Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Sat, 29 Feb 2020 00:00:00 +0200 PERUTTU - XXXVI Raahen Rautahiihdot / Raahe (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2862/peruttu-xxxvi-raahen-rautahiihdot/ PERUTTU - Rajamäki-Hiihto / Nurmijärvi, Kiljava (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4873/peruttu-rajam%C3%A4ki-hiihto/ PERUTTU - Kannus-hiihto / Kannus (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4980/peruttu-kannus-hiihto/ II Reiskan Hiihdot (Musti-Cupin 4/6 osakilpailu) / Muonio, Kangosjärvi (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2956/ii-reiskan-hiihdot-musti-cupin-4-6-osakilpailu-/ PERUTTU - Susiluolahiihto-Varggrotteloppet / Lapväärtti Pyhävuori Kristiinankaupunki (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5016/peruttu-susiluolahiihto-varggrotteloppet/ IIVO Cup osakilpailu ja Piirinmestaruushiihdot / Suonenjoki (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2916/iivo-cup-osakilpailu-ja-piirinmestaruushiihdot/ PERUTTU - Piirinmestaruus ja HS-aluemestaruus / / Lempäälä (1.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5039/peruttu-piirinmestaruus-ja-hs-aluemestaruus-/ Maakuntaviesti / Kauhajoki (3.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2895/maakuntaviesti/ Keinukallion OP-Cup 3. osakilpailu / Kerava (3.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5069/keinukallion-op-cup-3.-osakilpailu/ FIS MC Drammen / Drammen (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4796/fis-mc-drammen/ 54 Vihdin hiihdot / Vihdin Nummelassa, Hiidenvedentie 6 03100 Nummela (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2908/54-vihdin-hiihdot/ PERUTTU-DT Waterloo / Korsnäs (4.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4964/peruttu-dt-waterloo/ Masters World Cup / Cogne, Italia (5.3. - 14.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4782/masters-world-cup/ PERUTTU - Lempäälän Kisan piirikunnalliset 2 / Lempäälä (5.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4999/peruttu-lemp%C3%A4%C3%A4l%C3%A4n-kisan-piirikunnalliset-2/ FSSM / Lappfors Pedersöre (6.3. - 8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2939/fssm-/ PERUTTU - Kotkan Hiihdot / Kotka (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2954/peruttu-kotkan-hiihdot/ FIS MC Oslo / Oslo (7.3. - 8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4797/fis-mc-oslo/ PERUTTU - Jyväskylä Ski Marathon / Jyväskylä (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2914/peruttu-jyv%C3%A4skyl%C3%A4-ski-marathon/ Iin Hiihdot / Ii (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2945/iin-hiihdot/ PERUTTU - XLIX Jämin Kisat / Rice Race Tour 6/6 / Jämijärvi (7.3. - 8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4835/peruttu-xlix-j%C3%A4min-kisat-rice-race-tour-6-6/ Valkeakoski Hiihdot/ piirinmestaruuskilpailu/ KristaCup -osakilpailu / Valkeakoski (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2966/valkeakoski-hiihdot-piirinmestaruuskilpailu-kristacup-osakilpailu/ PERUTTU - Karjalan Hiihdot / Lappeenranta (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4954/peruttu-karjalan-hiihdot/ Haltiavuoren Hiihdot / Hakunila (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2975/haltiavuoren-hiihdot/ Lieksan Kansalliset / Lieksa (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2965/lieksan-kansalliset/ PERUTTU - Keimolan Kansalliset / Vantaa (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4913/peruttu-keimolan-kansalliset/ PERUTTU - XXIV Viljo Vellosen Muistohiihdot / Savonlinna (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4929/peruttu-xxiv-viljo-vellosen-muistohiihdot/ Juhan Hiihdot / Jurva (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2972/juhan-hiihdot/ PERUTTU - PM-kisat VSH / Virttaa (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2859/peruttu-pm-kisat-vsh/ Pohjois-Savon maakuntaviesti / Sonkajärvi (7.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2959/pohjois-savon-maakuntaviesti/ PERUTTU - Hyvinkää Hiihto / Hyvinkää (8.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2863/peruttu-hyvink%C3%A4%C3%A4-hiihto/