Ilmoittautumislista

X Keinukallion Tykkihiihdot

9.1.2022, Kerava
su 9.1.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 2 km V
1.
Onni Järvinen, Keravan Urheilijat
2.
Kevin Johansson, Pargas IF
3.
Veikka Koiranen, Hollolan Urheilijat -46
4.
Sulo Kupiainen, Espoon Hiihtoseura
5.
Iisakki Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
6.
Leo Lehtonen, Hollolan Urheilijat -46
7.
Emil Puhakka, Vehkalahden Veikot
8.
Joel Ruonio, Vantaan Hiihtoseura
9.
Reko Uuskoski, Vantaan Hiihtoseura
10.
Akseli Viero, Hyvinkään Hiihtoseura
11.
Jare Virtanen, IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km V
1.
Tomas Heikkinen, Espoon Hiihtoseura
2.
Lauri Kauniskangas, Espoon Hiihtoseura
3.
Aaretti Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
4.
Lukas Lehtonen, Hollolan Urheilijat -46
5.
Vili Mäenpää, Mäntsälän Urheilijat
6.
Aleksi Nerg, Espoon Hiihtoseura
7.
Otto Rämä, Hollolan Urheilijat -46
8.
Toivo Repo, Keravan Urheilijat
9.
Julian Romero, Österby Sportklubb
10.
Iikka Rusanen, Keravan Urheilijat
11.
Oscar Saxlund, Borgå Akilles
12.
Lauri Sidoroff, Borgå Akilles
13.
Aaron Skutnabb, Espoon Hiihtoseura
14.
Eetu Väliharju, Espoon Hiihtoseura
15.
Juhani Veikkola, Espoon Hiihtoseura
16.
Jörgen Zahkna, Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V
1.
Erik Boije Af Gennäs, Österby Sportklubb
2.
Noah Granvik, Pargas IF
3.
Joel Felipe Hakkarainen, Pakilan Veto
4.
Urho Haverinen, Pakilan Veto
5.
Eero Holmberg, Espoon Hiihtoseura
6.
Niko Jaakkola, Vehkalahden Veikot
7.
Patrik Johansson, Espoon Hiihtoseura
8.
Arttu Juutila, Espoon Hiihtoseura
9.
Axel Koiranen, Hollolan Urheilijat -46
10.
Luukas Koivisto, Keravan Urheilijat
11.
Nicholas Koskinen, Mäntsälän Urheilijat
12.
Eelis Koskinen, Hollolan Urheilijat -46
13.
Hermanni Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
14.
Sisu Lehtonen, Hämeenlinnan Hiihtoseura
15.
Anton Lillandt, Espoon Hiihtoseura
16.
Alfons Maessen, Pakilan Veto
17.
Eetu Pekkala, Keravan Urheilijat
18.
Samra Pohjonen, Ikaalisten Urheilijat
19.
Saku Repo, Lempäälän Kisa
20.
Filip Romero, Österby Sportklubb
21.
Ville Rusanen, Keravan Urheilijat
22.
Kerkko Saarinen, Lahden Hiihtoseura
23.
Niki Sirén, Raision Kuula
24.
Eemeli Taponen, Vantaan Hiihtoseura
25.
Viljami Veikkola, Espoon Hiihtoseura
26.
Veikka Westermark, Mäntsälän Urheilijat
M14 5 km V
1.
Henrik Ahoniemi, Espoon Hiihtoseura
2.
Eero Haikola, Pakilan Veto
3.
Juan David Hakkarainen, Pakilan Veto
4.
Aatos Hämäläinen, Pakilan Veto
5.
Eelis Immonen, Keravan Urheilijat
6.
Paulus Immonen, Keravan Urheilijat
7.
Oskari Juures, Orimattilan Jymy
8.
Onni Keinänen, Pakilan Veto
9.
Elmo Keränen, Vihdin Viesti
10.
Niko Kiviranta, Borgå Akilles
11.
Julius Knapas, Keravan Urheilijat
12.
Matias Kohtala, Espoon Hiihtoseura
13.
Toivo Koivu, Vammalan Seudun Voima
14.
Amos Korin, Pargas IF
15.
Oiva Leppävuori, Mäntsälän Urheilijat
16.
Erik Lillandt, Espoon Hiihtoseura
17.
