Nuorten Paloheinä-hiihdot ESH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 15.1.2017
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 11.1.17 21:59:59
Kilpailun nimi Nuorten Paloheinä-hiihdot ESH
Kilpailun numero 628
Kilpailupaikka Helsinki
Kilpailupaikan osoite Pakilantie 124, Helsinki. Pysäköintialueet Kuusmiehentien varrella
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 15.01.2017
Sarja Matka
M6 V 0.3 km
N6 V 0.3 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 8 km
N16 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Pakilan Veto
Seuranumero 10350740
Yhteyshenkilö Pekka Palosuo
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 560 6695
GSM
Fax
WWW-osoite www.pakilanveto.fi
Sähköposti pekka.palosuo@iki.fi
Ilmoittautumiset Kilmoa käyttäen ke 11.1.2017 klo 22 mennessä
Osanottomaksut 15 euroa kaikissa sarjoissa
Pankki ja tilinro OP FI56 5722 8610 0008 37 tilin omistaja Pakilan Veto ry
Tiedustelut ja lisäinfo pekka.palosuo@iki.fi tai 050 560 6695
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa 14- ja 16-sarjoissa käydään samalla Etelä-Suomen Hiihdon Hopeasompa-katsastuskilpailut
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 15.1. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 15.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 15.1. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 15.1. Lalli Kaisla 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 15.1. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M10 2 km V 15.1. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M10 2 km V 15.1. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M10 2 km V 15.1. Elpo Toivanen 2007 Pakilan Veto
M10 2 km V 15.1. Kaapo Malmström 2007 Pakilan Veto
M10 2 km V 15.1. Valtteri Asikainen 2008 Pakilan Veto
M10 2 km V 15.1. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M10 2 km V 15.1. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M12 3 km V 15.1. André Salmi 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 15.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 15.1. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 15.1. Nikolai Saari 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 15.1. Ola Strömberg 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 15.1. Sakari Saarinen 2005 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 15.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M12 3 km V 15.1. Joona Martikainen 2005 Keravan Urheilijat
M12 3 km V 15.1. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M12 3 km V 15.1. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M12 3 km V 15.1. Juho Länsiluoto 2005 Pakilan Veto
M12 3 km V 15.1. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M12 3 km V 15.1. Kasper Lassig 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km V 15.1. Florian Fritzén 2006 Österby Sportklubb
M14 5 km V 15.1. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M14 5 km V 15.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Vilho Ranta 2003 Hyvinkään Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Robin Hildén 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km V 15.1. Emil Ijäs 2004 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 15.1. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 15.1. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 15.1. Miko Martikainen 2003 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 15.1. Nuutti Mäkinen 2003 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 15.1. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 15.1. Markus Matilainen 2003 Pakilan Veto
M14 5 km V 15.1. Nuutti Jääskeläinen 2004 Pakilan Veto
M14 5 km V 15.1. Tommi Weck 2003 Pakilan Veto
M14 5 km V 15.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Iikka Leiniö 2004 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Konsta Pekkala 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Oliver Lassig 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 15.1. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M16 8 km V 15.1. Jani Koponen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km V 15.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km V 15.1. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km V 15.1. Alexander Lindén 2001 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km V 15.1. Ilari Haltia 2001 Vantaan Hiihtoseura
M16 8 km V 15.1. Juho Leiniö 2002 Vantaan Hiihtoseura
M6 0.3 km V 15.1. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M6 0.3 km V 15.1. Viljami Tamminen 2011 Pakilan Veto
M8 1 km V 15.1. Kasper Salmi 2009 Espoon Hiihtoseura
M8 1 km V 15.1. Svante Strömberg 2009 Espoon Hiihtoseura
M8 1 km V 15.1. Albin Fransman 2009 IF Sibbo-Vargarna
M8 1 km V 15.1. Kevin Hildén 2009 IF Sibbo-Vargarna
M8 1 km V 15.1. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M8 1 km V 15.1. Algot Ikäheimo 2009 Pakilan Veto
M8 1 km V 15.1. Eemeli Taponen 2010 Pakilan Veto
M8 1 km V 15.1. Juuso Korpela 2010 Pakilan Veto
M8 1 km V 15.1. Topias Eskelinen 2010 Pakilan Veto
M8 1 km V 15.1. Urho Haverinen 2010 Pakilan Veto
M8 1 km V 15.1. Valtteri Tamminen 2009 Pakilan Veto
N10 2 km V 15.1. Anna Kerko 2007 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 15.1. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 15.1. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km V 15.1. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Aura Hakala 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 15.1. Ea Vuori 2005 Keravan Urheilijat
N12 3 km V 15.1. Nella Daavitsainen 2006 Keravan Urheilijat
N12 3 km V 15.1. Senni Ruuskanen 2005 Keravan Urheilijat
N12 3 km V 15.1. Milma Lindholm 2006 Pakilan Veto
N12 3 km V 15.1. Siiri Palonen 2005 Pakilan Veto
N12 3 km V 15.1. Tekla Toivanen 2006 Pakilan Veto
N12 3 km V 15.1. Veera Aunila 2005 Pakilan Veto
N12 3 km V 15.1. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 3 km V 15.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Daniela Mccarthy 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Ellen Hovi 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Hilda Oila 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Oma Malk 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N14 3 km V 15.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N14 3 km V 15.1. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 15.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 15.1. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 15.1. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 15.1. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 15.1. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 15.1. Maria Saari 2002 Vantaan Hiihtoseura
N6 0.3 km V 15.1. Alisa Taponen 2013 Pakilan Veto
N6 0.3 km V 15.1. Saara Haara 2011 Pakilan Veto
N6 0.3 km V 15.1. Amanda Lassig 2011 Vantaan Hiihtoseura
N8 1 km V 15.1. Siru Soininen 2009 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km V 15.1. Anu Weck 2010 Pakilan Veto
N8 1 km V 15.1. Maisa Peltola 2010 Pakilan Veto
N8 1 km V 15.1. Veera Hurme 2009 Pakilan Veto
N8 1 km V 15.1. Venla Länsiluoto 2009 Pakilan Veto
N8 1 km V 15.1. Lydia Salonen 2009 Vantaan Hiihtoseura