Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Sat, 16 Feb 2019 00:00:00 +0200 63. Fäbodaloppet / Jakobstad (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4463/63.-f%C3%A4bodaloppet/ XXVIII Marja-Liisan Hiihdot / Rautjärvi (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2663/xxviii-marja-liisan-hiihdot/ 44. Kauha-Hiihto / Kauhajoki (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2571/44.-kauha-hiihto/ Piirinmestaruus Hiihdot KSH / Saarijärvi (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2701/piirinmestaruus-hiihdot-ksh/ HS-viestit ja pm-parisprintit Varsinais-Suomi / Lieto (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2714/hs-viestit-ja-pm-parisprintit-varsinais-suomi/ Västerby Långloppet / Raasepori (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4678/v%C3%A4sterby-l%C3%A5ngloppet/ Hämeen viestipäivä: Hämeen Viesti, HS-alueviesti ja pm-viestit / Tampere (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2683/h%C3%A4meen-viestip%C3%A4iv%C3%A4:-h%C3%A4meen-viesti-hs-alueviesti-ja-pm-viestit/ Pohjois-Pohjanmaan Piirinmestaruuskisat / Pyhäjoki Rautiperän liikuntakeskus (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2637/pohjois-pohjanmaan-piirinmestaruuskisat/ Satakunnan PM-viestit / Harjavalta, Hiittenharju (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2706/satakunnan-pm-viestit/ 20. Siilin Hiihdot Parisprintti / Siilinjärvi (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2674/20.-siilin-hiihdot-parisprintti/ KP-Cup ja Pm viestit / Himanka (17.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2679/kp-cup-ja-pm-viestit/ MM-kilpailut / Seefeld (19.2. - 3.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4415/mm-kilpailut/ Joutsan Pommin piirikunnalliset hiihtokilpailut KSH / Joutsa (19.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4590/joutsan-pommin-piirikunnalliset-hiihtokilpailut-ksh/ Pörtom Parklopp/Pirttikylän Puistohiihdot FSS / Närpes/Närpiö (20.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2695/p%C3%B6rtom-parklopp-pirttikyl%C3%A4n-puistohiihdot-fss/ FIS Nuorten SM/ St1 Cup/ U18-Fennovoima Cup / Kuopio (22.2. - 24.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2691/fis-nuorten-sm-st1-cup-u18-fennovoima-cup/ FIS Finlandia-hiihto / Lahti - Hollola (23.2. - 24.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4444/fis-finlandia-hiihto/ Rajamäki-hiihto / Nurmijärvi,Kiljava (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2664/rajam%C3%A4ki-hiihto/ Nivalan Urheilijoiden Hiihdot / Nivala (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2650/nivalan-urheilijoiden-hiihdot/ I Musti-Cup 2019 - (I osakilpailu) Sisun PK-hiihdot LH / Sieppijärvi,Sisuntie 1 (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2582/i-musti-cup-2019-i-osakilpailu-sisun-pk-hiihdot-lh/ 34. Pertin Hiihto PPH / Kempele (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4596/34.-pertin-hiihto-pph/ Pöljän Pitkät Matkat PSH / Siilinjärvi (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2720/p%C3%B6lj%C3%A4n-pitk%C3%A4t-matkat-psh/ Polvijärven piirikunnalliset PKH / Polvijärven valaistu latu (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4622/polvij%C3%A4rven-piirikunnalliset-pkh/ Rantalakeus-cupin II osakilpailu ja avoin piirikunnallinen kilpailu / Tyrnävä (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4671/rantalakeus-cupin-ii-osakilpailu-ja-avoin-piirikunnallinen-kilpailu-/ Vuotungin pk-hiihdot / Kuusamo, Vuotunki (23.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4731/vuotungin-pk-hiihdot/ 54. Ykspihlajan Kisat / Kokkola (24.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2675/54.-ykspihlajan-kisat/ Kausalan Yrityksen Helmihiihdot / Kausala (24.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2660/kausalan-yrityksen-helmihiihdot/ Rantalakeus -Cup Limingan osakilpailu / Liminka (24.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2689/rantalakeus-cup-limingan-osakilpailu/ SM-kilpailu veteraanit (siirretty kilpailu päivältä 27.1.2019) / Oulu (24.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2685/sm-kilpailu-veteraanit-siirretty-kilpailu-p%C3%A4iv%C3%A4lt%C3%A4-27.1.2019-/ OHS kansalliset SKIGO-hiihdot / Oulu (24.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2686/ohs-kansalliset-skigo-hiihdot/ Leijonacup 3 / Puolanka (25.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4664/leijonacup-3/