DT Botniahallsloppet

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 2.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta klo 12
Ilmoittautumisen eräpäivä 30.1.19 23:59:59
Kilpailun nimi DT Botniahallsloppet
Kilpailun numero 672
Kilpailupaikka Korsholm/Mustasaari
Kilpailupaikan osoite Prostövägen 54 65610 Korsholm
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 02.02.2019
Masstart - Yhteislähtö Sarja/Klass N/M6 ilman ajanotto - utantidtagning
Sarja Matka
MYL P 7.5 km
NYL P 5 km
M6 P 0.5 km
N6 P 0.5 km
M8 P 1.2 km
N8 P 1.2 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 2.5 km
N12 P 2.5 km
M14 P 5 km
N14 P 2.5 km
M16 P 7.5 km
N16 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IF Femman
Seuranumero 10347232
Yhteyshenkilö Niklas Enlund
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0500 568 330
GSM
Fax
WWW-osoite www.femman.fi
Sähköposti nicke(at)enlund.fi
Ilmoittautumiset 30.1. kl 23.59
Osanottomaksut Maksu alle 16 ja nuoremmat 14 € Muut 18 €
Pankki ja tilinro FI12 4958 1040 0797 19 IF Femman
Tiedustelut ja lisäinfo Niklas Enlund 0500 568 330
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 2.2. Arvi Riutta 2009 Härmänseudun Hiihtäjät
M10 2 km P 2.2. Hannes Wägar 2009 IF Femman
M10 2 km P 2.2. Tobias Cederholm 2010 IF Minken
M10 2 km P 2.2. Wilhelm Åkerman 2010 IF Minken
M10 2 km P 2.2. Cevin Spets 2010 IF Åsarna
M10 2 km P 2.2. Aaro Haapamäki 2009 Kauhajoen Karhu
M10 2 km P 2.2. Konsta Kalliomäki 2009 Kauhajoen Karhu
M10 2 km P 2.2. Pontus Yrjans 2010 Närpes Kraft Skidförening
M10 2 km P 2.2. Elia Sjöblom 2009 Sundom IF
M10 2 km P 2.2. Henrik Hjerpe 2010 Sundom IF
M10 2 km P 2.2. Aapo Puro-Aho 2010 Vaasan Hiihtäjät
M10 2 km P 2.2. Otto Granqvist 2009 Vaasan Hiihtäjät
M10 2 km P 2.2. Sampo Van Eeuwen 2009 Vaasan Hiihtäjät
M12 2.5 km P 2.2. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M12 2.5 km P 2.2. Elias Eriksson 2008 IF Femman
M12 2.5 km P 2.2. Hannes Sundell   2007 IF Femman
M12 2.5 km P 2.2. Zacharias Storm 2008 IF Femman
M12 2.5 km P 2.2. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M12 2.5 km P 2.2. Eddie Wikblom 2007 IF Minken
M12 2.5 km P 2.2. Elias Kvist 2008 Solf IK
M12 2.5 km P 2.2. Arvid Hjerpe 2007 Sundom IF
M12 2.5 km P 2.2. Lenni Autio 2007 Vaasan Hiihtäjät
M12 2.5 km P 2.2. Elias Ehrs 2007 Vörå IF
M14 5 km P 2.2. Filip Stark 2005 IF Femman
M14 5 km P 2.2. Isak Finskas   2006 IF Femman
M14 5 km P 2.2. Noah Sjöblom 2006 IF Femman
M14 5 km P 2.2. Anton Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 5 km P 2.2. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 5 km P 2.2. Lauri Hiisvirta 2005 Vaasan Hiihtäjät
M16 7.5 km P 2.2. Christian Hildén 2003 IF Femman
M16 7.5 km P 2.2. Emil Sundell   2003 IF Femman
M16 7.5 km P 2.2. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M16 7.5 km P 2.2. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M16 7.5 km P 2.2. Mattias Kvist 2003 Solf IK
M16 7.5 km P 2.2. William Ollikkala 2003 Solf IK
M16 7.5 km P 2.2. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
M16 7.5 km P 2.2. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M6 0.5 km P 2.2. Adrian Eklund 2014 Vörå IF
M8 1.2 km P 2.2. Lenni Riutta 2012 Härmänseudun Hiihtäjät
M8 1.2 km P 2.2. Melwin Wägar 2012 IF Femman
M8 1.2 km P 2.2. Sindre Ramstedt 2011 IF Fyren
M8 1.2 km P 2.2. Sigge Ahlfors 2011 IF Minken
M8 1.2 km P 2.2. Oliver Krook 2011 Närpes Kraft Skidförening
M8 1.2 km P 2.2. Alf Hartvik 2011 Oravais IF
M8 1.2 km P 2.2. Theo Norrlin 2011 Oravais IF
M8 1.2 km P 2.2. Jonatan Hautala 2011 Sundom IF
M8 1.2 km P 2.2. Jaakko Oinas 2011 Vaasan Hiihtäjät
MYL 7.5 km P 2.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 7.5 km P 2.2. Mats Jakobsson 1980 IF Minken
MYL 7.5 km P 2.2. Ronny Svartsjö 1968 IF Åsarna
MYL 7.5 km P 2.2. Daniel Englund 1995 IK Falken
MYL 7.5 km P 2.2. Herman Hjulfors 1987 IK Falken
MYL 7.5 km P 2.2. Thomas Ramstedt 1984 Pargas IF
MYL 7.5 km P 2.2. Christer Finne 1960 Solf IK
MYL 7.5 km P 2.2. Santeri Leikas 2001 Teuvan Rivakka
MYL 7.5 km P 2.2. Valtteri Markkila 1997 Vaasan Hiihtäjät
MYL 7.5 km P 2.2. Veli-Petteri Liedes 1997 Vaasan Hiihtäjät
MYL 7.5 km P 2.2. Stefan Grannas 1969 Vörå IF
N10 2 km P 2.2. Tilde Finskas   2009 IF Femman
N10 2 km P 2.2. Wilma Nylund 2009 IF Femman
N10 2 km P 2.2. Ella Berglund 2010 IF Fyren
N10 2 km P 2.2. Emma Vägar 2010 IF Fyren
N10 2 km P 2.2. Carina Spets 2009 IF Åsarna
N10 2 km P 2.2. Alwa Kinnunen 2010 Malax IF
N10 2 km P 2.2. Sandra Ingves 2009 Närpes Kraft Skidförening
N10 2 km P 2.2. Linnea Hyöty 2009 Solf IK
N10 2 km P 2.2. Celina Nordkvist 2009 Sundom IF
N10 2 km P 2.2. Julia Nordman 2010 Sundom IF
N10 2 km P 2.2. Aini Autio 2010 Vaasan Hiihtäjät
N10 2 km P 2.2. Oosa Pouttu 2009 Vaasan Hiihtäjät
N10 2 km P 2.2. Natalie Eklund 2010 Vörå IF
N12 2.5 km P 2.2. Linnéa Ståhl   2008 IF Femman
N12 2.5 km P 2.2. Nathalie Lindström 2007 IF Femman
N12 2.5 km P 2.2. Sanni Korhonen 2008 IF Femman
N12 2.5 km P 2.2. Agnes Berglund 2007 IF Fyren
N12 2.5 km P 2.2. Sara Cederholm 2008 IF Minken
N12 2.5 km P 2.2. Carolina Spets 2007 IF Åsarna
N12 2.5 km P 2.2. Agnes Herlin 2007 Malax IF
N12 2.5 km P 2.2. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 2.5 km P 2.2. Iza Hartvik 2008 Oravais IF
N12 2.5 km P 2.2. Stella Norrlin 2008 Oravais IF
N12 2.5 km P 2.2. Aliisa Riippi 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2.5 km P 2.2. Ida Nordkvist 2007 Sundom IF
N14 2.5 km P 2.2. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N14 2.5 km P 2.2. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N14 2.5 km P 2.2. Malin Cederholm 2006 IF Minken
N14 2.5 km P 2.2. Fanny Karls 2006 Malax IF
N14 2.5 km P 2.2. Wilma Hjerpe 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N14 2.5 km P 2.2. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 2.5 km P 2.2. Erika Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
N14 2.5 km P 2.2. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N16 5 km P 2.2. Ellen Kansa 2004 IF Femman
N16 5 km P 2.2. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N16 5 km P 2.2. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 5 km P 2.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N16 5 km P 2.2. Ines Tuohimaa 2004 Solf IK
N6 0.5 km P 2.2. Ylva Wikblom 2013 IF Minken
N6 0.5 km P 2.2. Saga Nordkvist 2013 Sundom IF
N8 1.2 km P 2.2. Heta Harju 2011 Ilmajoen Kisailijat
N8 1.2 km P 2.2. Alva Storthors 2011 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.2 km P 2.2. Nova Enlund 2011 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.2 km P 2.2. Ella Niemi 2011 Vaasan Hiihtäjät
N8 1.2 km P 2.2. Ida Ehrs 2011 Vörå IF
NYL 5 km P 2.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
NYL 5 km P 2.2. Erika Storbacka 1999 IF Femman
NYL 5 km P 2.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
NYL 5 km P 2.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
NYL 5 km P 2.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
NYL 5 km P 2.2. Ellinor Sundqvist 1995 IF Minken
NYL 5 km P 2.2. Sanna-Mari Purola 1997 Karihaaran Visa
NYL 5 km P 2.2. Felicia Björknäs 2002 Solf IK
NYL 5 km P 2.2. Jessica Strandholm 1982 Vörå IF