Ilmoittautumislista

Iivo Cup 2. osakilpailu Suonenjoki

23.1.2022, Suonenjoki
su 23.1.2022
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1km V
1.
Neo Korhonen, Siilinjärven Hiihtoseura
2.
Otto Laasanen, Puijon Hiihtoseura
M10 2km V
1.
Niilo Auvinen, Kiuruveden Urheilijat
2.
Santtu Kettunen, Suonenjoen Vasama
3.
Niilo Kinnunen, Puijon Hiihtoseura
4.
Aatu Eemeli Laasanen, Puijon Hiihtoseura
5.
Mattias Mägi, Kuopio Ski Club
6.
Eemeli Markkanen, Puijon Hiihtoseura
7.
Tuukka Miettinen, Puijon Hiihtoseura
8.
Peetu Rummukainen, Joensuun Kataja
9.
Toivo Suihkonen, Suonenjoen Vasama
10.
Nuutti Suvinen, Leppävirran Viri
11.
Vilho Valkama, Iisalmen Visa
12.
Veikka Vasiljev, Suonenjoen Vasama
M12 3km V
1.
Onni Ilmari Aalto, Suonenjoen Vasama
2.
Vilho Haimakainen, Puijon Hiihtoseura
3.
Veikko Happonen, Puijon Hiihtoseura
4.
Kalle Hirvonen, Puijon Hiihtoseura
5.
Kusti-Emil Juntunen, Puijon Hiihtoseura
6.
Jarno Mannala, Iisalmen Visa
7.
Julius Manninen, Suonenjoen Vasama
8.
Matias Miettinen, Suonenjoen Vasama
9.
Nooa Nyyssönen, Suonenjoen Vasama
10.
Oliver Viitanen, Kerimäen Urheilijat
M14 3 km V
1.
Niilo Hirvonen, Puijon Hiihtoseura
2.
Tomi Iivanainen, Suonenjoen Vasama
3.
Eelis Kaikkonen, Puijon Hiihtoseura
4.
Aaro Kirjavainen, Puijon Hiihtoseura
5.
Elmeri Lång, Puijon Hiihtoseura
6.
Sisu Miettinen, Puijon Hiihtoseura
7.
Iiro Säisä, Kiuruveden Urheilijat
8.
Sisu Suvinen, Leppävirran Viri
M16 5 km V
1.
Kalle Aalto, Suonenjoen Vasama
2.
Elias Angeria, Iisalmen Visa
3.
Lauri Hollmén, Puijon Hiihtoseura
4.
Eelis Jaroma, Siilinjärven Hiihtoseura
5.
Otto Konttinen, Leppävirran Viri
6.
Severi Lyytinen, Puijon Hiihtoseura
7.
Arttu Ritvanen, Kiuruveden Urheilijat
8.
Konsta Salminen, Äänekosken Huima
9.
Eetu Vesanen, Kangasniemen Kalske
M18 10 km V
1.
Kouta Heiskanen, Iisalmen Visa
2.
Eerik Junkkarinen, Puijon Hiihtoseura
3.
Akseli Kirjavainen, Puijon Hiihtoseura
M20 10 km V
1.
Nuutti Mäkinen, Puijon Hiihtoseura
M40 10 km V
1.
Jaime Huerta, Leppävirran Urheilijat
2.
Jyri-Juhani Hyvärinen, Suonenjoen Vasama
3.
Mika Leinonen, Kuopion Hiihtäjät
4.
Tommi Nissinen, Suonenjoen Vasama
M50 5 km V
1.
Jorma Honkanen, Maaningan Mahti
2.
Jari Mannala, Iisalmen Visa
3.
Antti Pöyhönen, Maaningan Mahti
4.
Ari Säisä, Vieremän Koitto
5.
Timo Salminen, Ski Jyväskylä
MYL 10 km V
1.
Juuso Kuosma, Maaningan Mahti
2.
Iisakki Ponnikas, Keravan Urheilijat
N8 1 km V
1.
Hilma Aalto, Suonenjoen Vasama
2.
