Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Fri, 27 Nov 2020 00:00:00 +0200 PERUTTU - FIS MC Lillehammer / Lillehammer NOR (4.12. - 6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5086/peruttu-fis-mc-lillehammer/ FIS Rukan Talvikisat / Kuusamo (5.12. - 6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3024/fis-rukan-talvikisat/ OIF 90 år jubileumstävling / Vörå (5.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5260/oif-90-%C3%A5r-jubileumst%C3%A4vling/ Santasport Ensilumen Hiihdot / Rovaniemi (5.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3022/santasport-ensilumen-hiihdot/ Haapaveden Hiihdot / Haapavesi (5.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3027/haapaveden-hiihdot/ Kemin Tykkikisat / MustiCup 1/9 / Kemi (6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3028/kemin-tykkikisat-musticup-1-9-/ Nuorten SM Esikisat / Jyväskylä, Laajavuori (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3006/nuorten-sm-esikisat/ FIS MC Davos / Davos Sveitsi (12.12. - 13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5087/fis-mc-davos/ FIS Skandinavia Cup / Rovaniemi (12.12. - 13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3026/fis-skandinavia-cup/ Porrassalmen Hiihdot / Kunnanmäki 3, 50600 Mikkeli (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3021/porrassalmen-hiihdot/ Petäjämäen Kansalliset / Reisjärvi (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5196/pet%C3%A4j%C3%A4m%C3%A4en-kansalliset/ Lahti Kansalliset Hiihdot / Lahti (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3030/lahti-kansalliset-hiihdot/ Kiilopäähiihto / Saariselkä, Kiilopää (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5258/kiilop%C3%A4%C3%A4hiihto/ Katajan Suklaahiihdot / Joensuu Laulurinne (12.12. - 13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5262/katajan-suklaahiihdot/ Saarijärven Hiihdot / Saarijärvi (13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5159/saarij%C3%A4rven-hiihdot/ Kiinteistömaailma-hiihdot / Valkeakoski (13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3018/kiinteist%C3%B6maailma-hiihdot/ PERUTTU - Valkealammen Tykkilumihiihdot / Lehtimäki / Alajärvi (13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5228/peruttu-valkealammen-tykkilumihiihdot/ FIS MC Dresden / Dresden Saksa (19.12. - 20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5088/fis-mc-dresden/ FIS Puijon Ensilumenhiihdot (la V kansallinen, su P FIS) / Kuopio (19.12. - 20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3029/fis-puijon-ensilumenhiihdot-la-v-kansallinen-su-p-fis-/ Kaamoshiihdot / Seinäjoki (19.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3032/kaamoshiihdot/ Lahden XLV Talvikisat / Lahti (19.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5170/lahden-xlv-talvikisat/ FIS Härkösten hiihdot/ ST1 Cup/ 20 v tarkkailu (la V FIS, su P kansallinen) / Ristijärvi (19.12. - 20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3008/fis-h%C3%A4rk%C3%B6sten-hiihdot-st1-cup-20-v-tarkkailu-la-v-fis-su-p-kansallinen-/ Kiteen Talvikisat / Kitee (19.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5225/kiteen-talvikisat/ Himangan Urhelijain Hiihdot / Himanka (20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5074/himangan-urhelijain-hiihdot/ 25. Rantasalmen Kansalliset Hiihdot / Rantasalmi (20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5106/25.-rantasalmen-kansalliset-hiihdot/ IK Falkens Parklopp / Pedersöre (20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5224/ik-falkens-parklopp/ Katajan Hiihdot / Liperi Pärnävaara (26.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5165/katajan-hiihdot/ Posion Kaamoskisat / Posio (26.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5200/posion-kaamoskisat/ Huiman Hiihdot / Äänekoski (26.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/3031/huiman-hiihdot/ Tapaninpäivähiihdot / Sievi (26.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5211/tapaninp%C3%A4iv%C3%A4hiihdot-/