Ilmoittautumislista

Österbyloppet

15.1.2022, Raseborg
la 15.1.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1 km P
1.
Nooa Akkola, Liedon Luja
2.
Björn Bondestam, Ingå IF
3.
Aron Gullmets, Österby Sportklubb
4.
Evin Lindström, Österby Sportklubb
5.
Maximilian Nordström, Österby Sportklubb
6.
Arthur Rohr, Österby Sportklubb
M10 2 km P
1.
Veikka Akkola, Liedon Luja
2.
Akseli Heinonen, Pargas IF
3.
Benjamin Lind, Österby Sportklubb
4.
Arvin Lindström, Österby Sportklubb
5.
Anton Nyman, Österby Sportklubb
6.
Julian Romero, Österby Sportklubb
M12 3 km P
1.
Erik Andersson, Pargas IF
2.
Erik Boije Af Gennäs, Österby Sportklubb
3.
Adrian Ducander, Pargas IF
4.
Noah Granvik, Pargas IF
5.
Elias Heinonen, Pargas IF
6.
Anton Lillandt, Espoon Hiihtoseura
7.
Kevin Niittyviita, Hollolan Urheilijat -46
8.
Ron Nyman, Österby Sportklubb
9.
Filip Romero, Österby Sportklubb
10.
Niki Sirén, Raision Kuula
M14 5 km P
1.
Tomas Ekbom, Österby Sportklubb
2.
Antti Kirves, Keravan Urheilijat
3.
Amos Korin, Pargas IF
4.
Mikael Kynkäänniemi, Pöytyän Urheilijat
5.
Erik Lillandt, Espoon Hiihtoseura
6.
Anton Lindfors, Pargas IF
7.
Vilhelm Nylund, Ingå IF
8.
Tuomas Suopajärvi, Kalannin Vankka
9.
Eemeli Varemäki, Perniön Urheilijat
M16 8 km P
1.
Johan Ekbom, Österby Sportklubb
2.
Linus Korin, Pargas IF
3.
Otto Multamäki, Pöytyän Urheilijat
4.
Eevert Salonen, Pöytyän Urheilijat
5.
Jesse Sandberg, Borgå Akilles
M18 10 km P
1.
Simon Nylund, Ingå IF
M40 10 km P
1.
Magnus Hellström, Espoon Hiihtoseura
2.
Toni Hyyryläinen, Pakilan Veto
3.
Hans Nordman, Österby Sportklubb
4.
André Nylund, Ingå IF
5.
Jonas Pått, Ingå IF
6.
Santeri Ryhänen, Vantaan Hiihtoseura
7.
Kari Vismanen, Maarian Mahti
M50 5 km P
1.
Harri Alanen, Pargas IF
2.
Jani Hiltunen, Riihimäen Kiista-Veikot
3.
Jari Jaakkola, Raision Kuula
4.
Kimmo Keinänen, Vantaan Hiihtoseura
5.
Jari Paavola, Pargas IF
6.
Riku Pakarinen, Espoon Hiihtoseura
7.
Mika Rytkönen, Espoon Hiihtoseura
8.
Timo Torniainen, Ristiinan Urheilijat
M60 5 km P
1.
Petri Heinonen, Espoon Hiihtoseura
2.
Juha Juhanoja, Paimion Urheilijat
3.
Mikael Ramstedt, Pargas IF
4.
Tom Rosenlund, Pargas IF
5.
Reijo Viholainen, Keimolan Kaiku
MYL 15 km P
1.
Elias Järventaus, Ski Jyväskylä
2.
Wille Laitamäki, Österby Sportklubb
3.
Matias Nylund, *ei Seuraa
4.
Jens Törnqvist, Kimito Sportförening
5.
Benjamin Tulonen, IF Sibbo-Vargarna
N8 1 km P
1.
Saga Lindholm, Österby Sportklubb
N10 2 km P
1.
Vilja Akkola, Liedon Luja
2.
Juni Lindholm, Österby Sportklubb
3.
Minea Mattsson, Pargas IF
4.
Elviira Salonen, Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P
1.
Neela Hämäläinen, Espoon Hiihtoseura
2.
Emma Ketonen, Pöytyän Urheilijat
3.
Kaisa Kirves, Keravan Urheilijat
4.
Aliina Kiviranta, Vantaan Hiihtoseura
5.
Linn Mattsson, Pargas IF
6.
Ebba Rohr, Österby Sportklubb
7.
Emilia Suvinen, Espoon Hiihtoseura
8.
Martta Uusipaikka, Pöytyän Urheilijat
9.
Elina Varemäki, Perniön Urheilijat
N14 3 km P
1.
Emilia Andersson, Pargas IF
2.
Åsa Bondestam, Ingå IF
3.
Sophie Bondestam, Ingå IF
4.
Cecilia Lietzén, Pargas IF
5.
Isabelle Malmberg, Österby Sportklubb
6.
Elma Uusipaikka, Pöytyän Urheilijat
N16 5 km P
1.
Therese Äbb, Österby Sportklubb
2.
Rebecka Backholm, Pargas IF
3.
Jill Friberg, Österby Sportklubb
4.
Ava Hämäläinen, Espoon Hiihtoseura
5.
Alisa Lindfors, Pargas IF
6.
Rebecca Malmberg, Österby Sportklubb
N18 5 km P
1.
Siri Lindroos, Österby Sportklubb
N40 5 km P
1.
Malin Stenman, IF Brahe
N50 5 km P
-
N60 5 km P
1.
Arja Ahti, Helsingin Poliisi-Voimailijat
NYL 5 km P
1.
Saara Nikander, Vihdin Viesti
2.
Tiia-Maria Rauttola, Vihdin Viesti