Ilmoittautumislista

Pargas IF:s nationella / kansallinen

18.12.2022, Parainen
su 18.12.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1 km V
1.
Nooa Akkola, Liedon Luja
2.
Elvin Gullmets, Österby Sportklubb
3.
Aron Gullmets, Österby Sportklubb
4.
Kauko Mäkelä, Paimion Urheilijat
M10 1.6 km V
1.
Wilton Fjäder, Pargas IF
2.
Akseli Heinonen, Pargas IF
3.
Kevin Johansson, Pargas IF
4.
Oiva Kärkkäinen, Pöytyän Urheilijat
5.
Paavo Koivunen, Raision Kuula
6.
Ola Lindström, Raision Kuula
7.
Aaron Skutnabb, Espoon Hiihtoseura
8.
Juho Vainikkala, Pöytyän Urheilijat
9.
Leo West, Paimion Urheilijat
M12 3 km V
1.
Erik Andersson, Pargas IF
2.
Adrian Ducander, Pargas IF
3.
Noah Granvik, Pargas IF
4.
Vilhelm Haapanen, Pargas IF
5.
Elias Heinonen, Pargas IF
6.
Samu Lehtonen, Pargas IF
7.
Benjamin Lind, Österby Sportklubb
8.
Johannes Maarala, Pargas IF
9.
Miika Nyholm, Österby Sportklubb
10.
Anton Nyman, Österby Sportklubb
11.
Theo Raaska, Pargas IF
12.
Julian Romero, Österby Sportklubb
M14 5 km V
1.
Erik Boije af Gennäs, Österby Sportklubb
2.
Lassi Ekström, Muonion Kiri
3.
Nicholas Koskinen, Mäntsälän Urheilijat
4.
Ron Nyman, Österby Sportklubb
5.
Elton Palmroos, Pargas IF
6.
Elliot Palmroos, Pargas IF
7.
Filip Romero, Österby Sportklubb
8.
Nuutti Ruusunen, Rasti-Lukko
9.
Niki Sirén, Raision Kuula
10.
Alex Skutnabb, Espoon Hiihtoseura
11.
Tuomas Suopajärvi, Kalannin Vankka
12.
Jonathan Virta, Pargas IF
M16 5 km V
1.
Noah Heikius, Pargas IF
2.
Amos Korin, Pargas IF
3.
Viljami Launonen, SkiTeam 105
4.
Luukas Lehtinen, Rasti-Lukko
5.
Anton Lindfors, Pargas IF
6.
Eemeli Varemäki, Perniön Urheilijat
7.
Onni Vuorinen, Perniön Urheilijat
M18 10 km V
1.
Linus Korin, Pargas IF
2.
Otto Multamäki, Pöytyän Urheilijat
3.
Benjamin Virta, Pargas IF
M45 5 km V
1.
Niklas Westerlund, Pargas IF
M55 5 km V
1.
Harri Alanen, Pargas IF
2.
Hannu Heinilä, Espoon Hiihtoseura
3.
Mikael Ramstedt, Pargas IF
4.
Tom Rosenlund, Pargas IF
5.
Ole Wihlman, Pargas IF
MYL 10 km V
1.
Otso Kuokka, Raision Kuula
2.
Eero Lapila, Liedon Luja
3.
Kalle Linnasaari, Raision Kuula
4.
Juho Mäki, Raision Kuula
5.
Juuso Ruohonen, Raision Kuula
N8 1 km V
-
N10 1.6 km V
1.
Mya Hartvik, Pargas IF
2.
Livia Karlsson, Pargas IF
3.
Elin Lindberg, Pargas IF
4.
Minea Mattsson, Pargas IF
5.
Aline Sjöström, Pargas IF
N12 3 km V
1.
Linn Mattsson, Pargas IF
2.
Elsa Pitkänen, Pöytyän Urheilijat
3.
Elviira Salonen, Pöytyän Urheilijat
4.
Elina Varemäki, Perniön Urheilijat
N14 3 km V
1.
Emilia Andersson, Pargas IF
2.
Amélie Fjäder, Pargas IF
3.
Ylva Heikius, Pargas IF
4.
Olga Kauko, Rasti-Lukko
5.
Alisa Launonen, SkiTeam 105
6.
Ebba Lindström, Raision Kuula
7.
Isabelle Malmberg, Österby Sportklubb
8.
Maija Nyholm, Österby Sportklubb
9.
Tilde Sjöström, Pargas IF
N16 5 km V
1.
Rebecka Backholm, Pargas IF
2.
Emilia Helmi, Tampereen Pyrintö
3.
Theresia Johansson, Pargas IF
4.
Ida Mäenpää, Rasti-Lukko
5.
Nelli Mäenpää, Rasti-Lukko
6.
Rebecca Nyberg, Pargas IF
7.
Anni Saarinen, Kalannin Vankka
8.
Elma Uusipaikka, Pöytyän Urheilijat
N18 5 km V
1.
Emilia Johansson, Pargas IF
2.
Alisa Lindfors, Pargas IF
3.
Andréa Nyberg, Pargas IF
N35 5 km V
1.
Malin Johansson, Pargas IF
NYL 5 km V
1.
Jonna Juva, Perniön Urheilijat
2.
Nina Lindberg, Pargas IF