Ilmoittautumislista

Kaamoshiihdot

18.12.2022, Seinäjoki
su 18.12.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1 V
1.
Vincent Gulin, Närpes Kraft Skidförening
2.
Eino Haapamäki, Kauhajoen Karhu
3.
Toivo Lehtiniemi, Ilmajoen Kisailijat
4.
Eero Ruostetoja, Kyrön Voima
M9 1 V
1.
Adrian Eklund, Vörå IF
2.
Jimi Pitkämäki, Seinäjoen Hiihtoseura
3.
Lauri Aukusti Rajala, Seinäjoen Hiihtoseura
4.
Lauri Ruostetoja, Kyrön Voima
5.
Niilo Toroi, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Elis Wik, Vörå IF
M10 1 V
1.
Iivo Fränti, Kokkolan Veikot
2.
Alvin Halmesmäki, IF Brahe
3.
Aaro Hurin, Vähänkyrön Viesti
4.
Viljo Lehtiniemi, Ilmajoen Kisailijat
5.
Luukas Moilanen, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Juho Rantanen, Seinäjoen Hiihtoseura
M11 2 V
1.
Liam Gulin, Närpes Kraft Skidförening
2.
Noel Holm, IF Brahe
3.
Valle Mäkelä, Ilmajoen Kisailijat
4.
Viljo Pouttu, Vaasan Hiihtäjät
5.
Eetu Rantanen, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Anttoni Ristimäki, Seinäjoen Hiihtoseura
7.
Lenni Riutta, Härmänseudun Hiihtäjät
8.
Vilho Ylikojola, Ilmajoen Kisailijat
9.
Elias Yliselä, Seinäjoen Hiihtoseura
M12 2 V
1.
Sigge Ahlfors, IF Minken
2.
Max Harju, Teuvan Rivakka
3.
Alex Hermans, Oravais IF
4.
Aleksi Kivistö, Lempäälän Kisa
5.
Kaarlo Orhanen, Ilmajoen Kisailijat
6.
Leevi Perälä, Teuvan Rivakka
7.
Aatos Pirttinen, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Topias Riskula, Teuvan Rivakka
9.
Severi Sievi-Korte, Seinäjoen Hiihtoseura
10.
Roni Sjölund, IF Brahe
M14 3 V
1.
Eero Antikainen, Ilmajoen Kisailijat
2.
Milo Äyrämö, Joutsan Pommi
3.
Kasper Ekonoja, Ski Jyväskylä
4.
Erik Gäddnäs, IF Brahe
5.
Aaro Haapamäki, Kauhajoen Karhu
6.
Vidar Halmesmäki, IF Brahe
7.
Eemeli Hemminki, Ilmajoen Kisailijat
8.
Matheo Holm, IF Brahe
9.
Peetu Honkilahti, Teuvan Rivakka
10.
Kalle Huhdankoski, Härmänseudun Hiihtäjät
11.
Toni Jääskeläinen, Perhon Kiri
12.
Konsta Kalliomäki, Kauhajoen Karhu
13.
Leevi Kiukkonen, Kauhajoen Karhu
14.
Joona Kivistö, Lempäälän Kisa
15.
Aarne Luoto, Ski Jyväskylä
16.
Jussi Niemelä, Kauhajoen Karhu
17.
Johannes Orhanen, Ilmajoen Kisailijat
18.
Theo Österberg, Oravais IF
19.
Alexander Österberg, Oravais IF
20.
Arvi Riutta, Härmänseudun Hiihtäjät
21.
Joakim Savinainen, Ilmajoen Kisailijat
M16 5 V
1.
Miro Auvinen, IF Brahe
2.
Elias Eriksson, IF Minken
3.
Eeli Gäddnäs, IF Brahe
4.
Iivar Häggman, Vörå IF
5.
Elmer Halmesmäki, IF Brahe
6.
Tomas Heinonen, Rasti-Lukko
7.
Matias Hietamäki, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Santtu Mylläri, Teuvan Rivakka
9.
Otto Niemelä, Kauhajoen Karhu
10.
Lauri Peura, Kauhajoen Karhu
M18 5 V
1.
Olli Lindroos, Noormarkun Nopsa
2.
Lari Riippi, Seinäjoen Hiihtoseura
3.
Henri Saunaluoma, Kankaanpään Urheilijat
4.
Mico Sjölund, IF Brahe
5.
Filip Stark, IF Femman
M20 10 V
1.
Saku Jaakkola, Kauhajoen Karhu
2.
Matias Nevala, Seinäjoen Hiihtoseura
3.
Teemu Pajuranta, Seinäjoen Hiihtoseura
M40 5 V
1.
Pasi Auvinen, IF Brahe
2.
Stefan Grannas, Vörå IF
3.
Jukka Hemminki, Seinäjoen Hiihtoseura
4.
Mats Jakobsson, IF Minken
5.
Ari Orava, Virtain Urheilijat
6.
Miikka Raivio, Virtain Urheilijat
M50 5 V
1.
Tommy Haglund, IF Åsarna
2.
Marko Jokinen, Karstulan Kiva
3.
Ari Lundahl, Lapuan Virkiä
4.
Ari Niittymäki, SkiTeam 105
5.
Simo Törnvall, Kalajoen Junkkarit
M60 5 V
1.
Jarmo Lautanen, Kyyjärven Kyky
2.
Stefan Storvall, IF Åsarna
M70 4 V
1.
