Ilmoittautumislista

Anjalan Liiton Kansalliset hiihdot

16.1.2022, Anjala
su 16.1.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1 km P
1.
Iisakki Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
2.
Emil Puhakka, Vehkalahden Veikot
3.
Sulo Raukola, Kymin Koskenpojat
M10 2,3 km P
1.
Oiva Kallio, Vehkalahden Veikot
2.
Aaretti Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
3.
Tarmo Raukola, Kymin Koskenpojat
4.
Lauri Sidoroff, Borgå Akilles
M12 2,3 km P
1.
Niko Jaakkola, Vehkalahden Veikot
2.
Eeli Kallio, Vehkalahden Veikot
3.
Aatu Kauhanen, Mikkelin Hiihtäjät
4.
Roope Laitinen, Mikkelin Hiihtäjät
5.
Hermanni Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
6.
Kevin Niittyviita, Hollolan Urheilijat -46
7.
Urho Raukola, Kymin Koskenpojat
8.
Oliver Viitanen, Kerimäen Urheilijat
M14 4,6 km P
1.
Kasperi Huttunen, Kymin Koskenpojat
2.
Viljami Hyvönen, Vehkalahden Veikot
3.
Jaakko Ikonen, Mikkelin Hiihtäjät
4.
Eelis Jauho, Lappeen Riento
5.
Oskari Juures, Orimattilan Jymy
6.
Urho Kuronen, Lieksan Hiihtoseura
7.
Kent Lindholm, Lovisa Tor-Loviisan Tor
8.
Kasperi Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
9.
Anton Vainio, Vehkalahden Veikot
10.
Vilho Wirman, Orimattilan Jymy
M16 6,9 km P
1.
Lauri Kortejärvi, Borgå Akilles
2.
Juho Koskinen, Hollolan Urheilijat -46
3.
Valtteri Liukkonen, Borgå Akilles
4.
Onni Mäiseli, Lahden Hiihtoseura
5.
Jere Pylvänäinen, Anjalan Liitto
6.
Lauri Sakki, Vehkalahden Veikot
7.
Tuomas Tonteri, Anjalan Liitto
8.
Einar Vickholm, Borgå Akilles
9.
Valtteri Vuorela, Anjalan Liitto
M18 9,2 km P
1.
Joona Ikonen, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Jami Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
3.
Topias Zerni, Anjalan Liitto
M20 13,8 km P
-
M35 13,8 km P
1.
Toni Hyyryläinen, Pakilan Veto
2.
Antti Kosonen, Imatran Urheilijat
3.
Simo Mänttäri, Sippolan Kunto
M45 9,2 km P
1.
Jarkko Jauho, Joutsenon Kullervo
2.
Jari Kivelä, Virtain Urheilijat
3.
Tomi Lauren, Borgå Akilles
4.
Pasi Lounasaho, Vantaan Hiihtoseura
5.
Arvo Luts, Borgå Akilles
6.
Jarkko Mannerkivi, Lahden Hiihtoseura
7.
Juha Puhakka, Sippolan Kunto
8.
Santeri Ryhänen, Vantaan Hiihtoseura
M55 4,6 km P
1.
Jan Alden, Borgå Akilles
2.
Petri Heinonen, Espoon Hiihtoseura
3.
Mika Keronen, Anjalan Liitto
4.
Ari Kitunen, Anjalan Liitto
5.
Ari Kosunen, Imatran Urheilijat
6.
Jarmo Mäkelä, Anjalan Liitto
7.
Pekka Manninen, Rantasalmen Urheilijat
8.
Riku Mattila, Anjalan Liitto
9.
Reijo Niemi, Vantaan Hiihtoseura
10.
Jari Nieminen, Padasjoen Yritys
11.
Mika Sistonen, Anjalan Liitto
12.
Heikki Tonteri, Anjalan Liitto
13.
Jari Turunen, Juvan Urheilijat
14.
