Vahterus Hiihdot VSH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 16.12.2017
Kilpailun alkamisajankohta 12
Ilmoittautumisen eräpäivä 12.12.17 22:59:59
Kilpailun nimi Vahterus Hiihdot VSH
Kilpailun numero 605
Kilpailupaikka Uusikaupunki
Kilpailupaikan osoite Liljalaaksonkatu 27, 23500 Uusikaupunki
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 16.12.2017
Huom: kilpailussa käytössä tasatyöntökieltoalue!
Sarja Matka
MYL P 5 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 5 km
N18 P 5 km
M50 P 5 km
N50 P 5 km
M60 P 5 km
N60 P 3 km
M70 P 3 km
N70 P 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kalannin Vankka
Seuranumero 10343003
Yhteyshenkilö Jaakko Saarinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 581 3621
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.kalanninvankka.fi/
Sähköposti saarinenjaa@gmail.com
Ilmoittautumiset Kilmon kautta ti 12.12. klo 23 mennessä
Osanottomaksut alle 16v 18,-, muut 23,- (sisältää hiihtoputkimaksun)
Pankki ja tilinro Kalannin Vankka OP FI14 5491 1640 0209 73
Tiedustelut ja lisäinfo Jaakko Saarinen 040 5813621
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Huom: kilpailussa käytössä tasatyöntökieltoalue!
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M12 3 km P 16.12. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km P 16.12. Elias Hyytiä 2007 Kalannin Vankka
M12 3 km P 16.12. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M14 5 km P 16.12. Akseli Hyytiä 2004 Kalannin Vankka
M14 5 km P 16.12. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M14 5 km P 16.12. Miro Ojalehto 2005 Kalannin Vankka
M14 5 km P 16.12. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M14 5 km P 16.12. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M14 5 km P 16.12. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M16 5 km P 16.12. Eemeli Hilanto 2003 Kalannin Vankka
M16 5 km P 16.12. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M16 5 km P 16.12. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M16 5 km P 16.12. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M16 5 km P 16.12. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M16 5 km P 16.12. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M50 5 km P 16.12. Bo Johansson 1965 Pargas IF
M50 5 km P 16.12. Harri Alanen 1965 Pargas IF
M50 5 km P 16.12. Mikael Ramstedt 1960 Pargas IF
M60 5 km P 16.12. Rauno Tuomi 1957 Nakkilan Vire
M70 3 km P 16.12. Leo Koistinen 1947 Kalannin Vankka
MYL 5 km P 16.12. Aleksi Hellman 1999 Liedon Luja
MYL 5 km P 16.12. Antti Rauvola 1986 Liedon Luja
MYL 5 km P 16.12. Kari Kalliokoski 1971 Pargas IF
MYL 5 km P 16.12. Ami Laamo 1972 Raision Kuula
MYL 5 km P 16.12. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
MYL 5 km P 16.12. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
N10 2 km P 16.12. Elli Tättilä 2008 Kalannin Vankka
N10 2 km P 16.12. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 16.12. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 16.12. Linda Hemling 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 16.12. Nelli Laamo 2008 Raision Kuula
N12 3 km P 16.12. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N12 3 km P 16.12. Nanna Kukkula 2007 Kalannin Vankka
N12 3 km P 16.12. Sofia Talvensaari 2006 Kalannin Vankka
N12 3 km P 16.12. Amanda Rauvola 2007 Liedon Luja
N12 3 km P 16.12. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km P 16.12. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P 16.12. Nea Laamo 2006 Raision Kuula
N14 3 km P 16.12. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km P 16.12. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N14 3 km P 16.12. Selma Pirkola 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km P 16.12. Ada Jokinen 2005 Liedon Luja
N14 3 km P 16.12. Emmi Patrikainen 2005 Nakkilan Vire
N14 3 km P 16.12. Sini Hyörtti 2005 Rasti-Lukko
N16 5 km P 16.12. Linnea Maikola 2002 Kalannin Vankka
N16 5 km P 16.12. Olivia Kalliokoski 2003 Pargas IF
N16 5 km P 16.12. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N16 5 km P 16.12. Maria Hyörtti 2002 Rasti-Lukko
N18 5 km P 16.12. Salla Lindgren 2001 Liedon Luja
N18 5 km P 16.12. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 5 km P 16.12. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N8 1 km P 16.12. Emma Tättilä 2010 Kalannin Vankka
N8 1 km P 16.12. Senni Heinonen 2010 Kalannin Vankka
N8 1 km P 16.12. Mia Haapavuori 2010 Rasti-Lukko
N8 1 km P 16.12. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
NYL 5 km P 16.12. Riikka Kalliokoski 1971 Pargas IF