Eero Martomaa, Espoon Hiihtoseura
18.
Eevert Nurmela, Lahden Hiihtoseura
19.
Vilho Peltotalo, Hämeenlinnan Hiihtoseura
20.
Aleksi Saarela, Joutsan Pommi
21.
Ilmari Saari, Ähtärin Urheilijat
22.
Alex Skutnabb, Espoon Hiihtoseura
23.
Jesse Soininen, Espoon Hiihtoseura
24.
Tuomas Suopajärvi, Kalannin Vankka
25.
Elias Vähä-Ypyä, Pirkkalan Hiihtäjät
26.
Anton Vainio, Vehkalahden Veikot
27.
Eemil Veikkola, Espoon Hiihtoseura
28.
Jonathan Virta, Pargas IF
29.
Vilho Wirman, Orimattilan Jymy
M16 8 km V
1.
Niilo Aivelo, Vantaan Hiihtoseura
2.
Väinö Haara, Pakilan Veto
3.
Christoffer Höglund, IF Sibbo-Vargarna
4.
Anton Kemppi, Espoon Hiihtoseura
5.
Linus Korin, Pargas IF
6.
Lauri Kortejärvi, Borgå Akilles
7.
Juho Koskinen, Hollolan Urheilijat -46
8.
Tom Lainet, Vantaan Hiihtoseura
9.
Väinö Länsiluoto, Pakilan Veto
10.
Kasper Lassig, Vantaan Hiihtoseura
11.
Valtteri Liukkonen, Borgå Akilles
12.
Onni Mäiseli, Lahden Hiihtoseura
13.
Lauri Sakki, Vehkalahden Veikot
14.
Jesse Sandberg, Borgå Akilles
15.
Aapo Väliharju, Espoon Hiihtoseura
16.
Matias Veikkola, Espoon Hiihtoseura
17.
Einar Vickholm, Borgå Akilles
18.
Benjamin Virta, Pargas IF
19.
Teemu Weck, Pakilan Veto
M18 10 km V
1.
Robin Fransman, IF Sibbo-Vargarna
2.
Eino Haara, Pakilan Veto
3.
Miko Haavisto, Lahden Hiihtoseura
4.
Eevert Haikola, Pakilan Veto
5.
Leevi Holmström, Hyvinkään Hiihtoseura
6.
Christoffer Ingman, Norrvalla Ski Team
7.
Eetu Koskinen, Viialan Viri
8.
Juho Länsiluoto, Pakilan Veto
9.
Aleksi Murtoniemi, Espoon Hiihtoseura
10.
Anton Packalén, Espoon Hiihtoseura
11.
Rasmus Saarinen, Lahden Hiihtoseura
12.
Jaakko Salomäki, Keravan Urheilijat
13.
Tomi Sandberg, IF Sibbo-Vargarna
14.
Rasmus Seppälä, Hämeenlinnan Hiihtoseura
15.
Konsta Soikkeli, Kymin Koskenpojat
16.
Heikki Sumanen, Espoon Hiihtoseura
17.
Eetu Takomo, SkiTeam 105
18.
Leevi Tarjanne, Espoon Hiihtoseura
19.
Onni Tiira, Tampereen Pyrintö
M20 10 km V
1.
Oskari Aumo, Valkeakosken Haka
2.
Juuso Ketonen, Orimattilan Jymy
3.
Santeri Kortejärvi, Borgå Akilles
4.
Onni Koskela, Ylöjärven Ryhti
5.
Jussi Raasakka, Espoon Hiihtoseura
M35 10 km V
1.
Aki Kauppinen, Pakilan Veto
2.
Jani Koiranen, Hollolan Urheilijat -46
3.
Arvo Luts, Borgå Akilles
4.
Simo Mänttäri, Sippolan Kunto
5.
Sami Nikkilä, Vammalan Seudun Voima
6.
Lasse Parikka, Hollolan Urheilijat -46
7.
Matti Salmensuu, Hollolan Urheilijat -46
8.
Vesa Tiihonen, Hollolan Urheilijat -46
M40 5 km V
1.
Erkka Haikola, Pakilan Veto
2.
Toni Hyyryläinen, Pakilan Veto
3.
Anssi Koivuniemi, Pakilan Veto