Ilmoittautumislista

Pärnän Tykkikisat P

25.11.2023, Liperi
la 25.11.2023
KILPAILUPÄIVÄ 1
M8 1,5km P
1.
Pyry Kupiainen, Ilomantsin Urheilijat
M10 1,5 km P
1.
Taavi Hirvonen, Pyhäselän Urheilijat
2.
Leevi Kemppainen, Joensuun Kataja
3.
Leevi Ruokolainen, Joensuun Kataja
M12 3 km P
1.
Vilho Hakulinen, Joensuun Kataja
2.
Antto Honkanen, Joensuun Kataja
3.
Juuso Juvonen, Joensuun Kataja
4.
Veikko Kortelainen, Joensuun Kataja
5.
Eino Parkkinen, Joensuun Kataja
6.
Miro Piipponen, Pyhäselän Urheilijat
7.
Kaapo Pirhonen, Polvijärven Vauhti
8.
Peetu Rummukainen, Joensuun Kataja
9.
Luca Ruokolainen, Joensuun Kataja
10.
Kirill Zuikov, Joensuun Kataja
M14 6 km P
1.
Daniel Figueiredo, Joensuun Kataja
2.
Eeli Ikonen, Liperin Hiihtoseura
3.
Anton Kojo, Joensuun Kataja
4.
Roope Laitinen, Mikkelin Hiihtäjät
5.
Väinö Piironen, Joensuun Kataja
6.
Santtu Piitulainen, Joensuun Kataja
7.
Oliver Viitanen, Kerimäen Urheilijat
8.
Voitto Voutilainen, Joensuun Kataja
M16 7,5 km P
1.
Eero Haikola, Pakilan Veto
2.
Aatos Hämäläinen, Pakilan Veto
3.
Jaakko Ikonen, Mikkelin Hiihtäjät
4.
Eljas Immonen, Joensuun Kataja
5.
Aleksi Kojo, Joensuun Kataja
6.
Joona Loikkanen, Joensuun Kataja
7.
Toivo Parkkinen, Joensuun Kataja
8.
Aapo Rautiainen, Kiihtelysvaaran Urheilijat
9.
Kasperi Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
10.
Nuutti Seppänen, Sulkavan Urheilijat -41
11.
Oliver Joel Siitonen, Imatran Urheilijat
M18 9 km P
1.
Eeli Häikiö, Joensuun Kataja
2.
Urho Huttunen, Joensuun Kataja
3.
Veikka Huuskonen, Rantasalmen Urheilijat
4.
Henri-Mikael Kaari, Joensuun Kataja
5.
Väinö Länsiluoto, Pakilan Veto
6.
Valtteri Mäkelä, Joensuun Kataja
7.
Ossi Mutikainen, Imatran Urheilijat
8.
Eero Sorsa, Ristijärven Pyry
9.
Aapo Turtiainen, Imatran Urheilijat
10.
Tuukka Viinisalo, Joensuun Kataja
M35 9 km P
1.
Juha Jormanainen, Ilomantsin Urheilijat
M45 7,5km P
1.
Jukka-Pekka Huuskonen, Rantasalmen Urheilijat
2.
Marko Kiiskinen, Kontiolahden Urheilijat
3.
Aki Myyry, Kontiolahden Urheilijat
4.
Ari Niskanen, Kontiolahden Urheilijat
M55 6 km P
1.
Heikki Halonen, Juuan Jänne
2.
Harri Karttunen, Kiteen Urheilijat
3.
Veli Matti Kuronen, Kainuun Hiihtoseura
4.
Timo Makkonen, Kontiolahden Urheilijat
M65 6 km P
1.
Jouko Laitinen, Rantasalmen Urheilijat
2.
Voitto Parikka, Polvijärven Vauhti
3.
Seppo Tolvanen, Liperin Hiihtoseura
M70 3 km P
1.
Hannu Heinistö, Pyhäselän Urheilijat
2.
Sauli Hujanen, Iisalmen Visa
3.
Veikko Kosunen, Kontiolahden Urheilijat
4.
