Hiihtokalenteri.fi - Tulevia kilpailuja http://www.hiihtokalenteri.fi/rss/ Sun, 25 Aug 2019 00:00:00 +0300 Valkealan Marwe Hiihdot / Kouvola (Tuohikotti) (31.8.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2783/valkealan-marwe-hiihdot/ SKi Jyväskylä Rullahiihdot / LAUKAA , Ajoneuvontie 39, 41400 LIEVESTUORE (7.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2785/ski-jyv%C3%A4skyl%C3%A4-rullahiihdot-/ Ounasvaaran kesäkisat / Rovaniemi (7.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2788/ounasvaaran-kes%C3%A4kisat/ Gold Coast Ski Marathon / Pännäinen (14.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2787/gold-coast-ski-marathon-/ Vantaan Rullahiihdot / Vantaa, Nikinmäki (15.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2789/vantaan-rullahiihdot-/ Valkealan Marwe Tasatyöntö kilpailu / Kouvola (Tuohikotti) (21.9.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailukutsu/2784/valkealan-marwe-tasaty%C3%B6nt%C3%B6-kilpailu/ Suomen Cup / Vuokatti (2.11. - 3.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4812/suomen-cup/ FIS Imatran Kylpylähiihdot / Imatra (9.11. - 10.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4868/fis-imatran-kylpyl%C3%A4hiihdot/ Oloksen FIS-Tykkikisat / Muonio (15.11. - 17.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4826/oloksen-fis-tykkikisat/ FIS Santasport race Rovaniemi / Rovaniemi (16.11. - 17.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4775/fis-santasport-race-rovaniemi/ Suomen Cup / Rovaniemi (23.11. - 24.11.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4813/suomen-cup/ FIS MC Ruka / Ruka (29.11. - 1.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4785/fis-mc-ruka/ FIS Kontiolahden Hiihdot / Kontiolahti (30.11. - 1.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4822/fis-kontiolahden-hiihdot/ FIS MC Lillehammer / Lillehammer (7.12. - 8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4786/fis-mc-lillehammer/ FIS Rukan Talvikisat/ MC-tarkkailu/YOG-katsastus/ Nuorten MM-tarkkailu / Kuusamo (7.12. - 8.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4802/fis-rukan-talvikisat-mc-tarkkailu-yog-katsastus-nuorten-mm-tarkkailu/ FIS Scandinavia Cup Vuokatti / Vuokatti (13.12. - 15.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4832/fis-scandinavia-cup-vuokatti-/ FIS MC Davos / Davos (14.12. - 15.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4787/fis-mc-davos/ FIS MC Planica / Planica (21.12. - 22.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4788/fis-mc-planica/ Tour de Ski / Lenzerheide, Toblach, Val de Fiemme (28.12. - 5.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4789/tour-de-ski/ FIS Tampereen Pyrinnön hiihdot / Tampere (29.12.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4849/fis-tampereen-pyrinn%C3%B6n-hiihdot/ Fis Saarijäri Hiihdot / Saarijärvi (1.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4875/fis-saarij%C3%A4ri-hiihdot/ FIS Skandinavia Cup / Norja (3.1. - 5.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4779/fis-skandinavia-cup/ FIS 68. Keuruun Hiihdot / Keuruu (4.1. - 5.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4840/fis-68.-keuruun-hiihdot/ Nuorten Olympialaiset - Youth Olympic Games / Lausanne, Sveitsi (9.1. - 22.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4783/nuorten-olympialaiset-youth-olympic-games/ FIS MC Dresden / Dresden (11.1. - 12.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4790/fis-mc-dresden/ FIS Nuorten Sm esikisat Jyväskylä / Jyväskylä (11.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4806/fis-nuorten-sm-esikisat-jyv%C3%A4skyl%C3%A4/ Suomen Cup / Vantaa (14.1. - 15.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4814/suomen-cup/ FIS MC Nove Mesto / Nove Mesto (18.1. - 19.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4791/fis-mc-nove-mesto/ FIS Kallen Kisat / Lapinlahti (18.1. - 19.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4838/fis-kallen-kisat/ Nuorten PM-kilpailu / Falun, Ruotsi (24.1. - 26.1.) http://hiihtokalenteri.fi/kilpailu/4777/nuorten-pm-kilpailu/