Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Sun, 19 Jan 2020 00:00:00 +0200 Nuorten PM-kilpailu / Falun, Ruotsi (24.1. - 26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4777/nuorten-pm-kilpailu/ FIS MC Oberstdorf / Oberstdorf (25.1. - 26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4792/fis-mc-oberstdorf/ Marjon Hiihdot, sprintti / Espoo, Oittaa (25.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2913/marjon-hiihdot-sprintti/ XIII Aarne Halosen Muistohiihdot / Valtimo (25.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2804/xiii-aarne-halosen-muistohiihdot/ Meri-Lappi Hiihdot / Keminmaa (25.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2896/meri-lappi-hiihdot/ Piirinmestaruuskipailu ja KP-Cup, normaalimatkat / Pyhäjärvi (25.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2902/piirinmestaruuskipailu-ja-kp-cup-normaalimatkat/ Etelä-Pohjanmaan Piirinmestaruus hiihdot / Ilmajoki (25.1. - 26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2918/etel%C3%A4-pohjanmaan-piirinmestaruus-hiihdot/ IIVO Cup 1. osakilpailu / Suonenjoki (25.1. - 26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2916/iivo-cup-1.-osakilpailu/ ÖID Mästerskap / Pedersöre (25.1. - 26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2909/%C3%B6id-m%C3%A4sterskap/ OHS Kansalliset / Utajärvellä Rokualla (26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2841/ohs-kansalliset/ Pärnävaaran Prologi / Liperi Pärnävaara (26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2883/p%C3%A4rn%C3%A4vaaran-prologi/ Susiluolahiihto-Varggrotteloppet / Lapväärtti Pyhävuori Kristiinankaupunki (26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5016/susiluolahiihto-varggrotteloppet/ LHS piirikunnallinen / Lahti (29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4975/lhs-piirikunnallinen/ Keinukallion OP-Cup 2. Osakilpailu / Kerava (29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5055/keinukallion-op-cup-2.-osakilpailu-/ Tanelinrannan Hiihdot / Seinäjoki (30.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4848/tanelinrannan-hiihdot/ Nuorten Paloheinähiihdot / Helsinki (30.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5010/nuorten-palohein%C3%A4hiihdot/ FIS SM-kilpailu yleinen sarja / Suomen Cup/ U20 MM-katsastus / Vöyri (31.1. - 2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2846/fis-sm-kilpailu-yleinen-sarja-suomen-cup-u20-mm-katsastus/ Haukkavuoren Hiihdot / Pöytyä (1.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4872/haukkavuoren-hiihdot/ Kansallinen Mäntsälä-hiihto / Mäntsälä (1.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4947/kansallinen-m%C3%A4nts%C3%A4l%C3%A4-hiihto/ Huhmarin perinteiset hiihdot / Polvijärvi (1.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4987/huhmarin-perinteiset-hiihdot/ Sinisentien Mahtihiihdot (IIVO nuorisocup) / Maaninka (1.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2879/sinisentien-mahtihiihdot-iivo-nuorisocup-/ Saimaan Lari-cup Sprintti / Savonlinna / Savonlinna (1.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5029/saimaan-lari-cup-sprintti-savonlinna/ 74. Simon Hiihdot / Simo (2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2873/74.-simon-hiihdot/ V Keinukallion Nuorten Pariviesti / Kerava (2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2912/v-keinukallion-nuorten-pariviesti/ XCX Tampere/ KristaCup -osakilpailu / Tampere (2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2905/xcx-tampere-kristacup-osakilpailu/ Auran pk Parisprintti / Oulu (2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4968/auran-pk-parisprintti/ K-P CUP, K-P:n pm-hiihdot normaalimatkat/yhteislähdöt / Kaustinen (2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5003/k-p-cup-k-p:n-pm-hiihdot-normaalimatkat-yhteisl%C3%A4hd%C3%B6t/ Pyhäselän Hiihdot / Joensuu, Hammaslahti (2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2855/pyh%C3%A4sel%C3%A4n-hiihdot/ Parran hiihdot / Teuva (2.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/5024/parran-hiihdot/ DT/PK Högåsen / Närpes/Närpiö (5.2.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4993/dt-pk-h%C3%B6g%C3%A5sen/