Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Tue, 17 Oct 2017 00:00:00 +0300 Suomen Cup / Vuokatti (28.10. - 29.10.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2271/suomen-cup-/ Kontiolahti SKI / Kontiolahti (4.11. - 5.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2280/kontiolahti-ski/ FIS Imatran Kylpylähiihdot / Imatra (4.11. - 5.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2269/fis-imatran-kylpyl%C3%A4hiihdot/ Oloksen FIS-Tykkikisat / Muonio (10.11. - 12.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2284/oloksen-fis-tykkikisat/ Kainuun Talvikisat 2017 / Vuokatti (11.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4101/kainuun-talvikisat-2017/ FIS Saariselän Hiihdot / Saariselkä (17.11. - 19.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2283/fis-saarisel%C3%A4n-hiihdot/ Suomen Cup / Rovaniemi (18.11. - 19.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4133/suomen-cup/ FIS MC Ruka / Kuusamo, Ruka (24.11. - 26.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4109/fis-mc-ruka/ FIS Kontiolahden Hiihdot / Kontiolahti (25.11. - 26.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2279/fis-kontiolahden-hiihdot/ Kiilopäähiihto / Ivalo, Kiilopää (25.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4184/kiilop%C3%A4%C3%A4hiihto/ FIS Rukan kisat / Kuusamo (2.12. - 3.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4071/fis-rukan-kisat/ FIS MC Lillehammer / Lillehammer (2.12. - 3.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4110/fis-mc-lillehammer/ Petäjämäen Kansalliset / Reisjärvi (2.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4140/pet%C3%A4j%C3%A4m%C3%A4en-kansalliset/ Kiilto Tykkilumihiihdot / Lempäälä (2.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4144/kiilto-tykkilumihiihdot/ 100 km viestihiihtokilpailu / Suomen itsenäisyyden 100-vuotistapahtuma / Valkeakoski (6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2276/100-km-viestihiihtokilpailu-suomen-itsen%C3%A4isyyden-100-vuotistapahtuma/ Kemin Tykkikisat / Kemi, Jungon hiihtomaa (6.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4209/kemin-tykkikisat-/ Porrassalmen Hiihdot / Mikkeli (9.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2277/porrassalmen-hiihdot/ FIS MC Davos / Davos, Sveitsi (9.12. - 10.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4111/fis-mc-davos/ FIS Kallen Kisat / Lapinlahti (9.12. - 10.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2275/fis-kallen-kisat/ FIS Härkösten Hiihdot / Ristijärvi (9.12. - 10.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2278/fis-h%C3%A4rk%C3%B6sten-hiihdot/ Joulukuun Hiihdot KPH / Pyhäjärvi (10.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4063/joulukuun-hiihdot-kph/ Exel Hiihdot / Mäntyharju (10.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4142/exel-hiihdot/ Saarijärven Kansalliset / Saarijärvi, Kusiaismäki (10.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4149/saarij%C3%A4rven-kansalliset/ Valkealammen Tykkilumihiihdot / Lehtimäki / Alajärvi (10.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4230/valkealammen-tykkilumihiihdot/ Joutsan Pommin piirikunnalliset hiihtokilpailut / Joutsa (12.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4267/joutsan-pommin-piirikunnalliset-hiihtokilpailut/ FIS Skandinavia Cup Vuokatti/ Nuorten MM tarkkailu/ St1-cup / Vuokatti (15.12. - 17.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2273/fis-skandinavia-cup-vuokatti-nuorten-mm-tarkkailu-st1-cup/ Lahden XLIII Talvikisat / Lahti (16.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4045/lahden-xliii-talvikisat/ FIS MC Toblach / Toblach, Italia (16.12. - 17.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4112/fis-mc-toblach/ Kaamoshiihdot EPH / Seinäjoki (16.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4151/kaamoshiihdot-eph/ Ski Jyväskylä Ensilumenhiihdot / Jyväskylä (16.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4201/ski-jyv%C3%A4skyl%C3%A4-ensilumenhiihdot/