Markku Kankaanpää, Härmänseudun Hiihtäjät
MYL 10 V
1.
Jari Kalliokoski, Vetelin Urheilijat
2.
Juuso Kivilähde, Noormarkun Nopsa
3.
Viljam Knif, Saarijärven Pullistus
4.
Jari Mäkelä, Ilmajoen Kisailijat
N8 1 V
1.
Molly Ahlfors, IF Minken
2.
Saga Blomback, Jurvan Urheilijat
3.
Meliina Hermans, Oravais IF
4.
Linnea Kinnari, Jurvan Urheilijat
5.
Alva Österberg, Oravais IF
6.
Elli Toroi, Seinäjoen Hiihtoseura
7.
Elle Varsamäki, Kauhajoen Karhu
N9 1 V
1.
Elin Eriksson, IF Femman
2.
Verna Hakamaa, Kauhajoen Karhu
3.
Fiia Harju, Teuvan Rivakka
4.
Isa Ingberg, Närpes Kraft Skidförening
5.
Elsi Luoto, Ski Jyväskylä
6.
Lumina Mäkelä, Ilmajoen Kisailijat
7.
Eva Penninkangas, Kuortaneen Kunto
N10 1 V
1.
Emilia Ekonoja, Ski Jyväskylä
2.
Silja Hietamäki, Seinäjoen Hiihtoseura
3.
Fanni Kiukkonen, Kauhajoen Karhu
4.
Saga Nordkvist, Sundom IF
5.
Minttu Patana, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Roosa Ranta, Seinäjoen Hiihtoseura
N11 2 V
1.
Aada-Emilia Ankkuri, Seinäjoen Hiihtoseura
2.
Alisa Äyrämö, Joutsan Pommi
3.
Mette Häkkinen, Punkalaitumen Kunto
4.
Riina Honkilahti, Teuvan Rivakka
5.
Neea Varsamäki, Kauhajoen Karhu
N12 2 V
1.
Alma-Kaisa Ala-Kauppila, Seinäjoen Hiihtoseura
2.
Elli Äyrä, Seinäjoen Hiihtoseura
3.
Nova Enlund, Närpes Kraft Skidförening
4.
Vilma Hakamaa, Kauhajoen Karhu
5.
Heta Harju, Ilmajoen Kisailijat
6.
Outi Hietamäki, Seinäjoen Hiihtoseura
7.
Noora Hietamäki, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Leah Ingberg, Närpes Kraft Skidförening
9.
Pinja Kuoppala, Kauhajoen Karhu
10.
Lovisa Myrskog, IF Åsarna
11.
Enna Penninkangas, Kuortaneen Kunto
12.
Wilhelmiina Ruohomäki, Noormarkun Nopsa
13.
Veera Salokangas, Vörå IF
N14 3 V
1.
Iina Häggman, Vörå IF
2.
Reetta Hautala, Ähtärin Urheilijat
3.
Matilda Hermans, Oravais IF
4.
Liina-Maija Hietala, Kaustisen Pohjan-Veikot
5.
Anni Hietamäki, Seinäjoen Hiihtoseura
6.
Moona Honkilahti, Teuvan Rivakka
7.
Enni Kataja, Seinäjoen Hiihtoseura
8.
Alisa Koskinen, Ähtärin Urheilijat
9.
Saga Markén, Oravais IF
10.
Lina Myrskog, IF Åsarna
11.
Jasmiina Nelimarkka, Seinäjoen Hiihtoseura
12.
Celina Nordkvist, IF Femman
13.
Oosa Pouttu, Vaasan Hiihtäjät
14.
Kerttu Rajala, Seinäjoen Hiihtoseura
15.
Neea Ruotsalainen, Teuvan Rivakka
16.
Netta Saarela, Teuvan Rivakka
17.
Filippa Ström, IF Femman
18.
Katri Uusitalo, Teuvan Rivakka
N16 3 V
1.
Laura Aho, Reisjärven Pilke
2.
Fanni Äyrä, Seinäjoen Hiihtoseura
3.
Ellen Biskop, IF Åsarna
4.
Isabella Enlund, Närpes Kraft Skidförening
5.
Vilma Hahtokari, IF Åsarna
6.
Saana Kuoppala, Kauhajoen Karhu
7.
Siiri Laino, Kankaanpään Urheilijat
8.
Fanny Lindqvist, Närpes Kraft Skidförening
9.
Winnie Markén, Oravais IF
10.
Minttu Meriläinen, Seinäjoen Hiihtoseura
11.
Ida Nordkvist, IF Femman
12.
Linn Österberg, Oravais IF
13.
Maija Rajala, Seinäjoen Hiihtoseura
14.
Aliisa Riippi, Seinäjoen Hiihtoseura
15.
Miia Saari, Seinäjoen Hiihtoseura
N18 5 V
-
N20 5 V
1.
Ruut Asiala, Team Skiers
2.
Julia Enlund, Närpes Kraft Skidförening
3.
Evelina Österberg, Oravais IF
N40 3 V
1.
Anna-Liisa Häkkinen, Punkalaitumen Kunto
2.
Katja Ruotsalainen, Teuvan Rivakka
N50 3 V
1.
Marjo Ena, IK Falken
2.
Heli Hyttinen, Äänekosken Huima
NYL 5 V
1.
Noora Kupari, Puijon Hiihtoseura
2.
Tuuli Raunio, Kankaantaan Kisa