Ilmoittautumislista

Parran Hiihdot

15.1.2022, Teuva
la 15.1.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1 km V
1.
Eino Haapamäki, Kauhajoen Karhu
2.
Linus Hynönen, Ähtärin Urheilijat
3.
Jonne Meriläinen, Seinäjoen Hiihtoseura
4.
Leo Sebastian Smeds, Närpes Kraft Skidförening
5.
Noah Sved, Närpes Kraft Skidförening
6.
Elis Wik, Vörå IF
M10 2 km V
1.
Liam Gulin, Närpes Kraft Skidförening
2.
Aaro Hurin, Vähänkyrön Viesti
3.
Eelis Hynönen, Ähtärin Urheilijat
4.
Viljo Lehtiniemi, Ilmajoen Kisailijat
5.
Vilho Pentilä, Kauhajoen Karhu
6.
Nico Tyynelä, Vähänkyrön Viesti
7.
Elias Yliselä, Seinäjoen Hiihtoseura
M12 3 km V
1.
Max Harju, Teuvan Rivakka
2.
Jonatan Hautala, Sundom IF
3.
Peetu Honkilahti, Teuvan Rivakka
4.
Leevi Kiukkonen, Kauhajoen Karhu
5.
Elliot Krook, Närpes Kraft Skidförening
6.
Jussi Niemelä, Kauhajoen Karhu
7.
Kaarlo Orhanen, Ilmajoen Kisailijat
8.
Leevi Perälä, Teuvan Rivakka
9.
Aatos Pirttinen, Seinäjoen Hiihtoseura
10.
Sindre Ramstedt, IF Fyren
11.
Touko Raunio, Kyrön Voima
12.
Topias Riskula, Teuvan Rivakka
13.
Walter Sandberg, Närpes Kraft Skidförening
14.
Linus Smeds, Sundom IF
15.
Roni Tyynelä, Vähänkyrön Viesti
16.
Pontus Yrjans, Närpes Kraft Skidförening
M14 5 km V
1.
Eero Antikainen, Ilmajoen Kisailijat
2.
Hannes Bengs, Närpes Kraft Skidförening
3.
Elias Eriksson, IF Femman
4.
Aaro Haapamäki, Kauhajoen Karhu
5.
Eemeli Hemminki, Ilmajoen Kisailijat
6.
Isak Hertsbacka, Närpes Kraft Skidförening
7.
Aatu Joronen, Ilmajoen Kisailijat
8.
Konsta Kalliomäki, Kauhajoen Karhu
9.
Juuso Koski, Ylistaron Kilpa-Veljet
10.
Rasmus Koski, Jalasjärven Jalas
11.
Eetu Muhonen, Seinäjoen Hiihtoseura
12.
Santtu Mylläri, Teuvan Rivakka
13.
Johannes Orhanen, Ilmajoen Kisailijat
14.
Lauri Peura, Kauhajoen Karhu
15.
Marius Ramstedt, IF Fyren
16.
Joakim Savinainen, Ilmajoen Kisailijat
17.
Zacharias Storm, IF Femman
18.
Johan Yrjans, Närpes Kraft Skidförening
M16 5 km V
1.
Roope Hemminki, Vähänkyrön Viesti
2.
Casper Holm, IF Fyren
3.
Samuel Kiviharju, Ilmajoen Kisailijat
4.
Aatu Muhonen, Seinäjoen Hiihtoseura
5.
Otto Niemelä, Kauhajoen Karhu
6.
Lari Riippi, Seinäjoen Hiihtoseura
7.
Eeli Ylä-Rautio, Ähtärin Urheilijat
M18 10 km V
1.
Saku Jaakkola, Kauhajoen Karhu
M40 10 km V
1.
Harri Ala-Lahti, Virtain Urheilijat
2.
Per-Anders Forsman, Vörå IF
3.
Tommy Haglund, IF Åsarna
4.
Jukka Hemminki, Seinäjoen Hiihtoseura
5.
Markku Mäkelä, Virtain Urheilijat
6.
Miikka Raivio, Virtain Urheilijat
7.
Jouko Vaali, Virtain Urheilijat
M50 5 km V
1.
Marko Jokinen, Karstulan Kiva
2.
Ilari Köykkä, Kankaanpään Urheilijat
3.
Petri Kurunmäki, Seinäjoen Hiihtoseura
4.
Ari Niittymäki, SkiTeam 105
M60 5 km V
1.
Thommy Klemets, IF Fyren
2.
Arto Kytölä, Alajärven Ankkurit
3.
Jarmo Lautanen, Alajärven Ankkurit
4.
Jyrki Lepistö, SkiTeam 105
MYL 10 km V
1.
