FIS SM-kilpailu, yleinen sarja / Suomen Cup

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 1.2.2019-3.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 9:30
Ilmoittautumisen eräpäivä 24.1.19 23:59:59
Kilpailun nimi FIS SM-kilpailu, yleinen sarja / Suomen Cup
Kilpailun numero 086
Kilpailupaikka Imatra
Kilpailupaikan osoite Ukonniemi Stadion, Ottelukatu 11, 55420 Imatra
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
Suomen Cup,
FIS-kilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 01.02.2019
väliaikalähtö
Sarja Matka
MYL P 15 km
NYL P 10 km
Kilpailupäivä 2: La 02.02.2019
Sarja Matka
MYL P/V 2P + 2V 4x10 km
NYL P/V 1P + 2V 3x5 km
Kilpailupäivä 3: Su 03.02.2019
Sarja Matka
MYL V sprintti
NYL V sprintti
Seuran tiedot
Järjestävä seura Imatran Urheilijat
Seuranumero 10350122
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.imatranurheilijat.fi
Sähköposti
Ilmoittautumiset Kilmon kautta torstaihin 24.1.2019 klo 23:59 mennessä. HUOM! FIS-koodi pakollinen!
Osanottomaksut 30€/kilpailija/matka. Viestit 60€/joukkue.
Pankki ja tilinro FI37 1038 3000 3205 70 Nordea Imatra Imatran Urheilijat
TD/TDA TD Toivo Vahvelainen
TDA Niklas Turku
tnj. Jouni Harju
Tiedustelut ja lisäinfo Kari Ahonen, kariolavi.ahonen@gmail.com, 0400 716 386
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus Imatran Kylpylä, www.imatrankylpyla.fi
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
MYL 15 km P 1.2. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 1.2. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 1.2. Tommi Lavonen 1981 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 1.2. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km P 1.2. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 1.2. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 1.2. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Ville Parantainen 1998 IF Minken
MYL 15 km P 1.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. Benjamin Tulonen 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 1.2. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 15 km P 1.2. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL 15 km P 1.2. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 15 km P 1.2. Aku Hietaharju 1997 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Niko Koskela 1990 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Jarkko Sinkkonen 1992 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Santeri Erola 1994 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Ville Maunuksela 1989 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 15 km P 1.2. Aki Järvelä 1990 Iso-Mustajärven Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Juha Hyyryläinen 1989 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Jussi Tauriainen 1993 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Aku Nikander 1990 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL 15 km P 1.2. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Henri Jelonen 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Viljami Kirjavainen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 1.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 15 km P 1.2. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
MYL 15 km P 1.2. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
MYL 15 km P 1.2. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL 15 km P 1.2. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 15 km P 1.2. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Matti Aalto 1983 Keuruun Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
MYL 15 km P 1.2. Ville Happonen 1995 Kiteen Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Pekka Pääkkönen 1991 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 1.2. Alexander Artemyev 1982 Lahden Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Niemi 1994 Lappeen Riento
MYL 15 km P 1.2. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Veeti Pyykkö 2002 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 1.2. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Jani Sarkkinen 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Vaahto 1997 Pakilan Veto
MYL 15 km P 1.2. Heikki Korpela 1990 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Jaakko Halonen 1994 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Joel Ikonen 1994 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Joni Mäki 1995 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Juho Halonen 1988 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Juuso Haarala 1996 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Juuso Mäkelä 1994 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Miikka Kinnunen 1991 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Roope Haapakangas 1997 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Tuure Pesola 1999 Pohti Skiteam
MYL 15 km P 1.2. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Esa Mursu 1971 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Tero Similä 1980 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Joel Sariola 1993 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
MYL 15 km P 1.2. Valtteri Härkönen 1985 Ruokolahden Raju
MYL 15 km P 1.2. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 1.2. Pekka Karppanen 1993 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 1.2. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 1.2. Jari Turtiainen 1997 Savonlinnan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
MYL 15 km P 1.2. Simo Mänttäri 1983 Sippolan Kunto
MYL 15 km P 1.2. Ilmo Räisänen 1989 Ski Jyväskylä
MYL 15 km P 1.2. Jani Hämäläinen 1990 Ski Jyväskylä
MYL 15 km P 1.2. Jari Joutsen 1978 Ski Jyväskylä
MYL 15 km P 1.2. Mikko Marjamaa 1993 Ski Jyväskylä
MYL 15 km P 1.2. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 15 km P 1.2. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 15 km P 1.2. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 15 km P 1.2. Ari Luusua 1988 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 1.2. Matias Tiiro 1993 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 1.2. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 1.2. Juho Sihvola 1986 Tampereen Pyrintö
MYL 15 km P 1.2. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 1.2. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 15 km P 1.2. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km P 1.2. Anssi Pentsinen 1986 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Elias Mäntynen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Jyri Korhonen 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Matti Heikkinen 1983 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 1.2. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km P 1.2. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km P 1.2. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 1.2. Aki Heinonen 1986 Viialan Viri
MYL 15 km P 1.2. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Tino Tiilikainen 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Topi Kuorelahti 1991 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 1.2. Haiyang Qin 1997 Vuokattisport Club
MYL 15 km P 1.2. Runzhe Wang 1996 Vuokattisport Club
MYL 15 km P 1.2. Wuerkaixi Kuerbanjiang 2000 Vuokattisport Club
MYL 15 km P 1.2. Yi Zhou 1996 Vuokattisport Club
MYL 15 km P 1.2. Yunpengfei Du 1995 Vuokattisport Club
MYL 15 km P 1.2. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL 10 km P 1.2. Tuuli Suutari 1997 Anjalan Liitto
NYL 10 km P 1.2. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 10 km P 1.2. Elina Mäkitalo 1980 Himangan Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
NYL 10 km P 1.2. Matilda Suhonen 1999 Hollolan Urheilijat -46
