IK Falkens parklopp/puistohiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 14.3.2019
Kilpailun alkamisajankohta 18.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 11.3.19 19:59:59
Kilpailun nimi IK Falkens parklopp/puistohiihdot
Kilpailun numero 136
Kilpailupaikka Pedersören hiihtokeskus, Lappfors
Kilpailupaikan osoite Teerijärventie 110
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: To 14.03.2019
M/N 10 2 km P, M/N12 2 km P ja M/N 14 2 km P
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M10 P nappulaviesti 2 km
M12 P nappulaviesti 2 km
M14 P nappulaviesti 2 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 7.5 km
N18 P 5 km
M40 P 7.5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IK Falken
Seuranumero 10346110
Yhteyshenkilö Tage Ray
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0500 862 134
GSM
Fax
WWW-osoite www.ikfalken.fi
Sähköposti ikfalken@multi.fi
Ilmoittautumiset 11.3 klo 20.00 mennessä Kilmoon
Osanottomaksut Nappulaviesti 30€/joukkue muut 20€
Pankki ja tilinro OP FI61 5548 0920 0014 66 IK Falken
TD/TDA Bengt Renvakatar
Tiedustelut ja lisäinfo Tage Ray, 0500 862134
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako Nappulaviesti noin 19.15, muut sarjat kisojen päätyttyä
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M16 5 km P 14.3. Lucas Hansén 2004 IF Åsarna
M16 5 km P 14.3. Rasmus Huhtamäki 2005 Pietarsaaren Hiihtäjät
M18 7.5 km P 14.3. Santeri Mäkelä 2002 Himangan Urheilijat
M18 7.5 km P 14.3. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M18 7.5 km P 14.3. Emil Jansson 2002 IK Falken
M40 7.5 km P 14.3. Niklas Dahllund 1972 IF Brahe
M40 7.5 km P 14.3. Daniel Åbacka 1978 IF Åsarna
M40 7.5 km P 14.3. Sören Svenlin 1970 IF Åsarna
M40 7.5 km P 14.3. Erik Holm 1971 IK Falken
M40 7.5 km P 14.3. Johan Nylund 1974 IK Falken
M40 7.5 km P 14.3. Tom West 1968 IK Falken
MYL 10 km P 14.3. Pasi Auvinen 1980 IF Brahe
MYL 10 km P 14.3. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 10 km P 14.3. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 10 km P 14.3. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
MYL 10 km P 14.3. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 10 km P 14.3. Daniel Englund 1995 IK Falken
MYL 10 km P 14.3. Herman Hjulfors 1987 IK Falken
MYL 10 km P 14.3. Jan Grankull 1980 IK Falken
MYL 10 km P 14.3. Jere Ena 2000 IK Falken
MYL 10 km P 14.3. Niko Koskela 1990 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km P 14.3. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km P 14.3. Hans Mäenpää 1979 Ski Team Mäenpää
N16 5 km P 14.3. Hannah Sjölund 2004 IF Brahe
N16 5 km P 14.3. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N16 5 km P 14.3. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N18 5 km P 14.3. Anni Mäkinen 2002 Himangan Urheilijat
NYL 5 km P 14.3. Henna Rautiainen 1991 Himangan Urheilijat
NYL 5 km P 14.3. Jennie Lindvall 1995 IF Åsarna
NYL 5 km P 14.3. Elin Björk 1999 IK Falken