Ilmoittautumislista

Hannu Viitalan Muistohiihdot

17.12.2022, Lahti
la 17.12.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1 km V
1.
Luka Koskinen, Lahden Hiihtoseura
2.
Iisakki Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
3.
Eeli Metsola, Kymin Koskenpojat
4.
Reko Uuskoski, Vantaan Hiihtoseura
M10 2 km V
1.
Oiva Ala-Heikkilä, Asikkalan Raikas
2.
Oiva Damskägg, Hausjärven Urheilijat
3.
Urho Hankaniemi, Ylöjärven Ryhti
4.
Aaretti Latonummi, Hollolan Urheilijat -46
5.
Leo Lehtonen, Hollolan Urheilijat -46
6.
Peetu Pikkusaari, Lahden Hiihtoseura
7.
Emil Puhakka, Vehkalahden Veikot
8.
Akseli Viero, Hyvinkään Hiihtoseura
M12 3 km V
1.
Juho Ala-Heikkilä, Asikkalan Raikas
2.
Oskari Hankaniemi, Ylöjärven Ryhti
3.
Tomas Heikkinen, Espoon Hiihtoseura
4.
Nuutti Hietala, Ski Jyväskylä
5.
Niko Jaakkola, Vehkalahden Veikot
6.
Johannes Jaakkola, Hollolan Urheilijat -46
7.
Elias Jakovlev, Pakilan Veto
8.
Matias Joutvuo, Hämeenlinnan Hiihtoseura
9.
Urho Kanervala, Lahden Hiihtoseura
10.
Elmo Kiiskinen, Lahden Hiihtoseura
11.
Niklas Kylliäinen, Hollolan Urheilijat -46
12.
Lukas Lehtonen, Hollolan Urheilijat -46
13.
Kevin Niittyviita, Hollolan Urheilijat -46
14.
Onni Rajala, Padasjoen Yritys
15.
Otto Rämä, Hollolan Urheilijat -46
16.
Toivo Repo, Keravan Urheilijat
17.
Lauri Sidoroff, Borgå Akilles
18.
Eetu Väliharju, Espoon Hiihtoseura
19.
Roni Varis, Lahden Hiihtoseura
20.
Luukas Ylönen, Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V
1.
Milo Äyrämö, Joutsan Pommi
2.
Paavo Heiskanen, Pakilan Veto
3.
Eero Holmberg, Espoon Hiihtoseura
4.
Patrik Johansson, Espoon Hiihtoseura
5.
Jussi Kalilainen, Pieksämäen Veikot
6.
Vili Kantelinen, Hausjärven Urheilijat
7.
Nilla Keskinarkaus, Hollolan Urheilijat -46
8.
Rasmus Lammi, Lahden Hiihtoseura
9.
Topias Leinonen, Vantaan Hiihtoseura
10.
Kent Lindholm, Vehkalahden Veikot
11.
Oskar Mäkitalo, Lahden Hiihtoseura
12.
Aaro Paasio, Lahden Hiihtoseura
13.
Saku Repo, Lempäälän Kisa
14.
Aleksi Saarela, Joutsan Pommi
15.
Kerkko Saarinen, Lahden Hiihtoseura
16.
Korawik Saendee, Lahden Hiihtoseura
17.
Eero Siivonen, Lempäälän Kisa
18.
Eemeli Suutari, Ski Jyväskylä
19.
Eemeli Taponen, Vantaan Hiihtoseura
20.
Toivo Teräsniska, Hyvinkään Hiihtoseura
21.
Aaron Toivanen, Hausjärven Urheilijat
22.
Viljami Vuosku, Vantaan Hiihtoseura
23.
Luka Wallenius, Padasjoen Yritys
M16 8 km V
1.
Väinö Haara, Pakilan Veto
2.
Eero Haikola, Pakilan Veto
3.
Eemeli Halonen, Vantaan Hiihtoseura
4.
Aatos Hämäläinen, Pakilan Veto
5.
Kasperi Huttunen, Vehkalahden Veikot
6.
Konsta Karhuniemi, Ylöjärven Ryhti
7.
Eino Kärkimaa, Ylöjärven Ryhti
8.
Topi Kukkonen, Vantaan Hiihtoseura
9.
Kasper Kuorinki, Äänekosken Huima
10.
Arttu Lahti, Lahden Hiihtoseura
11.
Väinö Länsiluoto, Pakilan Veto
12.
Valtteri Liukkonen, Borgå Akilles
13.
Onni Mäiseli, Lahden Hiihtoseura
14.
Kasperi Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
15.
Lauri Sakki, Ski Jyväskylä
16.
Konsta Salminen, Keuruun Kisailijat
17.
Jesse Sandberg, Borgå Akilles
18.
Joona Soininen, Espoon Hiihtoseura
19.
Aapo Väliharju, Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V
1.
Elias Ala-Heikkilä, Asikkalan Raikas
2.
Eevert Haikola, Pakilan Veto
3.