NYL 10 km P 1.2. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Terhi Pollari 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 10 km P 1.2. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 10 km P 1.2. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL 10 km P 1.2. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 10 km P 1.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL 10 km P 1.2. Jennie Lindvall 1995 IF Åsarna
NYL 10 km P 1.2. Elin Björk 1999 IK Falken
NYL 10 km P 1.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL 10 km P 1.2. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Kirsi Putila 1989 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Mari Lindström 1988 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Merja Eronen 1991 Joroisten Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Joutsan Pommi
NYL 10 km P 1.2. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Jonna Juntunen 1995 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL 10 km P 1.2. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 1.2. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 1.2. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 1.2. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 10 km P 1.2. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 1.2. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 1.2. Piritta Määttä 1992 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 1.2. Alisa Pyrrö 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
NYL 10 km P 1.2. Eeva Nurmi 1992 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 1.2. Leena Nurmi 1994 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 1.2. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 1.2. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 1.2. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Katariina Hämäläinen 1991 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL 10 km P 1.2. Kati Venäläinen 1975 Noormarkun Nopsa
NYL 10 km P 1.2. Anna-Kaisa Saari 1995 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Maria Virpi 1987 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Riitta-Liisa Roponen 1978 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Greta Sariola 1995 Puijon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Siiri Räsänen 1999 Puijon Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Moona-Susanna Havula 1999 Pyhäselän Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 10 km P 1.2. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Lotta Tuominen 1984 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Päivi Roivainen 1989 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Annemari Kiekara 1977 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Suvi Karjaluoto 1978 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Tiia Huuskonen 1985 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 1.2. Anna-Riikka Tyni 1991 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
NYL 10 km P 1.2. Amanda Saari 2000 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 1.2. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 1.2. Aino-Maria Linna 2000 Team Skiers
NYL 10 km P 1.2. Johanna Niskakoski 1995 Team Skiers
NYL 10 km P 1.2. Anni Ruostekoski 1991 Vaasan Hiihtäjät
NYL 10 km P 1.2. Hilda Kukonlehto 2000 Valkeakosken Haka
NYL 10 km P 1.2. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 1.2. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
NYL 10 km P 1.2. Heini Nikander 1988 Vihdin Viesti
NYL 10 km P 1.2. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL 10 km P 1.2. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Susanna Saapunki 1992 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 1.2. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima
MYL sprintti V 3.2. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL sprintti V 3.2. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Jouni Komu 1990 Haapajärven Kiilat
MYL sprintti V 3.2. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 3.2. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 3.2. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL sprintti V 3.2. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
MYL sprintti V 3.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL sprintti V 3.2. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL sprintti V 3.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL sprintti V 3.2. Ville Parantainen 1998 IF Minken
MYL sprintti V 3.2. Benjamin Tulonen 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL sprintti V 3.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL sprintti V 3.2. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL sprintti V 3.2. Eric Storvall 1989 IF Åsarna
MYL sprintti V 3.2. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL sprintti V 3.2. Aku Hietaharju 1997 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 3.2. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 3.2. Jussi Salo 1991 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 3.2. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 3.2. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 3.2. Jarkko Sinkkonen 1992 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Lari Lehtonen 1987 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Santeri Erola 1994 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Vesa Kallio 1990 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Ville Maunuksela 1989 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Juho Friman 1993 Inarin Yritys
MYL sprintti V 3.2. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL sprintti V 3.2. Ilari Nissinen 1996 Joensuun Kataja
MYL sprintti V 3.2. Johannes Leppänen 1992 Joensuun Kataja
MYL sprintti V 3.2. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL sprintti V 3.2. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL sprintti V 3.2. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL sprintti V 3.2. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL sprintti V 3.2. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 3.2. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 3.2. Joni Mustonen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 3.2. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 3.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 3.2. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 3.2. Ville Muhonen 2002 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 3.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL sprintti V 3.2. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
MYL sprintti V 3.2. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL sprintti V 3.2. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL sprintti V 3.2. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Pyry Stevander 1999 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 3.2. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti V 3.2. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL sprintti V 3.2. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 3.2. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 3.2. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 3.2. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 3.2. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 3.2. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 3.2. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 3.2. Alexander Artemyev 1982 Lahden Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Lauri Niemi 1994 Lappeen Riento
MYL sprintti V 3.2. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti V 3.2. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti V 3.2. Eero Mannila 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Samuli Schroderus 1996 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Jani Sarkkinen 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Heikki Korpela 1990 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Jaakko Halonen 1994 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Joel Ikonen 1994 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Joni Mäki 1995 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Juuso Haarala 1996 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Juuso Mäkelä 1994 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Miikka Kinnunen 1991 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Roope Haapakangas 1997 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Tuure Pesola 1999 Pohti Skiteam
