Ilmoittautumislista

Vargbergets Parklopp/Susivuoren Puistohiihdot

6.1.2022, Närpes/Närpiö
to 6.1.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1,0 V
1.
Adrian Eklund, Vörå IF
2.
William Finskas, IF Femman
3.
Oskari Saari, Ähtärin Urheilijat
4.
Leo Sebastian Smeds, Närpes Kraft Skidförening
5.
Noah Sved, Närpes Kraft Skidförening
M10 1,5 V
1.
Liam Gulin, Närpes Kraft Skidförening
2.
Alvin Halmesmäki, IF Brahe
3.
Noel Holm, IF Brahe
4.
Lenni Riutta, Härmänseudun Hiihtäjät
5.
Ivar Tallgren, Malax IF
6.
Noa Bror Göran Thylin, IF Brahe
M12 2,5 V
1.
Tobias Cederholm, IF Minken
2.
Vidar Halmesmäki, IF Brahe
3.
Max Harju, Teuvan Rivakka
4.
Jonatan Hautala, Sundom IF
5.
Alex Hermans, Oravais IF
6.
Henrik Hjerpe, Sundom IF
7.
Matheo Holm, IF Brahe
8.
Peetu Honkilahti, Teuvan Rivakka
9.
Elliot Krook, Närpes Kraft Skidförening
10.
Vesperi Laino, Kankaanpään Urheilijat
11.
Alex Lundfors, Malax IF
12.
Jaakko Oinas, Vaasan Hiihtäjät
13.
Kaarlo Orhanen, Ilmajoen Kisailijat
14.
Vilho Pentilä, Kauhajoen Karhu
15.
Leevi Perälä, Teuvan Rivakka
16.
Sindre Ramstedt, IF Fyren
17.
Touko Raunio, Kyrön Voima
18.
Topias Riskula, Teuvan Rivakka
19.
Walter Sandberg, Närpes Kraft Skidförening
20.
William Snickars, IF Fyren
21.
Elias Vesterback, IF Fyren
22.
Pontus Yrjans, Närpes Kraft Skidförening
M14 5,0 V
1.
Hannes Bengs, Närpes Kraft Skidförening
2.
Elias Eriksson, IF Femman
3.
Isak Hertsbacka, Närpes Kraft Skidförening
4.
Aatu Joronen, Ilmajoen Kisailijat
5.
Konsta Kalliomäki, Kauhajoen Karhu
6.
Robin Liljeqvist, IF Minken
7.
Eetu Muhonen, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Santtu Mylläri, Teuvan Rivakka
9.
Johannes Orhanen, Ilmajoen Kisailijat
10.
Marius Ramstedt, IF Fyren
11.
Arvi Riutta, Härmänseudun Hiihtäjät
12.
Ilmari Saari, Ähtärin Urheilijat
13.
Joakim Savinainen, Ilmajoen Kisailijat
14.
Hannes Wägar, IF Femman
15.
Sander Wikblom, IF Minken
16.
Johan Yrjans, Närpes Kraft Skidförening
M16 5,0 V
1.
Hampus Berglund, Vörå IF
2.
Isak Finskas, IF Femman
3.
Iivar Häggman, Vörå IF
4.
Elmer Halmesmäki, IF Brahe
5.
Casper Holm, IF Fyren
6.
Adam Holm, IF Minken
7.
Aatu Muhonen, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Alvin Nordin, Närpes Kraft Skidförening
9.
Patrik Rautiainen, Ski Jyväskylä
10.
Henri Saunaluoma, Kankaanpään Urheilijat
11.
Melker Wikblom, IF Minken
M18 8,0 V
1.
Jakob Ehrs, Vörå IF
2.
Saku Jaakkola, Kauhajoen Karhu
3.
Filip Stark, IF Femman
MYL 10,0 V
1.
Lucas Finskas, IF Femman
2.
Per-Anders Forsman, Vörå IF
3.
Tommy Haglund, IF Åsarna
4.
Viljam Knif, Saarijärven Pullistus
5.
Lukas Kuuttinen, Närpes Kraft Skidförening
6.
Victor Lövdahl, IF Femman
7.
Thomas Ramstedt, IF Fyren
8.
Emil Sundell, IF Femman
9.
Patrick Tallbäck, IF Femman
10.
Ivar Thors, Vörå IF
N8 1,0 V
1.
Saga Blomback, Jurvan Urheilijat
2.
Elin Eriksson, IF Femman
3.
Verna Hakamaa, Kauhajoen Karhu
4.
Isa Ingberg, Närpes Kraft Skidförening
5.