Samuel Kiviharju, Lempäälän Kisa
4.
Patrik Rautiainen, Ski Jyväskylä
5.
Sakari Saarinen, Espoon Hiihtoseura
6.
Samuli Seger, Espoon Hiihtoseura
7.
Rasmus Seppälä, Hämeenlinnan Hiihtoseura
8.
Mikael Vuoristo, Kangasalan Kisa
M20 10 km V
1.
Topias Tenhunen, Lahden Hiihtoseura
M35 10 km V
1.
Simo Mänttäri, Sippolan Kunto
2.
Jukka Palo, Vihdin Viesti
3.
Kalle Rytkönen, Vihdin Viesti
M45 10 km V
1.
Jari Joutsen, Ski Jyväskylä
2.
Arvo Luts, Borgå Akilles
3.
Ville Repo, Lempäälän Kisa
4.
Timo Salminen, Keuruun Kisailijat
5.
Tero Tahvanainen, Hollolan Urheilijat -46
M55 5 km V
1.
Hannu Heinilä, Espoon Hiihtoseura
2.
Jari Mikkelä, Anjalan Liitto
3.
Jari Nieminen, Padasjoen Yritys
4.
Kari Nurmi, Laukkosken Taimi
5.
Tuomo Valkonen, Vantaan Hiihtoseura
6.
Reijo Viholainen, Keimolan Kaiku
M65 5 km V
1.
Jarmo Mäkelä, Anjalan Liitto
2.
Klaus Sjöblom, Lovisa Tor-Loviisan Tor
MYL 10 km V
1.
Juuso Hämäläinen, Vehkalahden Veikot
2.
Jussi Harju, Tampereen Pyrintö
3.
Miika Heikkilä, Espoon Hiihtoseura
4.
Eetu Isometsä, Espoon Hiihtoseura
5.
Jarno Juntunen, Hyvinkään Hiihtoseura
6.
Joona Koponen, Tampereen Yritys
7.
Aleksi Koskela, Sippolan Kunto
8.
Onni-Kalle Lahdelma, Hollolan Urheilijat -46
9.
Roope Lindroos, Jämin Jänne
10.
Aleksi Murtoniemi, Espoon Hiihtoseura
11.
Jonas Nordström, IF Sibbo-Vargarna
12.
Santtu Nyman, Anjalan Liitto
13.
Arttu Nyman, Anjalan Liitto
14.
Kalle Parantainen, IF Minken
15.
Toomas Ristola, Anjalan Liitto
16.
Tomi Sandberg, IF Sibbo-Vargarna
17.
Konsta Soikkeli, Kymin Koskenpojat
18.
Wilhelm Stenbacka, IF Sibbo-Vargarna
19.
Emil Tarvainen, IF Sibbo-Vargarna
20.
Lauri Vähävihu, Hämeenlinnan Hiihtoseura
21.
Jukka Vähävihu, Hämeenlinnan Hiihtoseura
22.
Waltteri Vinkanharju, Tampereen Yritys
N8 1 km V
1.
Siiri Inkinen, Lahden Hiihtoseura
2.
Venla Taponen, Vantaan Hiihtoseura
3.
Sonja Uuskoski, Vantaan Hiihtoseura
4.
Iiris Wiik, Vantaan Hiihtoseura
5.
Edith Ylönen, Lahden Hiihtoseura
N10 2 km V
1.
Martta Joutsen, Ski Jyväskylä
2.
Kaisla-Pilvi Korpela, Hollolan Urheilijat -46
3.
Sanni Leppälä, Hausjärven Urheilijat
4.
Venla Metsola, Kymin Koskenpojat
5.
Isabella Packalén, Lahden Hiihtoseura
6.
Hertta Siikanen, Hollolan Urheilijat -46
7.
Aino Siivonen, Lempäälän Kisa
8.
Aino Suvinen, Espoon Hiihtoseura
9.
Alisa Taponen, Vantaan Hiihtoseura
10.
Aino Tenhunen, Lahden Hiihtoseura
11.
Iisa Uski, Hollolan Urheilijat -46
12.
Eevi Valjus, Kymin Koskenpojat
13.
Vilma Vanhamäki, Lahden Hiihtoseura
14.
Iida Wiik, Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km V
1.
Wilma Aarnio, Espoon Hiihtoseura
2.
Elsa Hammar, Lahden Hiihtoseura
3.
Karoliina Huttunen, Vehkalahden Veikot
4.
Anni Kalilainen, Pieksämäen Veikot
5.
Mona Kantelinen, Hausjärven Urheilijat
6.
Hilla-Tuuli Korpela, Hollolan Urheilijat -46
7.
Sanna Lehtinen, Hollolan Urheilijat -46
8.
Crista Mäkinen, Padasjoen Yritys
9.
Isla-Riina Norrbacka, Hollolan Urheilijat -46
10.
Iira-Nella Norrbacka, Hollolan Urheilijat -46
11.
Ada Puhakka, Vehkalahden Veikot
12.