MYL sprintti V 3.2. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL sprintti V 3.2. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
MYL sprintti V 3.2. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL sprintti V 3.2. Tero Similä 1980 Posion Pyrintö
MYL sprintti V 3.2. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
MYL sprintti V 3.2. Markus Järvenpää 1993 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti V 3.2. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL sprintti V 3.2. Ilmo Räisänen 1989 Ski Jyväskylä
MYL sprintti V 3.2. Jani Hämäläinen 1990 Ski Jyväskylä
MYL sprintti V 3.2. Jonne Seppänen 1991 Ski Jyväskylä
MYL sprintti V 3.2. Mikko Marjamaa 1993 Ski Jyväskylä
MYL sprintti V 3.2. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL sprintti V 3.2. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL sprintti V 3.2. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL sprintti V 3.2. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL sprintti V 3.2. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL sprintti V 3.2. Ville-Petteri Peittola 1996 Sotkamon Jymy
MYL sprintti V 3.2. Ari Luusua 1988 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 3.2. Matias Tiiro 1993 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 3.2. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 3.2. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL sprintti V 3.2. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL sprintti V 3.2. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL sprintti V 3.2. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL sprintti V 3.2. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL sprintti V 3.2. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL sprintti V 3.2. Anssi Pentsinen 1986 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Olli Hiidensalo 1991 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 3.2. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti V 3.2. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL sprintti V 3.2. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
MYL sprintti V 3.2. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL sprintti V 3.2. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 3.2. Martti Jylhä 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 3.2. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 3.2. Topi Kuorelahti 1991 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 3.2. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 3.2. Guoqing Zhang 1999 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 3.2. Haiyang Qin 1997 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 3.2. Meng Wei 1996 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 3.2. Runzhe Wang 1996 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 3.2. Wuerkaixi Kuerbanjiang 2000 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 3.2. Yi Zhou 1996 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 3.2. Yunpengfei Du 1995 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 3.2. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL sprintti V 3.2. Tuuli Suutari 1997 Anjalan Liitto
NYL sprintti V 3.2. Mari Eder 1987 Enon Kisa-Pojat
NYL sprintti V 3.2. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL sprintti V 3.2. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL sprintti V 3.2. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL sprintti V 3.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL sprintti V 3.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL sprintti V 3.2. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL sprintti V 3.2. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL sprintti V 3.2. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL sprintti V 3.2. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
NYL sprintti V 3.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL sprintti V 3.2. Jennie Lindvall 1995 IF Åsarna
NYL sprintti V 3.2. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Anni Ahonen 1997 Imatran Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Kirsi Putila 1989 Imatran Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Tiina Idström 1988 Inarin Yritys
NYL sprintti V 3.2. Merja Eronen 1991 Joroisten Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Joutsan Pommi
NYL sprintti V 3.2. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL sprintti V 3.2. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
NYL sprintti V 3.2. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL sprintti V 3.2. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
NYL sprintti V 3.2. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL sprintti V 3.2. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
NYL sprintti V 3.2. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL sprintti V 3.2. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Nastassia Kinnunen 1985 Kontiolahden Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti V 3.2. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti V 3.2. Piritta Määttä 1992 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti V 3.2. Alisa Pyrrö 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Eeva Nurmi 1992 Lempäälän Kisa
NYL sprintti V 3.2. Leena Nurmi 1994 Lempäälän Kisa
NYL sprintti V 3.2. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL sprintti V 3.2. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 3.2. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 3.2. Katariina Hämäläinen 1991 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 3.2. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 3.2. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL sprintti V 3.2. Sanna Markkanen 1990 Noormarkun Nopsa
NYL sprintti V 3.2. Sanni Nokelainen 1995 Noormarkun Nopsa
NYL sprintti V 3.2. Anna-Kaisa Saari 1995 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Maria Paatero 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Maria Virpi 1987 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Pia Vähäkuopus 1996 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Riitta-Liisa Roponen 1978 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL sprintti V 3.2. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Lotta Tuominen 1984 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Päivi Roivainen 1989 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Sonja Mörsky 1991 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 3.2. Aino-Maria Linna 2000 Team Skiers
NYL sprintti V 3.2. Johanna Niskakoski 1995 Team Skiers
NYL sprintti V 3.2. Miia Säilynoja 1994 Team Skiers
NYL sprintti V 3.2. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
NYL sprintti V 3.2. Anni Ruostekoski 1991 Vaasan Hiihtäjät
NYL sprintti V 3.2. Hilda Kukonlehto 2000 Valkeakosken Haka
NYL sprintti V 3.2. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
NYL sprintti V 3.2. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 3.2. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 3.2. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 3.2. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 3.2. Sanna Martikkala 1993 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 3.2. Susanna Saapunki 1992 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 3.2. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 3.2. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima