Kotkan Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 2.3.2019
Kilpailun alkamisajankohta klo11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 27.2.19 22:59:59
Kilpailun nimi Kotkan Hiihdot
Kilpailun numero 122
Kilpailupaikka Kotka
Kilpailupaikan osoite Kotkan Hiihtokeskus, Laajakoski, Honkalantie 12
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 02.03.2019
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M45 P 10 km
N45 P 5 km
M55 P 5 km
N55 P 5 km
M65 P 5 km
N65 P 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kymin Koskenpojat
Seuranumero 10348341
Yhteyshenkilö Petri Kanerva
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 577 4340
GSM
Fax
WWW-osoite www.kyminkoskenpojat.com
Sähköposti petri.e.kanerva@luukku.com
Ilmoittautumiset Ilmoittautumiset on oltava perillä 27.2.2019 klo23.00 mennnessä Kilmon kautta.
Osanottomaksut Osanottomaksut 15€, 16v ja nuoremmat 10€.
Pankki ja tilinro Kymin Koskenpojat , OP, FI58 5172 2040 0027 99
Tiedustelut ja lisäinfo Petri Kanerva p.0405774340 tai email. petri.e.kanerva@luukku.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 2.3. Anton Majander 2009 Kymin Koskenpojat
M10 2 km P 2.3. Elias Tani 2010 Kymin Koskenpojat
M10 2 km P 2.3. Urho Raukola 2010 Kymin Koskenpojat
M10 2 km P 2.3. Eeli Kallio 2010 Vehkalahden Veikot
M10 2 km P 2.3. Niilo Urpalainen 2010 Vehkalahden Veikot
M10 2 km P 2.3. Vilho Immonen 2009 Vehkalahden Veikot
M12 3 km P 2.3. Einar Vickholm 2007 Borgå Akilles
M12 3 km P 2.3. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3 km P 2.3. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M14 5 km P 2.3. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M14 5 km P 2.3. Lassi Pärtty 2006 Vehkalahden Veikot
M14 5 km P 2.3. Onni Vepsäläinen 2005 Vehkalahden Veikot
M14 5 km P 2.3. Samu Tilli 2006 Vehkalahden Veikot
M16 8 km P 2.3. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 8 km P 2.3. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 8 km P 2.3. Petrus Tasa 2004 Vehkalahden Veikot
M20 10 km P 2.3. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 10 km P 2.3. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 10 km P 2.3. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M35 10 km P 2.3. Ari Mikkelä 1979 Anjalan Liitto
M35 10 km P 2.3. Simo Mänttäri 1983 Sippolan Kunto
M45 10 km P 2.3. Mika Sistonen 1967 Anjalan Liitto
M45 10 km P 2.3. Juha Puhakka 1974 Sippolan Kunto
M55 5 km P 2.3. Panu Pietikäinen 1959 Vantaan Hiihtoseura
M55 5 km P 2.3. Heikki Vuoksiala 1959 Vehkalahden Veikot
M65 5 km P 2.3. Jouko Räsänen 1951 Siilinjärven Hiihtoseura
M8 1 km P 2.3. Tarmo Raukola 2012 Kymin Koskenpojat
M8 1 km P 2.3. Viljami Paasi 2012 Kymin Koskenpojat
M8 1 km P 2.3. Eevert Immonen 2011 Vehkalahden Veikot
M8 1 km P 2.3. Hugo Immonen 2013 Vehkalahden Veikot
M8 1 km P 2.3. Niko Jaakkola 2011 Vehkalahden Veikot
M8 1 km P 2.3. Oiva Kallio 2012 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km P 2.3. Antti Hartikainen 1991 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 2.3. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 2.3. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 2.3. Toomas Ristola 1996 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 2.3. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 10 km P 2.3. Jani Heimonen 1986 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km P 2.3. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km P 2.3. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 2.3. Elsa Vepsäläinen 2009 Kymin Koskenpojat
N10 2 km P 2.3. Erika Hienonen 2010 Kymin Koskenpojat
N10 2 km P 2.3. Pihla Paasi 2009 Kymin Koskenpojat
N10 2 km P 2.3. Karoliina Vapalahti 2009 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 2.3. Katariina Tasa 2010 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 2.3. Oona Jaakkola 2009 Vehkalahden Veikot
N12 3 km P 2.3. Aino Koskela 2008 Anjalan Liitto
N12 3 km P 2.3. Sara Suhonen 2007 Anjalan Liitto
N12 3 km P 2.3. Selma Lindén 2007 Anjalan Liitto
N12 3 km P 2.3. Nelli Tani 2008 Kymin Koskenpojat
N12 3 km P 2.3. Anni Pärtty 2008 Vehkalahden Veikot
N12 3 km P 2.3. Maria Tasa 2008 Vehkalahden Veikot
N14 3 km P 2.3. Amalia Lindén 2005 Anjalan Liitto
N14 3 km P 2.3. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N14 3 km P 2.3. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N14 3 km P 2.3. Liinu Urpalainen 2006 Vehkalahden Veikot
N16 5 km P 2.3. Lotta Aumakallio 2004 Lappeen Riento
N18 5 km P 2.3. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N20 5 km P 2.3. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
N8 1 km P 2.3. Aliisa Tani 2012 Kymin Koskenpojat
N8 1 km P 2.3. Ines Hienonen 2012 Kymin Koskenpojat
N8 1 km P 2.3. Ada Puhakka 2011 Vehkalahden Veikot