Petja Jantunen, Seinäjoen Hiihtoseura
2.
Aki Järvelä, Iso-Mustajärven Urheilijat
3.
Alexander Kansa, Malax IF
4.
Pekka Karppanen, Saarijärven Pullistus
5.
Antti Kartano, Ilmajoen Kisailijat
6.
Lauri Kataja-Rahko, Ilmajoen Kisailijat
7.
Viljam Knif, Saarijärven Pullistus
8.
Victor Lövdahl, IF Femman
9.
Matias Nevala, Seinäjoen Hiihtoseura
10.
Thomas Ramstedt, IF Fyren
11.
Toni Saari, Team Skiers
N8 1 km V
1.
Verna Hakamaa, Kauhajoen Karhu
2.
Isa Ingberg, Närpes Kraft Skidförening
3.
Lilja Kataja, Seinäjoen Hiihtoseura
4.
Iisa Sippola, Kyrön Voima
N10 2 km V
1.
Aada-Emilia Ankkuri, Seinäjoen Hiihtoseura
2.
Linnea Hertsbacka, Närpes Kraft Skidförening
3.
Riina Honkilahti, Teuvan Rivakka
4.
Fanni Kiukkonen, Kauhajoen Karhu
5.
Ebba Nygårds, Närpes Kraft Skidförening
6.
Elsa Sippola, Kyrön Voima
7.
Maya Iris Smeds, Närpes Kraft Skidförening
8.
Klara Josefina Smeds, Sundom IF
9.
Maja Snickars, Närpes Kraft Skidförening
10.
Melinda Snickars, Närpes Kraft Skidförening
11.
Bianca Ström, IF Femman
12.
Neea Varsamäki, Kauhajoen Karhu
13.
Ella Yliselä, Seinäjoen Hiihtoseura
N12 2 km V
1.
Elli Äyrä, Seinäjoen Hiihtoseura
2.
Nova Enlund, Närpes Kraft Skidförening
3.
Vilma Hakamaa, Kauhajoen Karhu
4.
Heta Harju, Ilmajoen Kisailijat
5.
Noora Hietamäki, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Silva Hynönen, Ähtärin Urheilijat
7.
Leah Ingberg, Närpes Kraft Skidförening
8.
Helmi Kataja, Seinäjoen Hiihtoseura
9.
Sofia Koski, Ylistaron Kilpa-Veljet
10.
Alisa Koskinen, Ähtärin Urheilijat
11.
Oona Muhonen, Seinäjoen Hiihtoseura
12.
Hilla Nousiainen, Kauhajoen Karhu
13.
Julia Puranen, Ski Jyväskylä
14.
Petra Rautiainen, Ski Jyväskylä
15.
Netta Saarela, Teuvan Rivakka
16.
Anni Sippola, Kyrön Voima
17.
Filippa Ström, IF Femman
18.
Ines Sved, Närpes Kraft Skidförening
19.
Katri Uusitalo, Teuvan Rivakka
N14 3 km V
1.
Fanni Äyrä, Seinäjoen Hiihtoseura
2.
Moona Honkilahti, Teuvan Rivakka
3.
Enni Kataja, Seinäjoen Hiihtoseura
4.
Taru Kautto, Äänekosken Huima
5.
Sanni Korpi, Kyrön Voima
6.
Minttu Meriläinen, Seinäjoen Hiihtoseura
7.
Vilma Pentilä, Kauhajoen Karhu
8.
Siiri Perälä, Teuvan Rivakka
9.
Olivia Puranen, Ski Jyväskylä
10.
Aliisa Riippi, Seinäjoen Hiihtoseura
11.
Neea Ruotsalainen, Teuvan Rivakka
12.
Scarlett Saarinen, Pyhäjärven Pohti
13.
Lea Snickars, Närpes Kraft Skidförening
14.
Matilda Snickars, Närpes Kraft Skidförening
N16 5 km V
1.
Johanna Häggkvist, Närpes Kraft Skidförening
2.
Maj Köykkä, Kankaanpään Urheilijat
3.
Maija Vuori, Nakkilan Vire
4.
Mathilda Westermark, Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km V
1.
Iida Asunmaa, Alavuden Urheilijat
2.
Julia Enlund, Närpes Kraft Skidförening
3.
Ellen Kansa, IF Femman
N40 5 km V
-
NYL 5 km V
1.
Jennifer Antell, IF Femman
2.
Laura Kauhajärvi, Kauhajoen Karhu
3.
Ida Meriläinen, Team Skiers
4.
Katja Ruotsalainen, Teuvan Rivakka
5.
Marie Sippus, Vörå IF