Meeri Saha, Keravan Urheilijat
13.
Siiri Siikanen, Hollolan Urheilijat -46
14.
Anni Siivonen, Lempäälän Kisa
15.
Aada Suutari, Ski Jyväskylä
16.
Kiira Uuskoski, Vantaan Hiihtoseura
17.
Lumi Vilhunen, Hausjärven Urheilijat
18.
Tuuli Vilhunen, Hausjärven Urheilijat
19.
Venla Wilenius, Borgå Akilles
N14 3 km V
1.
Hilda Damskägg, Hausjärven Urheilijat
2.
Venla Hakonen, Hollolan Urheilijat -46
3.
Neela Hämäläinen, Espoon Hiihtoseura
4.
Eevi Hautaniemi, Lahden Hiihtoseura
5.
Hilla Elina Hirvonen, Lahden Hiihtoseura
6.
Oona Jaakkola, Vehkalahden Veikot
7.
Anni Jantunen, Espoon Hiihtoseura
8.
Lumi-Pihla Korpela, Hollolan Urheilijat -46
9.
Venla Länsiluoto, Pakilan Veto
10.
Ella Lehtisuo, Lahden Hiihtoseura
11.
Venla Mennala, Hämeenlinnan Hiihtoseura
12.
Laila Rana Özkilkic, Lahden Hiihtoseura
13.
Vilma Pyhtilä, Ylöjärven Ryhti
14.
Hilla Rämä, Hollolan Urheilijat -46
15.
Petra Rautiainen, Ski Jyväskylä
16.
Kristiina Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
17.
Lydia Salonen, Vantaan Hiihtoseura
18.
Emilia Suvinen, Espoon Hiihtoseura
19.
Silja Tahvanainen, Espoon Hiihtoseura
20.
Maisa Tahvanainen, Espoon Hiihtoseura
21.
Emilia Tulokas, Espoon Hiihtoseura
22.
Iida Väliharju, Espoon Hiihtoseura
23.
Ansa Viero, Hyvinkään Hiihtoseura
N16 5 km V
1.
Ava Hämäläinen, Espoon Hiihtoseura
2.
Anni Hammar, Lahden Hiihtoseura
3.
Meri-Tuuli Hane, Espoon Hiihtoseura
4.
Saara Holmberg, Espoon Hiihtoseura
5.
Aino Kanervala, Lahden Hiihtoseura
6.
Taru Kautto, Äänekosken Huima
7.
Helmi Koskela, Ylöjärven Ryhti
8.
Nella Kuokkanen, Nastolan Naseva
9.
Anni-Emilia Muranen, Lahden Hiihtoseura
10.
Salla Niemi, Hyvinkään Hiihtoseura
11.
Helmiina Nurmela, Lahden Hiihtoseura
12.
Miina Palonen, Ylöjärven Ryhti
13.
Emma Riihilahti, Hollolan Urheilijat -46
14.
Anni Töyrylä, Hyvinkään Hiihtoseura
15.
Ronja Turunen, Lahden Hiihtoseura
16.
Anna Vähävihu, Hämeenlinnan Hiihtoseura
17.
Emilia Vidgren, Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V
1.
Selma Mäkäräinen, Limingan Niittomiehet
2.
Senni Nurmi, Hollolan Urheilijat -46
3.
Saana Paananen, Kangasalan Kisa
4.
Aino Risku, Keravan Urheilijat
5.
Veera Väisänen, Lahden Hiihtoseura
N20 5 km V
1.
Riina Alarotu, Hämeenlinnan Hiihtoseura
2.
Aino Hämäläinen, Imatran Urheilijat
3.
Kiia Karttunen, Imatran Urheilijat
4.
Siiri Kejonen, Hollolan Urheilijat -46
5.
Aino Klemola, Hyvinkään Hiihtoseura
6.
Noora Nummila, Espoon Hiihtoseura
7.
Hilda Salonen, Vantaan Hiihtoseura
N35 5 km V
1.
Hanna-Mari Siivonen, Pirkkalan Hiihtäjät
N45 5 km V
-
N55 5 km V
-
NYL 5 km V
1.
Katriina Autti, Team Skiers
2.
Rebecca Ehrnrooth, Espoon Hiihtoseura
3.
Ida Haapala, Espoon Hiihtoseura
4.
Maija Hakala, Hämeenlinnan Hiihtoseura
5.
Meri Hakala, Espoon Hiihtoseura
6.
Rebecca Immonen, Vantaan Hiihtoseura
7.
Vilma Kanerva, Ounasvaaran Hiihtoseura
8.
Vilja Kauranen, Espoon Hiihtoseura
9.
Essi Lievonen, Hollolan Urheilijat -46
10.
Ida Meriläinen, Team Skiers
11.
Vilma Nissinen, Vuokatti Ski Team Kainuu
12.
Hanna Toivonen, Sysmän Sisu
13.
Sanna Valkeejärvi, Kangasalan Kisa
14.
Niina Virtanen, Lahden Hiihtoseura