Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Thu, 27 Jun 2019 00:00:00 +0300 Ylläksen SkiStar Race / Ylläs Äkäslompolo (26.7. - 27.7.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2780/yll%C3%A4ksen-skistar-race/ Jeppis Summer Ski / Pietarsaari (27.7.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2781/jeppis-summer-ski-/ OHS Rullahiihdot / Oulu (3.8.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2782/ohs-rullahiihdot/ 26. Hollolan Rullahiihto / Hollola (11.8.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4767/26.-hollolan-rullahiihto/ Rullahiihdon SM-kilpailut ja kansallinen kilpailu/Vuokatti / Vuokatti (24.8. - 25.8.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2778/rullahiihdon-sm-kilpailut-ja-kansallinen-kilpailu-vuokatti/ Valkealan Marve Hiihdot / Kouvola (Tuohikotti) (31.8.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2783/valkealan-marve-hiihdot/ SKi Jyväskylä Rullahiihdot / LAUKAA , Ajoneuvontie 39, 41400 LIEVESTUORE (7.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4809/ski-jyv%C3%A4skyl%C3%A4-rullahiihdot-/ Valkealan Marve Tasatyöntö kilpailu / Kouvola (Tuohikotti) (21.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2784/valkealan-marve-tasaty%C3%B6nt%C3%B6-kilpailu/ Suomen Cup / Vuokatti (2.11. - 3.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4812/suomen-cup/ Suomen Cup / Rovaniemi (23.11. - 24.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4813/suomen-cup/ FIS MC Ruka / Ruka (29.11. - 1.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4785/fis-mc-ruka/ FIS MC Lillehammer / Lillehammer (7.12. - 8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4786/fis-mc-lillehammer/ FIS Skandinavia Cup / Suomi (13.12. - 15.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4778/fis-skandinavia-cup/ FIS MC Davos / Davos (14.12. - 15.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4787/fis-mc-davos/ FIS MC Planica / Planica (21.12. - 22.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4788/fis-mc-planica/ Tour de Ski / Lenzerheide, Toblach, Val de Fiemme (28.12. - 5.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4789/tour-de-ski/ FIS Skandinavia Cup / Norja (3.1. - 5.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4779/fis-skandinavia-cup/ Nuorten Olympialaiset - Youth Olympic Games / Lausanne, Sveitsi (9.1. - 22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4783/nuorten-olympialaiset-youth-olympic-games/ FIS MC Dresden / Dresden (11.1. - 12.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4790/fis-mc-dresden/ Suomen Cup / Vantaa (14.1. - 15.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4814/suomen-cup/ FIS MC Nove Mesto / Nove Mesto (18.1. - 19.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4791/fis-mc-nove-mesto/ Nuorten PM-kilpailu / Falun, Ruotsi (24.1. - 26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4777/nuorten-pm-kilpailu/ FIS SM-kilpailu yleinen sarja / Suomen Cup / Vöyri (31.1. - 2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4815/fis-sm-kilpailu-yleinen-sarja-suomen-cup/ SM-kilpailu veteraanit / Valkeala (7.2. - 9.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4818/sm-kilpailu-veteraanit/ Hyvinkää Hiihto / Hyvinkää (9.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4823/hyvink%C3%A4%C3%A4-hiihto/ FIS Nuorten SM-kilpailu / Kontiolahti (14.2. - 16.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4819/fis-nuorten-sm-kilpailu-/ Savonia Hiihto / Mikkeli (15.2. - 16.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4774/savonia-hiihto/ FIS MC Ski Tour / Östersund, Åre, Storlien-Meråker,Trondheim (15.2. - 23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4794/fis-mc-ski-tour/ Nuorten MM-kilpailut / Oberwiesenthal, Saksa (28.2. - 8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4781/nuorten-mm-kilpailut/ Tervahiihto / Oulu-Muhos-Utajärvi (29.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4801/tervahiihto/