Lilja Kataja, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Alexandra Krook, Närpes Kraft Skidförening
7.
Iisa Sippola, Kyrön Voima
N10 1,5 V
1.
Amanda Grannas, IF Brahe
2.
Linnea Hertsbacka, Närpes Kraft Skidförening
3.
Riina Honkilahti, Teuvan Rivakka
4.
Fanni Kiukkonen, Kauhajoen Karhu
5.
Saga Nordkvist, Sundom IF
6.
Elsa Sippola, Kyrön Voima
7.
Maya Iris Smeds, Närpes Kraft Skidförening
8.
Maja Snickars, Närpes Kraft Skidförening
9.
Melinda Snickars, Närpes Kraft Skidförening
10.
Bianca Ström, IF Femman
11.
Neea Varsamäki, Kauhajoen Karhu
N12 2,5 V
1.
Natalie Eklund, Vörå IF
2.
Nova Enlund, Närpes Kraft Skidförening
3.
Iina Häggman, Vörå IF
4.
Vilma Hakamaa, Kauhajoen Karhu
5.
Heta Harju, Ilmajoen Kisailijat
6.
Reetta Hautala, Ähtärin Urheilijat
7.
Noora Hietamäki, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Leah Ingberg, Närpes Kraft Skidförening
9.
Helmi Kataja, Seinäjoen Hiihtoseura
10.
Vera Korkiakangas, Härmänseudun Hiihtäjät
11.
Alisa Koskinen, Ähtärin Urheilijat
12.
Pinja Kuoppala, Kauhajoen Karhu
13.
Saga Markén, Oravais IF
14.
Oona Muhonen, Seinäjoen Hiihtoseura
15.
Julia Nordman, Vörå IF
16.
Petra Rautiainen, Ski Jyväskylä
17.
Wilhelmiina Ruohomäki, Noormarkun Nopsa
18.
Netta Saarela, Teuvan Rivakka
19.
Anni Sippola, Kyrön Voima
20.
Alva Storthors, Närpes Kraft Skidförening
21.
Filippa Ström, IF Femman
22.
Ines Sved, Närpes Kraft Skidförening
23.
Agnes Eva Maria Thylin, IF Brahe
24.
Miida Viinikka, Ähtärin Urheilijat
25.
Jenny Viitanen, Noormarkun Nopsa
26.
Benedikta Wikström, Solf IK
N14 3,0 V
1.
Sara Cederholm, IF Minken
2.
Tilde Finskas, IF Femman
3.
Wilma Grannas, IF Brahe
4.
Matilda Hermans, Oravais IF
5.
Moona Honkilahti, Teuvan Rivakka
6.
Enni Kataja, Seinäjoen Hiihtoseura
7.
Sanni Koivula, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Sanni Korpi, Kyrön Voima
9.
Saana Kuoppala, Kauhajoen Karhu
10.
Winnie Markén, Oravais IF
11.
Celina Nordkvist, IF Femman
12.
Vilma Pentilä, Kauhajoen Karhu
13.
Aliisa Riippi, Seinäjoen Hiihtoseura
14.
Neea Ruotsalainen, Teuvan Rivakka
15.
Minttu Saari, Ähtärin Urheilijat
16.
Scarlett Saarinen, Pyhäjärven Pohti
17.
Lea Snickars, Närpes Kraft Skidförening
18.
Matilda Snickars, Närpes Kraft Skidförening
N16 5,0 V
1.
Eeva Antikainen, Seinäjoen Hiihtoseura
2.
Isabella Enlund, Närpes Kraft Skidförening
3.
Johanna Häggkvist, Närpes Kraft Skidförening
4.
Ellinor Halonen, Närpes Kraft Skidförening
5.
Emilia Helmi, Noormarkun Nopsa
6.
Wilma Hjerpe, Norrvalla Ski Team
7.
Siiri Laino, Kankaanpään Urheilijat
8.
Ida Nordkvist, IF Femman
9.
Inez Sandberg, Närpes Kraft Skidförening
10.
Mathilda Westermark, Närpes Kraft Skidförening
N18 5,0 V
1.
Julia Enlund, Närpes Kraft Skidförening
2.
Felicia Granholm, Vörå IF
3.
Linda Hyöty, IF Femman
4.
Ellen Kansa, IF Femman
5.
Venla Koivula, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Felicia Lindström, IF Femman
7.
Aino Manner, Noormarkun Nopsa
8.
Alva Thors, Vörå IF
NYL 5,0 V
1.
Katja Ruotsalainen, Teuvan Rivakka
2.
Marie Sippus, Vörå IF