Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Tue, 17 Jan 2017 00:00:00 +0200 LHS piirikunnalliset / Lahti (18.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3990/lhs-piirikunnalliset/ Pietarsaaren Hiihtäjien piirikunnalliset KPH / Pietarsaari (18.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3985/pietarsaaren-hiiht%C3%A4jien-piirikunnalliset-kph/ Sievin pk-hiihdot KPH / Sievi (19.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2148/sievin-pk-hiihdot-kph/ Valkealan Maire Hiihdot / Valkeala (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2099/valkealan-maire-hiihdot/ FIS Nuorten SM-hiihdot/ PM-kilpailut katsatus 18 v/ EYOF katsastus/ ST1-cup/ Habita-cup / Äänekoski (21.1. - 22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2031/fis-nuorten-sm-hiihdot-pm-kilpailut-katsatus-18-v-eyof-katsastus-st1-cup-habita-cup/ PERUTTU - TaHs Hiihdot HH / Tampere (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3728/peruttu-tahs-hiihdot-hh/ FIS MC Ulricehamn / Ruotsi (21.1. - 22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3756/fis-mc-ulricehamn/ Keinukallion Nuorten Pariviestit / Kerava (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2081/keinukallion-nuorten-pariviestit/ PERUTTU - Nuorten Kiparkattihiihto / Myrskylä (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2118/peruttu-nuorten-kiparkattihiihto/ Mini-Seljes / Nedervetil / Alaveteli (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2135/mini-seljes-/ Kontiolahti Hiihto / Kontiolahti (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2134/kontiolahti-hiihto/ Junioreiden Superviikonloppu Maastohiihto / Vuokatti (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2018/junioreiden-superviikonloppu-maastohiihto/ Piirikunnalliset Harjumajan hiihdot SSH / Kerimäki (Savonlinna) (21.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3988/piirikunnalliset-harjumajan-hiihdot-ssh/ Junioreiden Superviikonloppu Skicross / Vuokatti (22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2019/junioreiden-superviikonloppu-skicross/ Vaaravuoren Hiihdot / Alastaro (22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2114/vaaravuoren-hiihdot/ 53. Vihdin Hiihdot / Vihti (22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2106/53.-vihdin-hiihdot/ FAZER Minisalpausselkä / Lahti (22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2136/fazer-minisalpausselk%C3%A4/ Huhmarin Perinteiset Hiihdot PKH / Polvijärvi (22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3964/huhmarin-perinteiset-hiihdot-pkh/ LHS piirikunnalliset / Lahti (25.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3991/lhs-piirikunnalliset-/ Hartolan piirikunnallinen / Hartola (25.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4001/hartolan-piirikunnallinen/ Nuorten PM-hiihdot / Norja (27.1. - 29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3743/nuorten-pm-hiihdot/ Etelä-Suomen aluemestaruushiihdot, HS-aluekilpailu, henkilökohtaiset matkat ja viestit / Hartola (28.1. - 29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2144/etel%C3%A4-suomen-aluemestaruushiihdot-hs-aluekilpailu-henkil%C3%B6kohtaiset-matkat-ja-viestit-/ FIS MC Falun / Ruotsi (28.1. - 29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3757/fis-mc-falun/ Keski-Pohjanmaan Mestaruuskilpailut / Haapajärvi (28.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2113/keski-pohjanmaan-mestaruuskilpailut/ Lempäälän HS-esikilpailu, Piirinmestaruus ja HS-aluemestaruus / Lempäälä (28.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2142/lemp%C3%A4%C3%A4l%C3%A4n-hs-esikilpailu-piirinmestaruus-ja-hs-aluemestaruus/ YK-V Pariviestikilpailu EPH / Ylistaro, Aseman Kuntoradan maastossa (28.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3868/yk-v-pariviestikilpailu-eph/ Piirinmestaruuskilpailut (suositus) / Piireittäin piirikunnalliseen kalenteriin (28.1. - 29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/3871/piirinmestaruuskilpailut-suositus-/ Piirinmestaruuskilpailut Kainuu/ Hs -aluekilpailut / Kuhmo (28.1. - 29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2132/piirinmestaruuskilpailut-kainuu-hs-aluekilpailut/ Keski-Suomen Piirinmestaruushiihdot / Pihtipudas (28.1. - 29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2141/keski-suomen-piirinmestaruushiihdot/ Kaakon Alueen HS-aluemestaruuskilpailut / (28.1. - 29.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2152/kaakon-alueen-hs-aluemestaruuskilpailut/