Ilmoittautumislista

Porrassalmen Hiihdot

27.11.2021, Mikkeli
la 27.11.2021
KILPAILUPÄIVÄ 1
M10 2,1 km V
1.
Aleksi Ehrnrooth, Juvan Urheilijat
2.
Topias Karjaluoto, Ski Jyväskylä
M12 4,2 km V
1.
Kasper Ekonoja, Ski Jyväskylä
2.
Herkko Heikkinen, Ski Jyväskylä
3.
Eeli Kallio, Vehkalahden Veikot
4.
Lukas Karjaluoto, Ski Jyväskylä
5.
Aatu Kauhanen, Mikkelin Hiihtäjät
6.
Akseli Kiljunen, Juvan Urheilijat
7.
Nicholas Koskinen, Mäntsälän Urheilijat
8.
Roope Laitinen, Mikkelin Hiihtäjät
9.
Kevin Niittyviita, Hollolan Urheilijat 46
10.
Kerkko Saarinen, Lahden Hiihtoseura
11.
Eemeli Suutari, Ski Jyväskylä
12.
Oliver Viitanen, Kerimäen Urheilijat
M14 6,3 km V
1.
Aatos Hämäläinen, Pakilan Veto
2.
Joona Heinikainen, Ristiinan Urheilijat
3.
Jaakko Ikonen, Mikkelin Hiihtäjät
4.
Jesse Ravolainen, Kangasniemen Kalske
5.
Kasperi Rinta-Jaskari, Lappeen Riento
6.
Aleksi Saarela, Joutsan Pommi
7.
Korawik Saendee, Lahden Hiihtoseura
8.
Oliver Joel Siitonen, Lappeen Riento
9.
Anton Vainio, Vehkalahden Veikot
M16 8,4 km V
1.
Niilo Aivelo, Vantaan Hiihtoseura
2.
Veikka Huuskonen, Rantasalmen Urheilijat
3.
Lenni Paloheimo, Kerimäen Urheilijat
4.
Atte Räikkönen, Imatran Urheilijat
5.
Patrik Rautiainen, Ski Jyväskylä
6.
Arttu Remes, Keuruun Kisailijat
7.
Konsta Salminen, Äänekosken Huima
8.
Paavo Ukkonen, Kangasniemen Kalske
9.
Eetu Vesanen, Kangasniemen Kalske
M18 10,5 km V
1.
Miko Haavisto, Lahden Hiihtoseura
2.
Ville Huuskonen, Rantasalmen Urheilijat
3.
Aleksi Murtoniemi, Espoon Hiihtoseura
4.
Topi Palviainen, Mikkelin Hiihtäjät
5.
Rasmus Saarinen, Lahden Hiihtoseura
6.
Samuli Seger, Espoon Hiihtoseura
7.
Eero Sinkko, Lappeen Riento
M20 10,5 km V
1.
Onni Paasonen, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Aaro Parviainen, Ristiinan Urheilijat
3.
Rasmus Räikkönen, Imatran Urheilijat
4.
Akseli Savola, Puijon Hiihtoseura
M35 10,5 km V
1.
Jaime Huerta, Leppävirran Urheilijat
2.
Heikki Karjaluoto, Oulun Kilpa-Veljet
M45 6,3 km V
1.
Jukka-Pekka Huuskonen, Rantasalmen Urheilijat
2.
Markku Iivonen, Mikkelin Hiihtäjät
3.
Jarkko Mannerkivi, Lahden Hiihtoseura
M55 6,3 km V
1.
Esko Hänninen, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Reijo Niemi, Vantaan Hiihtoseura
M65 6,3 km V
1.
Seppo Hurri, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Veikko Purho, Anjalan Liitto
3.
Seppo Väisänen, Pieksämäen Veikot
MYL 10,5 km V
1.
Janne Häkkinen, Jämsänkosken Ilves
2.
Saku Hakulinen, Vehkalahden Veikot
3.
Juuso Hämäläinen, Vehkalahden Veikot
4.
