Ilmoittautumislista

Saarijärven Kansalliset Hiihdot

18.12.2022, saarijärvi
su 18.12.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M10 1 km P
1.
Aatos Pasanen, Äänekosken Huima
2.
Eino Pystynen, Äänekosken Huima
3.
Elias Ritanen, Saarijärven Pullistus
4.
Topias Rönkkö, Ski Jyväskylä
M12 2 km P
1.
Nuutti Hietala, Ski Jyväskylä
2.
Topias Karjaluoto, Ski Jyväskylä
M14 3 km P
1.
Herkko Heikkinen, Ski Jyväskylä
2.
Miska Hokajärvi, Viitasaaren Viesti
3.
Veikko Kahelin, Viitasaaren Viesti
4.
Lukas Karjaluoto, Ski Jyväskylä
5.
Ilmari Saari, Ähtärin Urheilijat
M16 6 km P
1.
Kasper Kuorinki, Äänekosken Huima
M18 9 km P
1.
Patrik Rautiainen, Ski Jyväskylä
2.
Vilho Stenman, Jämsänkosken Ilves
M20 9 km P
-
M35 12 km P
1.
Heikki Karjaluoto, Oulun Kilpa-Veljet
M45 9 km P
1.
Jari Holm, Viitasaaren Viesti
2.
Jarkko Kauppinen, Ski Jyväskylä
3.
Tero Viik, Äänekosken Huima
M55 6 km P
1.
Petri Ahonen, Ski Jyväskylä
M65 4 km P
1.
Tapio Nieminen, Virtain Urheilijat
M70 2 km P
-
MYL 13 km P
1.
Henri Jelonen, Jämsänkosken Ilves
2.
Roope Lindroos, Jämin Jänne
3.
Ilmo Räisänen, Ski Jyväskylä
4.
Tomi Santasalo, Jämin Jänne
5.
Olli Tyrväinen, Ski Jyväskylä
N10 1 km P
1.
Valpuri Heikkinen, Ski Jyväskylä
2.
Eerika Hokajärvi, Viitasaaren Viesti
N12 2 km P
1.
Lumi-Kukka Saaranen, Ski Jyväskylä
N14 3 km P
1.
Inka Kuningas, Siilinjärven Hiihtoseura
2.
Petra Rautiainen, Ski Jyväskylä
3.
Julia Virtanen, Äänekosken Huima
N16 4 km P
1.
Hilla Happonen, Puijon Hiihtoseura
2.
Iida Kalliomäki, Ski Jyväskylä
3.
Taru Kautto, Äänekosken Huima
4.
Neea Lindroos, Jämin Jänne
5.
Minka Rutanen, Ski Jyväskylä
6.
Minttu Saari, Ähtärin Urheilijat
7.
Aini Soanvaara, Ski Jyväskylä
8.
Noora Torkkola, Ski Jyväskylä
N18 6 km P
1.
Alisa Katajamaa, Ski Jyväskylä
2.
Selma Mäkäräinen, Limingan Niittomiehet
3.
Mea Rutanen, Ski Jyväskylä
N20 6 km P
1.
Aino Pääkkönen, Ski Jyväskylä
2.
Venla Pesonen, Ski Jyväskylä
N35 6km P
1.
Anne Mäkinen, Ski Jyväskylä
2.
Katri Munukka, Ski Jyväskylä
3.
Lotta Tuominen, Seinäjoen Hiihtoseura
N45 3km P
1.
Johanna Holm, Viitasaaren Viesti
2.
Anne Hyytiäinen, Saarijärven Pullistus
3.
Eila Jussila, Ski Jyväskylä
4.
Anne Virtanen, Ski Jyväskylä
NYL 9 km P
1.
Josefiina Böök, Jämin Jänne
2.
Suvi Karjaluoto, Oulun Kilpa-Veljet
3.
Ida Meriläinen, Team Skiers