 km V 24.2. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Aada Föhr 2001 Nilsiän Nujakka
N18 10 km V 24.2. Riina Niskanen 2001 Nilsiän Nujakka
N18 10 km V 24.2. Roosa Riikola 2001 Oulun Hiihtoseura
N18 10 km V 24.2. Suvi Leinonen 2001 Paltamon Urheilijat
N18 10 km V 24.2. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 10 km V 24.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N18 10 km V 24.2. Johanna Kiljunen 2001 Puumalan Hiihtäjät
N18 10 km V 24.2. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N18 10 km V 24.2. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
N18 10 km V 24.2. Emilia Silkkola 2001 Rautalammin Urheilijat
N18 10 km V 24.2. Tessa Jormakka 2001 Ski Jyväskylä
N18 10 km V 24.2. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N18 10 km V 24.2. Venla Välläri 2001 Tampereen Pyrintö
N18 10 km V 24.2. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N18 10 km V 24.2. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N18 10 km V 24.2. Shuangping Liu 2001 Vuokattisport Club
N18 10 km V 24.2. Zhiyue Deng 2001 Vuokattisport Club
N18 10 km V 24.2. Zitong Shang 2002 Vuokattisport Club
N20 10 km V 24.2. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N20 10 km V 24.2. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Samina Nummi 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
N20 10 km V 24.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N20 10 km V 24.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N20 10 km V 24.2. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N20 10 km V 24.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N20 10 km V 24.2. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
N20 10 km V 24.2. Elin Björk 1999 IK Falken
N20 10 km V 24.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
N20 10 km V 24.2. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
N20 10 km V 24.2. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N20 10 km V 24.2. Ella Himanka 2000 Kalajoen Junkkarit
N20 10 km V 24.2. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
N20 10 km V 24.2. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
N20 10 km V 24.2. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
N20 10 km V 24.2. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N20 10 km V 24.2. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
N20 10 km V 24.2. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N20 10 km V 24.2. Annika Piiparinen 1999 Lieksan Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km V 24.2. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km V 24.2. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km V 24.2. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km V 24.2. Jenna Niskanen 2000 Nilsiän Nujakka
N20 10 km V 24.2. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
N20 10 km V 24.2. Silja Saarela 1999 Oulun Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Sanni Oikkonen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Anni Huovinen 2000 Paltamon Urheilijat
N20 10 km V 24.2. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N20 10 km V 24.2. Iiris Moisio 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Johanna Laakkonen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Siiri Räsänen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Anni-Sofia Ankkuri 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Noora Kupari 1999 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
N20 10 km V 24.2. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N20 10 km V 24.2. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
N20 10 km V 24.2. Maarit Heiskanen 1999 Sonkajärven Pahka
N20 10 km V 24.2. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
N20 10 km V 24.2. Hilda Kukonlehto 2000 Valkeakosken Haka
N20 10 km V 24.2. Sonja Lahtinen 1999 Valkeakosken Haka
N20 10 km V 24.2. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N20 10 km V 24.2. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
N20 10 km V 24.2. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N20 10 km V 24.2. Cai Luo 1999 Vuokattisport Club
N20 10 km V 24.2. Qiang Yao 2000 Vuokattisport Club
N20 10 km V 24.2. Shuaiqi Zhu 1999 Vuokattisport Club
N20 10 km V 24.2. Yang Song 1999 Vuokattisport Club
N20 10 km V 24.2. Yingying Wang 1999 Vuokattisport Club
N20 10 km V 24.2. Youqi Jiang 2000 Vuokattisport Club
N23 10 km V 24.2. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
N23 10 km V 24.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N23 10 km V 24.2. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
N23 10 km V 24.2. Julia Häger 1996 IF Minken
N23 10 km V 24.2. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
N23 10 km V 24.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
N23 10 km V 24.2. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
N23 10 km V 24.2. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N23 10 km V 24.2. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
N23 10 km V 24.2. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
N23 10 km V 24.2. Petra Viirumäki 1996 Karihaaran Visa
N23 10 km V 24.2. Sanna-Mari Purola 1997 Karihaaran Visa
N23 10 km V 24.2. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
N23 10 km V 24.2. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
N23 10 km V 24.2. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km V 24.2. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km V 24.2. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km V 24.2. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
N23 10 km V 24.2. Ilona Saastamoinen 1997 Liperin Hiihtoseura
N23 10 km V 24.2. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
N23 10 km V 24.2. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
N23 10 km V 24.2. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
N23 10 km V 24.2. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
N23 10 km V 24.2. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N23 10 km V 24.2. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
N23 10 km V 24.2. Mari Heiskanen 1996 Sonkajärven Pahka
N23 10 km V 24.2. Iida Sirviö 1996 Sotkamon Jymy
N23 10 km V 24.2. Salla Loukusa 1997 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N23 10 km V 24.2. Emmi Rajala 1997 Tampereen Pyrintö
N23 10 km V 24.2. Krista Laitinen 1998 Tampereen Pyrintö
N23 10 km V 24.2. Maria Hiivala 1997 Team Skiers
N23 10 km V 24.2. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
N23 10 km V 24.2. Saana Ukkonen 1996 Team Skiers
N23 10 km V 24.2. Tellervo Ranto 1996 Team Skiers
N23 10 km V 24.2. Janita Jäntti 1996 Vantaan Hiihtoseura
N23 10 km V 24.2. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N23 10 km V 24.2. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 10 km V 24.2. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 10 km V 24.2. Juan Chang 1997 Vuokattisport Club
N23 10 km V 24.2. Lingya Chen 1997 Vuokattisport Club
N23 10 km V 24.2. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima