Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Fri, 25 Sep 2020 00:00:00 +0300 FIS Imatran Kylpylähiihdot / Imatra (31.10. - 1.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5161/fis-imatran-kylpyl%C3%A4hiihdot/ Suomen Cup / Vuokatti (7.11. - 8.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5135/suomen-cup/ Ensilumen Hiihdot / Piispalan Leirikeskus, Kannonkoski (8.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5167/ensilumen-hiihdot/ FIS OloksenTykkikisat / Muonio (13.11. - 15.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5155/fis-oloksentykkikisat/ Kv Kainuun Talvikisat / Vuokatti (14.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5259/kv-kainuun-talvikisat-/ FIS Santasport-Race / Rovaniemi (21.11. - 22.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5117/fis-santasport-race/ Suomen Cup / Taivalkoski (21.11. - 22.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5136/suomen-cup/ FIS MC Ruka / Kuusamo (27.11. - 29.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5085/fis-mc-ruka/ FIS MC Lillehammer / Lillehammer NOR (4.12. - 6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5086/fis-mc-lillehammer/ FIS Rukan Talvikisat / Kuusamo (5.12. - 6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5172/fis-rukan-talvikisat/ Santasport Ensilumen Hiihdot / Rovaniemi (5.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5178/santasport-ensilumen-hiihdot/ FIS Skandinavia Cup / Piteå, Ruotsi (11.12. - 13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5139/fis-skandinavia-cup/ Nuorten SM Esikisat / Jyväskylä, Laajavuori (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5171/nuorten-sm-esikisat/ FIS MC Davos / Davos Sveitsi (12.12. - 13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5087/fis-mc-davos/ Porrassalmen Hiihdot / Kunnanmäki 3, 50600 Mikkeli (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5175/porrassalmen-hiihdot/ Valkeakosken Ensilumen hiihdot / Valkeakoski (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5184/valkeakosken-ensilumen-hiihdot/ Petäjämäen Kansalliset / Reisjärvi (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5196/pet%C3%A4j%C3%A4m%C3%A4en-kansalliset/ Lahti Kansalliset Hiihdot / Lahti (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5216/lahti-kansalliset-hiihdot/ Kiilopäähiihto / Saariselkä, Kiilopää (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5258/kiilop%C3%A4%C3%A4hiihto/ Saarijärven Hiihdot / Saarijärvi (13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5159/saarij%C3%A4rven-hiihdot/ Valkealammen Tykkilumihiihdot / Lehtimäki / Alajärvi (13.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5228/valkealammen-tykkilumihiihdot/ FIS MC Dresden / Dresden Saksa (19.12. - 20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5088/fis-mc-dresden/ FIS Puijon Ensilumenhiihdot (la V kansallinen, su P FIS) / Kuopio (19.12. - 20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5148/fis-puijon-ensilumenhiihdot-la-v-kansallinen-su-p-fis-/ Lahden XLV Talvikisat / Lahti (19.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5170/lahden-xlv-talvikisat/ FIS Härkösten hiihdot/ ST1 Cup/ 20 v tarkkailu (la V FIS, su P kansallinen) / Ristijärvi (19.12. - 20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5207/fis-h%C3%A4rk%C3%B6sten-hiihdot-st1-cup-20-v-tarkkailu-la-v-fis-su-p-kansallinen-/ Kiteen Talvikisat / Kitee (19.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5225/kiteen-talvikisat/ Himangan Urhelijain Hiihdot / Himanka (20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5074/himangan-urhelijain-hiihdot/ 25. Rantasalmen Kansalliset Hiihdot / Rantasalmi (20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5106/25.-rantasalmen-kansalliset-hiihdot/ IK Falkens Parklopp / Pedersöre (20.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5224/ik-falkens-parklopp/ Katajan Hiihdot / Liperi Pärnävaara (26.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5165/katajan-hiihdot/