Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Fri, 14 Aug 2020 00:00:00 +0300 27. Hollolan Rullahiihto / Hollola (23.8.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2992/27.-hollolan-rullahiihto/ Veteraanien rullahiihdon - SM ja kansallinen kilpailu / Kouvola (5.9. - 6.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2989/veteraanien-rullahiihdon-sm-ja-kansallinen-kilpailu/ Vuokatin Aateli Race/Junior Aateli Race/Hopeasompalaisen Aateli Race / Vuokatti (5.9. - 6.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2990/vuokatin-aateli-race-junior-aateli-race-hopeasompalaisen-aateli-race/ Vantaan Rullahiihdot / Tuusula, Hyrylän rullahiihtorata, Kilpailutie 12 (19.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2993/vantaan-rullahiihdot/ FIS MC Ruka / Kuusamo (27.11. - 29.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5085/fis-mc-ruka/ FIS MC Lillehammer / Lillehammer NOR (4.12. - 6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5086/fis-mc-lillehammer/ FIS MC Davos / Davos Sveitsi (12.12. - 13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5087/fis-mc-davos/ FIS MC Dresden / Dresden Saksa (19.12. - 20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5088/fis-mc-dresden/ FIS MC Falun / Ruotsi (30.1. - 31.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5094/fis-mc-falun/ XXIV Hyvinkää Hiihto / Hyvinkää (7.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5082/xxiv-hyvink%C3%A4%C3%A4-hiihto/ BotniaVasan / Vörå (14.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5083/botniavasan/ FIS MM-kilpailut / Oberstdorf (23.2. - 7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5092/fis-mm-kilpailut/ Finlandia-hiihto / Lahti - Hollola (27.2. - 28.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5084/finlandia-hiihto/ Vantaa Hiihto / Vantaa (27.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5108/vantaa-hiihto/ 131. Tervahiihto / Oulu-Muhos (6.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5102/131.-tervahiihto/ Pogostan Hiihto / Ilomantsi (6.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5103/pogostan-hiihto/ FIS MC Drammen / Norja (10.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5097/fis-mc-drammen/ Jätkänkynttilä Ski Marathon / Rovaniemi (20.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5079/j%C3%A4tk%C3%A4nkynttil%C3%A4-ski-marathon/ FIS Vuokatti Hiihto / Sotkamo, Vuokatti (20.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5100/fis-vuokatti-hiihto/ Helenan Hiihto / Pyhäjärvi (21.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5114/helenan-hiihto/ Taivalkoski Ski Maraton / Taivalkoski (4.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5105/taivalkoski-ski-maraton/ Syötehiihto / Pudasjärvi (10.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5089/sy%C3%B6tehiihto/ Visma Ski Classic Ylläs-Levi / Levi ja Ylläs (17.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5120/visma-ski-classic-yll%C3%A4s-levi/