Sylvi Heiskanen, Suonenjoen Vasama
3.
Emilia Iivanainen, Suonenjoen Vasama
4.
Anni Ryyttäri, Suonenjoen Vasama
5.
Iida Siponen, Kiuruveden Urheilijat
N10 2 km V
1.
Mira Hassinen, Suonenjoen Vasama
2.
Vilma Huovinen, Vieremän Koitto
3.
Aada Kettunen, Suonenjoen Vasama
4.
Mette Korhonen, Siilinjärven Hiihtoseura
5.
Aino Myllylä, Kiuruveden Urheilijat
6.
Miia Nousiainen, Kiuruveden Urheilijat
7.
Lily Räty, Kiuruveden Urheilijat
8.
Anniina Salo, Puijon Hiihtoseura
9.
Kristiina Salo, Puijon Hiihtoseura
10.
Emilia Siponen, Kiuruveden Urheilijat
11.
Taisia Volkova, Joensuun Kataja
N12 3 km V
1.
Ella Ahtonen, Vieremän Koitto
2.
Silja Auvinen, Kiuruveden Urheilijat
3.
Hilma Heiskanen, Suonenjoen Vasama
4.
Saara Ihantola, Puijon Hiihtoseura
5.
Siiri Kauppinen, Siilinjärven Hiihtoseura
6.
Aurora Kirjavainen, Puijon Hiihtoseura
7.
Alisa Koskinen, Ähtärin Urheilijat
8.
Katariina Peltola, Kiuruveden Urheilijat
9.
Enni Pennanen, Kiuruveden Urheilijat
10.
Anna Siponen, Kiuruveden Urheilijat
11.
Aino Suomalainen, Vieremän Koitto
12.
Liina Suvinen, Leppävirran Viri
13.
Selma Vasiljev, Suonenjoen Vasama
14.
Miida Viinikka, Ähtärin Urheilijat
N14 3 km V
1.
Ilona Aalto, Suonenjoen Vasama
2.
Riitta-Liisa Dahl, Vieremän Koitto
3.
Moona Kauppinen, Siilinjärven Hiihtoseura
4.
Vilma Kettunen, Suonenjoen Vasama
5.
Emmi Korhonen, Puijon Hiihtoseura
6.
Inka Kuningas, Keiteleen Nuju
7.
Isla Mähönen, Rantasalmen Urheilijat
8.
Minnea Miettinen, Suonenjoen Vasama
9.
Alisa Paananen, Suonenjoen Vasama
10.
Iida Pennanen, Kiuruveden Urheilijat
11.
Netta Rauhanen, Puijon Hiihtoseura
12.
Venla Vasiljev, Suonenjoen Vasama
N16 5 km V
1.
Hilla Happonen, Puijon Hiihtoseura
2.
Jatta Hiltunen, Kiuruveden Urheilijat
3.
Minja Korhonen, Siilinjärven Hiihtoseura
4.
Emma Lång, Puijon Hiihtoseura
5.
Minttu Lehtonen, Siilinjärven Hiihtoseura
6.
Lotta Rauhanen, Puijon Hiihtoseura
7.
Peppi Seppänen, Kerimäen Urheilijat
N18 5 km V
-
N20 5 km V
1.
Olivia Halme, Hollolan Urheilijat -46
2.
Eveliina Lindsberg, Nilsiän Nujakka
3.
Tiina Niskanen, Nilsiän Nujakka
4.
Iida Tolvanen, Nilsiän Nujakka
N40 5 km V
1.
Anni Angeria, Iisalmen Visa
2.
Anne Hakkarainen, Kuopion Hiihtäjät
3.
Niina Mäntyniemi, Kempeleen Pyrintö
NYL 5 km V
1.
Marika Huovinen, Sonkajärven Pahka
2.
Nina Kärnä, Sonkajärven Pahka
3.
Johanna Kiljunen, Puumalan Hiihtäjät
4.
Iida-Sofia Korhonen, Liperin Hiihtoseura
5.
Emilia Silkkola, Rautalammin Urheilijat