Eero Okkonen, Kainuun Hiihtoseura
5.
Aito Pennanen, Kiuruveden Urheilijat
MYL 12 km P
1.
Eino Haara, Pakilan Veto
2.
Eevert Haikola, Pakilan Veto
3.
Janne Häkkinen, Jämsänkosken Ilves
4.
Juuso Hämäläinen, Vehkalahden Veikot
5.
Valtteri Härkönen, Mikkelin Hiihtäjät
6.
Jarno Juntunen, Liperin Hiihtoseura
7.
Patrik Kuuttinen, IF Minken
8.
Juho Länsiluoto, Pakilan Veto
9.
Juuso Mäkelä, Pohti SkiTeam
10.
Samu Sjöblom, Puijon Hiihtoseura
11.
Otso Tukiainen, Tampereen Pyrintö
12.
Misa Tuomala, Ski Jyväskylä
13.
Lauri Vaahto, Pakilan Veto
14.
Lassi Valta, Liperin Hiihtoseura
N8 1,5 km P
1.
Elli Huoman, Savonlinnan Hiihtoseura
2.
Sanni Pursiainen, Pyhäselän Urheilijat
3.
Neela Rummukainen, Joensuun Kataja
4.
Eea Vikström, Joensuun Kataja
N10 1,5 km P
1.
Minessa Itkonen, Joensuun Kataja
2.
Aino Kortelainen, Joensuun Kataja
3.
Paju Kupiainen, Ilomantsin Urheilijat
N12 3 km P
1.
Amanda Figueiredo, Joensuun Kataja
2.
Heta Heikkinen, Joensuun Kataja
3.
Iida Huoman, Savonlinnan Hiihtoseura
4.
Viktoriia Iatsiuruk, Joensuun Kataja
5.
Alisa Karttunen, Kiteen Urheilijat
6.
Sara Keränen, Joensuun Kataja
7.
Liisa Keskisalo, Joensuun Kataja
8.
Sohvi Pulkkinen, Joensuun Kataja
9.
Amanda Siitonen, Lappeen Riento
10.
Viivi Vuorikari, Kiteen Urheilijat
N14 3 km P
1.
Minja Itkonen, Joensuun Kataja
2.
Lotta Lindholm, Savonlinnan Hiihtoseura
3.
Hilma Parkkinen, Joensuun Kataja
4.
Kristiina Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
5.
Eevi Saksman, Savonlinnan Hiihtoseura
N16 6 km P
1.
Fanni Heikkinen, Joensuun Kataja
2.
Eevi Kaartinen, Tohmajärven Urheilijat
3.
Venla Länsiluoto, Pakilan Veto
4.
Siiri Lindholm, Savonlinnan Hiihtoseura
5.
Suvi Niskanen, Joensuun Kataja
6.
Maisa Oikarinen, Kainuun Hiihtoseura
7.
Lotta Peltola, Joensuun Kataja
8.
Anni Saksman, Savonlinnan Hiihtoseura
9.
Venla Vuorikari, Kiteen Urheilijat
N18 7,5 km P
1.
Emma Korpikallio, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Elli Lappalainen, Lappeen Riento
3.
Sonja Loikkanen, Joensuun Kataja
4.
Mandi Mäkinen, Joensuun Kataja
5.
Veera Moilanen, Joensuun Kataja
6.
Aada Rautiainen, Limingan Niittomiehet
7.
Iiris Voutilainen, Joensuun Kataja
8.
Nella Voutilainen, Joensuun Kataja
N45 6 km P
1.
Kaija Pyöriäinen, Joensuun Kataja
2.
Maarit Talonen, Joensuun Kataja
NYL 7,5 km P
1.
Merja Eronen, Puijon Hiihtoseura
2.
Vilma Jylhä, Savonlinnan Hiihtoseura
3.
Ronja Pöyhönen, Siilinjärven Hiihtoseura
4.
Elina Sainio, Imatran Urheilijat
5.
Kerttu Seppänen, Sulkavan Urheilijat -41
6.
Alina Tikka, Joensuun Kataja