Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Mon, 22 Oct 2018 00:00:00 +0300 Suomen Cup / Vuokatti (27.10. - 28.10.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2523/suomen-cup/ FIS Oloksen Tykkikisat / Muonio (9.11. - 11.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2522/fis-oloksen-tykkikisat/ Suomen Cup / Rovaniemi (10.11. - 11.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2521/suomen-cup/ Tanhuvaaran ensilumen kilpailu / Tanhuvaara, Savonlinna (10.11. - 11.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4562/tanhuvaaran-ensilumen-kilpailu/ FIS Santasport-race Rovaniemi / Rovaniemi (15.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4446/fis-santasport-race-rovaniemi/ XVI FIS- hiihdot Saariselkä, Inari / Inari (17.11. - 18.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2524/xvi-fis-hiihdot-saariselk%C3%A4-inari/ Vahterusring-hiihdot VSH / Uusikaupunki (17.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4640/vahterusring-hiihdot-vsh/ FIS MC Ruka / Kuusamo (24.11. - 25.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4397/fis-mc-ruka/ FIS Kontiolahden Hiihdot / Kontiolahti (24.11. - 25.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4453/fis-kontiolahden-hiihdot-/ IV. Kiilopäähiihto / Ivalo, Kiilopää / Kiilopää, Saariselkä, Inari (24.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4543/iv.-kiilop%C3%A4%C3%A4hiihto-ivalo-kiilop%C3%A4%C3%A4/ FIS MC Lillehammer / Lillehammer (30.11. - 2.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4398/fis-mc-lillehammer/ FIS Rukan kisat / Kuusamo (1.12. - 2.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2525/fis-rukan-kisat/ Lempäälän Kiilto-tykkilumihiihdot / Lempäälä (1.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4531/lemp%C3%A4%C3%A4l%C3%A4n-kiilto-tykkilumihiihdot/ Petäjämäen Kansalliset / Reisjärvi (2.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4512/pet%C3%A4j%C3%A4m%C3%A4en-kansalliset/ Kemin Tykkikisat / Kemi, Jungon hiihtomaa (6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4639/kemin-tykkikisat-/ FIS MC Beitostolen / Beitostolen (8.12. - 9.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4399/fis-mc-beitostolen/ Valkeakosken Ensilumen Hiihdot / Valkeakoski (8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2519/valkeakosken-ensilumen-hiihdot/ FIS Imatran Kylpylähiihdot / Imatra (8.12. - 9.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4464/fis-imatran-kylpyl%C3%A4hiihdot/ Kv Kainuun Talvikisat 2018 / Vuokatti (8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4486/kv-kainuun-talvikisat-2018/ Porrassalmen hiihdot / Mikkeli (8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4523/porrassalmen-hiihdot/ Ski Jyväskylä ensilumen hiihdot / Jyväskylä (8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4540/ski-jyv%C3%A4skyl%C3%A4-ensilumen-hiihdot/ Ounasvaaran Hiihtoseuran Ensilumen Hiihdot / Rovaniemi (8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4550/ounasvaaran-hiihtoseuran-ensilumen-hiihdot/ Valkealammen tykkilumihiihdot / Lehtimäki / Alajärvi (9.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4573/valkealammen-tykkilumihiihdot/ Piirikunnalliset Joulukuun Hiihdot PKH / Pyhäjärvi (9.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4620/piirikunnalliset-joulukuun-hiihdot-pkh/ Joutsan Pommin piirikunnalliset hiihtokilpailut KSH / Joutsa (11.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4583/joutsan-pommin-piirikunnalliset-hiihtokilpailut-ksh/ FIS Skandinavia Cup / Östersund, Ruotsi (14.12. - 16.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4418/fis-skandinavia-cup/ FIS Härkösten Hiihdot/ Nuorten MM katsastus ja tarkkailu/ St1-cup / U18-cup / Ristijärvi (14.12. - 16.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4425/fis-h%C3%A4rk%C3%B6sten-hiihdot-nuorten-mm-katsastus-ja-tarkkailu-st1-cup-u18-cup/ FIS MC Davos / Davos (15.12. - 16.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4400/fis-mc-davos/ Kaamoshiihdot EPH / Seinäjoki (15.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4585/kaamoshiihdot-eph/ Pixnesprinten FSS / Malax, Idrottsvägen (15.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4631/pixnesprinten-fss/