Vili Hämäläinen, Mikkelin Hiihtäjät
5.
Aki Heinonen, Viialan Viri
6.
Aku Hietaharju, Ilmajoen Kisailijat
7.
Topi Huttunen, Juvan Urheilijat
8.
Juha Hyyryläinen, Juvan Urheilijat
9.
Jarno Juntunen, Hyvinkään Hiihtoseura
10.
Jussi Karkkulainen, Mikkelin Hiihtäjät
11.
Aleksi Koskela, Sippolan Kunto
12.
Onni-Kalle Lahdelma, Hollolan Urheilijat 46
13.
Mikko Marjamaa, Ski Jyväskylä
14.
Juho Neuvonen, Mikkelin Hiihtäjät
15.
Juuso Ruohonen, Raision Kuula
16.
Matias Sippo, Ski Jyväskylä
17.
Jari Turtiainen, Savonlinnan Hiihtoseura
N10 2,1 km V
1.
Annina Kauhanen, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Venla Ravolainen, Kangasniemen Kalske
3.
Aada Suutari, Ski Jyväskylä
4.
Ida Valtola, Mikkelin Hiihtäjät
N12 4,2 km V
1.
Iida Lavia, Joutsan Pommi
2.
Ella Lehtisuo, Lahden Hiihtoseura
3.
Julia Puranen, Ski Jyväskylä
4.
Petra Rautiainen, Ski Jyväskylä
N14 6,3 km V
1.
Taru Kautto, Äänekosken Huima
2.
Nella Luntinen, Ristiinan Urheilijat
3.
Isla Mähönen, Rantasalmen Urheilijat
4.
Netta Paloheimo, Kerimäen Urheilijat
5.
Olivia Puranen, Ski Jyväskylä
6.
Silja Valtola, Mikkelin Hiihtäjät
N16 6,3 km V
1.
Emma Korpikallio, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Ronja Kronvall, Borgå Akilles
3.
Elli Lavia, Joutsan Pommi
4.
Pilvi Pirttimäki, Nastolan Naseva
5.
Venla Räikkönen, Imatran Urheilijat
6.
Jenna Ravolainen, Kangasniemen Kalske
N18 6,3 km V
1.
Aino Hämäläinen, Vehkalahden Veikot
2.
Kiia Karttunen, Savonlinnan Hiihtoseura
3.
Pauliina Koivuniemi, Tampereen Pyrintö
4.
Venla Metsänvuori, Nastolan Naseva
5.
Venla Miettinen, Mikkelin Hiihtäjät
6.
Pinja Yläharju, Puumalan Hiihtäjät
N20 6,3 km V
1.
Ronja Pöyhönen, Kuhmo-Ski
2.
Vilma Pylkkänen, Savonlinnan Hiihtoseura
3.
Siiri Rasimus, Ski Jyväskylä
4.
Maija Tiainen, Savonlinnan Hiihtoseura
5.
Sofia Tivinen, Mikkelin Hiihtäjät
N35 6,3 km V
1.
Suvi Karjaluoto, Oulun Kilpa-Veljet
2.
Sanna Valkeejärvi, Kangasalan Kisa
N45 6,3 km V
1.
Anne Hyytiäinen, Saarijärven Pullistus
2.
Elina Kotamäki, Rajamäen Kehitys
N55 6,3 km V
1.
Tuula Antikainen, Polvijärven Vauhti
2.
Tuula Rasimus, Ski Jyväskylä
NYL 6,3 km V
1.
Laura Karkkulainen, Mikkelin Hiihtäjät
2.
Johanna Kiljunen, Puumalan Hiihtäjät
3.
Alisa Laitinen, Mikkelin Hiihtäjät
4.
Anniina Neuvonen, Mikkelin Hiihtäjät
5.
Jenni Raivio, Ski Jyväskylä
6.
Venla Rantala, Vehkalahden Veikot
7.
Noora Tivinen, Mikkelin Hiihtäjät