Antero Vesalainen, Pertunmaan Ponnistajat
M65 4,6 km P
1.
Johnny Hamström, Valkealan Kajo
2.
Seppo Hurri, Mikkelin Hiihtäjät
3.
Juha Ovaska, Imatran Urheilijat
4.
Veikko Purho, Anjalan Liitto
5.
Jouko Räsänen, Siilinjärven Hiihtoseura
6.
Klaus Sjöblom, Lovisa Tor-Loviisan Tor
7.
Seppo Väisänen, Pieksämäen Veikot
MYL 13,8 km P
1.
Juuso Hämäläinen, Vehkalahden Veikot
2.
Jani Keto, Ski Jyväskylä
3.
Juha-Matti Mikkolainen, Valkeakosken Haka
4.
Niko Nättinen, Finlandia-Hiihto Team
5.
Arttu Nyman, Anjalan Liitto
6.
Toomas Ristola, Anjalan Liitto
7.
Miika Ruokonen, Pakilan Veto
N8 1 km P
1.
Hilda Lavonen, Anjalan Liitto
N10 2,3 km P
1.
Annina Kauhanen, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Aino Laapas, Anjalan Liitto
3.
Vilma Vanhamäki, Lahden Hiihtoseura
N12 2,3 km P
1.
Karoliina Huttunen, Kymin Koskenpojat
2.
Ella Lehtisuo, Lahden Hiihtoseura
3.
Emilia Muukka, Vehkalahden Veikot
4.
Ada Puhakka, Vehkalahden Veikot
5.
Kristiina Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
6.
Katariina Tasa, Vehkalahden Veikot
N14 2,3 km P
1.
Hilma Hyyrynen, Anjalan Liitto
2.
Oona Jaakkola, Vehkalahden Veikot
3.
Aino Koskela, Anjalan Liitto
4.
Nella Kuokkanen, Lahden Hiihtoseura
5.
Iida Kuronen, Lieksan Hiihtoseura
6.
Alma Laukkanen, Anjalan Liitto
7.
Isla Mähönen, Rantasalmen Urheilijat
8.
Pihla Paasi, Kymin Koskenpojat
9.
Maria Tasa, Vehkalahden Veikot
10.
Ronja Turunen, Lahden Hiihtoseura
11.
Elsa Vepsäläinen, Kymin Koskenpojat
N16 4,6 km P
1.
Sivi Jokinen, Hollolan Urheilijat -46
2.
Alisa Kiiski, Borgå Akilles
3.
Essi Laapas, Anjalan Liitto
4.
Emma Riihilahti, Hollolan Urheilijat -46
5.
Aino Sipiläinen, Orimattilan Jymy
6.
Sara Suhonen, Anjalan Liitto
7.
Sara Tuurinkoski, Hollolan Urheilijat -46
8.
Eveliina Vesterinen, Lappeen Riento
N18 4,6 km P
1.
Amalia Lindén, Anjalan Liitto
2.
Laura Punkkinen, Anjalan Liitto
3.
Villiina Tarvainen, Lappeen Riento
N20 4,6 km P
1.
Nanna Rauos, Sippolan Kunto
N35 4,6 km P
1.
Anna Keskisaari, Imatran Urheilijat
N45 4,6 km P
1.
Taina Heiskanen, Anjalan Liitto
2.
Jonna Kuronen, Lieksan Hiihtoseura
3.
Johanna Mattila, Anjalan Liitto
4.
Minna Nieminen, Anjalan Liitto
5.
Ulla Yrjölä, Anjalan Liitto
N55 4,6 km P
-
N65 2,3 km P
1.
Arja Ahti, Helsingin Poliisi-Voimailijat
NYL 6,9 km P
1.
Sara Niittyviita, Nastolan Naseva
2.
Kirsi Putila, Imatran Urheilijat
3.
Henna Pylvänäinen, Anjalan Liitto