Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Sun, 26 Feb 2017 00:00:00 +0200 Pargas IF Ski Cross FSS / Pargas (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2074/pargas-if-ski-cross-fss/ Pohjois-Savon Koululaisten Maakuntaviesti / Vieremä (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4016/pohjois-savon-koululaisten-maakuntaviesti/ FIS Skandinavia Cup / Latvia (3.3. - 5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3749/fis-skandinavia-cup/ XXXIII Muurola Hiihdot / Muurola (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2203/xxxiii-muurola-hiihdot/ Vantaa Hiihto / Vantaa Hakunila (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2138/vantaa-hiihto/ XXXV Kivijärvi-Hiihdot / Kivijärvi (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2124/xxxv-kivij%C3%A4rvi-hiihdot/ Keimolan Kansalliset / Vantaa (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2178/keimolan-kansalliset/ Karjalan Hiihdot / Lappeenranta (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2185/karjalan-hiihdot/ Nivalan Urheilijoiden Hiihdot / Nivala (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2175/nivalan-urheilijoiden-hiihdot/ PERUTTU - Parran hiihdot / Teuva (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3884/peruttu-parran-hiihdot/ Vargbergets Jaktstart / Susivuoren Takaajot / Närpes / Närpiö (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2214/vargbergets-jaktstart-susivuoren-takaajot/ V-S Maakunta- ja junioriviestit VSH / Pöytyä (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2223/v-s-maakunta-ja-junioriviestit-vsh/ Iin Hiihdot / Ii (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2201/iin-hiihdot/ Kronans Nationella / Kronoby (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2211/kronans-nationella/ Kausalan Yrityksen 90-v Juhlahiihdot / kausala (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2210/kausalan-yrityksen-90-v-juhlahiihdot/ PERUTTU - 53. Ykspihlajan Kisat / Kokkola (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2188/peruttu-53.-ykspihlajan-kisat-/ PERUTTU - 67. Kansalliset Pylkön Hiihdot / Saarijärvi (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3804/peruttu-67.-kansalliset-pylk%C3%B6n-hiihdot/ EHS Cross / Espoo, Leppävaara (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2200/ehs-cross/ VII Runttimäen Hiihdot / Jämsä (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2212/vii-runttim%C3%A4en-hiihdot/ PERUTTU - Keräkankarehiihto / Lohja/Pusula (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3873/peruttu-ker%C3%A4kankarehiihto/ Pirkan Hiihto / Kankaanpää, Jämijärvi, Ikaalinen, Hämeenkyrö, Ylöjärvi (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2220/pirkan-hiihto/ Bötombergspelen / Pyhävuoren Kisat 2017 FSS / Pyhävuori, Lapväärtti / Bötombergen, Lappfjärd (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3912/b%C3%B6tombergspelen-pyh%C3%A4vuoren-kisat-2017-fss/ Ilmaristen Pk-hiihdot VSH / Lieto (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3922/ilmaristen-pk-hiihdot-vsh/ Jyväs-Kiepin Hiihto KSH - avoin massahiihto iltakilpailuna / Jyväskylä (6.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2194/jyv%C3%A4s-kiepin-hiihto-ksh-avoin-massahiihto-iltakilpailuna/ Satakunnan Maakuntaviesti ja Nuorisoviesti / Harjavalta (6.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3975/satakunnan-maakuntaviesti-ja-nuorisoviesti-/ Knattefinalen FSS / Pietarsaari, Jakobstad (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2209/knattefinalen-fss/ FIS MC Drammen / Norja (8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3760/fis-mc-drammen/ Kaustisen Kisat / Kaustinen (8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2221/kaustisen-kisat/ Nuorisohiihdot III HH / Valkeakoski (8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3861/nuorisohiihdot-iii-hh/ Fyren DT FSS / Waterloo Korsnäs (8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3978/fyren-dt-fss/