Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Fri, 24 Mar 2017 00:00:00 +0200 38.Rokuan Hiihdot / Utajärvi (25.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2046/38.rokuan-hiihdot/ PERUTTU - XXVII Marja-Liisan Hiihdot / Rautjärvi (25.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2153/peruttu-xxvii-marja-liisan-hiihdot/ Pentik Hiihdot / Posio (25.3. - 26.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2243/pentik-hiihdot/ Kv. Halton-Hiihdot / Lahti (25.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2137/kv.-halton-hiihdot/ Vuokatti Hiihto / Vuokatti (25.3. - 26.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2226/vuokatti-hiihto/ Hämeen viesti / Tammela (25.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2090/h%C3%A4meen-viesti/ Kv. Iisalmen Puistohiihdot / Iisalmi (25.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2222/kv.-iisalmen-puistohiihdot/ Piirinmestaruus Eläinpuisto Zoo Sprint / Ähtäri (25.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2250/piirinmestaruus-el%C3%A4inpuisto-zoo-sprint/ Saarijärven Keväthiihdot / Saarijärvi (26.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2219/saarij%C3%A4rven-kev%C3%A4thiihdot/ PERUTTU - Hämeenlinnan Hiihdot / Hämeenlinna (26.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2234/peruttu-h%C3%A4meenlinnan-hiihdot/ 86. Marianpäivähiihdot ja Kymenlaakson pm-hiihdot / Miehikkälä/Muurikkala (26.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2246/86.-marianp%C3%A4iv%C3%A4hiihdot-ja-kymenlaakson-pm-hiihdot/ Romuhiihdot ESH / Helsinki (26.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2237/romuhiihdot-esh/ Virpiniemen Talvikisat / Oulu (26.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2235/virpiniemen-talvikisat/ LHS piirikunnalliset / Lahti (28.3.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3992/lhs-piirikunnalliset/ FIS SM-kilpailut yleinen sarja/Suomen Cup -osakilpailu / Kontiolahti (31.3. - 2.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2233/fis-sm-kilpailut-yleinen-sarja-suomen-cup-osakilpailu/ Saami Ski Race / Kautokeino - Hetta (Enontekiö) (1.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3769/saami-ski-race/ Ukkohalla-Paljakka Hiihto / Hyrynsalmi / Puolanka (1.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2202/ukkohalla-paljakka-hiihto/ Pohjois-Savon Nuorisocup 4.osakilpailu 2017 PSH / Iisalmi (1.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2248/pohjois-savon-nuorisocup-4.osakilpailu-2017-psh/ Kuorevaaran Ylämäkihiihto PKH / Polvijärvi (4.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3965/kuorevaaran-yl%C3%A4m%C3%A4kihiihto-pkh/ FIS SM-kilpailut yleinen sarja/Suomen Cup -osakilpailu / Ylitornio (8.4. - 9.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2236/fis-sm-kilpailut-yleinen-sarja-suomen-cup-osakilpailu/ Visma Ski Classics Ylläs-Levi / Ylläs (8.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2253/visma-ski-classics-yll%C3%A4s-levi/ Lapponia-Hiihto / Muonio (10.4. - 13.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2020/lapponia-hiihto/ FIS Alatornion Kisat / Keminmaa (14.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2252/fis-alatornion-kisat/ FIS Taivalkosken Hiihdot / Taivalvaara (14.4. - 15.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2217/fis-taivalkosken-hiihdot/ FIS Kemin Hiihdot / Keminmaa (15.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2251/fis-kemin-hiihdot/ FIS Ylläksen Kisat / Ylläs (16.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2254/fis-yll%C3%A4ksen-kisat/ Pölkky-Hiihto / Taivalkoski (16.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2218/p%C3%B6lkky-hiihto/ FIS 57. Ainiovaaran Hiihdot / Ylitornio (17.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2244/fis-57.-ainiovaaran-hiihdot/ Kv. Inarin 53. Kultapullokisat / Inari (21.4. - 23.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2247/kv.-inarin-53.-kultapullokisat-/ Tour de Vuokatti / Vuokatin Urheiluopisto (21.4. - 22.4.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2186/tour-de-vuokatti/