Ilmoittautumislista

Borgå Akilles 120-års Jubileumstävling - Porvoon Akilleen 120 v juhlahiihdot

18.12.2022, Porvoo
su 18.12.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1 km P
1.
Aaron Johansson, Lovisa Tor-Loviisan Tor
2.
Eeli Metsola, Kymin Koskenpojat
M10 2 km P
1.
Oskar Johansson, Lovisa Tor-Loviisan Tor
2.
Eemil Sidoroff, Espoon Hiihtoseura
3.
Teo Turkka, Valkealan Kajo
4.
Jare Virtanen, IF Sibbo-Vargarna
5.
Werneri Wallenius, Hyvinkään Hiihtoseura
M12 3 km P
1.
Niko Jaakkola, Vehkalahden Veikot
2.
Johannes Klippi, IF Sibbo-Vargarna
3.
Anton Lillandt, Espoon Hiihtoseura
4.
Kevin Niittyviita, Hollolan Urheilijat -46
5.
Oscar Saxlund, Borgå Akilles
6.
Lauri Sidoroff, Borgå Akilles
7.
Luukas Ylönen, Lahden Hiihtoseura
M14 5 km P
1.
Kevin Hildén, IF Sibbo-Vargarna
2.
Tobias Isaksson, Borgå Akilles
M16 8 km P
1.
Aatos Hämäläinen, Pakilan Veto
2.
Christoffer Höglund, IF Sibbo-Vargarna
3.
Niko Kiviranta, Borgå Akilles
4.
Lauri Kortejärvi, Borgå Akilles
5.
Erik Lillandt, Espoon Hiihtoseura
6.
Valtteri Liukkonen, Borgå Akilles
7.
Jesse Sandberg, Borgå Akilles
8.
Einar Vickholm, Borgå Akilles
M18 8 km P
1.
Vilho Törnblom, Pakilan Veto
M35 10 km P
1.
Aki Kauppinen, Pakilan Veto
2.
Ari Mikkelä, Anjalan Liitto
M45 10 km P
1.
Sam Fransman, IF Sibbo-Vargarna
2.
Toni Illaru, Vihdin Viesti
3.
Tomi Lauren, Borgå Akilles
M55 5 km P
1.
Jan Alden, Borgå Akilles
M65 5 km P
1.
Klaus Sjöblom, Lovisa Tor-Loviisan Tor
M75 3 km P
-
MYL 10 km P
1.
Robin Fransman, IF Sibbo-Vargarna
2.
Jaakko Haapala, IF Sibbo-Vargarna
3.
Juuso Hämäläinen, Vehkalahden Veikot
4.
Miika Heikkilä, Espoon Hiihtoseura
5.
Eetu Isometsä, Espoon Hiihtoseura
6.
Tomi Mikkonen, Imatran Urheilijat
7.
Jonas Nordström, IF Sibbo-Vargarna
8.
Santtu Nyman, Anjalan Liitto
9.
Arttu Nyman, Anjalan Liitto
10.
Miika Ruokonen, Pakilan Veto
11.
Tomi Sandberg, IF Sibbo-Vargarna
12.
Wilhelm Stenbacka, IF Sibbo-Vargarna
13.
Emil Tarvainen, IF Sibbo-Vargarna
N8 1 km P
1.
Edith Ylönen, Lahden Hiihtoseura
N10 2 km P
1.
Charlotta Laurén, Borgå Akilles
2.
Sofia Lillandt, Espoon Hiihtoseura
3.
Venla Metsola, Kymin Koskenpojat
4.
Ella Ratia, Lovisa Tor-Loviisan Tor
5.
Maya Siiri Amanda Strandberg, IF Sibbo-Vargarna
6.
Eevi Valjus, Kymin Koskenpojat
7.
Iisa Virtanen, IF Sibbo-Vargarna
N12 3 km P
1.
Amanda Lassig, Vantaan Hiihtoseura
2.
Molly Strandberg, IF Sibbo-Vargarna
3.
Venla Wilenius, Borgå Akilles
N14 3 km P
1.
Oona Jaakkola, Vehkalahden Veikot
2.
Mette Miettinen, Espoon Hiihtoseura
3.
Ada Strandberg, IF Sibbo-Vargarna
N16 5 km P
1.
Kaija Ilomäki, Espoon Hiihtoseura
2.
Ebba Miettinen, Espoon Hiihtoseura
3.
Anni Töyrylä, Hyvinkään Hiihtoseura
N18 5 km P
-
N35 5 km P
-
N45 5 km P
-
N55 5 km P
1.
Pirjo Laurén, Espoon Hiihtoseura
N65 3 km P
-
N75 3 km P
-
NYL 5 km P
-